Jump to content

kaadam beerninjam uz ZS buus prieks - AKCIJA NOSLEEGUSIES !


Type44
 Share

Recommended Posts

  • Replies 286
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • CAP

    15

  • zulus

    93

  • raimism

    21

  • 1337

    15

Top Posters In This Topic

Pēc pieredzes, jauna prof. elektriskā 4-riņķu bez cepeškrāsns - sākot no 500-600Ls :-(

Nu nekas, nāksies mazliet pieziedot.

 

p.s. negribu celt paniku, sieva vienreiz pirka... un nedomāju, ka viņa ilgi meklēja lētāko cenu.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Tad vajag kādu ,aks no tā visa sajēdz ai strādā ar tādām, kas varētu kaut ko ieteikt, protams - nejau par ārprāta naudām, jo nevajag jau kaut ko ūber-profesionālu, bet drošu un funkcionālu, tomēr+ lai varam arī citas lietas vēl iepirkt..

 

NC - domāju, ka tā krāsns nebūs pieejama visiem un vislaik, jo nelaidīs jau klāt mazos ķiparus, kas plīts augšu nemaz neredz:)

Link to comment
Share on other sites

Par elektroinstalāciju noskaidrojāt, nebūs problēmas ar veciem vadiem vai varbūt tur vispār tikai viena fāzē...

Link to comment
Share on other sites

Nu nez, kas tur varētu būt ne-tāds... neesmu jau nekāds elektro-specs, bet jāskatās jau kādā stāvoklī tas bērnu nams - varbūt no "gaišajiem padomju laikiem" tur nekas nav mainīts un taisīts...ka kaut kas nesaiet uz īso...:(

Link to comment
Share on other sites

Pļitkām parasti vajag 3 fāzes, notiekti, ka tāds pieslēgums virtuvē nemētājas līdz ar to jāvelk jauns kabelītis no sadales kastes.

Link to comment
Share on other sites

He, es ar x-net uzdūros uz šitiem traukiem....

Bet nu - cik daudz un ko viņiem tieši vajag? Droši vien i tādus, ko var pečkā bāzt, gan tādus ko uz pečkas krāmēt....

Piemēram

1) http://www.xnet.lv/index.php?zoomid=60653 - katli

2) http://www.xnet.lv/index.php?zoomid=60606 - vēl katli

3) http://www.xnet.lv/index.php?zoomid=63694 - pannas

4) http://www.xnet.lv/index.php?zoomid=63721 - termotrauki gatavošanai cepeškrāsnī (šitādus pat 2 komplektus var paķert)

Labots - zulus
Link to comment
Share on other sites

Nu tad būs jāsalasa pa x-net tie katli un pannas - izskatās, ka tīri OK tur ir, bet nu... tad jāpaskatās būs, cik budžets mums atliks tam pasākumam...

NC - a mēs tad paliekam tikai pie plīts, vai arī tad to mūzikas mašīnu ar skatīsimies?

Cerams jau,ka vēl savāksies pa 10 dienām kāda summiņa:)

Link to comment
Share on other sites

man domāt, mjūzikboksu vajag,lai pašiem bērniem ar kāds prieciņš, jo plīts tāda praktiska dāvana.

protams,ja sanāk.

Labots - 1337
Link to comment
Share on other sites

Nu, transportu es varu no Riigas piedaavaat savu, bet nu... pliiti gan tur laikam iekshaa neiegruudiis:( Es varu paareejos kaut kaadus siikumus aizvest un kaadu liidzbrauceeju pakjert:)

Link to comment
Share on other sites

smartdevil

to zulus

atrast jau nav probleema, bet iesvied savas atrastaas preces salidzini.lv, savaadaak sanaaks kaa dome, peerk no pirmaa ko atrod, beigaas iznaak 30% paarmaksaats par to pashu preci ;)

 

par to centru var panjemt taadu varbuut ko pie TV var piesleegt un arii mp3,dvd un divx skatiities

piemeeram, Philips MCD 708 - Ls163.00

Labots - smartdevil
Link to comment
Share on other sites

nu atkarībā kas tev par auto:) man E39 sedans..

 

to smartdevil - nē, nu protams, ka jāiemet būs uz salīdzināšanu, bet tas tikai tad, kad būs zināmi visi kopējie pieejamie līdzekļi un tad jau varēs domāt par konkrētām precēm un pār'jām lietām..:)

 

Ui, tas Philips MCD 708 gan smuks, maita:)

Labots - zulus
Link to comment
Share on other sites

smartdevil

njaa, es arii par vinja dizainu sajuusmaa,arii smuki izvietots apgaismojums kas leenaam nodziest ja neaiztiek, skanja diezgan kvalitatiiva un skalja prieksh mazajaam tumbinjaam, vispaar jau es ieteiktu ko kvalitatiivaaku, bet nav jau nekas dizji vajadziigs, labaak kaadas galda speeles par leetaam naudaam sapirkties, var varbuut pat novusa galdu,tis nav sevishkji daargs

Labots - smartdevil
Link to comment
Share on other sites

Nu es ar šodien vai rīt vēl 25 iemetīšu..:) Cerams, ka kopā kādi 700-800 tomēr savāksies...

NC - kā ar transportiem? Par plīti nezinu, bet pārējo es varētu salikt savā..

Link to comment
Share on other sites

Tad es neesu iebraucis shajaa teemaaa... Var kaut ko ziedot vai kaa sheit?

Man ir ko noziedot, bet vai kaadam derees???

Vienkaarshi es te taa lasu nedaudz peedeejo lapu un izklausaas peec taa ka tu riiko kaadu akciju, ka pienjem visu ko ziedojumos kaut kam..

Labots - Nettwerk
Link to comment
Share on other sites

Nez,man nav bijusi nekāda saistība ar mūzikas centriem.. pats sēžu uz maza,eleganta PHILIPS aparātiņa - http://www.euroshop.lv/audio_video/muzikas...hilips_mcm_760/ - šitādā te - tumbiņas gan aizklātas ar uzlikņiem pelēcīgiem, tādiem kā drēbes.. mazs, elegants+skaņa tīri laba priekš šāda te....

Labots - zulus
Link to comment
Share on other sites

Ar logiem, aizmugurējos sēdekļus var nolaist. Plīts, mūzikas kaste un augļi ielīdīs točno.

 

Hmmm.. Ir vēl Renault Kangoo bez logiem !!!!

Labots - raimism
Link to comment
Share on other sites

Nu - kā jau teicu - neesmu nekāds baigais melomāns vai aparatūru specs, bet kā vienkāršam lietotājam PHILIPS pilnībā apmierina - pogas nav ne izļurkājušās ne ārā kritušas, jo grūti (vismaz man) to būtu panākt, jo ir līdz ar korpusu - nav izvirzītas īpāsi - izņemot skaņas,basu un treble regulējuma pogas... bet tā kā gar viņu negrābstos, īpaši, jo viss ir eleganti ar pulti regulējams (tā gan izturīga - iir gan kritusi, gan mesta pa kaķi, gan nenoķerta - turās labi), kā arī man tas aparātiņš caur AUX ir pieslēgts pie kompa un skaņa apmierina pilnībā, cik nu 18m2 istabai nepieciešams...

Bet vai nebūtu lietderīgāk mazliet uzlikt naudiņas un paņemt Philips MC-D708 ?

http://www.salidzini.lv/search.php?q=Phili...amp;cn=&cl=

Link to comment
Share on other sites

Nu es it kā arī gribētu aizšaut līdzi - mašīnā ērti varētu justies es +3 - degvielas patēriņš manam aparātam ir pa šoseju 5.6-7L uz 100 atkarībā no svara un braukšanas stila (E39,530D)...

Link to comment
Share on other sites

Nu tas ir viss ko varu piedāvāt. par degvielu busam var neuztraukties - norakstīšu uz savu SIA. :-D

Link to comment
Share on other sites

Nu norīt jau norīs kādus 40L, tas točna, bet nu piedalīties gribas.. tā kā jāpaskatās kā te viss saorganizēsies utt. un ja nu salasās cilvēki, kas grib piedalīties tad velkomēti pie manis - ja arī nesalasīsies, tad tāpat aizbraukšu moš:) Jo nu...'ja ir braukt gribētāji, tad būsā tāpat visi nesastūķēsies:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...