Jump to content

kaadam beerninjam uz ZS buus prieks - AKCIJA NOSLEEGUSIES !


Type44
 Share

Recommended Posts

Arča - tad velkom in mai bumer:D vareesi piipeet kameer veemiens naaks (to gan iekshaa neljaushu dariit:D), bet nu... man jau ar nepatiik nonstopaa braukt un braukt, traa kaa domaaju - varees pauzes ik pa briidim uztaisiit:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 286
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • CAP

    15

  • zulus

    93

  • raimism

    21

  • 1337

    15

Top Posters In This Topic

Uh...baigais prieks, ka viss tik jauki ar šo akciju izdodas - no manas puses ar no rīta naudiņš ieripoja..

 

zulus, lai brauktu tavā bumer, treniņtērps ir obligāta padarīšana?

 

trim strīpām biksēm sānos ir jābūt ofic :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Muah... :mrgreen:

Bikses imho vajag mellas (stilā laikam ir Adidas?) + vēl 'kožaks" ar silto apkaklīti :mrgreen::mrgreen:

 

Pa tēmu - Arča tad tu tā kā iemūžini visu to padarīšanu? Kā pec tam ar bildēm? Gribētos pēc tam apskatīt kas un kā ir bijis..

Link to comment
Share on other sites

Vahaha - treninjbikses ir OBLIGAATAS, ar nosaciijumu, ja pie taam tiek pievilktas klaat lakotas kurpes+zakete ar adidanes kreklu apakshaa un mega-zelta kjeede izkaarta,ka to var ljoti labi redzeet+vislaik jaalamaajas un jaaspljaudaas, bet pirms iekaapshanas buus jaanodemonstree meistariba cigareshu streljiishanaa:D

Link to comment
Share on other sites

eltons2121

...un vēl , Arča, nodzen matus,..līdz 20tajiem datumiem buus mazliet atauguši..tieši kā vajag. Zelta ķēdi būs pagruuti dabuut tāda izmēra:))...izmanto būvmateriālu veikalos nopērkamās ķēdes (dzeltenā krāsā)- būs labi

Link to comment
Share on other sites

Nu ja ira vieta tad jau gan ka pratigak butu, nebraukt pasam! Tad tik laicigi jatiek lidz Rigai un vsjo!

Link to comment
Share on other sites

eltons2121

iesaku iztērēt vēl kādus 100Ls un nopirkt sakarīgu mikroviļnu krāsni (tādu pat nerūšeejošā tērauda) , par lieku jau nebuus, jo tik daudz naudas teereet tikai ''garšīgumiem'' nebuutu prāta darbs

Link to comment
Share on other sites

Tad mans mierigi var atcelt aizzisto vietu, mani nelaidis no darba prom ssitani ZMsvetku trakumaa! Ta ir ka nepalasa tekstus!:)

Link to comment
Share on other sites

Prieks, ka arī "nekatikpareklamētiesgribas" projektam, kur tiešām var just īsta ziedojuma piegrašu, summa ir līdzīga komerciālam un, uhhh,kā reklamētam produktam/ziedojumam..

 

 

un kā foruma sencis rakstija:

 

Bet, protams, pie Armanda varat pārskaitīt ziedojumus rotaļļlietām! :mrgreen:

 

 

tāda sajūta, ka NC projektiņš ir tāds sīkums un reāli mēs te pasmejamies par NC...

 

bet ko darīt- mārketings sabojā dvēselīti un nograuž pēdējās dāsnuma paliekas..... :-?

Labots - eede
Link to comment
Share on other sites

emm, kad zin sapratīs, bet īsumā...

 

1) NC ir malacis

2) var redzēt, ka šajā topikā esošie tiešām ziedo no sirds nevis taisa reklāmu bez maksas

Labots - eede
Link to comment
Share on other sites

NC, vēlos jūs atbalstīt un uzsaukt mikrovilni, no ņeržas vai kādu nu tur vajag. Līdz 150ls. Tikai naudu došu skaidrā, tev pers. rokās. Kur, kad, cik?

Link to comment
Share on other sites

Waaa - ik reizi ienākot - kaut kādi forši jaunumi:)

Ritīgs prieks, ka šī akcija virzās uz superīgu noslēgumu:)

Link to comment
Share on other sites

MartinsBe

tikko vel no manis ieripoja naudinja! Lai siicjiem tiek! Cik nu kaa students varu atljauties

Link to comment
Share on other sites

Da vispār i Fedja i viss te rullē ritīgi - pastās tauta - KAS PAR SUMMU:) :) Sākumā nemaz i nelikās,ka sanāks tik labi - waa:)

NC - domāju, ka foto varēs saņemt par pasākuma norisi jebkurš, kurš ir peidalījies ziedošanā,ne?:)

 

5dien liela diena - gara,bet patīkama:)

 

NC - cik ziemassvētku vecīši tad būsim galu galā? Izskatās, ka 4 - Es,Tu Arča un raimism?

Link to comment
Share on other sites

Godavārds - necerēju un nedomāju, ka tik lielas naudas savāksies! :shock: :-D Cerēsim, ka līdz 21.12 salasīsies tk, bet anyway tāpat jau ir vairāk nekā labi!!!

Link to comment
Share on other sites

Lai sīčiem tiek - mēs ar draudzeni arī atlicinājām mazlietiņ no ģimenes budžeta.. Ļoti ceru, ka savāksim vismaz apaļu tūkstoti, ja ne vairāk. :happy:

Link to comment
Share on other sites

zlobna īstenībā :) foruma tēma savāc gandrīz tikpat cik "plaši" izreklamēta akcija. prieks vispār, par labdarības ideju kā tādu.

 

respektosi NC ;)

 

btw par to "atlikušo" naudu nav doma nopirkt kaut ko gruntīgu? nu tjip ne mantiņas, augļus...

Link to comment
Share on other sites

nu bet varētu pēc tam, vakarā arī iesmelt nedaudz :) Pats gan 21-jā netikšu -jo būšu ārpus LV :) vienīgi vakarpusē varbūt :)

Link to comment
Share on other sites

he he.. :) labās jums sievietes trāpījušās :D tas tā humoram.. Arča vai tad tu nepateici viņai kur tu brauc?

Link to comment
Share on other sites

Te vienubrīd pavīdēja doma par galda spēlēm. Varbūt var piemest klāt kādus pāris galda hokejus. Laikam rimčikā redzēju pa 35 LVL.

Link to comment
Share on other sites

hahaha - mana sieviete gan biki mierīgāk to uztvēra, bet nu tāpat - mazliet pūslis jau tāpat būs - ar domāja, ka bābās maucam uz latgali - pateicu,ka būs viss iedokumentēts bildēs, lai neķer stresu+vēl ka tāpat pie stūres būšu, bet nu tāpat bija teksts "Vēl tālāk jau aizbraukt nevarējāt,ne?"...

 

Starpcitu - no rīta šodien LNT ziņās kakraz par šito tēmu runāja - pieminēja arī mūsu pirms tam iecerēto Valkas rajona bērnu namu, a šito pat ne bikiņ nepieminēja, tā kā esam trāpījuši pareizi... uz aizmirstu vietu,kam palīdzība būs zelta vērtē:)

Link to comment
Share on other sites

Manējā pati šogad pusLietuvu izbraukāja.. veselu nedēļu mājās nebija.. arī darbs vēlāk jamai beidzas :D Laikam man ir palaimējies :)

 

p.s. runājot par tēmu.. prieks, ka tik daudz naudiņas savācies.. pats vēl palīdzētu, bet pirms svētkiem esmu sausā.. runājot par galda spēlēm.. monopols ir iecienīta spēle.. :) un maksā tikai 19.90ls latv.val. versija..

 

1) http://www.xnet.lv/index.php?zoomid=61744 - latviešu valodā

2) http://www.xnet.lv/index.php?zoomid=61745 - krievu valodā

 

vēl ir šitāds galda spēļu komplekts - http://www.xnet.lv/index.php?zoomid=62225&menuid=306 - tipa 300 spēles.. tikai 23ls..

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Nu es jau balsotu par katanas ieceļotājiem, Carcassonne vai arī kādai citai spēlei, kuru var izspēlēt max 1stundas laikā, citādi monopols tas ir pasākums uz visu vakaru pie tam max 4-5 bērniem, bet te tomēr 30-60min un nākamā partija, pie tam var spēlēt no 2-5cilvēki (Carcassonne)

 

Jā un pirktu no jaunā spēļu veikala uz barona ielas - gan bērniem būtu prieks, gan vietējos letiņus ar uzņēmību atbalstitu.

 

(nepārstāvu šo bodi).

Link to comment
Share on other sites

Arča - kad tad paspēs to visu sapirkties?:( 5dien norīta 8:30 vandīties pa Rīgas spēļmantu veikaliem - diezgan bezpriģeļna:(

NC - vienīgi, ja negribas tev staipīt to visu - varu šodien vai rīt aizmaukt ar auto līdz tevis un varam kopistiski aizbraukt kaut kur pēc spēlēm/mantām...

Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka uzmet aci tādai lielai kastei,kur iekšā ir jau daudz spēļu - i riūcra'xi i šahs, i dambrete i kārtis tur i cirks i tādi visādi - pašam tāda kaste mājās stāv - ik pa laikam tiek izvilkta un uzspēlēts kaut kas:) Līdzi nāk grāmatiņa ar visiem spēļu noteikumiem utt.

Link to comment
Share on other sites

Nu - monopols ir uz 20-30 man liekas..

http://www.xnet.lv/index.php?zoomid=62225&menuid=306 - šitā ir tā spēļu kaste, ko minēju - man ļot līdzīga ir mājās:)

Par mašīnītēm - jāprasa speciālistam Arčam:D - man viena mājās uz skapja stāv apputējusi - citreiz ar viņu kaķus padresēju pa māju:D

http://www.xnet.lv/index.php?menuid=1178&mini=16 - rekur arī radiovadāmās mašīnas:)

Labots - zulus
Link to comment
Share on other sites

Hehehee, iedomājos skatu kā NC atgriežas no rotaļlietu veikala nokrāvies ar spēlēm+ vēl testē pa Barona ielu radiovadāmo mašīnīti:D

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...