Jump to content

LMT Biznesa / VIP klients un tā priekšrocības


marixxx
 Share

Recommended Posts

Es neesmu arābs un mobīlie nav kamieļi. Pietiek ar vienu. Kur es pēc tam likšos ar vairākiem nummuriem, ka telefons nobeidzies, bet līgums vēl pusgadu. Labi, pietiks te muļķības runāt..

Link to comment
Share on other sites

Var rīkoties pēc klasiskās shēmas: izvirzīt prasības telefonam; atrast atbilstošu modeli. Vairāku modeļu gadījumā ņemt lētāko.

Tad gan termiņš būs mazs, gan arī cena maza.

Link to comment
Share on other sites

Jautājums ja Vip ņem mazcenas trubu un ir pieslēgta formula 8 vai ir jāmaksā mēneša maksa

Atkarībā no līguma ar LMT. Ir klienti, kuriem ir jāmaksā, bet ir tie, kam nav jāmaksā.

Link to comment
Share on other sites

Tas Vip līgumā minēts? vai ar tad kad ņem trubu to uzzina?

Jā, ja ir bezmaksas tad minēts.

Link to comment
Share on other sites

kāds varbūt var apskatīties svaigāko vip cenrādi?

 

Interesē modeļi:

 

nokia 8600 luna un 8800 arte.

Link to comment
Share on other sites

kāds varbūt var apskatīties svaigāko vip cenrādi?

 

Interesē modeļi:

 

nokia 8600 luna un 8800 arte.

Nokia 8600 Luna - 320Ls (18 mēn.), 295Ls (24 mēn.), 270Ls (30 mēn.), 245Ls (36 mēn.)

Nokia 8800 Arte - 555Ls (18 mēn.), 530Ls (24 mēn.), 505Ls (30 mēn.), 480Ls (36 mēn.)

Nokia 8800 Sapphire - 605Ls (18 mēn.), 580Ls (24 mēn.), 555Ls (30 mēn.), 530Ls (36 mēn.)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

LMt droši netļauj uz viena nr turēt gan mazceni gan nomaksu? Laikam jau reiz jautāju, taču nevaru atcerēties kā tur bija.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Kādam nav jaunākais VIP mazcenas mobilo saraksts? Man ir 26.09.08. saraksts, taču zinu, ka ir jaunāks. Šodien veikalā telefonam cenu nosauca, bet visu sarakstu atteicās uz flešku vai e-mailu pārsūtīt.

 

Gribu paņemt jaunu telefonu un cenas ļoti interesē. Neiešu jau ar padsmit telefonu sarakstu uz veikalu un neprasīšu vai tādi ir un pa cik nāk...

Labots - cash^
Link to comment
Share on other sites

Neiešu jau ar padsmit telefonu sarakstu uz veikalu un neprasīšu vai tādi ir un pa cik nāk...

Kamdēļ ne? Tāpat jau tajā veikalā vien slēgsi līgumu.

Link to comment
Share on other sites

Es gribu mājās mierīgi apskatīties ko un pa cik varu dabūt, nevis iet uz veikalu, kavēt rindu (jo tur parasti ir rindas) un steigā paķert ne to, ko īsti gribu. Ja tas ir tāds megakomerciāls noslēpums, tad var man uz e-pastu vai caur PZ atsūtit. Apsolos tālāk neizplatīt :smile:

Labots - cash^
Link to comment
Share on other sites

Nez kāpēc man nerāda tādu iespēju. Varbūt tāpēc, ka mans nummurs nav kā galvenais. Mutere arī ir tur reģistrējusies, but guess what - paroli aizmirsusi (doh). Kāds nevar lūdzu uz yy.lv uzmest to sarakstu vai atsūtīt man skaipā - shadyzz101. Liels paldies! :smile2:

Labots - cash^
Link to comment
Share on other sites

Mutere arī ir tur reģistrējusies, but guess what - paroli aizmirsusi (doh).

 

Citēju https://manslmt.lv/login.php

 

Ja esi aizmirsis savu Mans LMT paroli un vēlies saņemt jaunu paroli, uz pakalpojuma kodu 1640 nosūti pieprasījuma īsziņu P vai PAROLE. Šī parole tiks nosūtīta uz Tavu norādīto e-pasta adresi. Ja neesi norādījis e-pasta adresi, dodies uz jebkuru LMT Abonentu apkalpošanas centru.

 

P.S. "fīčas" ir tikai galvenajiem numuriem, tiesa.

Link to comment
Share on other sites

VIL, zinu zinu, lasīju. Bet e-pastu viņa nav norādījusi un šaubos vai tā dēļ viņa tuvākajā laikā ies uz apkalpošanas centru. Arghh, tak atsūtiet kāds lūdzu.

Labots - cash^
Link to comment
Share on other sites

Kad nākamreiz ies garām, var norādīt epastu. Kā smejies, varbūt noderēs. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
"fīčas" ir tikai galvenajiem numuriem, tiesa.

hmm man vismaz šādi neizskatās.

post-57480-1228214941_thumb.jpg un ir man "galvenais" nr.

Link to comment
Share on other sites

... un ir man "galvenais" nr.
Ja tava informācija ir korekta, tad sanāk šis raksts iCentrā ir pieejams tikai korp. klientiem, bet VIP klientam nav.
Link to comment
Share on other sites

Jaa, tikai korporatiivie redz, es te ielogojos ar sava teeta loginu un redzu to listi, bet cenas gan augstas nekaa jauna iznjemot Samsung I8510 un veel dazhus.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Mhhh :)

 

Es uzskatu, ka LMT mazceni var ņemt, ja:

  • tas nav piesaistīts (neietilpst standarta mazceņu piedāvājumā);
  • pieslēguma "Uzraksti man" abonentmaksa par visu šo laiku nepārsniedz aparāta cenu vairumtirdzniecībā pirkuma brīdī.

Diemžēl, labi modeļi (Nokia 6120c, E51) visticamāk būs piesieti tīklam, jo pieejami arī kā parasti mazceņi.

Turpinot šo, centos izdomāt sev pieņemamāko variantu un proti:

Nesen mainīju F18 uz F8 (paralēli lietoju BiFri, tāpēc palika nerentabli). ''Metu kāru aci'' uz E51 ar mazo cenu, bet parēķinot 24 x 2,90 = 69.60 + 59,00 = 128,6 - līdzvērtīgi un pat vairāk kā ibožu piedāvājumā. Risinot tālāk ''pamesto'' domu, varētu pieslēgt ''Uzraksti man!'' (ja namaldos Ls 5), pie reizes iegādāt E51 (Ls 59). Turpmāk divus gadus maksāt mēneša abonēšanu Ls 3,89, bet ja pēc savas vēlēšanās atslēdzu uz laiku, tad Ls 1,95 x 24 = 46,8. Ls 1,95 vietā varētu likt arī Ls 1,37, jo izmantoju 5. līmeņa atlaides, bet šķiet, ka nebūs izdevīgi pārslēgties ar F8 uz abonēšanas atlaidi. ''Uzraksti man!'' variantā kopsumma sanāk (5 + 59 + 46,8) Ls 110,8. Īsti nezinu, bet ir cerīgas aizdomas, ka varbūt arī pieslēgšu bez tiem Ls 5. Pluss šajā gadījumā ir arī tas, ka mans pamatnumurs nav piesaistīts operātoram, ja nu gadījumā uznāk nepārvarama vēlme emigrēt (tādā gadījumā mainu paliekošajam numuram atlaidi uz abonēšanu) un Ls 17,8 (22,8 ja bez pieslēgšnas naudiņas).

Lūdzu palabojiet aprēķinus, ja esmu pielaidis kļūdas nezināšanas vai glupības pēc. :)

Link to comment
Share on other sites

...bet ja pēc savas vēlēšanās atslēdzu uz laiku, tad Ls 1,95 x 24 = 46,8.
mazcenas līguma darbības laikā diez vai izdosies slēgt UM! pieslēgumu uz laiku.
Link to comment
Share on other sites

mazcenas līguma darbības laikā diez vai izdosies slēgt UM! pieslēgumu uz laiku.

Taisnība, lai slēgtu uz laiku ir jālauž mazcenas līgums.

P.S. Piezvanīju un apgaismojos. :)

Link to comment
Share on other sites

Vieglāk nav piezvanīt uz veikalu?

 

Dual @ Vienības gatve 111/113, šodien līdz 20:00 strādā. 26160005.

Labots - cash^
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sveiki! Gribeeju uzzinaat, vai LMT dod portatiivos VIP klientiem, bez taa ibiroja piesleeguma?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
versatile

auu, tauta?

 

ir man LMT galvenais nr, ir 7 numuri zem manis, bet tapat nikuja neredzu to mazcenas sarakstu.

var iepsoteet? atkal aktuals jautajums! uz trodeksu negribas skraidit ik pec paris nedeljam...

Link to comment
Share on other sites

Baigi interesē cik maksā Nokia 6220 classic, līdz tuvākajam dualam ar tālu emoticon-0101-sadsmile.gif

 

 

Nokia 6220 classic uz 18meen. 83Ls uz 24meen. 59Ls

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
Touareg

Man LMT neatbild, jo man uz doto briidi ir 3 numuri, ja es panjemtu tresho ''Uzraksti man'' es vareetu kljuut par LMT VIP klientu?

Link to comment
Share on other sites

Man LMT neatbild, jo man uz doto briidi ir 3 numuri, ja es panjemtu tresho ''Uzraksti man'' es vareetu kljuut par LMT VIP klientu?

 

Jābūt aktīviem trīs numuriem. Tas nozīmē ka jā, jo tak par to nr tiek maksāta mēneša maksa.

 

Ja nē, tad tā jau ir necieņa pret mēmajiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Lētāk ir paņemt - vienādais 2, man tā šķiet...

Labots - NIAJ
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...