Jump to content

LMT Biznesa / VIP klients un tā priekšrocības


marixxx
 Share

Recommended Posts

vareeji jau ljaut lai vel uz tiem pedejiem jautajumiem atbild vinja :)

bet nu labi palikshu nezinjaa un neizpratnee :p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Touareg

Nu, luudzu, pasakiet kaads, cik maksaa SE W810i LMT VIP klientam sleedzot liigumu uz 18 meen.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Touareg

Nu, luudzu, pasakiet kaads, cik maksaa SE W810i LMT VIP klientam sleedzot liigumu uz 18 meen.

Nu, luudzu, pasakiet kaads, kaut vai privaati ar PM.

Link to comment
Share on other sites

uz 18 m. 70 Ls

Link to comment
Share on other sites

Vitaalijs

Cik vecs ir tas saraksts ko TokRa ielika pirmajaa lapaa ? Ja shis ir vecs, tad varbuut kaads, kuram ir svaigaaks vareetu paskatiities cik maksaa Nokika N73 Music Edition

 

 

Paldies :)

Link to comment
Share on other sites

Nokia N73 music - uz 18m. 220Ls, uz 24m. 195Ls, uz 30m. 170Ls, uz 36m. 145Ls... šis ir no divu mēnešu veca saraksta....

Link to comment
Share on other sites

Touareg

Nokia N73 music - uz 18m. 220Ls, uz 24m. 195Ls, uz 30m. 170Ls, uz 36m. 145Ls... šis ir no divu mēnešu veca saraksta....

Tas divu meeneshu vecais saraksts jau man ir, to jau Tokra iedeva, bet kad vinjai luudzu lai iedod jaunaaku sarakstu, vinja apvainojaas nez no kaa un pasuutiija mani. :(

Link to comment
Share on other sites

Touareg

Touareg

Ko lai citu lai es daru, ja Tu nespēj uzrakstīt savam klientu menedžerim vai veikalā apjautāties? Tev taču tas ir vajadzīgs, ne man. Man ir cits pielietojums savam laikam.

piedod Tokra, bet man pat Abonentu LMT klientu centraa teica, ka taa esot konfideciaala informaacija, nerunaajot par DT Mobile veikaliem kuros paardeveeji pat atminjas karshu tipus neatšķir.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

vakar kā VIP iepirku vienu mazcenas aparātu,cenas nikanāni nav mainījušās! :wink:

āāā..un kam tur interesēja..ir dīleriem lapiņa ar cenām VIP,vajag tik pajautāt!kaut gan kad ņēmu iepriekšējo neko par VIP nezināja!tagad laikam ir kārtībnieks! :wink:

Labots - nono
Link to comment
Share on other sites

Starpcitu vai kaadam ir info par analogu opciju no tele2. nav iisti skaidrs vai iestades atbildiigaa persona chakaree smadzeni deelj slinkuma sakot ka tele2, vip/biznes vai kaa vinjus tur sauc, klientiem tjipa "mazcenas" telefonu klaasta taadu dzelzi nepiedaava vai arii tieshaam nepiedaavaa, kas liekas diesgan jociigi. Runa ir par Nokia 6300

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

OFFT: laba bilde. Izskatās, ka sdzīves vajadzībām telefoni jau ir kļuvuši par fotoaparātiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

ha ha..5-10% atlaide musdienas nav nekas,nemot vērā,ka citu atlaižu laikā šis nestrādā!eu..tur bija tāda fīča,ka varēja izvēlēties kādu valsti ar skidku,a kāda tā ir %?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
http://www.boot.lv/forums/index.php?showto...3269&st=350

 

LMT ir jau samazinājis tarifus uz Bite tīklu..

 

Bite Latvija

V,V+,,starptaut.,F8//0,1180 0,1652 0,1180

F18,F28//0,0990 0,0990 0,0990.

Mājas mob.//0,1180 0,1180 0,1180

Piezvani Man!//0,1770 0,1947 0,1770

 

Tagad uz Bite tīklu tarifi ir tādi paši kā uz T2..

Piektdien piezvaniju uz LMT pa 1655, lai noskaidrotu, kaa bus ar VIP pieslegumu, zvanot uz Biti, jo sanak, ka ar parasto pieslegumu letak. Pec 5-10 minuteem gaidishanas teica, ka "tarifi uz Biti bus zemaki, sikak varetu atbildet pirmdien". Shodien man parzvanija (!) un meitene teica, ka jauns tarifs ir 0.094 Ls. Es gan aizmirsu uzprasit, kadam tarifu planam, bet pec iepriekshejas pieredzes varetu secinat, ka visiem planiem, kas pieejami ar VIP pieslegumu.

 

Es piedavaju noformet sho lietu rakstiski, bet lielakais, ko man izdevas no tas meitenes izpiest ir isu info uz e-pastu, kurai, laikam, nekada juridiska speka nav... Nezinu, kapec LMT negrib izmainas ligumam formet; vareja vismaz oficialu e-vestuli visiem VIP abonentiem aizsutit... Kaa nu kaa pozitiva informacija, nav nekads fluds, iepriecinatu klientus, pie kam e-pasts ir bezmaksas, nav jateree nauda reklamai...

 

Intereses pec uzprasiju, kadel info par VIP pieslegumu kaa tadu nav iespejams no standarta medijiem sanemt, t.i. TV, avizes, LMT majas lapa. Neko sakarigu atbildet nevareja: it kaa vini pashi censhas sazvanit klientus, kas sasniedz vismaz 3 pieslegumus LMT tiklaa uz sava varda. Es iebildu, ka tadaa veidaa, vismaz ielikot info @ www.lmt.lv, vini varetu palielinat savu klientu loku, jo daudzi uzskata, ka LMT parastajam pieslegumam tarifi ir neadekvati dargi. Varbut LMT baidas, ka pelnas apmers varetu samazinaties, jo daudzi paries no parasta piesleguma uz VIP (nav gruti atrast 2 radiniekus/pazinas/domu biedrus); bet tad rodas jautajums: kapec tadu VIP pieslegumu vispar izdomaja, ja negrib virzit sho lietu uz priekshu? Bet ta, laikam, nav mana darishana, viniem ir sava marketinga nodala - ta zina labak...

Labots - stirol
Link to comment
Share on other sites

locoone

tu jau pats arī atbildēji - neies takš neviens baigi pūlēties lai samazinātu savus ieņēmumus...:)

pie tam lielākais vip/biznesa klientu loks ir uzņēmumi, uz tiem arī tiek liktas lielākās pūles, fiziskas personas tas tā starp citu - lai jau arī parastajiem mirstīgajiem kaut kas tiek:)

Link to comment
Share on other sites

Shampuns

Tas ir spec.piedāvājums, līdzīgi kā korporatīvajiem klientiem - tāpēc arī nepublicē. Jautājums, protams, strīdīgs kas ir labāks padarīt to par īpašo piedāvājumu šaurākam lokam vai publiskot un šādi piesaistīt vairāk klientu.

 

Patreiz ir spēkā Ģimenes tālrunis, kuru reāli pieslēgt nevar. Tiem, kam ir 3 numuri piedāvā noslēgt VIP klienta līgumu.

Labots - Shampuns
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
(labots)

ko īsti nozīmē aktīvs nr?

 

tas, ka ir pieslēgts, kāds no pieslēguma veidiem?

 

Vai nevar izdarīt tā, ka tos 2 atslēdz, bet ne pavisam?

 

 

jo man paziņa, ir tele2 biznesa klients(ari ar 3 pieslēgumiem). maksā tikai par to pieslēgumu kuru lieto.

 

Jo pašlaik tiek lietoti 2 pieslēgumi uz mana vārda un to vienu varētu paņemt lai tiktu pie biznesa klienta.

Labots - bide
Link to comment
Share on other sites

Var. Maksā abonēšanu, runāt ar liekajiem numuriem nav obligāti.

 

JA nemaldos, tad tele2 reklāmā pa televizoru teica, ka šiem pietiekot ar 1 numuru. LMT savukārt viena numura tarifus var aplūkot mājas lapā.

Link to comment
Share on other sites

lmt laikam tas pakalpojums saucās:slēgts uz laiku

VIP/Biznesa līgumā ir skaidri noteikti kritēriji, kas abonentam jāizpilda, lai spēkā būtu LMT piedāvājums.

Link to comment
Share on other sites

Jā tas ir LMT. Tāpēc arī speciālie piedāvājumi (mobīlie) ir lētāki nekā tele2.

Link to comment
Share on other sites

Tele2 arī ir 3. bet tiem nav jāmaksā abonēšanas maksa. :) vot kur tas sāls.

Link to comment
Share on other sites

OK, ja Tev nepatīk abonēšanas maksa, ņem formulu. Tur nav abonēšanas maksas.

Link to comment
Share on other sites

Foruma ar nebūs īstais variants, jo tad tāpat 8ls nāksies maksāt.

 

Redz, laikam būs tomēr kaut kas, ar ko tele2 būs priekšā LMT.

Link to comment
Share on other sites

Nu baigi jau nu izlidzas, 3 Ls ta japiko, attiecigi neredzu tam jegu, jo pati formula jau paredz vismaz 8 Ls maksu.

Link to comment
Share on other sites

Beidzot "Ģimene" ir klāt! (no šodienas)

 

"Abonējot pakalpojumu Nulles tarifs, ir iespēja VIP klienta pieslēguma numuriem savā starpā sazināties PAR BALTU VELTI!"

 

http://www.lmt.lv/lv/index.php?pageid=2001091

 

Pie kam, manuprāt, pirmo reizi parādījās oficiālā informācija par VIP pieslēgumu LMT mājas lapā.

 

 

"VIP klientiem piedāvājam:

Zelta karti - iespēju LMT Abonentu apkalpošanas centrā nestāvēt rindā, mēs apkalposim Tevi ārpus kārtas!"

http://www.lmt.lv/lv/index.php?pageid=2001091

 

Esmu VIP pieslēguma abonents >4 mēneši. Zinu, ka eksistē "Zelta karte", pa pastu to neesmu saņēmis. Šodien LMT birojā uzprasīju, kā dabūt - konsultante sāka dzīt kaut kādu "purgu": it kā karte nav vēl gatava; kad būs gatava pateikt nevar, bet tāda karte tiešām eksistē; neko konkretāku pateikt nevaru... Atkal LMT augstprātība.

Labots - stirol
Link to comment
Share on other sites

Shampuns

Nulles tarifs VIP/Biznesa klientam izmaksā Ls 2.95 mēnesī. Pakalpojuma abonēšanas maksa netiek iekļauta Formulas minimālajā maksā.

Link to comment
Share on other sites

Mr.Capric

Taupīgie cilvēki pērk BiFri un sazvanās ar visiem Bites abonentiem, faktiski netērējot ne santīma (metot vienu lasi turp un atpakaļ) par brīvu! :mrgreen:

 

20% atlaide zvaniem uz ārvalstīm ar LMT tarifiem arī nav īpaši aktuāla - nopērc, piemēram, 5+ karti un zvani par 15 saņukiem, nevis pa 25-50...

 

Laikam, mūsu "līderim" ir tiešām sāk bēgt klienti, ja viņi kustās!! :lol::lol:

 

Beidzot "Ģimene" ir klāt! (no šodienas)

 

Esmu VIP pieslēguma abonents >4 mēneši. Zinu, ka eksistē "Zelta karte", pa pastu to neesmu saņēmis. Šodien LMT birojā uzprasīju, kā dabūt - konsultante sāka dzīt kaut kādu "purgu": it kā karte nav vēl gatava; kad būs gatava pateikt nevar, bet tāda karte tiešām eksistē; neko konkretāku pateikt nevaru... Atkal LMT augstprātība.

Jā, 100% sakrīt situācija!! Piezvanīju pa 076. Uzprasīju "kur ir mana lidmašīna, jeb Zelta karte"? Izrādās, ka pasūtīt un saņemt konkrētajā laikā to nav iespējams, bet pastāvot kāda mistiskā kārtība, kurā LMT izsūtīšot visiem pa pastu...

 

Un vēl - "Nulles tarifs" NAV ieteicams ar Formulu, jo no sākuma ir jāizruna tā minimāla maksa, un tikai pēc tam būs "haļāva".

 

Savā laikā Bindes kungs intervijā laikrakstam Bizness & Baltija pauda viedokli, ka piedāvāt neierobežotas sarunas par fiksēto maksu ir stulbums un nav korekti (lasam šeit - krievu valodā), un proti,

 

«Трудно представить себе, чтобы я заплатил в супермаркете фиксированную цену и взял за неё сколько угодно продуктов» (г-н Бинде – о безлимитных тарифах).

 

Gribētos pajautāt, kas ir mainījies LMT direktora pasaules izpratnē, ja tomēr "Nulles tarifs" tiek piedāvāts??? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Shampuns
Un vēl - "Nulles tarifs" NAV ieteicams ar Formulu, jo no sākuma ir jāizruna tā minimāla maksa, un tikai pēc tam būs "haļāva".

"haļāva" jau sākas uzreiz, vienkārši minimālā maksa paliek spēkā un tā ir jātērē citiem maksas pakalpojumiem.

Link to comment
Share on other sites

locoone

Nulles tarifs dod iespēju VIP/Biznesa klientam starp saviem numuriem runāt bez maksas (tikai starp saviem numuriem!!!!!)

Pieslēgšana 0.00Ls

Abonēšana 2.95Ls (par visiem numuriem kopā, nevis katru atsevišķi)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Svaigākais korporatīvo/VIP mazcenas tel. cenrādis.. uz 02.06.2008.

 

ceru.. kādam noderēs. :)

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Tominjsh

wooh, tieshi domaaju kam lai prasa. slinkums soljot liidz trodeksam un par katru trubu jautaat

 

paļdīs

 

a kas ir MTTD?

Labots - Tominjsh
Link to comment
Share on other sites

Tominjsh - MTTD - iespējams to, ka tel. nav noliktavā vai drīz pazudīs no piedāvājuma

 

No šodienas 10.06.2008. esmu kļuvis LMT VIP klients.. :) p.s. tarifi ar nav nemaz tik slikti.. it sevišķi Tele2/BITE/TRIATEL/LTC virzienā.. ~ -50%

Link to comment
Share on other sites

pieņemsim kad ņem mazcenas mobilo uz formula 8 VIP klients tad tā pat jāmaksā tie 2,90ls?

Link to comment
Share on other sites

Mr.Capric

 

No šodienas 10.06.2008. esmu kļuvis LMT VIP klients.. :) p.s. tarifi ar nav nemaz tik slikti.. it sevišķi Tele2/BITE/TRIATEL/LTC virzienā.. ~ -50%

 

Nu, skatoties ar ko salīdzināt... Ja parēķināsi, cik ir Bite-5 izmaksas - "baigās" LMT atlaides neliksies tik spožas! Un nav nepieciešamības uzturēt 3 aktīvus pieslēgumus uz vienas personas.... :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Mr.Capric

Pag. Tad ja uz mana vārda ir 3 numuri es varu paņemt uz katra numura pa mazcenim?

 

Protams!! Ja vēlies - kaut uz 10 numuriem pa vienu! Pieslēdz "Uzraksti Man", kā mācīja TokRa, un saņem labus "līzinga" nosacījumus saviem numuriem. Bez tam, tiem modeļiem, kuri nav parasti piedāvāti kā mazceņi, parasti nav SIM-lock, tā kā strādās visos tīklos! 8)

Labots - Mr.Capric
Link to comment
Share on other sites

jap.. pa mazcenim un arī uz nomaksu.. :) kopā 3num=6tel..

 

capriic.. nu speciāli jau neturu.. a uz biti nevelk.. :) LMT VIP tarifi ir tīri ok.. un dēļ pāris santīmiem ņemties arī nav vēlmes.. neesmu no tiem kas skraida šurpu turpu... :)

 

turklāt vairāk kā 90% zvanu man notiek LMT tīklā.. kā arī nevienam no tiem kam zvanu nav BITE pieslēgums vai BiFri, tik pāris Tele2 numuri..

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...