Jump to content

LMT Biznesa / VIP klients un tā priekšrocības


marixxx
 Share

Recommended Posts

Tikko ieksatījos un nošausminājos kādi mežonīgi tarifi ir LMT biznesa klientiem. Tele 2 viss ir daudz patīkamāk: uzņemuma iekšienē 1 santīms (0.009) minūtē, uz LMT 4 santīmi minūtē, uz Lattelecom 9 santīmi...(aboneeshana bij 1Ls un nomura noteiceejs aptuveni tikpat) un tas viss jau pieejams ja uzņēmumā ir tikai 1 pieslēgums.. ja ir vairāk par 6, tad tarifi ir vēl zemāki.

Jūtama atšķirība ne?

Labots - pox
Link to comment
Share on other sites

ja nemaldos,tad uznēmuma iekšienē skaitās starp sev piederošajiem numuriem ,piem.Ādažu čipsi savā starpā runā pa lēto!a zvans citam Tele2 numuram skiet maksā 3sant.min! ;-)

Link to comment
Share on other sites

Es no LMT tāpat zvanu tikai uz LMT, citiem sakariem man ir Bite, bet datu pārraidei - Tele2.

 

Ja nav noslēpums, cik telefonu Tev ir līdzi, kad atrodies, piemēram, kafejnīcā?

Link to comment
Share on other sites

TokRa, līgumā ir minēti tarifi tikai NO 4 minūtes, bet kā ir ar tarifiem LĪDZ 4-ajai minūtei?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Touareg

Tarifi no 4.minutes norādīti iekavās.

Luudzu, Tokra, pasaki, cik VIP klientam maksaas SE K550i uz 18meen?

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis
(labots)

Kantorim kur straadaaju ir paari pa 150 LMT piesleegumiem.

Ir visi vikrutasi, arii taas vip kartinjas.

Da neko.. var liist bez rindas :)

Zinu, ka njemam jaunus mazcenniekus uz briivajiem nummuriem.. tb uz tiem kuriem beidzies tas mazcenas liigums.

 

 

Mazcennieki pa 1Ls.. es nezinu, bet es tur neko iipashi uubersuperpuper izdeviigu neredzu.

LMT badaa nepaliks un savu atpelniis :)

Kaa likums... leetie mazcennieki izjuuk pa detaljaam pat aatraak kaa beidzas liigums ar LMT..

Aj.. neatziistu ne tos jaunos telefonus, ne mazcenniekus kaa sugu.

Labots - Velis
Link to comment
Share on other sites

Guest ozols_pardaugava
(labots)

Tokra, tu gadījumā neesi tā sieviete, kura katru rītu brauc ar vilcienu no Imantas līdz Zasulaukam un kura katru reizi visu ceļu (es nejokoju - VISU, stacijā runā, iekāpj runājot un izkāpj runājot, KATRU rītu) norunā pa telefonu, un paspaida vēl otru?

Labots - ozols_pardaugava
Link to comment
Share on other sites

Touareg

Touareg

Es tak tev jau atbildēju PM pirms dažām dienām!

 

Nee, tu man pateici tikai, ka pirms meenesha publiceeji VIP klientu Mazcenas piedaavaajumu, bet tur nemaz nav SE K550i un veel tas piedaavaajums ir meenesi vecs.

Link to comment
Share on other sites

Touareg
Diemzheel shodien gan zvaniiju LMT, gan paviesojos Trodeksaa, bet shie neko nevareeja atbildeet visi kaa viens aizsutiija uz abonentu apkalposhanas centru.
Link to comment
Share on other sites

Diemzheel shodien gan zvaniiju LMT, gan paviesojos Trodeksaa, bet shie neko nevareeja atbildeet visi kaa viens aizsutiija uz abonentu apkalposhanas centru.

Tādēļ ka VIP!Kuram katram viss nav jāzin!Arī dīleri netiek informēti! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ehh, ja runa būtu par Biti, es teiktu, ka tie ir nepareizie dīleri, kas dod nepareizo medu :) man klientu menedžere ieteica tieš pie dīleriem jautāt, jo tā ir viņu kompetence.

BITEi nav dīleru! :mrgreen:

 

Luudzu, Tokra, pasaki, cik VIP klientam maksaas SE K550i uz 18meen?

LMT mājaslapā minēta cena K550-69ls,VIP visticamak būs 65ls uz 18.mēn.Bet 100% uzzināsi tik jau rakstot līgumu,dīleris tajā brīdī kontaktējas ar LMT,un tad arī piedāvā 18mēn tik,24mēn.tik,36mēn.tik Ls! :wink:

Link to comment
Share on other sites

gReenS

Es no LMT tāpat zvanu tikai uz LMT, citiem sakariem man ir Bite, bet datu pārraidei - Tele2.

un tev trakoti ekonomiski tas sanaak ja? tas liekas taads padebiils pasaakums staipiit 3 telefonus bet kad dari kautko tad nevari kaa normals cilveeks no viena visu bet katra lieta no sava deelj 1 santiima (tas jau ir tuvu kapeikpiseejiem). un nav forshaak vienu krutu tad telefonu nekaa visus kautkaadus mazcenniekus?

ak jaa un datu paarraidei tev tele2, tad kad nokachaa kaadu bildi un gribi to uz cita telefona tad vel kjeepaajies paarsuutiit caur BT?

bet ja patiik, ok lai veicas, panjem vel kaadu iekarini kaklaa :p

Link to comment
Share on other sites

vispār ekonomija,ja telefons ir kā darba instruments un aktīvi tiek lietots,ir ievērojama!Un svarīgi ka vairs nav jāpiedomā cik jau esmu norunājis,ja kāda saruna ieķērusies uz kādu pusstundu vai vairāk! :wink:

Link to comment
Share on other sites

gReenS

bet es lietoju lmt un vienu telefonu un ar neruup vai saruna iekjeras uz 10, 20 vai 30 minuteem, un man nav lieki jachakareejas lai vel pirms zvaniishanas uzzinaatu kas otram ir par piesleegumu!

 

ak jaa torka, kaa tu paarbaudi nezinaamos nummurus vai tas lmt vai kaads cits operators? neesaa kaukaadu sarakstu vai hwz ko dari? un no kaada piesleeguma uz arzemeem zvani?

Link to comment
Share on other sites

gReenS

tad sanaak ka ja tev jazvana uz kaadu nummuru kur tu nezini kas tas par operatoru atrodoties pilseetaa tu dari taa:

1) no telefona ar tele2 ieej numuri.lv un parbaudi operatora piederiibu

2) zvani no lmt piesleeguma telefona vai bites piesleguma telefona.

 

a izchakareetais laiks? :p jeb tev jau baigie bookmarki uz to numuri.lv? :p nez bet izklausaas baigais chakars ar to ka lai vienkaarshi njemtu un piezvaniitu kaadam, bet izradaas javeic vesela proceduura pirms zvana :)

Link to comment
Share on other sites

gReenS

un sadarbiibas partneriem arii dodi kaadu nummuru pagadaas no saviem 3 nummuriem? jeb uz viziitkarteem tomeer ir viens nummurs? :p vienkaarshi zinjkaare kaa organizee visu to padariishanu ar 3 nummuriem. :)

Link to comment
Share on other sites

gReenS

bet es biju rakstiijis situaacijaa ja esi centraa kur nav datora kaa tu riikojies? jeb pagaidi liidz tiec liidz ofisam/maajai kameer tiec pie neta un tad tik zvani?

 

tev ir pashai sava firma ka tik ruupiigi seko liidzi komunikaaciju izdevumiem?

Link to comment
Share on other sites

gReenS

prieks par tavu apnjeemiibu :)

ja nav nosleepums cik tev sanaak par lmt reekjinu meenesii maksaat? (zvanot tik uz lmt numuriem)

cik tev sanaak no bites zvanot uz visiem parejiem?

un cik no tele2 izmantojot datu parraidi? (cik mb izteree menesii?)

un cik no 5plus kur uz arzemeem zvani?

 

ja tas ir secret, no problem, saprotu!

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Taada santiimpiseju domaashana.

Man buutu bezmaz pazemojoshi prasiit klientam "Kaads jums ir piesleegums?" lai sazvanoties ar vinju ietaupiitu sankjiku.

Un tagad jau cilveeki var staigaat pa tiikliem saglabaajot nr. Ko tad tagad.. ik pa x meeneshiem/gadiem apzvaniit visus un korigjeet adreshbukus telefonos?

Taa ka jeega no tiem n telefoniem.. praktiski nekaada. Tik vien kaa ja jau taads beernishkjiigs hobijs.

 

Vismaz man 99% zvanu ir LMT tiiklaa..zvanu daudz.

Kaut kaa taa nu ir iegaajies, ka biznesa klienti izveelas LMT.. paareejie ir skolniekiem un maajsaimnieceem.

Nu ja biezhi zvana.. mosh arii akut kas var ietaupiities.

Bet jaareikjina jau ir ne tikai ietaupijums uz sarunu reikjina. Aparaats tomer arii kaut ko maksaa.

Nemaz jau nerunaajot pa neertiibaam.

Vienu telefonu var eerti novietot macinjaa kursh stiprinaas pie siksnas. A kur litkt paareejaas trubas?

Kabataas nav eerti, apskaapeejas un palielinaas risks pakaast. Tureet visu laiku rokaas? Stuulbi.

 

Koroche.. lazha :)

Link to comment
Share on other sites

origināli numura pieslēgumu var pateikt pēc pirmajiem diviem cipariem,piem.numuri kas sākas ar 91,92,93,94 ir LMT,bet 95,96,97,98,99 ir TELE2.Tas ir ja abonents nav mainiijis operatoru! :wink:

Link to comment
Share on other sites

gReenS

nu tad cik ta tev tur kopaa sanaak? 15 (lmt) + 15 (bite) + 25 (tele2 datu parraide) = 55Ls menesii un deelj taadas summas shitaadu marazmu??? cilveeki jokaini neskataas uz tevi kad tu kaadam zvani? :) te no viena te no cita telefona? un kad uz abiem nummuriem tev zvana, tad juuties kaa karstais telefons :D jau briizhiem zb cik tas viens var zvaniit, kur nu vel ja taadi divi.

 

tiktieshaam shaadas summas deelj nu liekas nav veerts shitaads chakars. nedo dies ja es stradaatu tavaa uznjemumaa un man kaa darbiniekam lai kaadam piezvaniitu buutu shaada pirmszvaniishanas proceduura jaiziet ar numura parbaudi un beidzot ar telefona izveli :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Bite un tele nemaz nezin kas ir biznesa klienti :)

Apkalpoju daudz uznjeemumus un NEVIENAA nav nekaadas bites.

 

Biezhi vien santiimpiseeji ar savu shkjietamo ekonomiju vairaak zaudee kaa ietaupa.

Ekonomija ir tikai tad, ja izdevumi, kas saistiiti ar ekonomeeshanu + reikjinu apmaksa neepaarsniedz reikjinus kaadi rodas "neekonomejot"

 

Telefonam ir jaabuut aatri pieejamam.

Ideaali ir lietot briivroku sisteemu.

Tas nav nopietni, ka zvana telefons un

1) meklee kursh

2) meklee kur vinsh ir

 

numuri.lv

Forshi, bet neredzu jeegu.

Viss tas chakars, kas nepiecieshams lai es izietu cauri visam adreshbukam..

da nu... To laiku var pavadiit arii lietderiigaak.

Laiks ir nauda.

 

Tu vienkaarshi meklee pielietojumu savam hobijam (telefoniem)

Un tev nav svariigi cik tas ir eerti un ekonomiski pamatoti. Tev tas nav svariigi.

 

Vairumaa gadijumu cilveeks lielaako dalju zvanu veic vienaa tiiklaa. Noskaidroji, kas tas ir pa tiiklu un tur arii panjeemi piesleegumu. Viss.

 

Tad kad man sagribeejaas taupiit es darbaa visiem uzbaazu skype.

Veelaak kantoris nosponsolreeja visiem austinjas ar mikrafonu.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

vēl tāds pluss vairākiem telefoniem-ka zona ir jebkurā miestā,jo ir joprojām vietas Latvijā kur kāds no operatoriem nav sasniedzams!Vēl var minēt dažādos viesabonēšanas tarifus! :wink:

 

 

TELE2 biznesa klientu tālrunis 28444777 ! :wink:

Labots - nono
Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Neticaas, ka ir vesals leerums vietu kur paarklaajums ir tikai vienam operatoram.

Taa pat negribeetos gluzhi nu ticeet, ka LMT buutu tas sliktaakais paarlaajums.

 

Nedomaaju ka kaads ir apbraukajis visu LV lai objektiivi noverteetu situaciju ar zonu.

 

Viesaboneshanas tarifi ir labs arguments, bet tikai tiem kuriem tas ir nepiecieshams.

Jautaajums tikai cik biezhi to izmanto un vai taa deelj ir veerts visu laiku aboneet veel vienu piesleegumu.

Link to comment
Share on other sites

gReenS

nu ja tev telefoni ir hobijs tad to vareetu saprast ka tev gribas vislaik to krutaako telefonu vai kaa tamliidziigi. bet ne jau tev ir hobijs lietot daudz operatorus kaa tu vislaik savus daudzos nummurus un visu shito chakaru aizstaaj ar hobijs hobijs. tad jau maybe panjem vel triatel :p varbuut saimnieciibaa noder! katraa zinjaa gruuti iedomaaties beibe, kur vajadzeetu buut vienam smalkam, elegantam telefonam skraida apkaart ar 3 telefoniem!

 

tu esi pareekinaajusi to telefonu nolietojumu un neertibas kas rodas - tomeer jaatziist tev ir gribi vai negribi, ka tev paiet nedaudz ilgaaks laiks kameer piezvani kaadam lietojot 3 telefonus nekaa tam kas visu dara no viena. reaali cik ciparos tu ieekonomee.

 

aa velviens svariigs faktors - cik stundas tu norunaa katra operatora tiiklaa meenesii?

 

un to tele2 telefonu datu parraidie kaa izmanto? tikai serfojot no telefona jeb caur to telefonu ej tiiklaa ar datoru majaas/ofisaa?

Link to comment
Share on other sites

Velis:

 

Daudz tādu vietu nav!man pietiek ar vienu,kur bieži vien mēdzu būt!Un vienreiz pagājušā hokeja čempionāta laikā Rīgas centrā uz visu vakaru paliku bez sakariem(tele2)!Tas nav vienīgais gadījums! :wink:

Link to comment
Share on other sites

gReenS

aa velviens svariigs faktors - cik stundas tu norunaa katra operatora tiiklaa meenesii?

 

un to tele2 telefonu datu parraidie kaa izmanto? tikai serfojot no telefona jeb caur to telefonu ej tiiklaa ar datoru majaas/ofisaa?

te bij vel divi jautaajumi uz kuriem neatbildeeji :p

 

bet katraa zinjaa ja tele2 telefonu izmanto lai ietu internetaa no datora caur telefonu, tad tas ir debils variants. jo pati teici ka parsvaraa esi ofisaa, majaas un tiem var dabuut labaak ir panemt kaadu neta piesleegumu kaut katram pc pa 10Ls un aatrums buus dafiga labaaks.

 

es laptopam lietoju lmt ibiroju un neteikshu ka aatrums netam buutu tas burviigaakais. tad nu tev tam tele2 ja ej caur telefonu ar nevar nekas labaaks par 3G buut vai ne taa? :p

Link to comment
Share on other sites

gReenS

a tev tele2 3G aatrums netam apmierina? un zona internetam?

Link to comment
Share on other sites

Ko jūs tur uzbrukuši TokRai? es piemēram esmu adress book`u saorganizējis tā, ka aiz vārda man ir pierakstīts LMT, T2, Amigo utt... un tā sistēma ērti strādā.. un tas cik cilvēkam telefonu ir viņa paša darīšana un pofig kas citiem var nepatikt.. :) Pašam ir LMT pieslēgums Formula 8.. laiku neskatos.. cik vajag, tik runāju.. summa rēķinā apmierina... uz 2viem Formula 8 pieslēgumiem vidēji rēķins ~20ls... tāpat liela daļa zvanu tiek veikta LMT tīklā..

Link to comment
Share on other sites

dzhonsons

Biznesmeņi :D Apsveicami,ka Tokra turas tik labi pretī :)

Pats un lielākā daļa draugu lieto tele2/ZZ mēnesīatjaunoju vienreiz pa 2.95 caur i-banku un aidā! :D :D :D

(tā nav nekāda lielīšanās :D Es tik tā-aiz neko darīt :) )

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

CAP

Neviens nevienam neuzbruuk. Es tikai apstriidu to, ka staigaashana ar vairaakiem telefoniem ir ekonomiski izdeviiga un eerta.

Atljaushos apgalvot, ka lielaakai daljai tas galiigi nav izdeviigi un eerti. Tur ir ljoti specifiski nosacijumi un daudz visaadu ja... :)

Link to comment
Share on other sites

jautājums Tokrai!

kur rāvi to mazcennieku tabulu?sodien parsledzu vienu tele2 numuru uz lmt!a par pašu telefonu aizmirsu uztraukumā pavaicāt! :mrgreen: tikko aizsutiju meilu lmt,bet man aizdoma ,ka atbilees ar paldies,atainojiet utt.! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

skaidris!man gan atsūtīja tik to ka ,lai griežos pie dīleriem! :shock: cik tad numurus vajag,lai pie tāda info tiktu?

Link to comment
Share on other sites

tieshi taa neviens te tokru negrib nod**** par to ka lieto tik daudz mobilos, vienkarshi man ar gruti to saprast ka cilveeks saka ka ertak un labak ir krukjities ar 3 telefoniem nekaa visu darit no viena :)

 

eee tokra a ja vienaa telefonaa vareetu ielikt 3 sim kartes, tad gan buutu tev besis ne? :p nevaidzeetu vairs njemties ar 3 telefoniem :p

Link to comment
Share on other sites

:D kapec ar diviem? :p panjem nokia n95 un +/- viss buus ko uz shodienu vajag. vai kaadu se p serijas modeli :) (tas taa ar nosacijumu ja vareetu ielikt 3 sim) ko tad tu taadu dari ka nevareetu visu ar vienu izdariit? jeb tev ir 4 sim lietoshanaa? :p
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...