Jump to content

LMT Biznesa / VIP klients un tā priekšrocības


marixxx
 Share

Recommended Posts

Tāds jautājums, dzirdēju, ka LMT VIP klients (uz viena cilvēka vārda ir vismaz 3 LMT pieslēgumi) var nopirkt piem NOKIA N73 par 150 LS, kā mazcenas mob,. Jautājums ir tāds vai viņš to var darīt uz katra no 3 pieslēgumiem??

Labots - TokRa
Link to comment
Share on other sites

cik zinu tad LMT dalaas VIP 1 un VIP 2. kur viens no tiem ir koporatiivais-biznesa klients un otrs ir privaatpersona.

Link to comment
Share on other sites

Guest albins-b

cik zinu tad LMT dalaas VIP 1 un VIP 2. kur viens no tiem ir koporatiivais-biznesa klients un otrs ir privaatpersona.

tieši tā ... Biznesa klients ir kas cits... TokRa.... kautko jauc... ir privātpersonu VIP līgums un viņi arī var ne tikai par speciālām cenām pirkt MC telefonus bet arī atsevišķus modeļus... konkrētos modeļus un cenas vislabāk pie tiešām kompetenta LMT darbinieka meklēt... un nezvanīt uz 076 .. jo tur sastāstīs visu ko ... pie dīleriem var mēģināt KAUTKO uzzināt... bet viņi var arī nezināt par konkrētajiem modeļiem... un cenām.. jo viņiem no LMT tiek pašiem pēdējiem dota ziņa kāds modelis kam tiks dots....

Link to comment
Share on other sites

Sencim ir uzņēmums ar apmeŗam 11nr.. sencim LMT kā lielajam klientam atsuutijā lapu A4 pilnu ar visādiem mobilajiem. gan jauni gan veci.

Link to comment
Share on other sites

3 un vairāk numuri ir biznesa klients, tas pats kas VIP privātpersona. Virs 7 numuriem-korporatīvais klients. Jebkuru tel. var dabūt uz mazcenas nosacījumiem. pirms kāda mēneša N73 uz trīs piesaistes gadiem maksāja 180 ls, tagad jau noteikti lētāk. Gribēsi, lai tas aparāts piesaistīts numuram īsāku laiku, piem. 2 gadus, tur jau cena bija laikam kādi 250 Ls, attiecīgi uz gadu-vēl vairāk.

Link to comment
Share on other sites

Guest albins-b

biznesa mazcenas tlf (arii tie par 1ls un 3gadiem) netiek piesasitiiti lmt

tik viennozīmīgi gan nav... bet pareizāk būtu teikt ka liela daļa nav piesaistīti... situācija bieži un ātri mainās šajā ziņā... bet vērojam a tendence ka mazāk piesaista...

Link to comment
Share on other sites

TokRa, taa veraatu buut. ja iepirkta chupa ar ieshuutu piesaisti ...

aizvakar panjeemu w810, mazcenas nav bijis, taapeec arii piesaistes nav

Labots - asiic
Link to comment
Share on other sites

LMT VIP klients kaa mazcenas telefonu var panjemt gandriiz jebkuru... (vk varbuut kaads tikko iznaacis veel nebuus). Maasa straadaa DUAL/Trodeks tiiklaa un vienreiz no jamaas dabuuju visu sarakstu ~5lapas... diezgan daudzi telefoni ir dabuujaami pat par 1ls :)

Link to comment
Share on other sites

Īsti neiebrauc, ko jūs te esat sarakstījuši.

Man ir noslēgts VIP līgums, kā privātpersonai.

Uz katru no numuriem esmu ņēmis mazceniekus. Viss ir gājis.

Link to comment
Share on other sites

Īsti neiebrauc, ko jūs te esat sarakstījuši.

Man ir noslēgts VIP līgums, kā privātpersonai.

Uz katru no numuriem esmu ņēmis mazceniekus. Viss ir gājis.

Ar ko atšķiras VIP līgums no parastā?

p.s. ieliec atēlu

Link to comment
Share on other sites

Uz VIP pieslēgumu man atnāca uzaicinājums no LMT. To izlemj LMT, kam piešķirt VIP.

Pirms tam biju parasts lietotājs ar trim numuriem.

Bildi nevaru ielikt.

Link to comment
Share on other sites

da neko LMT neizlemj... ja tev ir triis piesleegumi, tu pats var iet uz LMT klientu centriem un nosleegt VIP liigumu.. vai arii, ja tev ir jau 2vi.. iegaadaajies tresho un uzreiz nosleedz...

Link to comment
Share on other sites

Pats esmu TELE2 korporativais klients, piesieti ir ~14 numuri. Tad nu luuk, var panjemt JEBKURU telefonu, ieprieksh vienojoties ar savu menedzeri. Cenas arii tiem savaadaakas, atkariigs no taa cik liels ir uznjeemums. Bet kas ir interesanti, tad lielajiem uznjeemumiem taas telefonu cenas ir augstaakas, pats saliidzinaaju. Sarunu tarifi arii ir individuaali. teixim runaajot par to pashu E73, uz 2 gadi pie jauna numura cena ir 149Ls

Link to comment
Share on other sites

Vēl tāds jautājums, ja es gribu iegūt vēl divus pieslēgumus, man ir jāņem jauni pieslēgumi, vai es varu paņemt jau esošus pieslēguma numurus, kautkādi reģistrējot tos uz sava vārda???

Link to comment
Share on other sites

Vēl tāds jautājums, ja es gribu iegūt vēl divus pieslēgumus, man ir jāņem jauni pieslēgumi, vai es varu paņemt jau esošus pieslēguma numurus, kautkādi reģistrējot tos uz sava vārda???

Vari savākt visu famīliju uz sava vārda vai pat kādu ceturtdaļduci numuru pārnest no cita tīkla.

Rēķina apjomam ierobežojuma nav. Kā runāsi - tā maksāsi.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Veeleetos uzzinaat, ko sniedz LMT VIP klienta satuss, zinu, ka kļūt par VIP klientu var tikai tad, ja ir vismaz 3 aktīvi LMT numuri?

Kāds varētu atsūtīt tarifus vai mazcenas telefonu piedāvājumus VIP klientiem.

Link to comment
Share on other sites

Esmu dzirdējis, ka mazceņus par 1Ls varot VIPi dabūt.

 

+ aizsūti vēstuli uz info@lmt.lv. Gan Tev atsūtīs tarifus.

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Ja nelauž, kad saņem atbildi nopublicē šeit.

Link to comment
Share on other sites

Es jau suutiiju vinjiem e-pastu 29. martaa shie man atbildeeja un teica, lai es ejot uz LMT dīleriem, aizejo uz IT Trodeks,shie mani aizsuutiija uz Ropazhu iela 6, tur gan veel neesmu bijis un, jgodiigi sakot, nemaz netaisos.

Attieksme vispaar ljoti slikta gan no LMT, gan no diileru puses.

Link to comment
Share on other sites

Esmu dzirdējis, ka mazceņus par 1Ls varot VIPi dabūt.

 

+ aizsūti vēstuli uz info@lmt.lv. Gan Tev atsūtīs tarifus.

 

'ja nemaldos tad bija taa, ka vareeja jebkuru telefonu njemt kaa mazcenas un cik aceros 3 gabalus taa vareeja panjemt.

Link to comment
Share on other sites

VIP klientam sarunas LMT tikla maksa ap 4-5sant./min.tas atkarigs no piesleguma veida un atlaizu liimena,uz TELE2 0.0944LS,uz Lattelecom 0.118Ls.

Link to comment
Share on other sites

tur ar mazcenieku cenam VIP'iem valda liela slepeniba-zinu tik ,ka LG KG800 Chocolate VIP maksaa 65Ls(parastam klientam 69Ls),sledzot ligumu uz 3gadi 15Ls.

Link to comment
Share on other sites

'ja nemaldos tad bija taa, ka vareeja jebkuru telefonu njemt kaa mazcenas un cik aceros 3 gabalus taa vareeja panjemt.

 

Tad jau Tokras teiktais, ka vinja N6230i nopirka par 1Ls nevis 35Ls nav iisti patiess, vinjai laikam cits statuss kaut kas veel ''krutaaks'' par LMT VIP klientu.

Link to comment
Share on other sites

Es kā VIPnieks paņēmu nokia e50 par vienu latu... var dabūt da jebkuru telefonu. ja līgumu slēdz uz trijiem gadiem tad 1Ls, ja uz 30 mēnešiem tad 35Ls, ja 24m,tad 60Ls. ja 18m, tad 85Ls .maksas mainās no telefonu cenas kā tādas.. nokia 6230i ir dabonams par 1Ls,25Ls un 50Ls. ja kādam vajag vip tarifus, varu aizsūtīt..

Labots - tino
Link to comment
Share on other sites

da vip klients var panjemt jebkuru trubu kaa malocenjiku, uz vairaaka veida nosacijumiem[terminjiem un cenai]

Link to comment
Share on other sites

Guest ando

Tā arī ir, ka jebkuru tel. uz mazcenas nosacījumiem. piemēram N73 uz 3 gadiem par 115 ls, pirms kāda mēneša, tagad droši vien lētāk. Arī sarunu tarifi ir krietni draudzīgāki VIPiem. Ja ir virs 6 numuriem, tad jau esi korporatīvais klients, tev piešķir savu menedžeri, kuram vari kačāt "pravas" par tarifiem utt.

Link to comment
Share on other sites

Tā arī ir, ka jebkuru tel. uz mazcenas nosacījumiem. piemēram N73 uz 3 gadiem par 115 ls, pirms kāda mēneša, tagad droši vien lētāk. Arī sarunu tarifi ir krietni draudzīgāki VIPiem. Ja ir virs 6 numuriem, tad jau esi korporatīvais klients, tev piešķir savu menedžeri, kuram vari kačāt "pravas" par tarifiem utt.

Zheel, es jau gribeeju to VIP klientu, jo Biznesa klients nevarbuut privaatpersona, kuram nav sava uznjeemuma.

Link to comment
Share on other sites

privaatpersona kaa VIP skaitaas no 3iis piesleegumiem... biznesa klients tas jau ir uznjeemums... tomeer mazliet dazhaadas lietas.. lai gan shis un tas ir kopiigs.. un kaa VIP klients, kaa jau ieprieksh mineeja, var panjemt praktiski jebkuru telefoni kaa mazcennieku... pasham maasa straadaa DUAL/Trodeks tiiklaa... maajaas kaut kur meetaajaas saraksts ar cenaam...

Link to comment
Share on other sites

ko ņematies?Biznesa un VIP līgumi ir pilnīgi vienādi!Atširiba ir tikai ,ka vieni ir juridiskas personas ,otri privātpersonas!

Link to comment
Share on other sites

CAP, atsūti uz jorsh[figņa]jorsh[punkts]lv vai šeit forumā to sarakstu ar telefoniem. Ļoti interesē! :)

Link to comment
Share on other sites

man jau jams drukaataa formaataa.. buushu maajaas meegjinaashu atrast :)

Link to comment
Share on other sites

hmm jokaini, domaaju ka kompaanija kuraa stradaaju ar ir vip klients, un zinu ka manu 6230 kompaanija peerk pa 1Ls, bet nu tarifi gan nesakriit ar to kas rakstiits tajaa TOKRA liigumaa - man ir vieteejais plus bet sarunas tiek uzskaitiitas un redzu ka nauda tiek njemta arii pa sarunaam kas ir liidz 4minuteem.

P.S uznjemums ir liels un mob tel nemeeraas desmitos! gribat teikt ka privaatpersonu vip ir labaaki tarifi kaa lieliem uznjeemumiem?

kad atnaaks kaads reekjins liidz maniim, pachekoshu cik par sarunaam maksaa.

Link to comment
Share on other sites

mjaa.. cenas ir riktiig mainiijushaas pa 3iis meneshiem.. man maajaas drukaatais saraksts ir uz Jan`07..

 

piem SE W810 uz 24 meen jan maksaaja 85ls, tagad tik 40ls...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...