Jump to content

LMT Biznesa / VIP klients un tā priekšrocības


marixxx
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
00nigga00
(labots)

kā īsti ir tagad ar tiem mazcenas telefoniem? Biju lmt dīleru veikalā. Paskatījos, telefoni pa pieņemamām cenām, bet iegādājoties šādu telefonu, katru mēnesi ir papildus rēķinam vēl jāmaksā attiecīgs latu daudzums. Tad jau sanāk, ka es pērku nevis mazcenas, bet gan uz līzingu, jo galā sanāk par kādiem 50ls pārmaksāt no tagadējās pilnās vērtības. Kā tur īsti ir ar šito štelli? Viens šādu telefonu bija iegādājies, bet ikmēneša maksājums viņam nebija jāveic. Teica ka viņs esot VIP klients. Es arī esmu, bet man tāda iespēja netiek piedāvāta. Ko tā?

Labots - 00nigga00
Link to comment
Share on other sites

Volodja Zavituškins
Iegādājoties Mazcenas mobilo, ir jāmaksā Mazcenas mobilā pirkuma maksa. Mazcenas mobilā līguma darbības laikā var tikt piemērota mēneša maksa. Mēneša maksas apmēru nosaka pieslēguma veids un izvēlētā iekārta. Ja Mazcenas mobilā līguma darbības laikā pieslēguma veids tiks mainīts, var mainīties mēneša maksas apmērs.

 

Mazcenas telefonu piedāvājuma listē (skatīt postus augstāk) - jāskatās tabulā.

Visi LMT pieejamie pieslēgumi iedalīti 3 kategorijās.

 

No tā arī atkarīgs kāda un vai vispār būs ikmēneša samaksa.

Link to comment
Share on other sites

jo galā sanāk par kādiem 50ls pārmaksāt no tagadējās pilnās vērtības.

Nav tiesa. Mazcenas telefoniem sākuma iemaksa + ikmēneša maksu summa ir mazāka par šībrīža tirgus cenu parastam aparātam.

Ja nepiekrīti šai teorijai, tad LMT piedāvā arī nomaksas telefonus = veikala cena dalīta ar mēnešu skaitu (bez līzinga procentiem).

  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Nav tiesa. Mazcenas telefoniem sākuma iemaksa + ikmēneša maksu summa ir mazāka par šībrīža tirgus cenu parastam aparātam.

Ja nepiekrīti šai teorijai, tad LMT piedāvā arī nomaksas telefonus = veikala cena dalīta ar mēnešu skaitu (bez līzinga procentiem).

 

jā, man vienīgi nepatīk, ka līgumā norādītā telefona "pilnā cena" ir kautkāds zvērīgs izgudrojums :) Kad pirku savu nokia e65 kā mazcenas, ligumā LMT cena bijanorādīta Ls 225, vekalos tajā pat laikā maksāja Ls 165 :)

Kā Tu saki man mazcenas maksa+ikmēneša sanāca mazāk nekā Ls 165, bet kāpēc to briesmīgo ciparu rakstīt līgumā (ak pareizi, lai laužot līgumu ir lielāka "neizmaksātā daļa" :) )

 

P.S. pielikumā jaunākie VIP un korporatīvie piedāvājumi...

mazcenas_mobilie_2010.05.05.pdf

KORP_mazcenas_mobilie_2010.05.05.pdf

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
kuzmitch

tiešām kļūt par VIP var tikai braucot uz kādu no Abonentu Apkalpošanas Centriem? citu variantu nav? baigi neērti... black%20eye.gif

Link to comment
Share on other sites

Uzzvani 800 0 076 vai 1655 un pajautā identisku jautājumu. Aizsūti e-pasta vēstuli uz info@lmt.lv.

Iespējams, var aizsūtīt iesniegumu, iespējams, to var izdarīt arī pie dīleriem.

Rīkojies.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Līgums uz 18 mēnešiem - 249 Ls + 0/2 Ls ikmēneša maksājums.

Līgums uz 24 mēnešiem - 49 Ls + 8/0 Ls ikmēneša maksājums VAI 239 Ls + 0/2 Ls ikmēneša maksājums.

Link to comment
Share on other sites

Agrāk gadījumā nebija daudz lielākas atlaides vip klientiem?un man pat liekas ka nebija pat klāt papildus mēneša maksas,tikai līguma pagarinājums uz noteikto numuru :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

:black eye: Jaunas šīs ned. korp mazceņņieki paliek dārgāki.

Nu LMT ir krāpnieki.

Korporatīvajiem klientiem telefoni par tādām pašām cenām kā pārējiem klientiem.

Varbūt padalās informācijā kādus labus piedāvājumus esat izspieduši no saviem klientu menidžeriem?

Labots - S-G
Link to comment
Share on other sites

Nu LMT ir krāpnieki.

Skarbs apgalvojums.

Vai nu sniedz pierādījumus vai arī izlabo savus melīgos apgalvojumus!

Link to comment
Share on other sites

Paskaties cenu lapu( šodienas) korporatīvajiem klientiem. Vari arī pievienot šeit forumā.

https://manslmt.lv/media/documents/KORP_mazcenas_mobilie_2010.09.06_v2.xls

Salīdzini ar pagājušā mēneša cenas.

Gribēju vakar nopirkt Nokia E52.

Nedēļas sākumā cena bija 99ls uz diviem gadiem

Vakar jau 154ls uz diviem gadiem

Interneta veikalos 137ls :ph34r:

Labots - S-G
Link to comment
Share on other sites

Kāds sakars cenrāža izmaiņām ar krāpšanu?

Interneta veikalos ir plašs klāsts ar kreisajiem telefoniem. Tie maksā lētāk.

Link to comment
Share on other sites

Kāds sakars man pirkt telefonu kā korporatīvajam klientam 154 ls ja kā parasts LMT klients es viņu varu nopirkt par 151 ls?

3 ls arī ir nauda

Kur ir korporatīvo klientu priekšrocība ?

Vienīgi tarifs, bet jau maksā firma.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Njā... korp. klientiem 2x paceltas mēneša maksas. Gribējās paķert Wildfire par 19Ls+ 3.50Ls mēnesī. Bet tagad par 6.50Ls - no way!

Link to comment
Share on other sites

Kāds sakars man pirkt telefonu kā korporatīvajam klientam 154 ls ja kā parasts LMT klients es viņu varu nopirkt par 151 ls?

 

Pirkt vai nepirkt ir brīva izvēle. Kāds te sakars ar krāpšanu?

 

P.S. Korporatīvais klients ir juridiska persona. Korporatīvajam klientam ir zināmas priekšrocības, kas ir fiksētas līgumā. Ja līgums būtu neizdevīgs, tad droši vien kantoris to nebūtu noslēdzis.

Link to comment
Share on other sites

Izlasam topika nosaukumu "LMT Biznesa / VIP klients un tā priekšrocības"

Un ja pērkot telefonu man nav nekadas priešrocības es jūtos apkrāpts.

Jo esmu SKOPS

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Kamon! Nav runa par pirkt/nepirkt. Kā ilggadējs klients jūtos piesmiets. Nu nav jāapčakarē visi un vienmēr! Te jau minētie 3Ls nav nekās TĀDS naudas izteiksmē. Bet izsakot to attieksmē pret lojālu klientu... nu tur sanāk -7*10^6.

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Nu jā, paskatoties cenas sanāk nevis mazcenas telefons, bet nomaksas

biju plānojis ņemt htc touchII mazcenas tagad sanāk 19+6.50*24=175Ls, bet veikalā maksā 155Ls

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Kāds sakars cenrāža izmaiņām ar krāpšanu?

Interneta veikalos ir plašs klāsts ar kreisajiem telefoniem. Tie maksā lētāk.

 

Pff.

 

Paskatīsimies Žaka ieliktā PDF cenas kaut vai Nokia E52:

Nokia E52 19 5.50 6.50 154 0 1.00, respektīvi līgums uz 24 mēnešiem, atkarībā no pieslēguma samaksā vai nu LVL 151.00, LVL 175.00, LVL 154.00, LVL 178.00!

 

Skatāmies dual.lv cenu:

http://www.dual.lv/lat/e-shop/?products&prodID=1123392

 

Bez saistībām E52 LVL 166.00. Un dual nu netirgo kreisos telefonus, cik zinu, vai tad nav LMT dīleris, ko? :on_the_quiet2:

 

Ietaupījums ar dārgākās kategorijas pieslēgumu (lētākā, jeb LMT vārdiem izdevīgākām kategorijām vispār tas pasākums ir dārgāks!?) ir nieka 17 LVL uz 2 gadiem! Bāc, nu tāda dotācija. Ja agrāk tiešām LMT bija mazcenas telefoni, tagad viņiem ir kaut kāda ņirgāšanās par mazcenas (kādreiz sauca par dotētajiem?) telefoniem. Tjipa gribat trubu pa lēto? Jums šito - :finger:

 

Es teikšu tā, ka LMT varētu to cenu lapu arī neveidot, velti izšķērdēti resursi. :shiftyninja:

Labots - Tehnoman
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Dual ir LMT dīleris. Bet šai gadījumā runāt par krāpšanos nevar. LMT norādījis, ka tel.cena ir, piemēram, 19Ls. Bet tas kas tiek mēnesī pie rēķina skaitīts jau saucas pavisam citādāk - "mēneša maksa par pakalpojumu". Gatavs! Te PTAC neko nevar piesiet.

 

Pēc būtības izskatot cenas piedāvājumu gan nekas sirdi sildošs nesanāk!

 

Pačekosim dažus piemērus:

HTC Desire i-veikalā maksā ap 290Ls, ar LMT - 10x24+34=274Ls. Tikko kā ir Formula vai Vienādais, tā LMT sanāk 310Ls;

 

HTC Wildfire i-veikalā 170Ls, pie LMT attiecīgi 175 vai 199Ls;

 

Nokia 6700 classic i-veikalā 130Ls, LMT - 151 vai 175;

 

Nokia E52 140Ls vs. LMT 151 vai 175Ls;

 

Sony Ericsson E10i (X10 mini) 165Ls vs. 175 vai 211Ls.

 

Un tā var turpināt.

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Ok, par krāpšanu nevaram runāt un par to es arī nerunāju. Galvenais uzsvars bija par to lētumu un telefonu kreisumu. Respektīvi, arī nekreisu telefonu ikviens mirstīgais no LMT dīlera var paņemt par praktiski tādām pašām naudiņām.

 

Es arī ilgi lietoju LMT pieslēgumu, sākām ņemt mazcenniekus, kad vēl bija kaut kāda nebūt izdevīga tā padarīšana. Bet nu baigi žēl, ka pastāvīgajiem klientiem tik acīmredzami met sejā šādu "piedāvājumu". Mazo cenu kategorijā pilnīgi visiem ir mēneša maksa.

 

Interesanti būtu redzēt statistiku, cik no tāda attiecīgās kategorijas pieslēguma LMT nopelna uz katru klientu.

 

Var jau gadīties, ka nav rentabli, par daudz korporatīvo/VIP klientu, bet nu c'mon. Tad atceļam to brīnumu, nevis ņirgājamies par cilvēkiem. Par krāpšanu - nevar runāt. Bet par zināmu ņirgāšanos - gan var. To gan nevar ari likumiem aizliegt, katrs savu biznesa stratēģiju veido kā grib. :black eye:

 

Interesanti - kāda ir tā padarīšana konkurentiem? :)

Link to comment
Share on other sites

tur jau tā lieta, ka pārāk daudziem bija VIPs par to ka ir savs, sievas un bērna okartes telefons reģistrēts uz viņu + paņemts Vienotais 4 pieslēgums - rezultātā 24 mēnešu griezumā LMT peļņa no šāda pieslēguma tuvu nullei :)

 

Vakar intereses pēc paskatījos konkurentu piedāvājumu biznesa klases telefonu segmentā - tā pati Nokia E72 24 mēnešu griezumā tagad pie visiem operatoriem izmaksā +- vienādi. Tā kā vainu šis ir publiskai mazcenas telefonu saraksts un īstajiem VIP klientiem ir cits ko rāda tik zem letes vai arī mobilo sakaru operatori ir sapratuši ka dotēts telefons+sarunas par pašizmaksu nerada peļņu vai pat rada zaudējumus.

Link to comment
Share on other sites

mjā.. LMT VIP`s vairs nerullē. Vienīgais labums tāds, ka tas tāds sava veida līzings vēl sanāk :D

 

Nesen dāmai paņēmām 2710 navi. Parastajā mazcenā 9lvl+3.50 ar Vienādais 2, VIP mazcena - 9lvl+3.00lvl/mēn :D Vai tas nav izsmiekls? Man kā VIPam pa 2viem gadiem iedot atlaidīti nieka 12LVL.

 

Vispār pats jau sāku mest acis uz BITE`s pusi. Tur pat tarifi sāk kļūt pievilcīgāki + nets sakarīgāks. LMT mob.nets rullē gurķi tikai.

 

p.s. klients jau esmu apaļus 8 gadus. Un tomēr to nekādi nevar just apskatot rēķinus.

Link to comment
Share on other sites

p.s. klients jau esmu apaļus 8 gadus. Un tomēr to nekādi nevar just apskatot rēķinus.

Var just. Pirms 8 gadiem par 2sant/min parunāt nevarēja.

 

mobilo sakaru operatori ir sapratuši ka dotēts telefons+sarunas par pašizmaksu nerada peļņu vai pat rada zaudējumus.

hmm

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Hmm... par 2 sant. šobrīd piedāvā arī citi operatori, pat var izžņaugt 0.015Ls/min un daži pat paspēj savā tīklā iedot 0 sant., bez nekādām aktivizācijām un mēnešmaksām, turklāt uz citiem tīkliem nepiemērojot 8 sant. tarifu. Ja citi dotu lētāko plānu par 5 sant., tad all right, visu cieņu, bet... Tā ka arguments nevietā.

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Arī es esmu diezgan ilgstoši jau LMT klients un kādus gadus VIP klients. Es tiešām rēķinā nekādu "atlaižu līmeni" + "VIP līguma atlaides", "other shit's", neizjūtu. Paralēli paskatoties uz Bites rēķiniem saviem mājiniekiem.

Pie Bites bez kādām akcijām/atlažu līmeņiem un VIP'iem, ir lētāk nekā pie LMT ar visiem tiem "tamponiem" ko saraksta, lai tik klients sajustos pārlaimīgs ka sadabujis statusus/atlaides...

Link to comment
Share on other sites

Da vienkārši riebjas LMT attieksme pret VIP klientiem !!! Klients jau esmu 8 gadus un še tev par visu to. Bļāviens, gribēju bērnam uz dzimšanas dienu dāvanā mazcenas mobilo par 22Ls bez mēneša maksas uzdāvināt, bet nu tagad jau par 69Ls. CŪKAS LMT :fool: Neko darīt būs jāpāriet pie Bites :fuck:

Link to comment
Share on other sites

Intresanti no Bmwpowera-

Runaajot par LMT/Tele2 varu pastaastiit kaa man gaaja

Peec shajaa forumaa izlasiitaa, noleemu arii pachakareet LMT un dabuut kaut ko labaaku un leetaaku Vispirms zvaniiju un aprunaajos ar LMT, neko iipashu nepiedaavaaju, tikai standarta piesleegumus. Aizgaaju uz Tele2 un uzrakstiiju iesniegumu portaacijai uz Tele2. Izveeleejos piesleegumu Briivais6 un veel iedeva Ls 3 papildus bonusu katru meenesi. Te veel jaasaka, ka darba dienas pusdienlaikaa bija jaagaida ~1,5 h rindaa, kura sastaaveeja paarsvaraa no krievu tautiibas visai diivaina izskata un uzvediibas cilveekiem - vismaz nebija garlaiciigi...

Naakamajaa dienaa zvaniija no LMT un piedaavaaja apdomaat kaadu no standarta piesleegumiem, neko iipashu. Pateicu, ka neder un mani lika mieraa un vairaak arii nezvaniija Treshajaa dienaa pats zvaniiju un prasiiju ko var piedaavaat. Tad piedaavaaja Iipasho10, kas ir praktiski tas pats Meteoriits9. Teicu, ka vajag kaut ko leetaaku sashtukot. Tad piedaavaaja Muuseejie + veel Ls 5 papildus meenesii uz gadu. Likaas OK, tik veel karaajaas mazcenas mobilais, par kuru sanaaktu meenesii maksaat veel papildus ~Ls 3. Par shiis summas nemaksaashanu sanaaca diezgan gara skaidroshanaas un ciiksteeshanaas gan pa telefonu, gana aizejot uz vietas klientu apkalposhanas centraa. Bet nu beigaas sanaaca arii to nonjemt un tikt pie +- normaala piesleeguma par Ls 4 meenesii (numura noteiceejs un 1000 min un 1000 SMS LMT + Ls 5 citiem tiikliem, kur sarunas Ls 0,08, iiszinjas Ls 0,05)

Link to comment
Share on other sites

S-G Nu nezinu. Man tas variants neder. Neesmu no tiem, kas santīmu dēļ plēšas un neesmu radis uzbāzties. Nepiedāvā, nu tad paši vainīgi. Čīkstēt un pīkstēt nav priekš manis.

 

Turklāt LMT VIP statuss attaisnojas vienīgi tajā, ka var bez rindas tikt :D Citādi.. nejūtu. Tas, ka daudziem tarifu plāniem ir noņemtas atlaides par lojalitātes līmeni, kurš man šobrīd ir 5., ir vk nonsenss. Īstenībā no pāriešanas uz citurieni attur vienīgi dāma, kuru vēl nevaru pierunāt pazust no LMT, jo redz vēl stereotipos par "slikto zonu"

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

CAP, par pārklājumu nav vis fufelis! Vairākās vietās notestēts:

 

* Mežaparks, Sarkandaugavas gals - LMT 4 no 4 strīpām, T2 1 no 4, Bite 3 no 4 (ar T2 faktiski nevar parunāt)

* Via Baltica pie Lilastes - LMT 4 no 4, T2 1 no 4, Bite 4 no 4 (atkal jau T2 nav iespējams uzņemt sakarus)

* Ventspils šoseja aiz Jaunmoku pils ~2km garumā - LMT 4 no 4, T2 nav zonas, Bite nav testēta

* Jaunciema gatve, izbraucot no Rīgas uz Kalngali - LMT 4 no 4, T2 1 no 4, Bite 3 no 4

 

Pavisam noteikti ir vēl un vēl vietas, kurās ir zonas problēmas. Iepriekš uzskaitītās izjūtu ikdienā, kad cilvēki jāsazvana. Vistracinošākās gan ir lielās šosejas, kur tu (vai sarunu biedrs) mierīgi kruīzē un pļāpā pa tel. un pēkšņi noraujas saruna. Tas ir noziedzīgi un nepieļaujami!!!

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...