Jump to content

LMT Biznesa / VIP klients un tā priekšrocības


marixxx
 Share

Recommended Posts

Varbūt kādam ir svaigākais VIP telefonu saraksts un maksas?

Vai tiešām nevienam nav ? :/

BUMP

Link to comment
Share on other sites

VIP/mazcenas cenu lapa manslmt lapā ir pieejamas tikai korporatīvajiem klientiem, VIP-privātpersonām nav

Link to comment
Share on other sites

Save as *.csv -> nomaini paplašinājumu uz TXT -> pievieno

Link to comment
Share on other sites

Ghost_az

Vai ir starpība - korporatīvais klients / VIP klients (privātpersona) - ja gribu ņemt Mazcena+Nomaksa?

Jeb - vai "parastam" VIP klientam ir pieejams variants Macena+Nomaksa (piemēram - C510 pa 9 Ls + 1 Ls/mēnesī)?

 

EDIT: Paldies, pats noskaidroju. Atbilde ir Jā! :)

Labots - Ghost_az
Link to comment
Share on other sites

man kā "parastajam" VIP vienmēr dotas visas tās pašas priekšrocības kā korporācenim :)

bet tas viss pasākums ir tik slepens un miglains, brīžiem šķiet ka viņi skatās pēc acīm, ko un kam dot, kam nedot

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

kādam ir jaunākais vip/koproratīvo mazcenas saraksts?

 

labots:saraksts dabūts ;]

Labots - Outsider
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Vakar biju pieslēdzies MansLMT un man bija iespēja uzklikšķināt uz linka un atvērt exceli. [esmu VIP klients]

Link to comment
Share on other sites

Iedodiet man arī aktuālo sarakstu lūdzu

Link to comment
Share on other sites

Pagaidām vēl neesmu VIP. Varbūt kāds var augšuplādēt to sarakstu, skatos neesmu vienīgais kas grib redzēt.

Link to comment
Share on other sites

Ja Tev ir 2 pēcapmaksas numuri un esi privātpersona, MansLMT vari pievienot kā trešo numuru OKArti un kļūsi par VIP.

Link to comment
Share on other sites

veči, ielieciet lūdzu aktuālo listi ar mob tel :) Lūdzu :)

Link to comment
Share on other sites

Ja Tev ir 2 pēcapmaksas numuri un esi privātpersona, MansLMT vari pievienot kā trešo numuru OKArti un kļūsi par VIP.

Tā jau arī bij plānots.

Link to comment
Share on other sites

Shampuns

Ja Tev ir 2 pēcapmaksas numuri un esi privātpersona, MansLMT vari pievienot kā trešo numuru OKArti un kļūsi par VIP.

Vai tad lai kļūtu par VIP nebija jāiet uz apkalpošanas centru un jāslēdz līgums?

Link to comment
Share on other sites

Vai tad lai kļūtu par VIP nebija jāiet uz apkalpošanas centru un jāslēdz līgums?

Līgums būs jāslēdz, protams. Tas taču atmaksājas, vai ne?

 

P.S. No PDF'a telefoniem ir pat kosmiskais "Supernova" nosaukums. Must have!

Labots - VIL
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Atjaunots...

Painteresējos par šiem telefoniem pie dīleriem un uzzināju, ka it kā no šodienas VIP un "kooperatīvajiem" klientiem piedāvājums atšķiras. Nu modeļi it kā tie paši un cenas ar labākas, bet VIP'iem nav iespējams izvēlēties uz kādu laiku slēgt līgumiem - tiek piedāvāta viena cena un termiņš.

 

Līgums būs jāslēdz, protams. Tas taču atmaksājas, vai ne?

Līguma slēgšana noteikti atmaksājas, pie tam ja nemaldos to var izdarīt bez maksas.

Link to comment
Share on other sites

Ja pareizi sapratu, tad lielākai daļai trubu līgums ir uz klasiskajiem 24 mēnešiem un dažiem lētākajiem telefoniem uz 18 mēnešiem.

Link to comment
Share on other sites

paldies!

 

Skatos LMT atkal atraduši kā kāst naudu, arī VIP tagad "pakalpojuma maksa" par mazcenas mob.

Link to comment
Share on other sites

paldies, bet satura formaats ir fantastisks.....

 

tas gan ,bet excelaa man nelauj seit saglabaat un konverteejot pdf, vins paliek sitaads. rar arī nevar...

Labots - tino
Link to comment
Share on other sites

iemet eozaa :D tur var :)

 

eeem, rar te arii nevar pievienot?

 

shitaa lieta noder, lai nav lieki jaastaigaa vai jaazvana pa telefonu

 

edited - tak tur nekaa interesanta nav :D

Labots - Tominjsh
Link to comment
Share on other sites

VIL, vai kāds cits, varat lūdzu iemest aktuālo piedāvajumu korporatīvajiem klientiem (Nē VIP) :)

Tencinu! :)

 

Nav aktuāli, jau atrasts :)

Labots - vlmxs
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Sveiki, tātad kārtejo reizi mana truba atstiepa pekas... , esmu nolēmis paņemt jaunu telefoniņu, ņemts protams tiks uz uzņēmuma vārda, kas ir lmt korporatīvais klients.

Nekādīgi nevaru iebraukt listā (norādīts zemāk), cik noprotu tur tiek norādītas trubu cenas kā klientiem, bet tur nekas nav rakstīts par pēcampmaksu, tā ir iespējama visām trubām? Ņemot vērā, ka uzņēmums sedz noteiktu summu mēnesī sarunām un es iekļaujos ar smuku atlikumu, tad varu arī paņemt šerpāku telefonu =)

 

Šoreiz esmu ieinteresēts ņemt trubu ar simbiāni virsū, pats sliecos uz e75, bet cik noprotu drīzumā būs jaunā versija (pēc max 2ned). Kādu trubu vēl varētu paskatīties? Interesē:

a) obligāti virsū jābūt os'am (plānots likt virsū putty, nelielu datubāzi,voip softu un t.t.)

b) ļoti ilgam darbības laikam sarunu režīmā ja ieslēgts zilzobis uz austiņu (piem. šomēnes jau norunātas ~900 min lmt tīklā un ~200min citos tīklos, telefons tiks lādēts 1x - pa nakti, bet pa dienu jāiztur arī konferences zvani max 1h zem zilzobja + atlikusī diena)

c) labam/pārskatāmam displejam (piem. n97)

d) ideālam kontaktu organaizeram (grupas/apakšgrupas/personas)

e) jābūt ir norm. svaram vai izmēram - lai justu ka ir...

f) obligāti jābūt bezvadu tīkla atbalstam un nedrīkst gļukot parslēdzoties pa tīkliem un t.t.

KORP_mazcenas_mobilie_2009.11.16.pdf

Labots - zuicis
Link to comment
Share on other sites

LMT pret biznesa klientiem izturas kā pret suņiem, nekasizdevīgs tur navun nevar būt.

 

Vienīgias variants TELE2.

 

Reāli ir izdevīgāk par daudz mazāku cenu aparātu vienkārši nopirkt.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...