Jump to content

Viss par numura saglabāšanu / number portability


Guest zero
 Share

Recommended Posts

Paši radām sev problēmas, ko pēc tam sekmīgi pārvaram.

 

Nav ko tirgoties ar to, ar ko nav jātirgojas. Pie operatoriem var dabūt gana labus numurus visām gaumēm.

P.S. Neviens cilvēks tos skaistos numurus neatceras. Visi izmanto adressbūkus.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Parasts

Pārnākot uz BiFri, saņem vienkārši pliku karti bez kredīta un par to nekas nav jāmaksā. Diez kā tas jaunietis dabūs tavā kartē 2ls, ko sola :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Parasts

iedeva tikai pliku sim karti, pareiz ?

Link to comment
Share on other sites

Parasts

varbūt tas ir viņu salona kautkāds triks, lai tu atgrieztos :mrgreen: . Nāksi sūdzēties , kur mani 2ls, tev uzdāvinās 5ls piemēram .

Par migrāciju nauda nav jāņem, tāpat kā arī no bite nekādu starta naudu nesaņem

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Tad jau tagad santīm[pīīī]ēji varēs nēsāties no viena priekšapmaksas operatora pie otra, nemaz akcijas negaidot, pa ceļam ielasot santīmus savām orģijām. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Tad jau tagad santīm[pīīī]ēji varēs nēsāties no viena priekšapmaksas operatora pie otra, nemaz akcijas negaidot, pa ceļam ielasot santīmus savām orģijām. :mrgreen:

 

Nav jau nemaz tik slikti.

 

Tā kā Latvijā ir ļoti zemas telekomunikāciju pakalpojumu izmaksas, faktiski visiem cilvēkiem ir pa pieslēgumam. Ja kādam kabata neļauj nomaksāt Formulas minimālo maksu, tad šīs nelielās shēmiņas padara sakarus pieejamus arī šiem ļaudīm, bet nāksies pakustināt kājas.

Link to comment
Share on other sites

... un nodevēja komplektu piegādā kurjers.

pēc Okartes man bija jāiet uz LMT. Opcija kurjers netika apspriesta.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Kurjers varētu būt viena no biznesa klienta priekšrocībām...

[minējums]

Labots - VIL
Link to comment
Share on other sites

Kurjers varētu būt viena no biznesa klienta priekšrocībām...

[minējums]

 

bet Okarte taču nav biznesa kleintiem, tā arī ir privātpersonām! Mājas lapā raksīts, ka ar kurjeru piegādš, bet faktiski aicina pašus nākt uz LMT pēc tām SIM kartēm!

Link to comment
Share on other sites

Aprīlī pārcēlu numuru no Biteonline uz Okarti. Uz Jēkabpili piegādāja kurjers, bet kad zvanija no LMT, prasīja vai es nevarētu pats saņemt Rīgā.

Tikai nezinu kāpēc, kurjers iepriekšējās dienas vakarā ( ap plkst. 23.00 ), kad bija sarunāta Okartes saņemšana, bija zvanijis uz pārceļamo numuru, kaut arī kontaktinformācijai bija norādīts cits numurs. Pārceļamais numurs bija 2xxyy3zz.

Link to comment
Share on other sites

šorīt saskāros ar problēmu- pa nakti pieslēguši okarti, bet nav izejošo zvanu. labi, zvanu uz sim komplektā iekļautajiem numuriem: 80000076 un 1655, nekā, jāaktivizē! nu labi, ka vēl mājās biju un internetā atradu, ka tas info tālrunis ir pavisam cits, bet citādi- tam noteikti bija jābūt iekļautam kopā ar sim karti, jo kā gan lai cilvēks pirmo reizi paņēmis okarti, var zināt, kurš ir tas aktivizācijas numurs, ja kompletkā, ko iedeva LMT centrā, ir tikai šie divi :evil: fui LMT...

Link to comment
Share on other sites

Archa87

Pārvilku jau 3 numurus uz Okarti un visos iepakojumos bija tikai sim karte, lapiņa ar visiem kodiem un vēl bukletiņš "Paldies, ka kļuvāt par LMT abonentu" Neviena vārda, ka, lai aktivizētu jāzvana 29202010.

Link to comment
Share on other sites

Pie kam vismaz mums atveda SIM kartes ar LMT logo, nevis OKartes. Pamacibu tiesam nebija.

Link to comment
Share on other sites

tieši tas pats, sim kartes ar LMT logotipu tādā trūcīgā kartona aploksnītē, kur tikai plastmasas plāksnīte un lapiņa ar uzrakstu paldies!

 

bez tam, tik piesātinātā tirgū, pārbēdzēji ir jo īpaši svarīgi, bet jau šādi sākt sadarbību?! :)

Link to comment
Share on other sites

nē nu, par to SIM kartes krāsu man tā kā būtu vienalga, bet tāds svarīgas informācijas iztrūkums gan nav forši :( arī LMT servisa centrā Vienības gatvē man nepabrīdināja, ka vajdzēs zvanīt kaut kur... ! nu labi, nekļūšu piekasīgs, bet izskatās, ka LMT kaut kā tie "pārbēdzēji" diez ko neinteresē...!

Link to comment
Share on other sites

Sapirkties čupiņu ar ZZ sākuma komplektiem un pieteikt to pārcelšanu uz LMT pastāvīgo pieslēgumu "Piezvani man"

Cik man ir ienākusies informācija, tad no ZZ uz LMT pāriet nevar. No Tele 2 uz LMT var pāriet tikai tie, kuriem ir pieslēgums. A No BiFri uz LMT laikam varēja.

 

P.S. TokRa iemet aci savā topikā par Simbiāņu sertificēšanu. Paldies!

Labots - cash^
Link to comment
Share on other sites

"Viena tante teica" līmenī? LMT pretī neņem (drīkst) vai Tele2 prom nelaiž (nedrīkst)?

No draugu loka kāds man teica, ka zvanīja uz Tele 2 info par šo jautājumu. Saņēma atbildi, ka Tele 2 nelaižot ar zivi uz LMT. (Šis teksts nepretendē uz absolūto patiesību).

Link to comment
Share on other sites

No draugu loka kāds man teica, ka zvanīja uz Tele 2 info par šo jautājumu. Saņēma atbildi, ka Tele 2 nelaižot ar zivi uz LMT. (Šis teksts nepretendē uz absolūto patiesību).

Kas tās par muļķībām? Pats no Zives pārgāju uz OKarti (tātad - LMT). Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

mana otra pusīte arī pārgāja no zz uz bifri,no tele2 zvanīja un mēģināja pierunāt lai nepāriet un nelaist viņi nedrīkst,beigās teica ka gaidīšot atpakaļ tele2 tīklā un novēlēja laimīgu pāriešanu.

Link to comment
Share on other sites

Nu ok. būs jāparunā ko viņš man tur samuldēja. jāpaņem BiFri sākumkomplekts pa 2 Ls un jāpāriet uz LMT, kāmēr vēl ir akcija. Dabūšu na haļavu 6 mēn. parunāties :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Vakar pieteicu AMIGO pāriešanai uz LMT pieslēgumu.. procedūra ātra un ne pārāk birokrātiska.. tagad tika jāgaida līdz 10.06.

 

p.s. SIM fiziski klāt nav vajadzīga.. galvenais ir tās numurs.

Link to comment
Share on other sites

... jāpāriet uz LMT, kāmēr vēl ir akcija. Dabūšu na haļavu 6 mēn. parunāties :)

6 mēneši bez abonēšanas

6 mēneši pa 5 papildus latiem sarunām [bez PVN]

Link to comment
Share on other sites

Ja nāksi ar vairākiem numuriem [>=3], izdalīsi famīlijai un pieslēgsi nulles tarifu, "bezmaksas minūtes" varēs tērēt zvaniem uz citiem numuriem.

Link to comment
Share on other sites

Lieciet aiz auss TokRa's piemēru un pārceliet savus skaistos numuriņus uz LMT tīklu.

Bonuss: iztērēto minūšu skaitam var ērti sekot līdzi, piezvanot un 076 [1][1]

Link to comment
Share on other sites

... un ja izvēlas "Piezvani man" plānu, tad vēl + (30 minūtes + 15 īsziņas)

+ ienākošo zvanu bonuss.

 

Starp citu, VIL: cik bieži atjaunojas informācija caur 076, vai reāla laikā? iCentrā tas diezgan neregulāri notiek.

nē, nav reālā laikā..

Link to comment
Share on other sites

Starp citu, VIL: cik bieži atjaunojas informācija caur 076, vai reāla laikā?

Zvanot uz 076 , aktuālā zvanu statistika tiek noskaidrota zvana laikā.

Par reālo laiku to saukt nevar kaut vai tādēļ, ka centrāles informāciju par zvaniem pakrāj pie sevis un met ārā failiņos ik pa laikam nevis uzreiz.

 

iCentrā informācija tiek atjaunota REGULĀRI.

Link to comment
Share on other sites

Tokra - centrāles pārsūta informāciju ik pa 15 min ( +/- pāris min.), tālākais ir atkarīgs no billing sistēmām, kuras, cik noprotu, apkalpo VIL un tur jau par noteiktību, diemžēl, var runāt gaužām teorētiski :)

Link to comment
Share on other sites

praksē ir tā ka aizķere ir vislielākā tieši mēneša pēdējā dienā, un pēcpusdienā veiktās sarunas ir apskatāmas tikai aplūkojot rēķinu.. ja negribās iztērēt ne santīmu, un lmt neatstāt ne sekundi, tad jāizrunā ir laicīgāk. :wink:

Link to comment
Share on other sites

... pēcpusdienā veiktās sarunas ir apskatāmas tikai aplūkojot rēķinu..

 

iCentrā pirmā datuma pēcpusdienā parādās kopsavilkums par iepriekšējā mēneša sarunām. Lai uzzinātu pusnakts krievu ruletes iznākumu, jānosnaužas, jāpapusdieno un jāpieslēdzas iCentram.

==== Papildināts.

Intereses pēc šodien (2008.06.01 ~11:40) pieslēdzos iCentram un paskatījos, vai nav kaut kas jauns parādījies. Kā par brīnumu bija - iepriekšējā mēneša (maija) sarunu kopsavilkums.

 

To varam aplūkot, uzklikšķinot uz iCentra saites "Norēķinu informācija". Skat. zilgano rāmīti.

 

1212309935.jpg

Labots - VIL
Link to comment
Share on other sites

Please, help!

Vai kāds nezina - LMT atlaide 5 Ls mēnesī sarunām, ja pārej no cita operatora, attiecas uz starptautiskiem un viesabonēšanas zvaniem? (Taisos prom braukt, steidzami jānoskaidro.)

 

Zvanīju pa 1655, konsultante teica, ka neattiecas. Kaut kur forumā esmu lasījis, ka uz starptautiskiem atlaide darbojas. Kā īsti ir? Es tiem "konsultantiem" neuzticos, jo viņi ne par ko neatbild.

 

www.lmt.lv:

Ls 30 sarunām*

* Atlaide sarunām Ls 5 tiek iekļauta nākamajos 6 ikmēneša rēķinos. Atlaidi nepiemēro zvaniem uz ziedojumu tālruņiem. Vienā mēnesī neizmantotās atlaides nevar izmantot nākamajā mēnesī.

Pieslēguma veida Formula lietotājiem šī atlaide nesamazina minimālo mēneša maksu.

Teorētiski šeit nekas nav teikts, ka sarunas nevar būt starptautiskas vai viesabonēšana. Tātad, var mēģināt LMT uzvilkt par maldinošu reklāmu (sods līdz 10'000 LVL) ar PTAC palīdzību, ja viņi neskaitīs starptautiskus un viesabonēšanu.

Labots - stirol
Link to comment
Share on other sites

Please, help!

Vai kāds nezina - LMT atlaide 5 Ls mēnesī sarunām, ja pārej no cita operatora, attiecas uz starptautiskiem un viesabonēšanas zvaniem? (Taisos prom braukt, steidzami jānoskaidro.)

 

Zvanīju pa 1655, konsultante teica, ka neattiecas. Kaut kur forumā esmu lasījis, ka uz starptautiskiem atlaide darbojas. Kā īsti ir? Es tiem "konsultantiem" neuzticos, jo viņi ne par ko neatbild.

 

www.lmt.lv:

 

Teorētiski šeit nekas nav teikts, ka sarunas nevar būt starptautiskas vai viesabonēšana. Tātad, var mēģināt LMT uzvilkt par maldinošu reklāmu (sods līdz 10'000 LVL) ar PTAC palīdzību, ja viņi neskaitīs starptautiskus un viesabonēšanu.

 

attiecas.

VIL, no tevis alus, ja izradīsies, ka taisnība bija konsultantei un man tomēr būs jāiet uz PTAC. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Grūti laiki numuru celājiem un kapeiku nesmukvārdotājiem pienākuši :))

Kas tad tāds īpaši slikts gadījies?

To trešo pārcelsi pēc jāņiem.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...