Jump to content

Viss par numura saglabāšanu / number portability


Guest zero
 Share

Recommended Posts

Nu man sen atpakal bija pieslegums, nomainiju uz okarti ar visu nr. Un vini tur man teica, ka jebkura bridi varu iet atpakal un tiksu pie vaca nr.

 

no viena operatora priekšapmaksas varēs pāriet pa tiešo uz cita operatora priekšapmaksu (vai arī pastāvīgo pieslēgumu) sākot ar 1.februāri.

 

Ideali, liels paldies :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Man jautaajums plaanoju riit uz TELE2 apkalposhanas centru stiept 6 Amigo kartinjas, bet vai taa driikst, man taa ieksheeji kauns paliek mazliet?

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

kaut 7as! :mrgreen:

svarīgi!tām amigo jābūt aktīvām,t.i. jādarbojas vismaz ienākošajiem zvaniem vēl kādu nedēļu!un numurus viņu 2******* arī būs jāzin nosaukt-tie ir atrodami uz lielā iepakojuma,kuri droši vien ir misenē! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Nu biju shodien pie TELE2 pirmajaa atšuja, teica, ka es ko jacot, ka tikai pastaaviigais piesleegums var paariet, bet otrajaa TELE2 apkalposhanas centraa, man pateica, lai atnaaku 8.Februaarii tad visu varees izdariit. :(

Link to comment
Share on other sites

Jap, tikko pārcēlu savu reņģi ar visai labo un skanīgo nr. uz OKarti - visai labi tarifi tagad (t.i. tarifu grupas)...

+ lietoju arī Amigo (to gan nepārcelšu)...

Jāpaskatās, ko Bite (t-o-x-i-c) darās... :D

Link to comment
Share on other sites

Yes! , rādās ka sākas reāla konkurence mobīlo vidū ( jācer tik , ka pa kluso nenoslēz karteļa vienošos . Šobrīd liekas, ka tāda ir TELE2 ar LMT pret Biti ) . Pārak daudziem ir tās priekšatmaksas kartes -līdz šim varēja kāst piķi , nekautrējoties, bet tagad... ( kaut vai , Okarte , nesen bija uzlikus sūrākos tarifus) . Kā atceros kāds ienākums LMT, tā saprotu ka mūsu banānvalstī kaut kas nav kā normālā valstī.

Link to comment
Share on other sites

Nu OKartei tagad tarifi normāli nomesti... :D

Amigo arī...

 

Tikko man atzvanīja no LMT, prasīja kad varēs atvest man karti uz mājām... :D

Nice...

Link to comment
Share on other sites

Nu biju shodien pie TELE2 pirmajaa atšuja, teica, ka es ko jacot, ka tikai pastaaviigais piesleegums var paariet, bet otrajaa TELE2 apkalposhanas centraa, man pateica, lai atnaaku 8.Februaarii tad visu varees izdariit. :(

droši vien biji tele2 express veikalā,kas ir tikai dīleris? :wink:

Link to comment
Share on other sites

Tieshi taa, jo dziivoju Salduu.

 

Gribeeju pieteikt, ka mainot operatoru buus jaauzraada arii pase pie manis tikko uz dziives vietu ieradaas Amigo paarstaavji un paluudza man pasi uzraadiit un sim kartes ar visiem seerijas numuriem.

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

Nevaru vien sagaidiit, kad Toxic; IZZI, 5+, Ura! tiks iesuudzeeti tiesaa par numuru pārcelšanas likuma neizpildi laikā vai vispār.

Link to comment
Share on other sites

Nu diez vai tu esi pirmaa, jo es jau 1. Februaarii paarceelos pie Amigo, jautaaju vinjiem cik jau 1. Feb. paarceelushies atbildeeja, ka 30 veelas paarvaakties un aizpildiijushi pieteikumu.

 

Jaa Tokra, gribeeju mukt no Toxic, bet figu ZZ man atteica pamatojot to ar faktu, ka Toxic nepilda SPRK saistiibas.

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

Jaa Tokra, gribeeju mukt no Toxic, bet figu ZZ man atteica pamatojot to ar faktu, ka Toxic nepilda SPRK saistiibas.

 

Pilnīgs sviests. Kā tele2 info cilvēki var zināt, ko dara vai ko nedara cits operators? :evil:

 

Šiem ZZ vārdiem ir tāds pats svars [viena tante teica] kā foruma biedram ar kaķi avatarā, kurš staigā ar karogu par ZZ 37% tirgus daļu.

Link to comment
Share on other sites

TO: VIL

 

Pilniigi tev piekriitu, bet vinjus ir gruuti paarmaaciit un pieraadiit savu taisniibu :(

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

Pilnīgs sviests. Kā tele2 info cilvēki var zināt, ko dara vai ko nedara cits operators? :evil:

 

Šiem ZZ vārdiem ir tāds pats svars [viena tante teica] kā foruma biedram ar kaķi avatarā, kurš staigā ar karogu par ZZ 37% tirgus daļu.

 

Nevis viena tante teica, bet tie ir reāli dati! Un tie ir arī pierādāmi, tikai man NAV elektroniskā formātā tās tabulas! Ja nepatīk, nelasi, bet padomā pats- ZZ ir vairāk kā 700 000 lietotāju, padomājot nedaudz, pats var nonākt pie loģiska secinājuma: 1/3 jau arī lietot to ZZ! A 700 000 lietotāju skaits ir izsludināts teju visur, tā ka nevajag te brēkt par vienu tanti, vispirms padomā un tad bļausties! :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Uz plakātiem tele2 krāsās redzēju skaitli 1 100 000.

 

700 000 ar tele2, sprk, esd publikācijām man neasociējas. Parādi kādu weba linku, kas apstiprina šo skaitli. [privātie blogi gan nederēs - autori ir tantes]

 

P.S. Atradu infu par ZZ vēsturisko daļu priekšapmaksas tirgū - ~60%.

Avots: http://www.kp.gov.lv/uploaded_files/2007/A47_2505.pdf

 

P.P.S. Tele2 cilvēks 2008.02.05 apgalvo, ka zivij ir >700 000 pieslēgumu.

Avots: http://www.nra.lv/index.php?rid=74467

"Izvēloties priekšapmaksas pakalpojumus, cilvēki izvēlas pilnīgu kontroli pār saviem izdevumiem, neatkarību no savlaicīgas rēķinu apmaksas un jebkādām papildu saistībām, turklāt saņemot visus sev nepieciešamos mobilo sakaru pakalpojumus. Ņemot vērā, ka Zelta zivtiņai ir vairāk nekā 700 000 lietotāju, zemākās sarunu izmaksas un dāsnākā bonusu sistēma, tad minētās priekšrocības ir būtiskas ļoti lielai daļai klientu, sacīja J. Sproģis, piebilstot, ka Tele2 neprognozē būtiskas izmaiņas tirgus sadalījumā, arī ieviešot šo jauno pakalpojumu.
Link to comment
Share on other sites

Da puse no tām kartēm tak nav aktīvas...

Pašam mājās tak vēl pirms pāris mēnešiem "itkā aktīvas kartes" mētājās, daudziem tāpat, tā kā lai svensonu telīte ned***...

Link to comment
Share on other sites

Nav jēgas teikt kaut ko tādiem, kuri negrib dzirdēt, tikai bļauj savu! Te vienam otram jāprasa vispār, vai viņš zin, kas ir aktīva SIM karte?! Un tie 700 000 lietotāju arī ir aktīvās SIM kartes! Da kaut vai uztaisi elementaru aptauju un izej Rīgas ielas, apvaicā 100 cilvēkus un redzēsi, kas būs vairākumā!

 

izstājos no šīs diskusijas

Link to comment
Share on other sites

Par bites priekšapmaksu portāciju:

 

Problēmas īsti neredzu:

1) piesakām bite online pāreju kā priekšapmaksu

2) saņemam atteikumu

3) uzrakstām vēstuli regulatoram

4) saņemam i-podu un atļauju :D

Link to comment
Share on other sites

Bite saka (vismaz info dienests), ka nevar pa taisno pāriet no pieslēguma uz Toxic, vispirms jākļūst par abonentu un tikai pēc par Toxic lietotāju. Tas manuprāt arī ir pārkāpums.

Kā arī vēl joprojām nevar ievietot info, ka prepaid lietotāji var izmantot NS pakalpojumu.

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc klients, kas Numura saglabāšanas pakalpojuma ietvaros, vēlas piemēram pāriet no LMT Vietēja pieslēguma pa taisno uz Toxic neļauj to izdarīt? Vai tas nav Regulatora NS pakalpojuma nodrošināšanas pārkāpums?

 

Tas, ka nevar pāriet no prepaid to customer (un otrādi) viena operatora ietvaros, tas gan nav obligāti.

Link to comment
Share on other sites

Numura saglabāšanas pakalpojums liek operatoram atdot numuru citam tīklam, ja numura lietotājs izteicis šādu vēlmi.

 

Numura saglabāšanas pakalpojums neuzliek saistības operatoriem pieņemt numurus vai arī piedāvāt numura saglabātājiem pilnu pakalpojumu buķeti, ko tie piedāvā jauniem pieslēgumiem.

 

Formāli operators var pateikt, ka numura saglabātājiem piedāvā tikai vienu pieslēguma veidu ar minimālo līguma darbības termiņu 5 gadi. Pārkāpuma tur nebūs.

Link to comment
Share on other sites

Luudzu, dalieties pieredzee, es 4. Februaarii uzrakstiiju Amigo iesniegumu un par to sanjeemu Amigo sim kartes, kuras jāaktivizē peec taam 10 darba dienaam, bet man veel nav atnaakusi iiszinja par laiku, kad tikshu paarnest(mans numurs) pie Amigo un veel gan vecaa sim karte, kas ir aktiiva vairaak neregjistreejas tiiklam un arii jaunaa Amigo neregjistreejas tiiklam, ko dariit kaapeec, taa?

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

Tavs pārejas laiks būs 2008.02.18 4:00. Tad jaunā sim karte sāks strādāt. Darbošanās var sākties stundu agrāk vai vēlāk, bet tas ir uz operatora sirdsapziņas. Tas, ka vecā SIM nestrādā, ir dīvaini. No kurienes pārcel numuru?

 

Kāpēc nav īsziņu? Grūti teikt, LMT parasti sūta iepriekšējā dienā. Kā dara citi operatori, nezinu.

 

Procedūra:

1) 3dd laikā zetcom nosūta pieprasījumu donoroperatoram

2) 3dd laikā donors sniedz atbildi, vai atbrīvos numuru

3) 10. dd notiek pāreja pozitīvas atbildes gadījumā.

Link to comment
Share on other sites

Liels paldies VIL, tu man daudz ko izskaidroji, vienkaarshi vecaa sim nestraadaa, jo tai beidzies deriiguma terminsh, bet iesnieguma iesniegshanas briidii sim karte bija aktiiva un vareeja straadaat veel 6 dienas.

 

Paareju no Okartes uz Amigo.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Paareju no Okartes uz Amigo.

 

a kāpēc tu ej no Okartes uz Amigo? vai tad Amigo tagad nav lielāki tarifi vai tur kāds cits iemesls?

Link to comment
Share on other sites

Varbūt cilvēkam nepatīk LMT vai draugu daudz amigo tīklā...

BET atšķirībā no daudziem runātājiem šis vīrs RĪKOJAS.

Link to comment
Share on other sites

Kā juridiskas personas jā.. bet SIA Zetcom ir 100% LMT īpašums.. līdz ar to es vismaz uzskatu, ka AMIGO pieder LMT.. tā kā nepatika pret LMT te nav :D

Link to comment
Share on other sites

Paareju no Okartes uz Amigo, jo man gandriiz visiem draugiem ir Amigo.

 

Bet paarejas numuru izmantoshu otraa taalrunja darbinaashanai, jo visi radi lieto LMT, taatad ar draugiem izmantoshu Amigo ar gjimeni, radiem - Okarti.

Labots - VIL
Link to comment
Share on other sites

Es savu "nelaimīgo" zivi tagad domāju pārnest pie LMT, nosūtīju online pieteikumu ar domu, vai to var izdarīt, neejot uz servisa centru! tad jau redzēs, kā man tālāk viss notiks :)

Link to comment
Share on other sites

Parcelam vienu ZZ uz OKarti, pec pusstundas no online pieteikuma atzvanija, sarunajam piegades laiku, laicigi ari karti atveda, gaidam aktivizaciju. Vel vienu ZZ portejam uz Amigo, nakamaja diena atzvanija, sarunajam piegadi, ari viss gludi, gaidam aktivizaciju. Nez kapec no otras ZZ noskaitija kadus 2.50 Ls, tagad stav 0.20 Ls. Isti skaidriba par to nav, ka ari kasketies neiesu, lai jau paliek.

Link to comment
Share on other sites

myth, man gan pēc kādas pusotras dienas vakarā atzvanīja, ap 17:30 :) bet par tiem 2.5Ls gan nezinu, neko nenoņēma! varbūt pajautā kādā SC, kāpēc tā?! :D

Link to comment
Share on other sites

Nu man ari sodien no Tele2 zvanija, prasija, kapec es velos mainit operatoru un pret kuru. Par nonemto naudinu gan neko nespeja skaidrot.

 

Un ari skatos Toxic majas lapa sadas tadas izmainas - sak aicinat pie sevis, zvanu tarifs mainijies nav, ka ari kartes deriguma termini. Vairs nav jamaksa 5 santimi par konta parbaudi, plus vel kaut-kas jau bezmaksas...

Labots - Myth
Link to comment
Share on other sites

Šodien aktivizēju savu reņģe --> OKarte.

Vai es viņu jau pēc kāda mēneša varu pārnest piemēram uz Biti? :D

 

Lieta tāda, ka nebija laika izlasīt to līgumu ko es tur parakstu, nebiaj laika, maybe tur kāds termiņa ierobežojums... :D

Link to comment
Share on other sites

Interesanti, tad jau es varu kljuut par bezkaunju un panjemt kaadus 3 numurus un ik pa aptuveni 2 nedeeljaam staigaat no viena operatora uz otru un sanjemt uz sho briidi piedaavaatos bonusus un runaat absoluuti par briivu.

 

Jaa, tas nu gan ir kaut kas, tikko apskatiiju tos liigumus tur nekur nekas nav teikts par kaadiem limitiem, taatad, Tokra saka baltu patiesiibu, tikko esi paargaajis pie viena operatora uzreiz kaut tai pashaa dienaa dodies pie naakoshaa.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...