Jump to content

Viss par numura saglabāšanu / number portability


Guest zero
 Share

Recommended Posts

Guest Nagla Pakalaaa

craps taa BITE ir , neklausies NC , nem LMT kaadu no formulaam un runaa uz vella paraushanu

Labots - Nagla Pakalaaa
Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

viens no variantiem , gimenes piesleegums , visas sarunas savaa starpaa pa freju , pekshni bite saak suutii reekinus lai maksaa arii par savstarpeejaam sarunaam , proces ievelkas uz entiem meeneshiem , tripers taa bite

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

telei veel joprojaam ar to paarklaajumu diezgan drankiigi , ja vajag telefonu baigaa cuhnaa tad sorry

Link to comment
Share on other sites

hmmm, tik cik rīgā liepājā un bēnē... bet vairāk interesē cenas, pakalpojumi un tādas lietas... man kādu brītini'ņu ir neapmierinātība uz LMT uznākusi.... komentāri!?

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

lai kaa arii buutu, kad man bija lmt piesleegums, diezgan biezji sastapos ar atbalss efektu sarunaas

uz jautaajumu, kapeec? - no lmt supporta puses tiku caur pukjeem pasuutiits....

nu jau 7 gadus esmu teles puika - pa sjo laiku probleemu nav bijis un supports ir traapiijies atsauciigs....

bite ir zirga fekaalija....

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

Te bija bezjēdzīgs citāts.

 

jaa taa atbals bija agraak , bet ja taa labi padoma tad peedeejo 5cu gadu laikaa nav taads gluks noveerots

Link to comment
Share on other sites

Korporatīviem klientiem šādu fīču piedāvā visi operatori :)

 

konkreeti 4 numuri un muld cik grib savaa starpaa - paraada citus kas to piedaavaa ?
Link to comment
Share on other sites

lai kaa arii buutu, kad man bija lmt piesleegums, diezgan biezji sastapos ar atbalss efektu sarunaas

uz jautaajumu, kapeec? - no lmt supporta puses tiku caur pukjeem pasuutiits....

nu jau 7 gadus esmu teles puika - pa sjo laiku probleemu nav bijis un supports ir traapiijies atsauciigs....

bite ir zirga fekaalija....

Dzirdēju, ka šis atbalss efekts esot novērojams, ja saruna tiek noklausīta :shock:

Link to comment
Share on other sites

Urbānās leģendas.

Pietiek, ja abonenti abos galos nedaudz samazina skalŗuņu skaļumu.

Link to comment
Share on other sites

Lai nu kāds tas Bite supports - pārsvarā gadījumu, tāpat kā tele2, NEKO nezin un nesaprot, tomēr pagaidām Bite HotSpot rullē.

HIPERkvalitatīvais LMT garadarbs "iBirojs" ir lēns, dārgs un nestabils mēsls... Vienīgais pie kā es pagaidām pieturēšos ir Formula 8... paies laiciņš, ta skatīšos - moš' notīšos pie Bite.

 

Cik man bija darīšana ar Bites pakalpojumu "Ģimenei" - ABSOLŪTI nekādu problēmu. Ļerksti, kamēr nokrīti gar zemi bezsamaņā.

Tagad gan no Bite neatkarīgu iemeslu dēļ balss sakaru pakalpojumus pie viņiem neizmantoju... tomēr pie pirmās iespējas atsākšu.

Link to comment
Share on other sites

Starp noteikumu projektu un noteikumiem ir liela atšķirība, un arī gada beigas vairs nav aiz kalniem.

Es teikšu: ja līdz 1.OKT noteikumu nav, 1.JAN zivis neportējas.

Link to comment
Share on other sites

Īstenībā Tele2 operatori, sakarā ar pāriešanu uz citu operatoru saglabājot nr., ir ĻOTI nekompetenti šajā jautājumā: ir viens nr "piesiets" pie TELE2 (novembrī šamajam beidzas līgums). Gribēju lauz ligumu pirms laika, jo sieva nespēja izturēt tos "kosmosa" ciparus, kas jāmaksā tele2 katru mēnesi par sarunām. Zvanu Tele2, prasu: "Cik naudas jāsamaksā, ja laužu līgumu pirms laika, jo vēlos pāriet uz citu operatoru?" Nu otrā galā man atbild, ka par katru mēnesi jāsamaksā 4Ls(zvanīju šiem augustā=4LS x 4 mēneši=16Ls(šiem jāsamaksā, tad tikšu no viņiem vaļā)). Nu neko - jau ieskaitīju kontā sev naudiņas, zvanu vēlreiz(šoreiz cits operators paceļ), prasu, vai ir nozīme, uz kādu kontu skaitu to naudu? Šis mani sāk prašņāt, kur un ko es gribu skaitīt? Izstāstu situāciju.......operators man sāk stāstīt, ka tā nemaz nav - ja lauž līgumu pirms laika, tad jebkurā gadījumā esot jāmaksā 30Ls (kopā), nevis tie 4Ls par katru mēnesi! Nu, mljin, es šim saku "Tad opredeljites, cik man jāmaksā - viens saka tā, otrs tā...." Ok, solīja, ka atzvanīs un pateiks kas un kā!

Tā arī līdz šim brīdim neesmu no jamajiem nevienu zvanu saņēmis :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Es sākotnēji biju Tele2 klients, bet tad pārgāju uz LMT un ne mirkli nenožēloju! Attieksme no Tele2 puses 6 gadu laikā, kamēr biju viņu klients, bija zem katras kritikas :evil:

Link to comment
Share on other sites

AcId - vajadzēja vk aiziet uz Tele2 KAC ar līgumu un naudu, un tad arī tiktu skaidrībā.. nafig zvanīt tupiem operatoriem :)

Link to comment
Share on other sites

LMT sukas "odnoznachno" nogrieza balss pastu iedodot 50 SMS - pakaljaa mlja ....

Vislabākā bija viņu otmazka par to. Tipo neviens nelietojot.

Visi biznesa cilvēki, cik zinu, baltu spļāva par šito...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tātad, oficiāli no 1.Decembra no savas zelta reņģes nr. es varēšu pa taisno pāriet uz OKarti?

Kāpēc neviens operators vēl nereklamē šo iespēju? Galu galā, pēc 2 nedēļām tā stājas spēkā?!

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

2008.02.01 nāc ar savu iesniegumu. /* sākotnēji plānotais termiņš tika pārcelts par 2 mēnešiem */

 

P.S. No zivs iesaku pāriet uz Piezvani Man. Pusgada abonēšana kā atnācējam jāmaksā nav, arī sarunu izmaksas pievilcīgākas, un apmaksa post factum.

Link to comment
Share on other sites

diviem:

bez izmaiņām = 2007.12.01

+1 mēnesis = 2008.01.01

+2 mēneši = 2008.02.01

 

P.S. Ierobežojumu nav. :) (SIM ICCID + MSISDN)

Link to comment
Share on other sites

Par ko jūs runājat (vienkāršā valodā)? :D

 

bez izmaiņām = 2007.12.01

+1 mēnesis = 2008.01.01

+2 mēneši = 2008.02.01

 

?

Link to comment
Share on other sites

Nu baigi žēl...

Atliek vien meklēt foršu OKartes numuru... :D

Jo zivei man ir ļoti labs numurs, kuru arī gribu pārcelt... ;)

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

nekas. Ja plāno nodzīvot 70 gadus, tad šī termiņa nobīde sastāda tikai 0.23% no mūža. Pie tam Tu vēl to nevari ietekmēt.

 

P.S. Ja vēlies kļūt par LMT abonentu jau šogad, pārej no zivs uz pastāvīgo pieslēgumu + neklausies tele2 apkalpojošo tantiņu pļāpas no sērijas "3 mēnešus nevar mainīt pieslēguma veidu" + raksti portācijas iesniegumu LMT.

P.P.S. LMT pieņem un arī apstrādā iesniegumus pārejai UZ OKarti.

Link to comment
Share on other sites

Sveiki!

Man ir Zelta Zivtiņa, bet vēlos turpmāk dzīvot ar Okarti. Taču numuru vēlos saglabāt.

Vai kādam nebūtu informācija, vai tas vispār ir iespējams?

Link to comment
Share on other sites

Es iesaku jau šodien īsāku shēmu:

 

ZZ → Tele2 pastāvīgais pieslēgums → Okarte

Link to comment
Share on other sites

Ko tik dzīvē nepiemin.... :)

 

Numura saglabāšana prasa uzrādāma/pārbaudāma iesnieguma eksistenci. Webā [bez elektroniskā paraksta] grūti to panākt.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

danke.

bet tokra, a es ar savu zz varēšu iet uz lmt un citiem zvēriem vai arī tikai uz amigo toxic?

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Man arī ir tas sranijs Amigo, un jau veselu mūžību gaidu, kad savu smuko numuru, kuru negribu mainīt, varēšu dabūties uz pieslēgumu. Nu tad izskatās, ka beidzot tas mirklis būs klātu... :)

Labots - A-kalvis
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Sveiki,

sodien bija bija pedejais piliens jura, un nolemu mainit operatoru.

-kapec?

LMT nespej nodrosinat labu zonu, pat centra, mobilais tikai leka no viena torna pie otra, tadejadi biezi vien ir arpus zonas. Ka ari nesapratigi lielas Okartes cenas, un tarifi.

 

Jautajums butu sekojos, kada vaida es no LMT (Okarte) varu pariet uz Bite GSM (toxic) saglabajot pasreizejo nr. Zinu ka no var manit operators saglabajot nr tie, kam ir pieslegums, bet ka ar atjaunosanas karsu ipasniekiem? Ir sada iespeja vai ne? Kur un kada paksa par to?

Labots - edw
Link to comment
Share on other sites

Nu tad ir sudigi... :neutral:

Nr mainit nevelos, bus janem pieslegums un tad pec kada laika japariet uz Biti.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...