Jump to content

Lattelecom Jauns Pakalpojums "mājas Komplekts"


Guest scyp
 Share

Recommended Posts

Guest Jay

Pac tik shodien pieteicos, bet domaaju ka 100%, ka ar tiem ip buus kaa ar dsl 2 mainiigie ip un piedevaam reizeem katrs savaa subnetaa.

A tas cik es caur ruuteri kastes uzkarinu vinjiem pie kaajas. Esmu nopircis noteikta aatruma liiniju ar nenoteiktu izejosho ip, uz cik kasteem es to aatrumu sadalu nav vinju dariishana.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 342
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Orion7

    14

  • joks7

    14

  • Payne

    17

  • Nettwerk

    14

Top Posters In This Topic

Hitchcock

Šodien pārslēdza. Ātrums no speedtest ir šāds:

 

1156882232.jpg

 

Bet tas ir tikai testu programmā. Reāli dzīvē mani interesēja, kas būs ar ārzemēm. Latvijas ātrums mani nepārāk interesē.

 

Ārzemju torrentos, līdz ko man pārslēdza uz MK2...down ātrums (pie ierobežot up ātruma uz minimumu) ir sasniedzams līdz 550 kb/s (man tāds bija visu laiku). Ja up atlaiž vaļā, tad down samazinās, bet nevaru pateikt par cik %. Max Up ir ~ 60.

 

Lieta, kas mani visvairāk interesēja - ātrums emule. Šeit nu es biju patīkami pārsteigts, jo ātri vien sasniedzu 260 kb/s (protams, pie ierobežota up ātruma, jāmeklē proporcijas up/down, pie kurām var sasniegt vislabāko down ātrumu). Pieņemu, ka var dabūt vēl vairāk, bet nebija laika pamērīt ar ļoti populāriem failiem, kuriem ir daudz sources.

 

Secinājumi - esmu apmierināts, ka izvēlējos komplektu MK2, jo tiek lietots arī parastais tālrunis.

Link to comment
Share on other sites

Guest EXimo

Beidzot tika man ar pieslēgts MK2 (dienu pirms solītā datuma)

Dienā vienkārši uz 2 min pazuda nets un nomainijās IP...

Velkas jau smuki 550~ kb/s ; no trubaz diezgan konstanti 590kb/s ; no ārzemju trackera 520kb/s :)

Bet uhh kā jākontrolē savs upload... cik nu esmu ievērojis pie max upload noslogojuma down nokrītas zem 200kb s (apm. 150kb/s)(a maybe tas dēļ ārzemju vilcējiem, īsti neievēroju)

IP gan pajocīga: 87.110.0.x :)

post-59110-1156887874_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Nevaru īsti saprast. Varbūt kāds zin.

- Vai Māja1 sanāk ātrāks nekā šobrīt MDSL? Tā kā mani MDSL ātrumi apmierina tad domāju vai man ir vērts ņemt to Maja2.

- Par tiem 24 ls es nopērku modemu vai arī tikai nopērku iespēju nemaksāt par modemu. Respektīvi ja modems salūzīs - vai man naksies pirkt jaunu vai arī Lattlecom nomainīs.

- Vai tais 18 mēnešos ir iespēja pāriet no vien Mājas1 uz māju 2 nemaksājot līguma sodu?

Link to comment
Share on other sites

Guest EXimo

MK1 ātrums ārpus Open gardena(kā arī Open gardenā) ir 2mbit, bet mDSL vecais ātrums pēc defoulta bij 512kbit un Open gardenā arī 2mbit

Tātād jā... mk1 ir ātrāks nekā vecais mDSL.. bet tagad jau visiem mDSL būs 5mbit :roll:

Neesmu 100% bet laikam jau nopērc... un ja salūzt tad pērc jaunu :roll:

Par līgumiem zvaniju un prasiju vai varēs upgreidosies no mk2 uz proDSL kad tas būs pieejams un atbildēja man - NEEE! :|

Link to comment
Share on other sites

reiny:

ar laiku visiem mDSL būšot tie LĪDZ 5Mbit, tā kā pāriet uz MK1 neieteiktu, ja nu tikai ja ļoti daudz lietojam parasto mājas telefonu (sarunu pēc). Un modems otrreiz jāpērk nebūs, LTC mainīs ja kas tam notiks, vai ja tas tehnoloģiski novecos...

Link to comment
Share on other sites

Guest lenais

Dzīvoju laukos, sanāk lietot iezvanpieeja. Palasot tēmu tā vien gribas domāt ka jatinas prom no laikiem. Šeit pie mums Lattelekoms tuvāko gadu laikā netaisas ieviest kaut ko vairāk par iezvanpieeju - neesot izdevīgi. Tā kā daudziem tiem kas dzīvo laukos, un kuriem arī nav pieejams pastāvīgais internets, visticamāk arī nav uz ko cerēt. Jo nepastāv alternatīvas. Tā ka iemesls padomāt par pārcelšanos uz kādu lielāku pilsētu.

Link to comment
Share on other sites

Tagad UNISATS ievieš alternatīvu - satelīt-internets.

Šeit info

Dārgāk un lēnāk kā Lattelecom, toties laukos var dabūt i-netu.

Link to comment
Share on other sites

Guest lenais

Unisata satelīta pieslēgumu esmu pētījis. Divvirziena internets ir lēns un salīdzinoši ļoti dārgs. Vienvirziena internetam vajadzētu to pašu nelaimīgo iezvanpieeju, kas arī downlodu padarītu lēnu. Un vispār papētot trafikus nonācu pie secinājuma ka lielāku datu aojomu ielādēšana var sanāk astronomiski dārga priekš manas algas. Mazliet krenķi uzdzen tas ka blakus pagastā ir pieejams pastāvīgais internets (13 km atālumā no manis), bet manā ģerevņā tas tuvākajā nākotnē netiks piedāvāts.

Link to comment
Share on other sites

Guest baltais_runcis

Man LTK tante pa telefonu stāstīja, lai droši slēdzu MK1. Ja nepatiks, tad, lai uzzvanu un viņi pārslēgs uz MK2. Papildus naudu neprasīšot. Laikam, tad tikai vēlreiz būs jāparaksta līgumi...

Link to comment
Share on other sites

Es vakar pazvanīju uz LTC pieteikt MK2 un iedevu muterītes mobilo nummuru (jamie prasīja, lai iedod kādu nummuru uz kuru var vēlāk uzzvanīt), bet šie tā arī nav zvanījuši :evil:

Link to comment
Share on other sites

Guest baltais_runcis

Viņi pieslēdz 4-5 darba dienu laikā. Pazvana tad, kad ir pieslēgts.

Link to comment
Share on other sites

Nu cerams, ka tā :)

Bet viņa pat nepaprasīja kuru no abiem komplektiem es gribu :?

Paprasīja telefona nummuru kuram gribu pieslēgt (nosauca īpašnieku, lai pārliecinātos, ka īstais numurs) un tad to otru telefona nummuru un viss :?

Link to comment
Share on other sites

Man pazvanija ka ir pieslegts MK2 bet arums vel jo projam 512! Apollo iTV ari neredz :evil: I pie tam vel mdsl.lv viss straada!

Link to comment
Share on other sites

Guest scyp

oficiāls lattelecom paziņojums par PDSL un MDSL ātruma palielināšanu ( avots www.mdsl.lv ).

5. septembrī Lattelecom uzsāks interneta ātruma palielināšanu Rīgā dzīvojošajiem Pilsētas interneta un Mājas DSL lietotājiem Septembra mēnesī Lattelecom plāno to pabeigt visiem Rīgas pilsētas klientiem un uzsākt ātruma palielināšanas projektu pārējo Latvijas pilsētu iedzīvotājiem.

 

Pilsētas interneta ātrums tiks palielināts līdz 2Mbit/s lejupielādes virzienā un līdz 512 Kbit/s augšupielādes virzienā.

Mājas DSL ātrums tiks palielināts līdz 5 Mbit/s lejupielādes virzienā un līdz 512 Kbit/s augšupielādes virzienā.

Ātruma palielināšana attiecas kā uz iekšējo tīklu, tā arī uz visu publisko internetu.

Sakarā ar ātruma palielināšanu iespējami īslaicīgi traucējumi interneta darbībā daļai Rīgas klientu.

Interneta ātrumu varat izmērīt www.speedtest.lv.

 

Uzmanību!

Klientiem, kuriem tiks palielināts interneta ātrums, vairs nebūs pieejami Pakalpojumu izvēles logs (www.mdsl.lv, www.dsl.lv un www.majasdsl.lv) un papildpakalpojumi, maksa par to lietošanu vairs netiks aprēķināta un piestādīta.

 

Vairāk informāciju varat iegūt rakstot savus jautājumus uz e-pastu lattelecom@lattelecom.lv.

Link to comment
Share on other sites

Man personīgi MK ir izdevīgs pa ļubomu :) Ne i-neta ātruma dēļ slēdzu klāt.

Telefonrēķins parasti bija ~30Ls mēnesī (protams ieskaitot interneta maksu).

Tā ka 16,90Ls + modema īre = ietaupīti ~10Ls mēnesī :)

Link to comment
Share on other sites

agnis2005

Es ar vairāk kā pirms nedēļas pieteicu MK-2, solīja ka pieslēgs pāris dienu laikā, bet reāli tikai tagad. No rīta šiem zvanu un prasu, kas par štelli, kad būs !?? Šie saka ka pēc info kompī šiem uzrādot ka man šodien ir pieslēgts (vai arī pieslēgs...). Nodomāju, ko šie var muldēt, domāju vēl pāris dienu pagaidīt un tad zvanīt un lamāties :lol: :twisted:

Bet tā normāli, ja uploudu limitē , ar BitComet nāk ~ 550 KB/s vidēji.

Esmu ļoti apmierināts, citiem arī iesaku..... ;)

Runa iet par Smilteni !!!

Link to comment
Share on other sites

He es ar no Smiltenes, man tas pats, pirmdien pieteicu MK2 un veel taga nav pierubiits, laikam buus jaazvana un jaalamaajas :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Unisata satelīta pieslēgumu esmu pētījis. Divvirziena internets ir lēns un salīdzinoši ļoti dārgs. Vienvirziena internetam vajadzētu to pašu nelaimīgo iezvanpieeju, kas arī downlodu padarītu lēnu...

 

 

nav tik štruntīgi, man te viens čoms lieto satelītu priekš down neta, un GPRS ar mob tel - priekš upload plūsmas. un sanāk vidēji mēnesī līdz 15Ls, nu atkarībā cik lielu apjomu velk. filmas un failus protams nenovilksi, bet internets būs, un drusku ātrāks, nekā tikai gprs, vai iezvans. tur gan ar to konfigurēšanu ir ko noņmeties:) -

Link to comment
Share on other sites

agnis2005

He es ar no Smiltenes, man tas pats, pirmdien pieteicu MK2 un veel taga nav pierubiits, laikam buus jaazvana un jaalamaajas :mrgreen:

 

Patiesībā es jau tevi zinu :wink: Tu jau man kaimiņos dzīvo, vismaz pēc nika es tā izspriežu !!! Jā, MK-2 laba štelle, nesen tika iepirkts jauns 250 Gb cietnis, tāds pustukšs pagaidām......, nekas es jau cenšos šo situāciju labot .... :D Apmēram 50 gigus saliku lai velkas, no rīta jau lielākā daļa būs kārtībā. ar to veco pDSL vecs varētu palikt kamēr sagaidītu :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Pagaidām jūtu līdzi tiem, kas pieteikuši, bet kam vēl nav pierubīts.... :cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

O, es arī pierubīju mājas komplektu 2 - progress ir, no trubām nāk līdz pat 600KB/s konstanti. Nevar sūdzēties.

 

Šodien pat tante no lattelekom piezvanīja un prasīja, kā man strādā internets, vai esmu apmierināts (nav jau pirmā reize).

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Wov... Tikko piesleedza, nomainiijaas IP adrese, tagad ir soliitie 5 Mbit/s.... :shock: :shock: :shock: Ar veco adresi negaaja, bij jaapaarstartee ruuteris... :roll:

 

Bet aatrums tik tieshaam ir - man torrentos naak stabili ar 300-500KB/s (2,4 - 4 Mbit/s) no aarzemeem!!! :twisted: Lattelecom iet uz aughu... :roll: Upload ietesteeshu veelaak...

Link to comment
Share on other sites

mājas tirāns

Nepieciešama palīdzība!!!

bija Mājas DSL un viss bija OK. Nupat pārsļedza uz Mājas paku 2 - rezultātā , tiklīdz torrentos download pārsniedz 400 KBs tā uzkaras bezvadu rūteris D-Link 624+. tikļaiz pislēdzu pa taisnu (bez rūtera) tā OK. savukārt pie rūtera nav ies`pejams torrentot..

ir kādas idejas ?

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

1) Nolimitee connection skaitu savaa klientaa...

2) Pameegjini paarflashot ruutera firmware uz jaunaaku versiju...

3) Maini ruuteri (Man ar LinkSys ir OK) :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest arturss

Taatad pdsl, kad palielinaas aatrumu buus download 2mb/s un upload 512kb/s??????!!!!

Palielinaashana itkaa jau ir saakusies, varbuut kaadam ir palielinaats liidz tiem 2 vai arii 5 mb/s download!!!???

Link to comment
Share on other sites

mājas tirāns

Sveiks!

 

precīzi noskaidroju, ka

1) D-Linkam 624 ir problēmas ar konekciju skaitu Bitcomet lietošanas gadījumā (viņs ir Bitcomet melnajā listē

 

varianti - pāriet uz utorrent ? vai tas kaut ko risinās ? konekcijas p2p gadījumā taču tik un tā veidosies ?

 

pāriet uz citu rūteri ..

izsveru Linksys WRT54GL vai d-link DI-824 (it kā pierasts jau..)

vai ir kāda pieredze ar šiem . lai nebūtu pirkums pa tukšo - t.i. vai šie rīki vilks n-tās konekcijas pie lejupielādes 5Mbit ?

Link to comment
Share on other sites

šodien mani Lattelecom ļoti pārsteidza.. Biju dzirdējis par Mājas komplektiem bet īsti neinteresējos..

 

šodien atnāku mājās lādēju no times.lv failinu un man lādē virs 500 kb/sec. Es sajūsmā sāku kliegt..

Neko nebiju viņiem zvaniijis un teicis paši man pieslēdza... rrrr

Domāju ka jāizmēģina Bittorrent luduz rezultāts>>>>>>

 

Vienīgias mani tagad interesē cik ātrs ir upload kāds nevar pateikt?

post-61678-1157637349_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Nu upload tepataas LV turaas ap 50 - 55 KB/s (480Kbit/s), bet tas tomeer bik bremzee lejupejosho aatrumu... Nokrities uz 50KB/s :(

 

EDIT: Nolimiteeju augshupejosho uz 50KB/s, lejupnaakoshais paceelaas uz ~70 KB/s

 

EDIT2: Nolimiteeju augshupejosho uz 45KB/s, lejupnaakoshais paceelaas uz 110-180 KB/s

 

EDIT3: Nolimiteeju augshupejosho uz 40KB/s, lejupnaakoshais paceelaas uz 350-400 KB/s

 

EDIT4: Nolimiteeju augshupejosho uz 35KB/s, lejupnaakoshais paceelaas uz 400 - 550 KB/s

 

Liinija laba, ievilkta jaunaa, nesen uzceltaa maajaa... Var skaidri redzeet downa atkariibu no augshupejoshaas pluusmas... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Ir jau tiiri OK arii shitaads UP speeds... nedaudz neadekvaats lejupnaakoshajam jau ira, bet man pietiek...

 

Vajag lielaaku UP, gaidi Pro i-netu, ADSL limiti mums jau tiek doti (tas, ka ups tik ljoti ietekmee downu uz to noraada)... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Kāds nevar pateikt Tel nr. uz kuru zvanīt par pieslēgumu! Jo solīja pieslēgt MK1 pirmdien bet vēl naw ne rādijušies ne zvanījuši! pagājušoreiz caur 1188 zvaniju! Un mani tur autmaatiski savienoja... gribas zināt nr. normālu negribas atkal caur 1188 zvaniit un tur jautaat lai savieno...!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...