Jump to content

Lattelecom Jauns Pakalpojums "mājas Komplekts"


Guest scyp
 Share

Recommended Posts

Guest ADEX

Lattelecom interneta klientiem

 

Vai tad tie, kam ir tikai telefons, ir Lattelecom interneta klienti?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 342
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Orion7

    14

  • joks7

    14

  • Payne

    17

  • Nettwerk

    14

Top Posters In This Topic

Profesionālajam aizmirsi pieksaitīt vēl telefona abonēšanas maksu

Abonēšanas maksa ir Ls3. 11,99+3=14,99, tas takš ir mazāk par 16,90! Tas MK2 ir izdevīgs tikai, ja tiek ļoti daudz zvanīts citiem LTC klientiem, bet tā kā tagad jau vairums sazinās tikai caur mobilajiem (, kur daži operatori arī piedāvā bezmaksas sarunas saviem klientiem), tad tāda vajadzība ir tikai retajam, pārsvarā varbūt kādu valsts iestāžu darbiniekiem, kas vēl lieto parastos telefonus.

Link to comment
Share on other sites

nekur gan nav minēts mk "ārzemju" ātrums.

bet vispār - ltk progresē. ja sākumā mdsl pakalpojums bija vērtējams kā otstoiņiks un to lietoja tikai tie, kam citu iespēju nebija, tad tagad kaut vai šis pats mk2 var sagādāt konkurenci daudziem sīkajiem slāvu kantoriem, kas prasa padsmitiem latu par kakainu pieslēgumu.

Link to comment
Share on other sites

Taatad taa. Visi seezh un nomierinaas! Aatrums BUUS visiem (jaunajiem, vecajiem, ar liikajaam rokaam, utt) - maajiniekiem LIIDZ 5Mbit, piseetniekiem LIIDZ 2Mbit, upload - 512Kbit abiem. Visi jaunie piesleegumu jau kaadas 2 ned. tiek konfigureeti ar shaadiem aatrumiem. Tiem, kas slikti redz atkaartoju - aatrumi ir LIIDZ nosauktajiem cipariem. Punkts. Taalaak, visi saprot un ielaago, ka ne visas liinijas turees 5Mbit. 2 vispaarzinaamas lietas: liinijas garums un draashu fiziskais staavoklis, atkal tiem, kam slikti pielec - jo tuvaak centraalei dziivo un svaigaaki vadi, jo augstaak no prieka vari leekaat. Punkts. Tas, ka visaadi ^%$#$ sasola klientiem nezin ko, sho faktu nemainiis. Jau tagad ir noveerojams, ka ar zinaamu skaitu liiniju ir probleemas, resp., maajinieks ar vecajiem 2Mbit shanceeja normaali, bet kaa tika paarkonfigureets uz 5Mbit, taa klients zvana uz suudzas, ka viss raustaas nejeegaa. Btw, tas jo iipashi attiecas uz Prof piesleegumiem. Naakamais, no ~septembra nekaada Open Garden vairs nebuus. Augstaak mineetie aatrumi ir paredzeeti vienaadi visos Latvijas tiiklos. Punkts. Shobriid ir noveerojams, ka aareejaa tiiklaa aatrums ir pat lielaaks kaa ieksheejaa. Par aarzemeem: cik man zinaams, telekoms nekad neko par aazemju aatrumiem nav garanteejis, cik esoshaas trubas tur, tik arii ir aatrums, nekaadu speciaalu ierobezhojumu nav. Taatad teoreetiski jo vairaak loozeru, jo mazaak katram konkreetajam tiek no trubas. Sevishkji uzjautrina pilsonji, kas peerk Turbo-cik-nu-tur ceriibaa, ka aarzemes kljuus aatraakas. Taa, pagaidaam pietiks. Ceru, ka dalja pilsonju atslaabs, citaadi zb jau...

Link to comment
Share on other sites

tiko noskaidroju tādu lietu ka ātrums 2 mbit/sek būs pilsētas interneta lietotājiem bet 5/mbit mājas dsl lietotājiem. esošajiem klientiem ātrums tiks palielināts no oktobra
wipiii! :)

 

njaa ltc progresee...

Link to comment
Share on other sites

tiem kuriem pieslegts. pasakiet kads atrums jums torentos? kads upload atrums?

Link to comment
Share on other sites

upload aatrumu neesmu meerijis torrentos, bet down atrums no lv torrentiem un no com torrentiem aattrums vienaads liidz 590kb/s

Link to comment
Share on other sites

Nevaru sagaidīt kad man būs jo dzīvoju tik pārsimts metrus no centrāles un vadi ar jauni! :)

Link to comment
Share on other sites

upload aatrumu neesmu meerijis torrentos, bet down atrums no lv torrentiem un no com torrentiem aattrums vienaads liidz 590kb/s

tu jau neesi vienīgais lv lietotājs com torrentos. tāpēc reālais ārzemju trubas ātrums varētu būt cits. vislabāk būtu, ja tu pamēģinātu novilkt kaut ko no kāda ārzemju http servera un mums paziņot ātrumu.

Link to comment
Share on other sites

Vai ir kaut kur internetaa karte kuraas vietaas konkreti Riigaaun Latvijaa atrodas LTC centraales ? Vareetu tad piemest cik man attaluma un cik reaali buus tas lielais piesoliitais atrums pieejams ...

Link to comment
Share on other sites

Guest E_DGE

Nu ārzemes pēc atsauksmēm neiskatās diži ātras. :?

 

lietoju to professionalo ar 10 mbps. velkot ar parasto downloaderi ir kkadi 60 (isti nez, jo nelietoju to).. a bet iesledzot kaadu Download mengeri - opaa uzskrien liiidz 800kb/sec.......

Link to comment
Share on other sites

Eu es tad iisti vel nesapratu ar tiem aatrumiem... Tam te pa 13.90 2Mb down un 512 up ir ari areja tiiklaa?

 

Ta jau sanak ka vinjs ir atraks par mdsl...

Link to comment
Share on other sites

Eu es tad iisti vel nesapratu ar tiem aatrumiem... Tam te pa 13.90 2Mb down un 512 up ir ari areja tiiklaa?

 

Ta jau sanak ka vinjs ir atraks par mdsl...

 

Mdsl arī drīz būs tāds pats ātrums. Gan iekšējā gan ārējā tīklā. Kā arī pDSL.

Link to comment
Share on other sites

Guest TTTT

Es piesledzu sev 18.08 mdsl, un man jau ir 5mbitu atrums:) operatore teica ka jaunajiem mdsl klientiem jau uzreiz tiek dots sis atrums:)

Link to comment
Share on other sites

Šorīt vilku no bitkack.lv failus nāca man ar kaut kādi 550 kb/sec! Man ir mDSL. Dzīvoju Valmierā.

Link to comment
Share on other sites

Viņiem laikam tāda politika-jo vairāk klienti jo labāk tapēc jauniem ir mazliet priekšrocība bet gan arī vecie priecāsies! :D

Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka pieslēdza :) Testējot ārējā tīklā rāda uz 5Mb- ārpus rāmjiem :). Uz DC+ gan īpaši lielu atšķirību pagaidām neredz, bet tas jau no otras puses atkarīgs. Lielos failus no ass.lv gan velk ne vairs ar 200 bet ar 500kb/s No ārzemēm faili gan ātrāk par 100 nenāca..

Link to comment
Share on other sites

Viņiem laikam tāda politika-jo vairāk klienti jo labāk tapēc jauniem ir mazliet priekšrocība bet gan arī vecie priecāsies! :D

Nu diez vai vairāk klientu, tie paši vecie p/mdslisti droši vien arī pārsvarā piesakās. Tie, kuriem inets bija vajadzīgs, tiem jau tas ir sen pieslēgts un līdz ar to LTC var tikai cerēt, ka citu provaideru klienti pāries pie viņiem, bet to citu provaideru klientiem jau arī ir terminētie līgumi, tā kā viņi nemaksājot visādas soda naudas nemaz nevar tik viegli nomainīt to provaideru uz LTC.

Link to comment
Share on other sites

joks7,..redz lieta jau tāda ka man piemeram nav cits pieslegums pieejams jo dzivoju privatmaja pie kalnciemielas,bet blakus 5stavigajas majas ir nets,bet neviens negrib pa velti uz manu maju vilkt,taka vien jadzivo ar to lattelekomu grib vai negrib.. :-|

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

lasiit, lasiit un veelreiz lasiit!

tikai akls neredzeeja - mdsl 5mbit, pdsl 2mbit......

Link to comment
Share on other sites

Bībeli tev jau nespieda lasīt, bet ja nevar saņemties un izskatīt 3 lapas nu sorry...

Link to comment
Share on other sites

Mājas komplekts 2 tas pats kas Mājas dsl, un ip ari MK2 tik pat cik MDSL. MK2 upload tikko meeriju, virs 600kb/s. Starpcitu upload atrums MK2 ir aatraks nekaa down aatrums MK2. tagad mk2 = mdsl, atrums abiem vienads lidz 5mbit. (pagaidam lidz 5mbit jaunajiem mdsl useriem). vienkārši MK2 papildus dod bezmaksas sarunas LTC tiiklaa, tas arii viss. taa ka ja nevajag bezmaksas sarunas LTC tiklaa, tad MK2 varat nesleegt, jo atrums vienads abiem, vispirms jaunajiem mdsl useriem lidz 5mbit, velaak arii vecajiem. Down atrums pagaidam man ar MK2 no com lapam (ne no torrentiem vai dc vai no kaa tml.) ir 461 - 604kb/s. (atkariigs no servera kadu tas uploadu dod).

 

pasakat kāds kadu aarzemju ftp adresi, apstiisos atrumu no turienes.

Link to comment
Share on other sites

Guest scyp

Lai nebūtu jautājumu:

 

MDSL ātrums: 5 mbit/sek ārējā un iekšējā tīklā

PDSL ātrums: 2 mbit/sek ārējā un iekšējā tīklā

Link to comment
Share on other sites

Guest intenso

Starpcitu upload atrums MK2 ir aatraks nekaa down aatrums MK2.

hmm. Neticu. Nevar tā būt..

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...