Jump to content

Lattelecom Jauns Pakalpojums "mājas Komplekts"


Guest scyp
 Share

Recommended Posts

hmm. Neticu. Nevar tā būt..

 

jā nevar būt, saujaucu konkreeti. pieradis biju ka visaados testos ir down un blakaam up atrums, a nepaskatijuo ka speedtest.lv tur nemaz nav up, tas ir cits pavisam atrums. sorry. bet galvenais ka drunk_lizard ir gudrs. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 342
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Orion7

    14

  • joks7

    14

  • Payne

    17

  • Nettwerk

    14

Top Posters In This Topic

Pagaidām pieslēgts mDSL (vēl nepalielinātā truba). No ceturtdienas plānojas MK-2. Lūk ko man tikko uzrādīja www.speedtest.net .

post-64118-1156198969_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

man ari tapast ka tef down ap 600 up ap 130 bet seit man arii tikai 600

ieprieksejo 2000 vietaa

Link to comment
Share on other sites

kurs teica,ka ja majaas ir veci vadi,ka tad var arii neuztureet tos 5mbps??

tikko saneemu no Lattelekom veestuli

 

LAttelecom pagaidām neplāno palielināt augšupielādes ātrumu un

pagaidām tas arī saglabāsies līdz 512 kbit/s. Interneta ātrums nav

atkarīgs no vadiem, bet gan no serveriem un lietotāju daudzuma.

Link to comment
Share on other sites

Tomeer izskataas, ka pokemoni mieraa neliksies. Taatad veelreiz, iisi un konkreeti, tiem, kas paaraak aiznjemti ar pumpu kasiishanu, lai atlicinaatu nedaudz laika lasiishanai. Maajas DSL - LIIDZ 5Mbps/512Kbps, pilseetas internets - LIIDZ 2Mbps/512Kbps. Abiem paredzeeti shaadi aatrumi pa VISU Latviju. Aarzemes ir tik cik speej nodroshinaat esoshaas trubas, ierobezhojumu nav, arii protams LIIDZ mineetajiem aatrumiem. Maajas komplekts 2 = maajas DSL + bezmaksas sarunas LTC tiiklaa, maajas komplekts 1 = pilseetas internets + bezmaksas sarunas LTC tiiklaa.

Speciaali Payne: vareeji jau vienreiz sanjemties un nedaudz tomeer palasiit, linku, btw, drunk_lizard dazhus postus augstaak ir ielicis.

Taatad max aatrums ir teoreetiski pieejams liidz 1,5km no DSLAMa ADSL tehnologjijas gadiijumaa un liidz 2,5km ADSL2 gadiijumaa (uz ADSL2 tup prof piesleegumi). Un tas protams ir gadiijumaa, ja liinija ir ideaala. Domaaju, ka lolot sevishkji lielas iluuzijas par LTC liiniju kvalitaati nevajadzeetu.

Vismaz secinaajumus vareetu pacensties izdariit pashi. Kaa jau teicu agraak, jau tagad ir zinaams skaits liiniju, kas nespeej nodroshinaat klientiem sasoliitos aatrumus.

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Taatad max aatrums ir teoreetiski pieejams liidz 1,5km no DSLAMa ADSL tehnologjijas gadiijumaa un liidz 2,5km ADSL2 gadiijumaa (uz ADSL2 tup prof piesleegumi).

 

Gadiijumaa nebija taa, ka LTC paariet uz ADSL2+ tehnologjiju? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Kad izklāstija Profesionalo netu tad ;sito teiši teica! :cool:

Ātruma palielinājums ir iespējams, jo «Lattelecom» sāk pāriet uz nākamās paaudzes pastāvīgā interneta pieslēgumu tehnoloģiju ADSL 2+, kas ļauj tālruņa līniju izmantot arvien lielākam datu pārraides ātrumam.
Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Jautaajums tikai paliek taads - cik liels upload aatrums buus maksimaali pieejams tehnologjijai? ADSL2+ apziimee gan 24/1 Mbps (DOWN/UP), gan arii 24/3.5 Mbps iespeejas... (Skatiit Drunk_lizard's wikipedias linku)... Taatad - let's pray and wait!!! :roll:

Link to comment
Share on other sites

Laikam 3,5mbit/s adsl 2+ ir maksimalais uploads! Bet tur jau kautkādi lēnāki standarti ar ir!

Link to comment
Share on other sites

par kaadu juus te velss vel adsl runaajat! tagad runa iet par majas komplektu 2!!!vienkārši viens bija rakstiijis ka vecie vadi nespees nodrisinaat majas komplekta 2 interneta aatrumu!

Link to comment
Share on other sites

Cilveeku stulbums tieshaam ir bezgaliigs... Jaa LTC paariet uz ADSL2, bet juus tachu savaa trulumaa nebuusiet iedomaajushies, ka tas notiek vienlaiciigi un visur. Lai pielektu visiem - tas arii ir iemesls, kaapeec prof internets pagaidaam netiek piedaavaats visur.

Veelreiz speciaali Payne: jau shobriid ir probleemas ar ZINAAMU SKAITU (taatad ne visaam, skaidrs?) liiniju un paarsleegta uz jaunajiem aatrumiem ir tikai neliela dalja loozeru.

ADSL + lielaaks aatrums + shaubiigas liinijas = ...

Link to comment
Share on other sites

Payne, tu tikai izliecies vai tiešām esi ar prātiņu apdalīts??? Gan mdsl, gan pro dsl, gan mk2 un visi pārējie zvēri taču iet pa vienām un tām pašām līnijām. Nu kā var būt tik aprobežots... Izlasi vēlreiz pilnīgi visu, kas šajā topikā ir sarakstīts. Ja vēl nesapratīsi, izlasi vēlreiz. Ja arī tad neko neapjēgsi, tad sēdi pie sava melnbaltā televizora un neuzdod jautājumus, atbildes uz kuriem tu nespēj saprast/sagremot/pieņemt

Link to comment
Share on other sites

tatad juus gribat teikt ka es piesledzot mk2,iespeejams ak man nebuus nemaz tas aatrums ko vini sola liinijas deel?

Link to comment
Share on other sites

Aleluja!!! Tev beidzot pieleca :) Un nemo taču uzsvēra - L Ī D Z 5 mbit/s. Ja līnija nepavilks, tad nu nebūs tev nekādi 5 megabiti.

Link to comment
Share on other sites

Gribētu redzēt kā tev izdosies pārraidīt datus ar 10 mbit/s pa padomju laiku vadiem :) Ar tavu pauri tikai naglas sienā dzīt var...

Link to comment
Share on other sites

lol,to nerakstiiju es to man atsuutiija veestulee lattelekom!! un turklaat man jau nevajag 10 bet 5megabitus!!

 

vispaar man liekas,ka juus pasi nesajeedzat ko rakstat! tikko zvaniiju uz lattelekom piesleedzu mk2,vini teica atbrauks meistarins un parbaudiis vai modeems uztur 5mbps,jo vienkārši pateicu ka man nets jau 4gadus un vini teici ka modeems var buut par vecu!

Link to comment
Share on other sites

Nu tad gaidi savu meistariņu nevis uzdod savus unikālos jautājumus nejēgām... Tik skaties vai tev smadzenes spēs uzturēt tik lielu datu caurplūsmu. Varbūt arī kādu citu meistariņu būs jāpasauc...

Link to comment
Share on other sites

drakonz tu esi pokemons,kas neko nesajeedz,tu tik maaki izdomaat visadas stulbiibas savaas stulbajaas smadzenees!

Link to comment
Share on other sites

Guest Naideks

Labi, drakonzZzz un Payne, vienkārši aizveraties un viss.

Turklāt būtu ieteicams te dažiem palasīt šo topicu vai jau atbilde uz viņa gudro jautājumu jau nav rasta, savādāk te izstās, ka tiek malts viens un tas pats.

Link to comment
Share on other sites

aparapacis

Shodien piesleedza maajas komplekts 2 :)

 

Pagaidaam par aatrumu nesuudzos :)

 

Aizgaaju uz speedtest.lv un re ko raada

 

Ātrums Apollo iekšējā tīklā

(tikai Apollo interneta lietotājiem)

4.65 Mbit/s

Lejuplādes ātrums : 594.88 KB/sek

 

Ātrums starp Jūsu pieslēgumu

un speedtest.lv

6.92 Mbit/s

Lejuplādes ātrums : 886.13 KB/sek

Link to comment
Share on other sites

Skaisti, tik viens jautājums pirms pasūtu: MK2 komplektam tā cena 16,90 ir viss kas jāmaksā? nav kādi PVN vai kāda cita piemaksa izņemot modemu?

Link to comment
Share on other sites

Oi žēl man vēl līgums līdz novembrim ar mazu kantoreli... Decembrī noteikti pāriešu uz Lattelecom.

Link to comment
Share on other sites

dļe asoba tupih,16,90 +2,54 par terminala iri katru menesi,vai vienreizeja maksa pa terminalu iri 24,90ls(tas atmaksasies jau pec 10 menesiem ,nemot vera ka tev ligums nus uz 18 menesiem tas ir visizdevigakais neka katru menesi atskaldit viniem to naudu

Link to comment
Share on other sites

maajas komplekts 1 = pilseetas internets + bezmaksas sarunas LTC tiiklaa.

.

 

mājas komplekts 1 nav Pdsl+ sarunas. Tāpat kā MDSL, MK1 ir ar 2 IP adresēm. Atšķiras tikai kopējais ātrums.

Link to comment
Share on other sites

ja es pieslēdzu mājas komplektu ar 2 ip adresēm un piespraužu kabeli pie switch'a, tad vai man vajag ieslēgtu vienu PC, lai i-nets būtu uz otra PC vai arī ies uz jebkura no PC, ja nav ieslēgts otrs PC?

Link to comment
Share on other sites

Taatad veeleetos uzzinaat pirmos noveerojumus no tiem, kas ir pieteikushies shim briinumam.

Izstaastiishu savus noveerojumus:

ievads - viens draugs izdomaaja piesleegt, tad nu shodien vinjam piesleedza, piesleedzot pazuda nets, kaa jau visiem, viss kaa parasti. seezhu chataa, shis pameera bandwidth, woow, ir jau kurit, 6 mbps, utt utjp, arii torrenti no lv naak ~600 kb/s

iztirzaajums - aizeju pie vinja, shis saka, kas tas par gljuku, tikko iesleedz upload (veelas seedot kaadu failu) download aatrums nokriitas uz 80 kb/s un augstaak nekaapj, veel kriit zemee. ilgi domaaju, kas vareetu buut par vainu, meegjinaajaam viskautko, nekaadu rezultaatu. arii dazhi aarzemju trackeri ir nobanoti - filemp3, vipmusic. tikko izleedz upload, aatrums atkal ir vaajpraatiigs.

secinaajumi - peec manaam domaam, shis arii ir bijis tas LTC zemteksts visai shai padariishanai. domaaju, ka sheit ir kaa ar taam wi-fi karteem, kuraam max speed = 108 mbps, tachu ar nosaciiju ka tikai vienaa virzienaa, tikko ir gan up gan down, taa kriit uz 54 mbps. tad es domaaju, ka sheit ir tieshi taa pat, kaa njem sev, aatrums ir ahuuns, tikko njem sev un dod prom, taa vinjsh vienkaarshi nokriitas liidz tam liimenim, kameer truba speej laist cauri. neesam veel meegjinaajushi tiiru upload, jo nav uz kaa notesteet, bet buutu interesanti kaa ir ar to. Beigaas ir sanaacis taa, ka reaali aatruma ieguvums ir 0, jo ar parasto mdsl reizee lietojot gan up gan down aatrums bija ~120 kbps no lv, tagad abus lietojot ir ~80 kbps, aarzemes nav iipashi ceelushaas, un veel tas, ka daudzos trakeros ir bans.

Veeleetos uzzinaat juusu noveerojumus sakaraa ar sho lietu. Varbuut kaads manus spriedeleejumus var apgaazt?

Link to comment
Share on other sites

imho garaam

mosh tev liinija suudiiga un viss tas pasaakums gljuko ?

es no torrentiem velkot parasti dabuuju

down 200-250kb/s un up ~ 60kb/s

un kapeec lai uzliekot jaunaaku modeemu un paarejot uz adsl2 viss taa saaktu chakareeties ?

Link to comment
Share on other sites

ari citiem ta ir? man (pdsl, neko vel neesmu piesledzis) sodien no rita nebija nets. kad pec pardesmit minutem paradijas bija nomainijusies tikai IP. atrums tas pats.

Link to comment
Share on other sites

Guest Naideks

Tātad man arī LTC ir pagodinājis ar ātruma palielinājumu. Pirmie novērojumi - velkot no LV trackera ar ~570kb/s, upload ātrums attiecīgajā momentā nav lielāks par 18kb/s.

Link to comment
Share on other sites

un kapeec lai uzliekot jaunaaku modeemu un paarejot uz adsl2 viss taa saaktu chakareeties ?

imho par kaadu modeema mainju tu runaa? modeems netika mainiits, visa paarsleegshanaas notiek no centraales gala, vai es nez kur. vienkārši, piesleedzot jauno pakalpojumu fakts ir taads, ka reizee izmantojot gan down gan up ir krasas aatruma izmainjas, bet ja tiek darbinaats tikai DOWN, aatrums ir taads kaa tam jaabuut.

Link to comment
Share on other sites

tikko iesleedz upload (veelas seedot kaadu failu) download aatrums nokriitas uz 80 kb/s un augstaak nekaapj, veel kriit zemee. ilgi domaaju, kas vareetu buut par vainu, meegjinaajaam viskautko, nekaadu rezultaatu. arii dazhi aarzemju trackeri ir nobanoti - filemp3, vipmusic. tikko izleedz upload, aatrums atkal ir vaajpraatiigs.

Tas taču jau sen bija zināms, ka pie uploada download ātrums samazinās bezmaz eksponenciāli par upload ātrumu. Jo ātrāk no tevis vilks, jo ievērojami mazāks tev būs download ātrums.

Link to comment
Share on other sites

redzi, tu man saac maaciit matemaatiku, bet neiedziljinies probleemas buutiibaa! ja jau truba ir tik plata, tad kapeec, ja man ir up 1 kb/s, tad down tik un taa ir 80 kb/s? es tik aprobezhots neesmu, lai nesaprastu, ka ja kaaps up, tad down buus zems, bet probleema nav tajaa. :evil:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...