Jump to content

Lattelecom Jauns Pakalpojums "mājas Komplekts"


Guest scyp
 Share

Recommended Posts

  • Replies 342
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Orion7

    14

  • joks7

    14

  • Payne

    17

  • Nettwerk

    14

Top Posters In This Topic

Bišku offtopic, bet kādam no Jelgavas mDSL lietotājiem jau ir pacelts ātrums līdz tiem 5-iem mbit`iem? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Andreens

Bišku offtopic, bet kādam no Jelgavas mDSL lietotājiem jau ir pacelts ātrums līdz tiem 5-iem mbit`iem? :roll:

mani paarsleegs 01.09

 

ROKA, kaada Tev IP adrese?

Link to comment
Share on other sites

aluksne jau parcela tagat 6mb mierigi down 750kb bet up 115kb

Link to comment
Share on other sites

Instigater

Ira pieteikts MK2, riitdien solaas piesleegt, bet jau shodien ir 4mbit, pie tam stabili, pagaidaam breeku necelshu, sagaidiishu riitdienas vakaru, ja arii tad buus skaisti limiteets uz 4mbit (smuka taisna liinija, izskataas peec trafika limitera darba, nevis liinijas mazspeejas), tad celshu traci, jo liigumaa ta man ir atrunaats, ka aatrums buus liidz 5mbit, un PTAC ar shaadiem te liigumiem tiek diezgan viegli galaa. Vopshem ar nepacietiibu gaidu riitdienu.

Link to comment
Share on other sites

Andreens

jo liigumaa ta man ir atrunaats, ka aatrums buus liidz 5mbit, un PTAC ar shaadiem te liigumiem tiek diezgan viegli galaa.

stipri shaubos, ir tak vaardinjsh LIIDZ pirms cipara :) tad jau augstaakmineetais http://www.groteks.lv

sen buutu aizklapeec, pirmajaa lapaa shamie sola liidz 1gigabitam. piesleegumu aatrumos gan mineets tik 100mbit/s, bet arii taadu aatrumu var nodroshinaat tikai savaa rajonaa, ne pa visu Latviju

Link to comment
Share on other sites

Instigater

"liidz" noziimee to, ka tas cipars kaut kad ir arii jaasasniedz un, ja to provaiders nevar pieraadiit, tad ir pamatojums apshaubiit sho te punktu, kas savukaart pavelk liidzi, ka netiek pildiitas liigumsaistiibas

Link to comment
Share on other sites

Andreens, palasi to lapu - groteks nemaz nepiedaavaa pa visu Latviju, bet tikai apmeeram taa kaa tu teici - savaa rajonā, tikai Jūrmalā. ;)

 

Labi, te pāris pēdējos rakstos esam jau pārāk tālu no tēmas novirzījušies.

Link to comment
Share on other sites

arii dazhi aarzemju trackeri ir nobanoti - filemp3, vipmusic.

 

Bija sākumā problēmas ar filemp3 un dažiem efnet irc servereim (vismaz man), bet nu jau strādā.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu vai tas ir no tā, ka pārslēdza man uz to lielo ātrumu, bet internetā ja skatās kādu tv pārraidi tad ir tipa negadīvas krāsas.

Link to comment
Share on other sites

Guest Naideks

Arnx, tam nav nekāda sakara ar pieslēgumu, iespējams, ka trūkst kkādi kodeki, pamēģini uzinstalēt jaunāko Media Player versiju un visam jābūt bumbās.

Link to comment
Share on other sites

mājas komplekts 1 nav Pdsl+ sarunas. Tāpat kā MDSL, MK1 ir ar 2 IP adresēm. Atšķiras tikai kopējais ātrums.

 

Maajas komplekts 1 un pilseetas internets liinijas tiek konfigureetas vienaadi, taatad maajas komplekts 1 = pilseetas internets + bezmaksas sarunas LTC tiiklaa. Lai buutu pilniiga skaidriiba - pilseetas internets tagad ir ar 2 IP adreseem.

Link to comment
Share on other sites

Maajas komplekts 1 un pilseetas internets liinijas tiek konfigureetas vienaadi, taatad maajas komplekts 1 = pilseetas internets + bezmaksas sarunas LTC tiiklaa. Lai buutu pilniiga skaidriiba - pilseetas internets tagad ir ar 2 IP adreseem.

 

Es laikam samuldēju.. Piezvanīju noskaidroju, ka MK1 ir ar 1IP adresi. Tas, kas man pieslēgts, ir MK2,ar divām IPadresēm. Tikko atnāca līgums, tur rakstīts MK2. Ātrums jau arī maksimāli vēlu vakarā DC+ ir virs 500kb/s, tātad 5Mbit/s pieslēgums

Link to comment
Share on other sites

Vakar no rīta pieslēdza MK2. Jau pirms tam bija pacēluši ātrumu :-P Bet vakar no rīta pieslēdza un čabašš. Visu vakardienu nostāvēju dīkā. :evil: Negāja. 4 reizes šamējiem zvanīju. šorīt ap 7 no rīta vēl. Ap vieniem dienā beidzot ielaida! :smile: Nu bikucīt itkā ātrākis iraid!

Link to comment
Share on other sites

Hm.......... it ka piedavajums varetu but ok tiri, jo ir paradijusies vajadziba pec telefona, un no atraka neta ar jau neviens neatteiksies. Tik 1 jautajums - ka tur isti ir, vai bridi kad sezu interneta telefons darbojas vai ne? (t.i vai var mani sazvanit un vai es varu pezvanit? )

Link to comment
Share on other sites

Guest EGA

Pārdomāju variantu, ka ņemšu lētako mājas komplektu tieši dēļ neierobežota sarunu skaita - vismaz nebūs jāstreso par to, cik sieva norunājusi :mrgreen:

tie 2 Mbps man Ziepī pie vienas vietas, jau labu laiku esmu līdz riebumam apmierināts MPE klients ar pastāvīgiem 20 - 40 Mbps. Man pietiek... ;)

Link to comment
Share on other sites

hmm līdz cik tagad pacels mdsl ātrumu? 5 mbit ? tad jau aatruma deelj tos MK laikam nav verts nemt? un tie, kam ir MK laikam pie Profesionaalaa interneta nevarees tikt, ne?

Link to comment
Share on other sites

mandersons

šķiet, nevienam nav ienācis prātā - dēļ šī 18mēn. līguma pie Pro (10mbit) jums netikt bez soda naudas (laiakm 99Ls) maksaashanas.

 

es labaak pagaidu tos dazhus meeneshus. itseviskji, kad gandriiz jau pietika ar to aatrumu kas bija.

 

un naakotnes vaardaa dazhus meenedshus var arii drusku pārmaksāt

Link to comment
Share on other sites

Shon baigaa situaacija ar lattelekom, vinji tomeer grib pievilinaat sev klientus situcaaija shon man taada (nessmu lattelekom klients).

 

Zvana pie durviim sieviete, atveru saakam bazaru

 

vinja: Labdien, vai juus izmantojat kaadus lattelekom pakalpojumus, t.i. maajas telefons, internets?

es: jaa izmantoju maajas telefonu

vinja: vai zinaajat ka ir iespeeja piesleegt arii lattelekom internetu?

es: jaa zinaaju

vinja: vai jusus dzivoklii ir piesleegts internets?

es: jaa vietejais UN IR AATRAKS NEKAA LATTELEKOM!

vinja: lattelekom piedaavaa 5mbit, cik juus maksaajat par pashreizeejo?

es: ir 30mbit piesleegums, garanteetais 19mbiti pa 15 ls menesii

vinja: eememee.... visu labi!

 

Peec kaa es aiztaisiiju durvis un kapitaali nreeecos :mrgreen: :mrgreen:

 

Smejas par cilvēku darbu.

Starpcitu, labi, ka ir tāds lattelecom, kas pašlaik ir vistuvāk tam, lai teju ikvienā mājā, kur ir dators, būtu pieejams internets. Un nejau nu pa tām lielākajām naudiņām. Un tas, ka viņi vēl to tā reklamē ir tikai labi. Bez Rīgas ir vēl daudzas citas pilsētas. Un nevienā nav tāda izvēle kā Rīgā.

Link to comment
Share on other sites

Guest Dicimanix

sakaraa ar to izskataas ka MDSL arii tagad var kkachaat ar 500-600 kb/s atskiriibaa no taa ka tad 200 kb/s bija maximums ... vismaz manaa galaaa... =)

Link to comment
Share on other sites

Man jautājums... tātad kāds tagad ātrums ir MK1 - Down & Up vidēji (nevis solītais) kādam kuram tiešām pieslēgts... Jo visiem (nu lielākajai daļai) kuriem tikai jaunais MK komplikts ir 2 revīzija ar lielāku ātrumu! Bet neviens tā īsti nav skaidri pateici Download speed un Upload speed pa LV ar MK1 tas kurš prasa 13,90Ls! ;)

Link to comment
Share on other sites

Bet ja es nebūtu Lattelecom klients, tad man mājas komplekta ierīkošana maksātu tikai 9,50 Ls?

Tas ir tik pat cik, ja es būtu viņu klients.

Link to comment
Share on other sites

Pagaidām pieslēgts mDSL (vēl nepalielinātā truba). No ceturtdienas plānojas MK-2. Lūk ko man tikko uzrādīja www.speedtest.net .

Nejauc kilobitus(k) ar kilobaitiem(K)! ;) Tew tur viss ir kilobitos!

1K = 8k! Tā kā tew tur viss ir 8 reizes mazāk! ;) Principā jau visi te raxta nepareizi..

Link to comment
Share on other sites

Es zvaniiju uz info un man staastiija itkaa visiem pilseetas un mdsl buutu jaabuut jau lielaakiem aatrumiem ,bet manam pilseetniekam nekas nava mainiijies ( kaa bija 2 megabiti open garden un aarpus 20 kb/s taa arii ir veel shobaldien). Varbuut kaadam no jums, kuram ir pilseetas ir palicis aatraaks nets?

Link to comment
Share on other sites

sheikys:

pārslēgšana notiek pakāpeniski, pa centrālēm. Precīzāk sakot, ne pa centrālēm, bet pa aparatūras komplektiem. Un tie katrā centrālē ir vairāki. Tā kā pat vienā Ikšķilē var būt pDSL lietotāji ar veco ātrumu un citi kuriem jau lielais (jaunais) ātrums.

Link to comment
Share on other sites

Guest EXimo

vienkārši ziņkārība moka... tiem kuriem jau ir pieslēgts mk2.. kas notiek ar DSL.lv kontroles paneli? LTC veel piedāvā tādu ekstru kā 2mbit Turbo 2000? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest intenso

@EXimo: mdsl.lv (dsl.lv) vairs vispār nestrādā (neveras vaļā) ar MK2!

Link to comment
Share on other sites

Man ar sodien MK2,mdsl.lv vairs nestradā,atrums ljoti mainās ,tad atrs tad atkal pazūd vis atrums,cerams ka ta nebus ilgi.

Link to comment
Share on other sites

a kas taja DO-IT-YOURSELF kompelktā nāk līdzi ja grib pieslēgt MK-1!? Un kā viņu tur īsti varēs pieslēgt pie kā!?

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Tā tīri teorētiski ņemot tur vajadzētu būt pašam DSL modemam , splitterim , ethernet patch kabelim , vismaz vienam telefona kabelim , uzstādīšanas instrukcijai . Te gan ir viena problēma - uz jebkuras līnijas to uzlikt nevar , es akurāt Lattelecom`am uzprasīju , vai varu šito ņemt un pats uzstādīt , un viņi pateica , ka uz mana numura tas neies cauri .

Link to comment
Share on other sites

Nu ar mDSL ir tā ka ja tu atrodies virs 5km no telefonu centrāles tad aizmirsti par internetu, iespējama tikai iezvanpieeja.

 

Tiko mēģināju pieslēgties. Atrodos 6-7km no centrāles.

 

Vēl viena Telekoma problēma, novecojuši vēl PSRS laiku kabeļi, kas nespēj vilkt DSL. Un atjaunot viņi netaisas.

 

Laukos uzstāda no Rīgas vecās centrāles kuras nevelk šo pasākumu. Internets ir tikai pilsētās.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...