Jump to content

Lattelecom Jauns Pakalpojums "mājas Komplekts"


Guest scyp
 Share

Recommended Posts

Nettwerk

Nu tev ir pagaajushi 18men kad pirmo reizi piesleedzi?

Ja tu lieto vairaak kaa 18men tad tu nemaksaa neko...klaat...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 342
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Orion7

    14

  • joks7

    14

  • Payne

    17

  • Nettwerk

    14

Top Posters In This Topic

Guest scyp

a man ir jautaajums tagad piesledzut to komplektu es varesu lietot internetu uz diviem datoriem?jo tur jau jamaina modems!

 

un es tagad nopirksi vekalaa to modeemu pa 24.90 kur es liksu veco tas buus jaadod atpakal lai nebuutu jamaksa par vinu?

lattelecom's pac vēl nezina par tiem 2 datoriem teica lai pazvanot rītvakar.

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

Nosauciet luudzu reaalos mDSL speed datus, gan download gan upload.

Un nosauciet majas komplekta reaalos datus download gan upload.

gribeetu atziimeet tikai vienu

dsl tehnologjijas sjobriid neatljauj uplodu lielaaku par 512 kilobitiem

 

.

Link to comment
Share on other sites

Guest velns

manliekas nav pamatta domāt, ka nevar uz diviem kompjiem tirināt internetu. man mdsl gadu jau uz div kastēm iet. switch iemetās un miers mājā.

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Nez man maajaa ir switsh un 3 datori un visi ir piesleegti internetam mDSL un straadaa nekaada vaina.

Un maksaaju par vienu datora internetu.Nez montieris ar skjiibu aci skataas ka taa izmantoju...

Link to comment
Share on other sites

Guest jurcx

manliekas nav pamatta domāt, ka nevar uz diviem kompjiem tirināt internetu. man mdsl gadu jau uz div kastēm iet. switch iemetās un miers mājā.

 

 

Stāv man MDSL ar bezvadu rūteri - max pc skaits, kas ir vienlaicīgi ņēmušies pa netu ir 5 (pieci) - 2 pie rūtera piejūgti ar kabeli, 3 slēdzas ar wi-fi (viens no tiem ir pocket pc). Un nekādu problēmu! ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

a man ir jautaajums tagad piesledzut to komplektu es varesu lietot internetu uz diviem datoriem?

Man liekas, ka jautājums vairāk bija domāts - vai būs 2 IP adreses?

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Buus noslogojums man liekas tas ir atkariigs arii no taa ko dara otrs dators...Varbuut ka kljuudos...

Link to comment
Share on other sites

Nu vienkārši tie abi datori izmantos vienu trubu - ja viens cītīgi lejuplādēs failus, tad otram, protams, nekādīgi nesanāks tie 5 Mbiti. Tobiš - ātrums sadalīsies uz abiem datoriem.

Link to comment
Share on other sites

Cerams, ka nē. Pagaidīšu, kamēr būs kādas atsauksmes/sūdzības un tad arī slēgšu klāt :)

Link to comment
Share on other sites

Es ar jau pazvanīju un visu uzzināju tik jāapsakās vai nebūs kādi ierobežojumi vai vēl sazin kas! :grin:

Link to comment
Share on other sites

nu kad zvaniiji vajadzeeja paprasiit vai nebuus kadi ierobezojumi vai kautkas cits!

 

kad buusi piesleedzis tad jau varis neko nevareesi pastiities,tev buus liigums uz 18.meen

Link to comment
Share on other sites

esmu jau LTK mdsl iipashnieks :), vienkaarshi ir gan LTK dotais modeems + pasham saveejais modeems.. attieciigi, ja es dodu atpakalj LTK modeemu, vai es vareeshu izmantot saveejo? doma ir taada, lai nebuut jaamaksaa par modeema iiri. ceru, ka saprataat.

Šitas neies cauri, LTC juridiski neatļauj lietot pašam savu modēmu un nemaksāt par modēma īri. Dziedi vai raudi, tev tas LTC modēms būs jāņem vai jāpatur esošais un jāmaksā vai nu ikmēneša īre vai vienreizējā nomas maksa. Protams, mājās tu uz savu atbildību vari LTC modēma vietā likt savu DSL modēmu, ja ir tāda vēlme, tikai LTC to nedrīkst uzzināt, citādi var būt kādas sankcijas.

a man ir jautaajums tagad piesledzut to komplektu es varesu lietot internetu uz diviem datoriem?jo tur jau jamaina modems!

No modēma jau nav atkarīgs uz cik datoriem tu vari lietot internetu. Modēms jau nepiešķir IP adreses, tās dod DHCP serveris. Un ja LTC ļaus piešķirt attiecīgajam pieslēgumam divas adreses, tad izmantojot switchu tik datorus arī varēsi pieslēgt. Bet nu pat ja iedos tikai 1 IP adresi, var izmantot Internet Connection Sharing.

Link to comment
Share on other sites

Hmm, ārējais līdz 5 mega bitiem, izklausās vilonoši. Jocīgi ir tas ,ka man jau kādu nedēļu iekšējā tīklā ir tie 5mbit/s, bez nekādas pārslēgšanas (par to jau vienā topikā šeit bija rakstīts).

Link to comment
Share on other sites

Tiko pasutiju Mājas komplektu 2. Dzzhekinjsh teica ka ierobezhojumu nav. No 21 datuma vinsh man saak darboties. 5 mbit gan lokalaja gan publiskaja tiklā. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Ja tev jau ir MDSL vai PDSL tad neko nenesis. Prosta pazvani, piesaki, nosauc datus. Un vinji tur uz vietas pec kadam 4-5 dienam pashi tev vinju uzkrukjis uz 5 mbit. Nekada hardware mainja nav. Par upload nezinu, isti neinterese man personigi trakeros ar 60 kbps pietiek.

Link to comment
Share on other sites

Karla Marla

kads nezin vai ir limiti attiecībā uz sarunām tas ir vai varēs stundām ilgi runāt pa telefonu bez maksas vai vietējās gan tālsarunas būs par velti neatkarīgi no sarunu ilguma vai tomēr būs kaut kādi limiti. Reklāmā itkā nekas netika minēts par to!

Link to comment
Share on other sites

ja man tagad pieslegts pdsl uz 18menesiem , a pagajusi vel tikai 2 menesi, kas buus jamaksaaa ???

Link to comment
Share on other sites

runa kaut vai 24/7 nekas nav jamaksa.

 

K@sparz bus jamaksa menesha maksa un terminalja ire. Nekas vairak ;-)

Link to comment
Share on other sites

Man taapat jau ir 5mb/s ar MDSL.....bija 2mb/s, tagat kkaads gljuks un ir pieaudzis aatrums ieksheejaa tiiklaa.

 

EDIT:

Tas ir vietaa, kur jaunaas tehnoloģijas nav pieejamas (Tukums). Taadeelj man arii shkjiet, ka ja Latelecom labi grib vinji tos 5mb/s vareetu pieshkjirt visiem bez jebkaadaam tur tehnoloģijām.

Link to comment
Share on other sites

vienkārši domaaju ja jau ir tas liigums ( 6 meeneshi pagaajushi, 12 meeshi veel palikushi ar pdsl) vai ta varees veel sleegt liigumu uz 18 meeneshiem?

Link to comment
Share on other sites

Armijs man par tadu pat temu teica :

K@sparz bus jamaksa menesha maksa un terminalja ire. Nekas vairak

Link to comment
Share on other sites

Šie tur gadījumā mājas lapā kaut ko nav pamainījuši? Pa dienu skatījos bija iespēja iegādāties pašinstalācijas komplektu pa 24.90 Ls, kuru iegādājoties nav jāmaksā ikmēneša modēma īre, bet tikai pakalpojuma maksa.

Link to comment
Share on other sites

pats strādāju LTC bet darbu tik daudz ka nav laika pa kārtīgi e-pastu izlasīt, kur nu vēl sekot jaunumiem intranetā un taml. Tāpēc zinu tikai to ko pārējie mirstīgie, tā kā juridiskas nianses man pagaidām varat neprasīt. Varu pafilozofēt no tehniskās puses. Prognozēšu ka te nu būs trekns LĪDZ 5Mbit. Kamēr bija mDSL ātrums 256K, sūdzības par ātrumu tikpat kā nebija, tikai daži atsevišķi gadījumi. Es te nerunāju par tiem gadījumiem kad pilsonis pielasījis datorā veselu fermu ar tārpiņiem, zirdziņiem utt. Kad pacēla ātrumu (iekš Apollo) līdz 2Mbit, jau sāka "izpeldēt" sliktākās un/vai garākās līnijas. Nu sorry, ātrums ir LĪDZ... Uz tiem 5MBit reāli var cerēt tie kam attālums līdz LTC centrālei nav vairāk par pāris km, pa vidu nav 100x lāpītu padomju laiku kabeļu, tas ir pārsvarā pilsētnieki. Nezinu kas būs kad kāds pilsonis no piepilsētas, kuram ~6km līnija ar visādām "niansēm", kad tie 2Mbit jau tā knapi sanāk, būs nopircis to netu LĪDZ... Nedomāju ka kāds metīsies mainīt kabeli kur izmaksas rēķināmas tūkstošos Ls... Paredzu kašķi....

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...