Jump to content

Ir risinājums!!: draugiem.lv vēstuļu kopētājs


dropman
 Share

Recommended Posts

Laba ideja arii par donation.

Nez, kaa vispaar shii ideja straadaa. Vai piem tam pasham freeware suuta money, vai piem bitcomet?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Knagis

    34

  • Orion7

    5

  • ilioa

    6

  • dropman

    16

Parasti ja paraleeli darbojas, aktiivs ir tas logs, kuraa peedeelaa ir ievadiita parole un ja refresho to ieprieksheejo logu, tad izmet aaraa un atkal prasa autorizeeties.

Link to comment
Share on other sites

Guest E_DGE
viena lieta, ko neesmu testējis, kas notiek, ja tu paralēli softa darbībai ielogojies draugiem.lv caur browseri.

 

nekas.. visas darbibas notiek taa kaa taam ir janotiek...

Link to comment
Share on other sites

Parasti ja paraleeli darbojas, aktiivs ir tas logs, kuraa peedeelaa ir ievadiita parole un ja refresho to ieprieksheejo logu, tad izmet aaraa un atkal prasa autorizeeties.

 

nu tātad pārtrūks sesija... būs slikti, jo vēstuļu downloadotājs neatpazīs, ka sesija ir pārtrūkusi un uzskatīs, ka login lapa ir vēstule... nu nekas, tūliņ taps patch :)

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

Neticeeju, bet nu respect... Riit dabuushu kodukarti (baac nu piegriezaas vinjas atjaunot) kaut ko paarskaitiishu kaut nebiju starp tiem kas solija maksaat.

Link to comment
Share on other sites

pamati mājās (turbo un quick basic)

pēc tam vidusskolā RV1ģ (pascal)

vidusskolā paralēli mācījos pašmācība algoritmus (USACO uzdevumus pildot)

LU (c++) - tik te es neko daudz jaunu programmēšanā tā arī neuzzināju, un turpinu neuzzināt (un, ja godīgi, arī neapmeklēt).

lielākā deva bija pašmācībā un darbā strādājot. sākumā pēc 11.klases tā pusotru gadu mācījos PHP+MySQL, tagad jau 2.5 gadus makten dziļi esmu .NET un MSSQL programmēšanu apguvis (pa vidu bija darbā kursi, bet tie atkal neko sevišķi jaunu neiemācija).

 

Morāle: ja ir attiecīgi tendēta uztvere un gana liela motivācija (darbs vai kas tamlīdzīgs) tad ar pašmācību pilnīgi pietiek.

Link to comment
Share on other sites

krishxxx

A man tikai viens jautajums: Vai dropmens tur vardu un 2ls ir jau parskaitiijis ko? un ka visi parejie, cilvis tach progu uztaisiija, un neshaubos ka pats dropetajs pashlaik velk savas erotiska satura vestuliites...

 

 

P.S. Big thx Knaģim, tools patieshām worko ;)

Link to comment
Share on other sites

Tauta nezhmiedzaas galvenais.... Katrs kursh novilka progu, lai ieskaita Knaģim pa paaris latiem... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Uztapis pirmais kļūdu labojums:

 

* Korekti noparsē datumu no formas "šodien 12:29"

* Uzlikta papildus pārbaude, ka, ja tiek downloadojot izmesta login lapa, tad tiek pārtraukts process (tas gan nenotiek, ja paralēli ielogojas draugos caur browseri. nez, laikam tajās lapās nenotiek sesijas pārbaude uz duplikātu.

* Pārtaisīts index faila order-by uz datumu. Bet vispār tie datumi draugos ir sačakarēti. man mailam, kas rakstīts 2006. gada martā, rādās 2005. gads... Bet es to cilvēku nemaz nepazinu 2005. gadā! katrā ziņā ceru, ka šādi būs pareizāk. kā arī ceru, ka šo draugu gļuku rezultātā negadīsies situācija, kad incremental download nenostrādās.

 

Links vecais: http://knagis.miga.lv/software/DraugiemMailGet.exe

 

softs jau downloadots 47 reizes... ja tik vēl katrs pa kādam latiņam pārskaitītu... :D Bet katrā ziņā paldies tiem, kas novērtē darbu un atbalsta šādas programmiņas.

Link to comment
Share on other sites

Tur, kur tev ir rakstiits, ka shii ir proga, kas novelk veestules no supersaita .. tur nodaljas augsha dublee to, kas ir pie ielogoshanaas datu ievades bloka. Ka respektiivi ir divaas vietaa ir teksts "Login Parameters". Vai tur Kur tu apstaasti kas taa par progu un pieliec donation linku klaat nevajadzeetu kaadu "Info" vai "About" uzlikt?

Link to comment
Share on other sites

paldies :) nebiju pamanījis šo gļuciņu :oops: būs jauna versija, būs labojums.

 

edit: jauna versija tikai ar šo labojumu jau ir.

Link to comment
Share on other sites

Piemetu rakstiņu savā blogā: http://knagis.miga.lv/blog/Default.aspx?read=21

 

Varat komentēt arī tur.

 

Ja būs gana daudz atsaucīgie cilvēki, tad varbūt vēlāk padomāšu, ko vēl varētu uzlabot. Ir pāris idejas - rādīt, cik laika atlicis (bet būs čakars, ja gribēs, lai pie atsāktas download arī korekti rādītu), kā arī lēnām taisīt augšā cita veida saglabāšanu (piemēram, viesu grāmata).

 

Cerams vienīgi, ka draugiem.lv laipni pabrīdinās, ja viņiem manas aktivitātes nepatiks, nevis uzreiz kaut ko griezīs ciet, banos vai kā citādi aktīvi izrādīs savu nepatiku.

Link to comment
Share on other sites

dropman

Notesteju ar vienu kontu kur ir maz vestulju (un jaunas) - viss OK!

Testejot ar manu kontu kursh man jau ir paris gadus:

Error: Cannot parse date '0vakar2006'!

un nekas netiek saglabaats...

EDIT: veel ir drukas kljuuda - kad saglabaa mapi uz cietnja, rakstiits "reveiced" nevis "recieved" ;)

Link to comment
Share on other sites

tur čo arī "vakar" ir atsevišķi izdalīts? grrr... starp citu, šiem datuma parsēšanas gļukiem nevajadzētu traucēt saglabāšanu. vienk tās vēstules, kurām nevar izparsēt datumu, tiks saglabātas kā šodienas.

Link to comment
Share on other sites

nekaadu probleemu iipashi nebija. Cik iesaaku laadeet viss bija ok. Tie kljuudu zinjojumi tieshaam netraucee.

P.S. Lai gan es ielaadeej utiaki kaadas 19 veestules un visas bija shodienas.

Link to comment
Share on other sites

oki, vakardiena tagad arī strādā (ceru, man nav tādu vēstuļu, tikai rīt varēšu notestēt :lol: )

 

kā arī salaboju Received... Tiem, kas daudz jau downloadojuši, vajadzētu pārsaukt "Reveiced" vai "Received" un to .html failu arī attiecīgi, citādi visas vēstules tiks downloadotas no jauna.

 

trešais labojums saistās ar to, ka, ja kāds no boxiem ir tukšs, tad iepriekš apakšā dubultojās teksts "Generated on...."

Link to comment
Share on other sites

Izdevās: Bet kas tas par error?

 

Finished! Wrote 17 new messages to hard disk.

....

Error: Cannot parse date '0vakar2006'!

Link to comment
Share on other sites

dropman

Cik sarezhgiiti buutu pielikt opciju saglabaat visu vienaa html failaa, nevis atsevishkos? Tad buutu divi faili - sent un recieved... Personigi man taa buutu eertaak un aatraak ;)

Link to comment
Share on other sites

dropman
Finished! Wrote 17 new messages to hard disk.

....

Error: Cannot parse date '0vakar2006'!

 

 

kas tas par error?

kljuudas tiek labotas aatraak nekaa atrastas :D

Link to comment
Share on other sites

Cik sarezhgiiti buutu pielikt opciju saglabaat visu vienaa html failaa, nevis atsevishkos? Tad buutu divi faili - sent un recieved... Personigi man taa buutu eertaak un aatraak ;)

 

tas radītu zināmas problēmas ar pārbaudi par to, vai mails jau downloadots. varētu gan paralēli uztaisīt arī vēlvienu failu, kurā būtu visas vēstules kopā... varbūt kāds cits entuziasts grib uztaisīt progu, kas no mana softa ģenerētajiem html izveido vienu lielu? man vienk. ar šo brīvais laiks kam citam kā vien bugfixiem varētu uz kādu laiciņu būt izbeidzies.

Link to comment
Share on other sites

dropman
Cik sarezhgiiti buutu pielikt opciju saglabaat visu vienaa html failaa, nevis atsevishkos? Tad buutu divi faili - sent un recieved... Personigi man taa buutu eertaak un aatraak ;)

 

tas radītu zināmas problēmas ar pārbaudi par to, vai mails jau downloadots. varētu gan paralēli uztaisīt arī vēlvienu failu, kurā būtu visas vēstules kopā... varbūt kāds cits entuziasts grib uztaisīt progu, kas no mana softa ģenerētajiem html izveido vienu lielu? man vienk. ar šo brīvais laiks kam citam kā vien bugfixiem varētu uz kādu laiciņu būt izbeidzies.

Man daudz svariigaaka buutu fiicha lai viss buutu vienaa failaa, jo taa ir daudz uzskataamaak un eertaak ;) Tas ka nevar nochekot cik daudz jau ir nokopeets nav tik svariigi... Jo neseezham tomeer uz suudiiga dialup... Atstaat programmu uz pusstundinju un visas veestules buus ielaadeetas ;)

Nu bet ja laika nav, tad nav :( jaacer ka kaadam citam tas buus pa speekam ;)

Link to comment
Share on other sites

varbūt rīt pieķeršos variantam vienā failā. bet tad savukārt jautājums - vai gribi, lai visi būtu uzreiz izvērsti, vai labāk ka uzspied un tad izvēršās?

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Hmm, kaut kā nesanāk:(. Man nav proxy, tādēļ proxy settings ailes atstāju tukšas, pārējās viss pareizi (vairākkārt pārbaudīts), bet izmet :

Error: Object reference not set to an instance of an object.
Pieslēgums GPRS (LMT pastāvīgais), varbūt tur problēma.

PS. Ja aizies, $$$ pārskaitīšu, atbalstām Latvijas preci:).

Link to comment
Share on other sites

dropman
varbūt rīt pieķeršos variantam vienā failā. bet tad savukārt jautājums - vai gribi, lai visi būtu uzreiz izvērsti, vai labāk ka uzspied un tad izvēršās?

Labaak buutu uzreiz izveersti, un protams var sadaliit pa lapaam, bet lai lapaa ir vismaz kaadas 100 veestules. Kautgan ja viss buus vienaa garaa lapaa, tad arii buus OK ;)

P.S: Man nav internetbankas, tapeec kad tikshu pie choma datora, tad no vinja konta paarskaitiishu paaris latinjus :D

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Izmet šitādu tekstu:

Error: System.NullReferenceException: Object reference not set to an instance of an object.

  at DraugiemMailGet.Request.GetResponse(HttpWebRequest req) in C:Documents and SettingsKarlisGMy DocumentsVisual Studio 2005ProjectsDraugiemMailGetDraugiemMailGetRequest.cs:line 82

  at DraugiemMailGet.Request.GetResponse(String url, KeyValuePair`2[] postArgs) in C:Documents and SettingsKarlisGMy DocumentsVisual Studio 2005ProjectsDraugiemMailGetDraugiemMailGetRequest.cs:line 54

  at DraugiemMailGet.Request.DoLogin(String login, String pass) in C:Documents and SettingsKarlisGMy DocumentsVisual Studio 2005ProjectsDraugiemMailGetDraugiemMailGetRequest.cs:line 162

  at DraugiemMailGet.MainForm.DoIt() in C:Documents and SettingsKarlisGMy DocumentsVisual Studio 2005ProjectsDraugiemMailGetDraugiemMailGetMainForm.cs:line 78

Starting...

Spiežot Begin vēlreiz, tas pats:(.
Link to comment
Share on other sites

dropman

Error: Object reference not set to an instance of an object.

HTTP Error: The remote server returned an error: (500) Internal Server Error.

<?xml version="1.0" encoding="iso-8859-1"?>

<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN"

        "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd">

<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml" xml:lang="en" lang="en">

<head>

 <title>500 - Internal Server Error</title>

</head>

<body>

 <h1>500 - Internal Server Error</h1>

</body>

</html>

shitas errors uzreiz neparaadijaas, saakumaa baigi kachaaja, kaadus 30% toch raadija ka nokachaajis...

un itin nekas netika saglabaats uz cietnja... :(

kautgan izskataas vairaak peec draugu gljuka... nu bet nez, neesmu speciaalists :) Bet fakts taads ka uz cieto disku nekas neseivojaas...

Link to comment
Share on other sites

hmm... 30% bija pie starting download, vai arī getting list? izskatās pēc gļuka draugiem.lv... :( kas notiek pie atkārtotas palaišanas?

Link to comment
Share on other sites

dropman

palaidu atkaartoti - pagaidaam viss ok, notiek "Getting sent message list..." bet uz cietaa diska noraadiitajaa direktorijaa nekaa nav :?

Edit: Bet, ja jau tikai getting list, tad varbuut arii nav jaabuut nekam uz cietaa diska? :) Varbut vienkārši esmu nepacietiigs...

Link to comment
Share on other sites

kamēr ir getting list, tikmēr tiek iegūts tikai saraksts ar vēstuļu ID un nosūtīšanas laikiem. pēc tam, kad šis process ir ok, tiek sākts iegūt arī pašus vēstuļu tekstus.

Link to comment
Share on other sites

dropman
kamēr ir getting list, tikmēr tiek iegūts tikai saraksts ar vēstuļu ID un nosūtīšanas laikiem. pēc tam, kad šis process ir ok, tiek sākts iegūt arī pašus vēstuļu tekstus.

Ok, tagad jau iet downloads ;) Pagaidaam viss ok... Ir ap 5000/5000 veestulju :)

Link to comment
Share on other sites

dropman
WOW... nu ja tas izies, tad tas būs super :D

taa teikt stability tests softam :D

Link to comment
Share on other sites

drīzāk draugiem.lv un tīklam, jo mans softs pārtrauc darbību pie pirmās kļūdas... bet ja ir ticis līdz downloadam, tad to procesu varēs pēc tam atsākt. pie tam arī get list ilgs īsāku brīdi.

Link to comment
Share on other sites

Guest .:shadow:.

respect, knagis.

 

 

Got message counts: Received: 8905, Sent: 8647

Link to comment
Share on other sites

respect, knagis.

Got message counts: Received: 8905, Sent: 8647

 

Kā var kaut ko TĀDU savākt??? Šausmas...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...