Jump to content

Ir risinājums!!: draugiem.lv vēstuļu kopētājs


dropman
 Share

Recommended Posts

Minutes 20 rakaajos pa google un pa dazhiem forumiem ceriibaa atrast kautkaadu tuuli vai skriptu ar kura paliidziibu vareetu novilkt no draugiem.lv veestules un noseivot jebkuraa saprotamaa veidaa uz cietaa diska... Diemzheel neko neatradu, tapeec varbuut kaads ir sastapies ar kautko taadu, vai arii atradiisies kaads kursh vareetu sataisiit shaadu skriptu. Domaaju ka daudziem tas vareetu nodereet.

Paldies par uzmaniibu :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Knagis

    34

  • Orion7

    5

  • ilioa

    6

  • dropman

    16

mmm es sajuutu naudas smaku.... :p

 

Ja vien shaads bizness nebuutu nelegaals.... Buutu tachu nelegaali par maksu piedavaat shaadu pakalpojumu?

 

Ja kaads uztaisiis straadaajoshu risinaajumu arii es apsolos piemest 2 ls :wink: [lai gan jeega nekaada...] Patiesiibaa vairaak....

Link to comment
Share on other sites

Guest .:shadow:.

joptvai, aiziet cilveki, kas doma, ka tas ir vina spekos...ja ta turpinasies driz par sito pasakumu dabusi 10x2ls :))

Link to comment
Share on other sites

Vienkārši ar Internet Explorer atver tās visas vēstules vaļā un tad ar Internet Cache Explorer izvelc visus html failus no keša. Vēstules atrodas /messages/ mapē, virsraksti ir ?box=in|out&s=* failos un vēstuļu saturs ir mss_body.php?uid=12345&mid=123456789&tp=in|out&s=* failos.

Ak jā, draugiem.lv lapas jau kešā netiek saglabātas, :wink: , tad nu tev vēl nāksies izmantot tādu programmu kā Proxomitron (lokālais proxis), kas pārlūkprogrammai iestāstīs, ka Pragma: no-cache ir Pragma: do-cache. :D

Uzrakstīt skriptu, kas automatizētu šo procesu, parastam mirstīgam gan nebūs pa spēkam. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest eihmanz

paņem vēstules tekkstu un nokopē un sūtītāja vārdu ar'

Link to comment
Share on other sites

skrachs
paņem vēstules tekkstu un nokopē un sūtītāja vārdu ar'

un ja ir pari 1000 vestulem...

Link to comment
Share on other sites

dropman

man tur ir ap 6000/6000 veestulju un gribeetos visas dabuut aaraa, tapeec manuaalais kopeeshanas variants atkriit...

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

Spameris... 6000 turp un atpakaļ.... Ibio... Kā tu domā viņās orientēties? 'Pa 2Ls sagribēsi arī Meklēt funkciju integrētu? Priekš šādas sarakstes vajag pasta menedžeri adoptēt... Ārprāc....

Link to comment
Share on other sites

Man domāt, ka lētāk un vienkāršāk ir algot sekretāri, kas mēneša laikā Tev visu to info pārkopēs un viss.

Link to comment
Share on other sites

patiesībā, draugiem.lv varēja jaunu biznesu uzlbliezt - e-pasts visiem draugiem.

nu pēc visiem priekšrakstiem - esosāis web interfeiss tiktu mazliet piefīčots, izveidotu POP3/IMAP/SMTP pieeju e-pastam un tad jebkurš spamot gribētājs caur draugiem.lv vai izmantojot piem. MS Outloooku slēgtos un jūzot šamo servisu.

protams, tas nebūtu atkal bez maksas (tikai bizness virza!) - piem. 1ls servisa pieslēgšana, vai arī kā jau ir draugu stilā - 1ls uz mēnesi (joba...ije naudas kāsēji!).

visiem būtu tad e-pasta adreses - vards.uzvards@draugiem.lv un par 5ls varētu arī izvēlēties niku pirms @draugiem.lv... .

 

tā jau ir dzīva nauda!

gan jau ka C1, LatteleCom un visi tie kas tur ir apakšā un dzīvo cepuri kuldami uz mūsu naivās tautas rēķina, to nelaidīs garām - bizness!

 

cepuri nost vīra priekšā, kas iekustināja šito biznesu! sākumā gāja visādi šiem tur, bet nu jau strādā kā naudas mašīna!

Link to comment
Share on other sites

Kas gan tik svarīgs varētu būt tais vētulēs, lai viņas būtu vērts saglabāt? Pa e-pastu dažkārt atnāk informācija, kuru pēc tam vajag atkal sameklēt, bet draugos - tāda pļāpāšana vien ir.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja sitada ficha ka Draugiem.lvUperDuperSuperMuperAutoMessigeSaver butu labs... nu ir tadas vestules kuras vajag saglabat, naw ta tikai plapasana.

_________________

Ziņojums pievienots no BOOT.LV WAP

Link to comment
Share on other sites

tie 2Ls devēji mani ieinteresēja :twisted:

sāk tapt lēnām šis pasākums...

šodien būs.

Link to comment
Share on other sites

Andreass

es ar piesakos pielikt no sevis 2ls tam, kurs uztaisiis taadu programmu.

 

Manupraat, ja draugi.lv uztaisiis, ka veestules var dabuuc caur pop serveri, tad viniem apmekleetaaju skaits samazinaas vairaakas reizes.

 

Es draugus paarbaudu, jo nez kaapeec visiem saak likties, ka tas ir taads eerts e-pasta serveris un visi aizmirsu veco labo veestulju suutiisanu, bet bliez vestules caur draugiem.

Kad vajag kaut ko atrast, tad jaapeet gan normalaas e-pasta veestules, gan cauri draugiem jaaurbjas. Nu nepatiik man tas.

Link to comment
Share on other sites

Cik maxasi par shada skripta uzraxtishanu? Var ai uzraxtit auto-apsveiceju :) utt utjp...ko tik velies - viss ir atkarigs, cik maxasi par manu laiku :)

Link to comment
Share on other sites

dropman
Cik maxasi par shada skripta uzraxtishanu? Var ai uzraxtit auto-apsveiceju :) utt utjp...ko tik velies - viss ir atkarigs, cik maxasi par manu laiku :)

palasi augstaak... Dazhi cilveeki jau pieteikushies maksaat 2ls par shaadu skriptu ;)

Link to comment
Share on other sites

tie 2Ls devēji mani ieinteresēja  :twisted:  

sāk tapt lēnām šis pasākums...

šodien būs.

Gaidām, gaidām, pats lielākais čakars jau būs ar kukijiem un sessionidiem, kā to visu iebarot tam draugiem.lv serverim, nemaz nerunājot par to, ka draugiem.lv paroles lauka name visu laiku mainās. Un Ls2 par šādu galvas lauzīšanu imho ir pārāk maz, bet nu tas nu tā individuāli cik nu katrs to savu darbu augstu vērtē. :roll: Nu ja vairāki sametīs pa Ls2, tad būs Ok, jo tādu scriptu uztaisīt, kā jau teicu, būs ļoti grūti. 8)

Link to comment
Share on other sites

Tikko atcerejos, ka bija uztaisita ta draugu parodija,ar iespeju kipa- pievienot visam bildem tekstu cmuka billllzza.

Uztaisi tadu progu un pac izplati i-neta!

Varetu but cmuka summinja! :lol:

Link to comment
Share on other sites

gandrīz jau gatavs. pagaidām varat lēnām iet uz http://knagis.miga.lv/dotnetfx2.exe, lai instalētu .NET Framework 2.0, kam vēl tā nav. nu sorre, bet nu netaisīšu es to visu sesijas glabāšanu bez .net frameworka... starp citu, cookies saglabāt īstenība ar .net ir šausmīgi vienkārši... četras rindiņas klāt pie parastā koda...

Link to comment
Share on other sites

Klau, kur var apskatiities vai gadienaa nav jau uzzinstaleetes NetFramework 2.0 ? Vinsh gadienaa nevareeja paraadiities kopaa ar win auto update?

Link to comment
Share on other sites

Ja ņem custom win update, tad var parādīties. Apskaties Control Panel -> Administrative Tools - ja tur ir Microsoft .NET Framework 2.0 Configuration, tad vajadzētu būt ok.

Link to comment
Share on other sites

Artanis

Vai varētu lūdzu tādu īsu vienkāršu definīciju LV valodā par NET framework? Ko īsti jamais dara, un kāda ir tā funkcionālā nozīme?

Link to comment
Share on other sites

Guest bubu
nemaz nerunājot par to, ka draugiem.lv paroles lauka name visu laiku mainās.

Un kas tur ir grūts? Prosta noparsēt vienkāršu html formiņu.. Tā nu gan ir mazākā bēda par ko jāraizējas.

Link to comment
Share on other sites

Tas ir dažādu bibliotēku kopums, ko izmanto programmas, kas programmētas .NET. Ja nav palaista neviena .NET programma, tad .NET framework aizņem tikai vietu uz diska, bet neaizņem neko atmiņā, tāpēc to droši var instalēt.

Link to comment
Share on other sites

iet pēdējie testēšanas mēģinājumi, lai pārbaudītu, vai korekti strādā incremental (tikai jauno kopš pēdējā download) downloadošana... bet vienu gan es varu pateikt - kam te bija tie 6000 maili - tas ilgs ĻOTI ilgi, kamēr visus atvils. Es pārāk optimizējis darbu ar failiem neesmu, bet lielākā bremze ir no draugiem.lv dabūt html datus... bet esmu uztaisījis kārtīgu progress bar, tā kā vismaz redzēsi, cik tālu tikts...

Link to comment
Share on other sites

:D GATAVS!!!!!! [vieta skaļām ovācijām] :D

 

http://knagis.miga.lv/software/DraugiemMailGet.exe

 

Fīčas:

* Var izmantot proxy

* Downloado visus mailus .html failu formātā, saglabājot oriģinālo formatējumu

* Ja laiž atkārtoti, tad downloado tikai jaunos mailus (tas pats attiecas uz pārtrauktu download sesiju), ja kā Target tiek norādīta tā pati direktorija

* Izveido index failu, vienu saņemtajām, otru nosūtītajām ziņām

* Index failā datums ir standarta formātā, ko var automātiski noparsēt (nevis "17 mai 12:22")

* Rāda progress bar, cik tālu downloadots.

* Ļauj cilvēciski (ar stop pogu) pārtraukt download procesu.

* Viens pats stand-alone exenieks, kuram nepieciešams tikai .NET Framework 2.0

* Satur konta numuru, uz kuru pārskaitīt savu pateicību :twisted:

 

Tā kā te tiešām cilvēki iepriekš teica, ka maksāšot (t.i., pasūtīja softu), tad šoreiz (par SMS Sender atteicos) gan labprāt redzētu sava smagā darba augļus.

 

Ja gadās atrast kādu kļūmi, tad rakstat šeit, uz mana accounta viss strādā, bet moš citādās situācijās leks kļūdiņas.

 

Pa taisno spiest Run no browsera nevajag, tad .NET framework nodetektē, ka softs laists no browsera un neļauj ar failiem operēt, bet man ir nu jau slinkums likt visus atribūtus, kādas permīcijas tam softam vajag, tāpēc noseivojiet uz desktop un tad laidiet.

Link to comment
Share on other sites

Guest E_DGE

jautajums: kad es velku visas vestules, draugos rada ka esmu online?

Link to comment
Share on other sites

Bravo, malacis. Buusi autors kaut kam, kas vareetu buut daudziem noderiigs.

Varbuut tomeer labaak vajadzeeja padomaat par autortiesiibaam un pelniit pikji. Lai gan diez vai draugiem.l shito taadaa gadiijumaa nenoblokjeetu.

Link to comment
Share on other sites

nedaudz komentāri par izstrādes gaitu/problēmām:

 

Html parsēt ir sīkums, password lauka mainīgais nosaukums bija tas mazākais.

Tie xml, kas dinamiski tiek lādēti, nez kāpēc nav valīdi xml!!! man lielas cerības bija, ka izdosies iztikt ar mazāk html parsēšanu un varēs XPath izmantot... nekā...

Daudz laika pavadīju, kamēr atradu, kāpēc man visu laiku met ārā 417 HTTP kļūdu. izrādās, ka .NET liek automātiski Expect: headeri un tas šo serverim nepatīk. Problēmas apraksts un risinājums: http://haacked.com/archive/2004/05/15/449.aspx

Cookies .NET ļauj tik skaisti operēt, ka sesijas saglabāšana nesagādāja nekādas problēmas:


//glabājam cookies:

private static CookieCollection cookies = new CookieCollection();



//pie jebkura Response saņemšanas:

cookies.Add(resp.Cookies);



//pie jebkura Request veidošanas:

req.CookieContainer = new CookieContainer(cookies.Count+1); //+1 gadījumam, ja nav cookiju

req.CookieContainer.Add(cookies);

Link to comment
Share on other sites

STOP, pirmajā versijā gļuks - palikusi hardcodēta direktorija!!!

 

OK, salaboju, links vecais.

Link to comment
Share on other sites

jautajums: kad es velku visas vestules, draugos rada ka esmu online?

 

Jā, ja vien neesi nopircis slēpšanos. Diemžēl savādāk to nevar, jo programma tēlo browseri un tēlo, ka tu spaidi pa linkiem.

Link to comment
Share on other sites

Guest E_DGE
jautajums: kad es velku visas vestules, draugos rada ka esmu online?

 

Jā, ja vien neesi nopircis slēpšanos. Diemžēl savādāk to nevar, jo programma tēlo browseri un tēlo, ka tu spaidi pa linkiem.

 

w00t paldies, man viss iet!!!! japamejgina nokopet savas 9000 vestules, interesanti cik ilgi tas vilksies...

Link to comment
Share on other sites

viena lieta, ko neesmu testējis, kas notiek, ja tu paralēli softa darbībai ielogojies draugiem.lv caur browseri.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...