Jump to content

Ir risinājums!!: draugiem.lv vēstuļu kopētājs


dropman
 Share

Recommended Posts

JuutpaudisMaigcilveeks

Man draugos ~4-5tk vēstuļu.. un gribu VISAS izdzēst... bet kā? Ne jau katrai spaidot Dzēst...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Knagis

    34

  • Orion7

    5

  • ilioa

    6

  • dropman

    16

Man draugos ~4-5tk vēstuļu.. un gribu VISAS izdzēst... bet kā? Ne jau katrai spaidot Dzēst...

 

Pa lapai jau ar var dzeest.... :)

Link to comment
Share on other sites

BeatMaster
Man draugos ~4-5tk vēstuļu.. un gribu VISAS izdzēst... bet kā? Ne jau katrai spaidot Dzēst...

 

saac mazinaat roku izliekumu

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

BeatMaster apsveicu ar pagarinājumu, postu cipariņš palielinājās, tiešām :)

 

CAP... kopā skaitot saņemtās/nosūtītās sanāk ~11 000. Tāpat ilgi... nez adminiem ja meilu uzmestu ar tādu jautājumu, šie palīdzētu?

Link to comment
Share on other sites

Diez vai. Viņi tādi neatsaucīgi un uz e-pastiem atbild nelabprāt. Labāk mēģini pazvanīt. Vai arī veic ziedojumu Knaģa kontā kopā ar fīčer rekvestu.

Link to comment
Share on other sites

BeatMaster
BeatMaster apsveicu ar pagarinājumu, postu cipariņš palielinājās, tiešām :)

 

CAP... kopā skaitot saņemtās/nosūtītās sanāk ~11 000. Tāpat ilgi... nez adminiem ja meilu uzmestu ar tādu jautājumu, šie palīdzētu?

 

cipari mani neinteresee. cik stulbs jautaajums, tik stulba atbilde

Link to comment
Share on other sites

Butu ideja labaak to visu pagruuzt zem PHP, lai nav jachakarejas ar arhitekturaam (Framework speciali negribu likt virsuu arii) + pat konsolee tad nebutu probleemu iekachaat vestules! ;)

bet taa  - visu cienju

Būs, būs, esmu Knaģa inspirēts uzbliezis draugiem.lv programmu C++ Builderī, final relīze būs nedēļas beigās, nebūs vajadzīgi nekādi Frameworki, tad nu varēsiet izvēlēties, kuru programmu lietot. Sarakstiet tikai savas vēlmes, kas būs iespējams, tiks realizēts. Tā teikt, lai Knaģa programmai nebūtu monopolstāvoklis. 8)

Link to comment
Share on other sites

dropman
vo tev te lielie soliitaaji... :D pashi pasuuta i nemaxaa...

Es pasuutiju, un es samaksaaju :) Par paareejiem nezinu... Gaidu jaunas fiichas programmaa! :D

Link to comment
Share on other sites

BeatMaster
Butu ideja labaak to visu pagruuzt zem PHP, lai nav jachakarejas ar arhitekturaam (Framework speciali negribu likt virsuu arii) + pat konsolee tad nebutu probleemu iekachaat vestules! ;)

bet taa  - visu cienju

Būs, būs, esmu Knaģa inspirēts uzbliezis draugiem.lv programmu C++ Builderī, final relīze būs nedēļas beigās, nebūs vajadzīgi nekādi Frameworki, tad nu varēsiet izvēlēties, kuru programmu lietot. Sarakstiet tikai savas vēlmes, kas būs iespējams, tiks realizēts. Tā teikt, lai Knaģa programmai nebūtu monopolstāvoklis. 8)

 

C++ jaa kaa alternativa, bet man pasham interesee kautkas uz WEB baazeetu - butu pasham vairaak iedvesmas - uzchiniitu.

Link to comment
Share on other sites

deadalive

heh, Paldies pa tooli :)

bet vai būtu iespējams uztaisīt tādu tooli kā, izdzēst visas vēstules?

bik zb dzēst manuāli :(

paldies.

Link to comment
Share on other sites

C++ jaa kaa alternativa, bet man pasham interesee kautkas uz WEB baazeetu - butu pasham vairaak iedvesmas - uzchiniitu.

Nu jā uz WEB bāzēta jau būtu pilnīgs OpenSource (OS), nu Knaģis par savu programmu kādas kapeikas ir dabūjis, tad nu viņš varbūt arī uztaisīs par OS savu produktu. ;) Bet nu taisot kā exe failu tomēr ir lielākas iespējas tieši attiecībā uz lietošanas ērtuma nodrošināšanu.

Runājot par dzēšanu, lielākā problēma ir tur, ka to ir pagrūti notestēt kā tā strādā, kaut kā savas vēstules negribas dzēst. ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Kauč kā vairs nevar šo programmiņu no Knaģa lapas lejuplādēt.

Varbūt kādam ir kur saglabājusies šī programma?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...