Jump to content

Ir risinājums!!: draugiem.lv vēstuļu kopētājs


dropman
 Share

Recommended Posts

Saņēmu un downloudoju visas savas vēstules.. kopā apmēram pie 20000... labs laiciņš pagāja...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Knagis

    34

  • Orion7

    5

  • ilioa

    6

  • dropman

    16

dropman
respect, knagis.

Got message counts: Received: 8905, Sent: 8647

 

Kā var kaut ko TĀDU savākt??? Šausmas...

iedomaajies ka nav ne skype, ne icq, ne epastu, nekaa nav! Ir tikai draugiem.lv :) Un tur ir jaasarakstaas ar pazinjaam un citiem cilveekiem... Un ja veel taas veestules nedzeest paaris gadus, tad 10000 vien taads nieks ir ;)

Link to comment
Share on other sites

dropman

Viss tika veiksmiigi nokopeets ;) Paldies! Bet gribeetos sagaidiit versiju kura visu seivotu vienaa failaa 8)

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

Aarpraac 20 000 vestulju... Man brachka vienmeer visu spamu dzeesh no savas pastkastes (tagad laikam nedzeesiis ;)). Pasham sanaaca nieka 250/120 veestules nolaadeet :( Juutos mazliet pazemots :lol:

Link to comment
Share on other sites

Knagim no manis uzsitiens pa plecu. Malacis! :+)

_________________

Ziņojums pievienots no BOOT.LV WAP

Link to comment
Share on other sites

Knagim no manis uzsitiens pa plecu. Malacis! :+)

No seerijas: Thak you Knajis for locekling My Draugiem.lv post box. 8)

Link to comment
Share on other sites

dreamrider™

Vienreizēji, johaidi, nebiju domājis, ka to var dabūt gatavu! Lai gan - ko tikai vien nevar... 21. gadsimts. Paldies! Bērni ir priecīgi!

Link to comment
Share on other sites

artissco
Aarpraac 20 000 vestulju... Man brachka vienmeer visu spamu dzeesh no savas pastkastes (tagad laikam nedzeesiis ;)). Pasham sanaaca nieka 250/120 veestules nolaadeet :( Juutos mazliet pazemots  :lol:
khe man gandriiz kaa izshkjirtspeeja :D

» Saņemtas (1064)

» Izsūtītas (726)

Link to comment
Share on other sites

Vakar droshi vien visi aktiivi laadeeja savas veestules, jo vakarpusee draugi diezgan iebremzeeja :roll:

Link to comment
Share on other sites

Bastjens

NU un kā ar naudiņu? :) Visi tādi apmierināti, tad jau laikam lati kontā skaitās griezdamies? :)

Link to comment
Share on other sites

NU un kā ar naudiņu?   :)  Visi tādi apmierināti, tad jau laikam lati kontā skaitās griezdamies? :)

Vēl jau redzēs, pašlaik viens labvēlis tikai bijis...

Link to comment
Share on other sites

Guest dogMa
khe man gandriiz kaa izshkjirtspeeja :D

» Saņemtas (1064)

» Izsūtītas (726)

:D Man patīk, ka visur saskata lietas, kas saistītas ar IT.. :D
Link to comment
Share on other sites

Paldies nu jau visiem trim ziedotājiem ;) Varbūt tad arī uztaisīšu versiju, kas visus mailus vienā failā glabā :)

Link to comment
Share on other sites

jej, arī manas varēs laikam nokopēt, jāķeras tik klāt.

ehh, parasti ir slinkums dzēst laukā :)

Received: 8788, Sent: 8111

Link to comment
Share on other sites

jurccix

hmm, mazliet prasaas peec dzeeshanas iespeejas arii shajaa programmaa :wink:

Got message counts: Received: 11607, Sent: 11290

Link to comment
Share on other sites

Guest Agnisr

hēēē, tagad jāprasa kādam linux guru, lai tas sadarbībā ar Knagis pielāgo šo pasākumu priekš linux sistēmām! :roll: :roll: :roll:

Link to comment
Share on other sites

Peekshni visi saaka staipiit kraaninus - lieloties ar izsuutiito/sanemto veestulu daudzumu! 8)

 

 

Isteniibaa es visu shito rakstu, jo man nenormali skauzh... :D

Link to comment
Share on other sites

hēēē, tagad jāprasa kādam linux guru, lai tas sadarbībā ar Knagis pielāgo šo pasākumu priekš linux sistēmām! :roll:  :roll:  :roll:

 

keyword = Mono. Nezinu, kā ar 2.0 versijas atbalstu, bet neko win specifisku es neizmantoju. Kā arī direktorijas vienmēr veidoju skatoties uzstādījumos atdalītājus. tā kā gaidi mono izaugsmi pietiekamu.

Link to comment
Share on other sites

Paldies nu jau visiem trim ziedotājiem ;) Varbūt tad arī uztaisīšu versiju, kas visus mailus vienā failā glabā :)

Vajadzēja uztaisīt trial versiju, kas darbojas tikai 1 reizi. :D Ja grib izmantot vēl, lai iemaksā naudiņu un tu tad aizsūtītu jamiem attiecīgu seriāli. Ja jau bizness, tad īsts bizness. :wink:

Tas tā idejas, nākamajām versijām. 8)

Link to comment
Share on other sites

Mans mērķis drīzāk bija noskaidrot atsaucību šādam pasākumam, tā sakot, lai turpmāk zinātu... :)

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Knagis MALACS !!!

Ja es buutu vecene sabuchotu, bet shoreiz lai paliek rokas spiediens :D (jaasaka testeet softs) :)

Link to comment
Share on other sites

malacis

Kaut arī draugos neesu, tomēr šis gadījums ar triecientempos radītu, daudziem, izrādās, vajadzīgu programmu nofascinēja, tāpēc pievienojos apsveicēju pulkam. Būtu mums vairāk tādu gaišu galvu.

Knagis malacis.

Link to comment
Share on other sites

Knagis: a cik grūti būtu uztaisīt podziņu - Dzēst 1) Sent; 2) Received. ?

draugiem.lv autori negrib tādu lietu taisīt, ka var izdzēst visas vēstules.

Te daži lepojas ar 6000 vēstulēm, tur tak nejēdzīgi ilgs laiks jāpavada, lai izdzēstu viņas visas (pēc tam, kad nokačātas uz kompja). Būtu manliekas forši, ja būtu tavā programmā funkcija, kas ļautu izdzēst visas Sent vai Received :)

Link to comment
Share on other sites

ok, tad iespējams, uztaisīšu, ka ir iespēja izdzēst vēstuli, kura ir nokopēta uz hdd... liekas, es daudz ko esmu sasolījis, būs jālasa visiem 100 postiem cauri, lai atcerētos, ko tieši :D

Link to comment
Share on other sites

Knagis... salabo luudzu SMS senderi, lai 8 cipari straadaa :)

Link to comment
Share on other sites

fck, jau sacereejos, bet verot valaa progu izmeta shitaadu pazinjojumu ==>

 

a required .DLL file, MSCOREE.DLL, was not found

 

:cry: :cry: :cry:

 

vinu var inetaa vienkārši nokachaat un iekopeet kaut kur vai tomeer naaksies iztikt bez shitaas progas?

Link to comment
Share on other sites

kaa lai es vinu uzlieku??? kad instaleeju, tad vinsh pieprasa, lai saakumaa uzinstaleeju IE 5.1, bet es to suudu negribu instaleeet, svaadaak vinu nav iespeejams uzinstaleet?

Link to comment
Share on other sites

ja negribi likt IE5.1, uzliec IE7beta2... To arī nonest var caur Add/Remove programs. Ja galīgi ne, tad vēl ir risinājums ņemt Virtual PC un instalēt sev experimentiem otru OS...

Link to comment
Share on other sites

moshka pilnu sourci var dabut zem GPL vai BSD licenzes, ja jau neplano komercializet softu?

 

a un par linux/unix versiju - njus top ari tada versija (bus nepiecieshams: perl interpretators un curl's.

Link to comment
Share on other sites

BeatMaster

Butu ideja labaak to visu pagruuzt zem PHP, lai nav jachakarejas ar arhitekturaam (Framework speciali negribu likt virsuu arii) + pat konsolee tad nebutu probleemu iekachaat vestules! ;)

 

bet taa - visu cienju

Link to comment
Share on other sites

Guest elmaris

Eu knagis,

Uztaisi lūdzu tādu fīču, lai es varētu izmantojot tavu softu + outluku, un normāli brousēt pa savām vēstulēm (rakstīt jaunas, dzēst vecās... u.t.t) un automātiski viss replicētos arī draugos...

:D :D :D

just joking

 

Tu esi labais vecis. Rokas no pareizām vietām aug!!

Link to comment
Share on other sites

vo tev te lielie soliitaaji... :D pashi pasuuta i nemaxaa...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...