Jump to content

Ko tehnoloģiju progress jums ir atņēmis un nedod neko vietā?


midix
 Share

Recommended Posts

Jurkins

Wow, kāds Tu malacis! Tas bija skaidrs jau dažas lapas atpakaļ, bet dažiem niez. 😉

Link to comment
Share on other sites

vvv
Just now, binary teica:

Un Jurkins teju visiem

Nav taisnība! Tikai 98%

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Just now, binary teica:

Jurkins teju visiem ir piekabinājis birku "nopietnas psihiskas novirzes"

Ak, riebīgais es. Kā zeme mani tur? 🤣

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Es domāju ka 98% kas dzīvo Jēkabpilī ir ar psiholoģiskām novirzēm. Tāds ir mans viedoklis, kam nepatīk - ejiet gudri izrunāties.

Tur pilnīgi kontuzētam jābūt, lai tur dzīvotu.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Just now, AndrisBB teica:

Es domāju ka 98% kas dzīvo Jēkabpilī ir ar psiholoģiskām novirzēm.

ĀĀĀ. :haha: Jēkabpilī kādu pis, ko Tu domā. Pļa, nu tak ej kādu čiksu izdrāz un nomierinies. Jeb Tu esi gejs un es atkal nolohojos. 🤣

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Kas tev atkal, kautkās mēnešreizes vai Windowsu parlietojies?

Tur vispār vairāk par divām rievām paurī nevar būt, lai pat apsvērtu braukt tuvumā.

Sniegpārsliņas var nošauties.

Var redzēt J-Pils inteleģence 😂

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Man??? Toč man? Gadījumā Tev pašlaik nav kaut kāda identitātes krīze? :haha:

Patiesībā, šis forums kādam psiholoģijas studentam būtu īsta zelta bedre. Cik viegli te ir novest kādu līdz psiholoģiskam delīrijam. 🤣 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Jātzīmē kalendārā. 

Raimondam Mēness fāzes, da;ziewm kautkādi menstruācijas cikli. Varbūt izdodas atšīfrēt frekvenci.

Vai menopauze? Kas tur tevi vairāk ietekmē?

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)

Nu Tu tak esi seniors-programmētājs. Tev labāk jāzin 🤣.

Pirms 5 minūtēm , AndrisBB teica:

Tur vispār vairāk par divām rievām paurī nevar būt, lai pat apsvērtu braukt tuvumā

Ja šo intelektuālo frāzi kāds psihologs izanalizētu... :haha:, nu tur vesels maģistra darbs sanāktu, noteikti.  Es, kā no laukiem, neko nesapratu, kāpēc jābrauc tuvumā 🤣. Un kam tuvumā? Vai tuvums ir intīms vai vienkārši teritoriāls.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

jema
pirms 3 stundām , Jurkins teica:

Vai tuvums ir intīms vai vienkārši teritoriāls.

Tavas psiho būs bagāts vīrs, jo tev patīk analie aparāti (un tu zini atšķirību) un dildo tu arī reklamē, jā tu kā iesācējs, raksti, pēc tam it kā svītro, mēs pieņemam tavu kautrīgumu! Tādu kuiņu kā tu raksti, mēs arī pieņemam, bet tu esi cietis, caur tiem anālajiem un dildo , ko tu gandrīz katrā savā postā piemini. Mēs esam gatavi tev palīdzēt ar labiem dakteriem, lai tev zarna nekristu caur tupli ārā, un lai tu nelamātu visus! Palīdzi sev!

Link to comment
Share on other sites

jacobs
pirms 4 stundām , jema teica:

Tādu kuiņu kā tu raksti

@jema Būsim objektīvi! Pēc biedru vērtējuma tavs ''lietderības koeficents'' forumā ir ~20/6, bet

@Jurkins ~10/6 . Tas, protams, tāds vēl salīdzinājums, bet zināms pieturas punkts ir.😉

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Stasss
(labots)

Te vnk dažs labs ir psiholoģiski pārkarsis, un prasas pēc psihiatra apmeklējuma. Ja senāk bija cilvēks kā cilvēks, tad tagad tā velme būt viedokļa līderim jebkurā tēmā ir neizmērojama.

Nācās ielikt ignoru listē, jo tos slimos tekstus riebjas lasīt. Kā redzams, ne man vienīgajam.

@jacobs vienmēr esmu par to, lai forumam būtu pievienotā vērtība, žēl daudzu biedru kas pazuduši vai neraksta forumā, bet ja tas balansē ar garīgām problēmām, tad ir kā ir.

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

rooyar
6.03.2024. , 22:14, dzincha teica:

3.5mm var aizvietot ar type c->3.5mm pāreju. 

Microsd - izvēloties telefonu storage gb jāņem ar rezervi. Ja trūkst vietas - lieko uz cloud vai pc. 

 

Tās pārejas briesmīgas un beigās sabojāsi usb c slotu. 

Link to comment
Share on other sites

jacobs
Pirms 9 minūtēm , Stasss teica:

@jacobs vienmēr esmu par to, lai forumam būtu pievienotā vērtība

Jā, un tā tavējā tieši tāda pati, kā Jurkinam, pēc augšminētajiem parametriem.😉

Link to comment
Share on other sites

Stasss
Just now, jacobs teica:

Jā, un tā tavējā

Es arī te neesmu lai te kaut ko dotu. Man nav nedz tādu zināšanu, nedz tehniskās dzīves pieredzes, lai ar to dalītos. Pats redzi, ka es te vairāk esmu izklaides un humora pēc. Ja tas traucē, varu arī neiesaistīties.

Bet neesmu manījis ka kādam izteikti uz nerviem kristu.

Link to comment
Share on other sites

jacobs

Tā jau arī ir jebkura foruma, portālā nosacītā vērtība; viedokļu dažādība.

Protams, ja tas viss nepārvēršās vienīgi par trolļošanu un lamāšanos, bez nekāda sausā atlikuma.🙂

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Stasss
Pirms 1 minūtes , jacobs teica:

ja tas viss nepārvēršās vienīgi par trolļošanu un lamāšanos, bez nekāda sausā atlikuma

Šobrīd tas ir novērojams no attiecīgā biedra puses

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)

Labs rīts visiem!😉 

Nezinu, kādu pienesumu cienījamais @Stasss vēlas no šīs un līdzīgām tēmām. Pat iedomāties nevaru. Un šādās tēmās rakstu tīri izklaides pēc. Bet, jā, rakstu to, ko domāju. Droši vien reizēm bieži vienmēr ar sulīgiem epitetiem un salīdinājumiem un citiem literāriem vipendroniem, kuru definīcijas no latviešu literatūras stundām vairs neatceros. Un netaisos savus uzskatus saskaņot ar cienījamo būta ētikas politbiroju 😉. Tā kā, Stas, ja es Tev krītu uz nerviem, tad problēma ir Tavi vājie nervi. Vai piemēram Andra problēma (laikam, varbūt, nav problēma) ir vēlme visu laiku kasīties par nebūtiskiem sīkumiem... vēl joprojām atceros jauko plēšanos par manu joku, ka LV būtu jāatvainojas Tobago iezemiešiem :haha:

p.s. Jā, mana problēma (īstenībā, ne problēma 😉) ir - neprotu toleranti mīļā miera labad izstāsties no kipiša.

Labots - Jurkins
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

jacobs
(labots)

Jā, un ir vēl viens; tāds pats strīdīgs vērtēšanas kritērijs, paskatoties biedra paša saņemtos un atdotos ''+'' Cilvēks, kurš atzīst un labi redz kolektīva lomu darbā; būs iedevis un saņēmis aptuveni līdzīgu tos ''+''. Taču tas kas tikai saņem, bet neko nedala ir induviduālists, ne kolektīva vadītājs.😉

Labots - jacobs
Link to comment
Share on other sites

binary
Pirms 39 minūtēm , Stasss teica:

Bet neesmu manījis ka kādam izteikti uz nerviem kristu.

Iespējams, Jurkins to arī nepamana.

 

Pirms 40 minūtēm , Stasss teica:

Es arī te neesmu lai te kaut ko dotu. Man nav nedz tādu zināšanu, nedz tehniskās dzīves pieredzes, lai ar to dalītos. Pats redzi, ka es te vairāk esmu izklaides un humora pēc.

Nav jau jābūt "gudrākajam, pieredzējušākajam, labākajam un vecākajam", lai dalītos un dotu vērtīgu pienesumu. Nereti kā reiz "viduvējības" dod vislielāko labumu.

Cita lieta - ja grib tikai izklaidēties un ņemt, neko nedodot pretim, tad pat pasaules gudrākie prāti nespēj dot nekādu pienesumu.

Link to comment
Share on other sites

jema
1 stundu atpakaļ, jacobs teica:

@Jurkins ~10/6

Ja tu uzskati ka seksuālo iekārtu reklāma ir pienesums forumam, lai nu tā arī ir, tik žēl ka forums ir pārvērties par īgnu veču pašvērtības celšanas vietu, norejot apkārtējo pasauli!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

jacobs
Pirms 2 minūtēm , binary teica:

Nav jau jābūt "gudrākajam, pieredzējušākajam, labākajam un vecākajam",

Jā, piemēram, vakar es vairāk sapratu ''fantastiskā taupīguma'' jēdzienu. Cilvēkam, kurš, tomēr ir ar tehniku it kā uz tu, mājās ir tikai viens 20 gadu vecs, salauzts skrūvgrieža gals elektrības automāta pievienošanai. 😀 ? Man, ja visus līdzīgus saliek kopā, gan tie sanāks vairāki desmiti...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 10 minūtēm , jacobs teica:

mājās ir tikai viens 20 gadu vecs, salauzts skrūvgrieža gals

Es arī esmu attapies, ka mājās nav ar ko naglu iedzīt... viss ir garāžā, dārzā, instrumentu kastē mašīnā.

Link to comment
Share on other sites

jacobs
Pirms 31 minūtēm , Jurkins teica:

ka mājās nav ar ko naglu iedzīt

Tev gan daži biedri šeit ieteiktu to ar galvu darīt😀, bet es neesmu to vidū.

Man vieglāk, visa mantība pagrabstāva darbnīcā, lai gan minimums arī atvilktnē, stāvu augstāk.

Tomēr kājas vairs tā nevelk, lai lieki skraidītu reto reizi...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Just now, jacobs teica:

Tev gan daži biedri šeit ieteiktu to ar galvu darīt

🤣 pļa... nu atklāji manu viltīgo plānu.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
pirms 1 stundas , jacobs teica:

Cilvēks, kurš atzīst un labi redz kolektīva lomu darbā; būs iedevis un saņēmis aptuveni līdzīgu tos ''+''. Taču tas kas tikai saņem, bet neko nedala ir induviduālists, ne kolektīva vadītājs.😉

Nu tā jau ar tā nebūs. Ir kas nevienam nedod plusus/mīnus, bet izvairīties no saņemšanas nevar. Vienkārši nenodarbojas ar tādām muļķībām.

Link to comment
Share on other sites

binary
(labots)
1 stundu atpakaļ, jacobs teica:

Jā, piemēram, vakar es vairāk sapratu ''fantastiskā taupīguma'' jēdzienu. Cilvēkam, kurš, tomēr ir ar tehniku it kā uz tu, mājās ir tikai viens 20 gadu vecs, salauzts skrūvgrieža gals elektrības automāta pievienošanai. 😀 ? Man, ja visus līdzīgus saliek kopā, gan tie sanāks vairāki desmiti...

Es "mīnusus" vispār ciest nevaru ;) Un "parastajiem" automātslēdžiem ir citi uzgaļi, īsie. Bet tam ABB pārslēdzim īsie neder, tur vajag garāku uzgali, kuram man nekāda cita pielietojuma nemaz nav.

 

Ak jā, skrūvgrieža gals gan jau nebija 20 gadus vecs ;) Tas ir skrūvgriezis, kam tie 20-30 gadi. Un priekš kam pirkt citu, ja konkrētais kalpo godam un ir teju nenokaujams? Grūti to nosaukt par "fantastisku taupīgumu".

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

jacobs
Pirms 34 minūtēm , AndrisBB teica:

Ir kas nevienam nedod plusus/mīnus. Vienkārši nenodarbojas ar tādām muļķībām.

Tu pats, piemēram esi iedevis citiem kādus 360 ''+'' un 40 ''-''.  Tā ir ar tām muļķībām.😀

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Es šad tad ielieku kādu plusu, ja kāds uzraksta kautko īpaši interesantu 😂 vai mīnusu, ja bezgala stulbu.

Bet mīnus es cenšos vispār nevienam nelikt.

 

Tas ka kāds tik ļoti man liek tos plus, ko es par to varu pasākt 😂 Lai jau liek

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

jacobs

Tātad rezumējam, ka galīgās muļķības tās visas tomēr nav?😉

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
(labots)

Katrs tak individuāls. Kādam tie plusi/mīnusi interesē un spaida visiem pēc kārtas, kautgan pats neko jēdzīgu nevar uzrakstīt un pretī no citiem neko nesaņem.

Citam īpaši neinteresē un viņus vienkārši neliek.

 

Lielumlielākā daļa visdrīzāk ir kautkur pa vidam.

 

Tāpat jau ja uzrakstītu kautkādu botu, kas saskaita visus plusus/mīnusus un sazīmētu grāfu ar ko/kurš/kuram dod, tad foruma reālijas parādītu, ka tie ir pārsvarā uz kautkādiem idealoģiskiem aspektiem balstīti. Aka pāķi pluso pāķus, saucamie 'progresīvie' pluso sev līdzīgi domājošos un otrādāk. Reāli par kautkādu tehnisku tēmu vai zināšanu balstītu plusu, te visai maz. Jeb proporcionāli postiem/tēmām.

 

Tāpat arī loģiski ka tie kas raksta vairāk vai ir ar 'ipašiem' viedokļiem, saņem vairāk +/-,  nekā var iedot, jo vienkārši citu 'plusojamu' postu ir mazāk.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Tuubijs

Nu tad nespiežiet plusiņus, bet gan sirsniņu #lovīte

Link to comment
Share on other sites

binary
pirms 13 stundām , vvv teica:

Iedo linku

:D

Tehnoloģiju progress un mākoņi dara brīnumus!

Telefonā atvēru images.google.com, caur to nobildēju skrūvgriezi ar visu kasti, google atrada identiskus vairākos Ukrainas lietoto preču internetveikalos/lombardos, tur izlasīju, ka kaut kāds topex 39d364.

Lūk arī links uz vietējo veikalu - https://kruza.lv/katalogs/instrumenti/rokas-instrumenti/skrvgriei/skrvgriezis-topex-ar-22-uzgaiem-39d364/

Link to comment
Share on other sites

jacobs

Tas jau tev tāds ''mušu sitamais'' komplekts?😀

Link to comment
Share on other sites

Zin...

Tak jaunajiem Samsung un pikseļiem vēl ērtāk. Nofočē vai vnk apvelc objektu/ tekstu ekrānā kas tev interesē un tev parādās info, attēli, lētākie piedāvājumi, apraksts utt

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

image.png.2d5c3d684cf4a3dcfb82f4fa5549ea19.png

 

Tagad būs daudz ērtāk iestatīt Bing par noklusēto meklētāju 🤣.

Gan jau adblokers arī šamo neķer. 🤣

Link to comment
Share on other sites

jacobs

Cik tad ir % Bing lietotāju pret Google? Es kā neadvancēts lietotājs Bing uztveru tikai kā kādu uzbāzīgu triperi.🙂

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...