Jump to content

Pieredze ar Android box'iem utml.


Vasarnieks
 Share

Recommended Posts

1 stundu atpakaļ, mafijs teica:

Vajadzēs Plex pass uz servera , citādi uz androīd ierīces play tikai 1 minūti. Bet visādi citādi laba lieta.

Protams atkal instalācija, konfigurācija utt...

Samaksā piecīti un lieto uz viena konta androīdiem cik tik uziet...

Link to comment
Share on other sites

Par Plex biju iedomājies, bet netiku līdz realizēšanai.

Izskatās laba lieta, bet bezmaksas variantā nebūs tas ko man vajag. Jautājums, piem. pass strādās no abiem galiem ar vienu abonamentu? Doma tāda ka Nas ir abos galos un skatītāji arī, nu sanāks šare no divām dažādām ip.

Labots - evertons
Link to comment
Share on other sites

pirms 16 stundām , evertons teica:

Te jau n`tās reizes esmu minējis, kas man pa dzelžiem.

Un tas kaut kā speciāli visiem ir jāatcerās? :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , evertons teica:

Doma tāda ka Nas ir abos galos un skatītāji arī. 

NAS abos galos??? Viens NAS hostē, pārējie ir klienti. iOS un android ierīces (Ne visas) prasa vai nu pilno Plex pass vai vienreizēju 5 Eiro aktivizāciju uz Apple/Google kontu. Piemēram, mans variants - Qnaps manās mājas hostē Plex saturu apmēram ierīcēm - 8 tv, vienam iPad un vienam android telefonam. Par iPad un telefonu samaksāju 5 Eur par katru, bet varēšu uz šīm platformām turpināt lietot, arī ja ierīces nomainīšu, kamēr vien izmantoju to pašu kontu. Par TV nekas nav jāmaksā, nokačā aplikāciju, pievieno Plex kontam un lieto...

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

Kā jau minēju, abos galos identiski dzelži, pieslēgumi un skatītāji. Ir tet optika, mikrotik rūteris, Nas, android box un android tv. Vienīgais, kas atšķirās, ir saturs ko hostēt. Doma tāda, lai abos galos var skatīt saturu no abiem Nas.

Labots - evertons
Link to comment
Share on other sites

Par maksāšanu neko nepateikšu, nav sanācis maksāt un pagaidām maksāt neprasa.  Plex aplikācijas (mob, mibox, mistick pc) un Serveris (arm variants) bez maksas ļauj skatīties cik ilgi gribi. Vienīgi bez HW transkodēšanas, t.i. direct play variantā.

Ja tev Plex serveris būs uz 2 NAS, tad arī aplikācijā būs izvēle no 2 serveriem, kurus varēsi menedžēt no vienas lapas. Varēsi pats nolemt, kuru bibliotēku šārēt kuram lietotājam.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Lūk, šis variants jau man sāk patikt😀

Tikšu vakarā pie pc, būs jāmēģina😉

Link to comment
Share on other sites

Tārad divi NAS ,uz katra savs serveris?

Cik nu zinu, tad vienam Plex kontam divus serverus nevarēja pievienot. Tātad Plex pass vajadzēs abiem un divi dažādi konti.

Tas ja pa caur internetu gribēs skatīties.

RasPlex uz RPi2 iztiek bez Plex pass, (tiesa sen vairs netiek uzturēts) , bet Anroidiem prasās.

Labots - mafijs
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , mafijs teica:

Cik nu zinu, tad vienam Plex kontam divus serverus nevarēja pievienot.

Var. Jeb tu tieši un konkrēti par Synology Plex serveriem? 

Labots - Jainit
Link to comment
Share on other sites

Tagad ar to nav problēmas. Tikko testa pēc uzliku w10 Plex serveri uz tā paša bezmaksas konta , kurā jau dzīvo 2 citi serveri. Bez problēmām un bez maksas. Divi//trīs dažādi maksas konti nav nepieciešami. Skaties lokāli vai caur internetu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu tikko beidzu čakarēties ar tiem nas un izskatās, ka plex būs tieši tas, kas man vajadzīgs kā arī naudu neprasa - viss notiek😃

Kā arī, izmantojot app Plexamp, var klausīties savu mūziku telefonā, neizmantojot vpn :)

Paldies Jums par ieteikumiem;)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , evertons teica:

Nu tikko beidzu čakarēties ar tiem nas un izskatās, ka plex būs tieši tas, kas man vajadzīgs kā arī naudu neprasa - viss notiek😃

Kā arī, izmantojot app Plexamp, var klausīties savu mūziku telefonā, neizmantojot vpn :)

Paldies Jums par ieteikumiem;)

Supper 👍 vari īsumā pastāstīt kā ikdienā to visu lieto?

Link to comment
Share on other sites

Man ir savs Nas un čomam tāds pat. Lai nav jāglabā dubultā, manā NAS vairāk stāv ārzemju kino un mūzika, bet viņam vājība ir LV kino un teātri. Un te arī visa zinātne ;)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tur jau palasījos, paldies. ;) Interesēja vai  te kāds ir pataustījis.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Man uz Sony AndroidTV pārstāja LTV Replay aplikācija darboties - met ārā kā mēģinu palaist. Kādam strādā? 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , Racer teica:

Man uz Sony AndroidTV pārstāja LTV Replay aplikācija darboties - met ārā kā mēģinu palaist. Kādam strādā? 

Man tas pats uz vecajām Android 7 kastēm! Kastēs kur Android 9+ viss ok.

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , djamber teica:

Kastēs kur Android 9+ viss ok.

TV ir ar 10. Andri, bet baidos, ka īsti ne tā saprati - Android un AndroidTV ir atšķirīgi, Replay uz AndroidTV ir pavisam cita aplikācija.

Link to comment
Share on other sites

Upd - pamēģināju uz vēl viena Android TV - met ārā. Play veikalā atsauksmēs arī to raksta. Būs kaut ko atkal sačakarējuši, jāuzraksta jamajiem.

P.S. Uz parastā Android viss ok, bet tur tā aplikācija ir praktiski kā web interfeiss.

Link to comment
Share on other sites

Upss, nemaz nezināju, ka ir tāda LTV Replay aplikācija.

Pirmsākumos Baltcom apps rādīja visus free kanālus, taču šie izdomāja demo režīmu ierobežot līdz LTV1.

Būs mājās jāpamēģina uz Slimbox AndroidTV, varbūt atsākšu TV skatīties - ja ies🤣

Link to comment
Share on other sites

pirms 16 stundām , Racer teica:

Man uz Sony AndroidTV pārstāja LTV Replay aplikācija darboties - met ārā kā mēģinu palaist. Kādam strādā? 

Uz Android TV  MiBox S, met ārā.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Boņs teica:

Pirmsākumos Baltcom apps rādīja visus free kanālus, taču šie izdomāja demo režīmu ierobežot līdz LTV1.

Megogo arī rāda visus free kanālus 😉

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Megogo tiešām rāda, paldies @aigarsa par hintu, ReplayTV ar savu dīvaino appu var iet ... pupās :(

Arī uz slimboxa AndroidTV šis nepiešķīlās.

Tā vietā, lai uztaisītu normālus bezmaksas streamus, šie iet kaut kādu dīvainu savu ceļu, ko nevar ne saprast, ne piedot ...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , Boņs teica:

Tā vietā, lai uztaisītu normālus bezmaksas streamus, šie iet kaut kādu dīvainu savu ceļu, ko nevar ne saprast, ne piedot ...

Uz AndroidTV vispār tiešraides strīmi nav. Pirms 2 gadiem solīja, ka būs... Bet nu ar visu sūnaino navigāciju un appa loģiku, bija ok kādu raidījumu arhīvā paskatīties. Btw uz parastā Androida bija daudz plašāks raidījumu klāsts. Izskatās, ka tur galīgs bardaks ir iestājies. :(

Link to comment
Share on other sites

2021. gada 5. augustā uzrakstīju Replay uzturētājiem par aplikācijas problēmām. Toreiz abildēja:

LTV ir apzinājusi gan jūsu, gan citu skatītāju norādītās lietotnes nepilnības un strādā pie to tehniskas labošanas, lai satura patērēšana būtu iespējami ērtāka.

Tā arī neko nesadarīja.

Šo pirmdien, 4. decembrī uzrakstīju viņiem:

Labdien! Sākot ar šī gada decembri, Replay aplikācija platformā AndroidTV ir pārstājusi funkcionēt - palaižot , met ārā no aplikācijas. Tas ir novērots dažādiem lietotājiem uz dažādām iekārtām. Lūdzu salabot, vai sniegt komentāru par situāciju. Paldies.

Šodien atbildēja:

Labdien! Diemžēl šobrīd mums nav iespēju operatīvi novērst šo kļūmi. Visticamāk, uz laiku izņemsim lietotni no TV aplikāciju veikala. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

 

Tā lūk, biedri! :D 

  • Haha 3
  • Bēdīgs 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Liela daļa valsts appu nestrādā vai gļuko, Rīgas satiksmes apps neiet  piem. (nācās mobilly uzinstalēt, ja nu gadās ar sab.tr. izbraukt un vajag biļeti nopirkt)

Link to comment
Share on other sites

Te domāšana ir tāda, viņu mērķauditorija pārsvarā ir cilvēki, kuri izmanto parasto televizoru. Un, ja ir televizors, nafig kaut kādas aplikācijas :D

 

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , osscar teica:

Liela daļa valsts appu nestrādā vai gļuko,

 

pirms 3 stundām , Stasss teica:

Tas laikam normāli, jo par 1000 eur programmeri nestrādā

 

Ne jau viņu štata programmētāji taisa un uztur apus, visam ir ārpakalpojumi un iepirkumi ja nekļūdos?

Ar saimnieciskumu un vadības kompetenci sabiedriskajā medijā @Racer tu jau esi labi pazīstams kā biji rakstījis cita gadījuma kontekstā, tā ka es brīnos, ka tu šoreiz par kaut ko brīnies :D

 

pirms 3 stundām , base7 teica:

nafig kaut kādas aplikācijas

Lai apgūtu līdzekļus!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , Aigus teica:

Sāpe lielāka par kkādu aplikāciju 

"Mums gaiteņos ir šķības vecas flīzes un dažas ir nokritušas, tāpēc šito ēku vajag pārbūvēt par 66 miljoniem vai celt jaunu par 150, un vispār mums vajag vairāk naudas tāpat vien"

Link to comment
Share on other sites

Kurā vietā es teicu, ka jāpārbūvē par X summu? Savās mājas kaut vai būdā vari dzīvot. Ja tev labi, tad tu arī to par rādītāju uzskatīsi?

P.S. Vispār ironiski pasmējos par to sāpi salīdzinājumā..

Labots - Aigus
..
Link to comment
Share on other sites

Tu neteici. Raidījums saka.

Tu savu māju vari kaut piecreiz jaukt nost un celt no jauna tā vietā lai novērstu kosmētiskus būvniecības un nolietojuma kasjakus ja tev tā patīk, bet es uzskatu, ka valstij par mūsu naudu nevajadzētu tā rīkoties. Izlasi šo ja neesi lasījis

https://www.delfi.lv/898102/versijas/56088992/kalvis-baumanis-par-korupcijas-riskiem-latvijas-televizijas-10-900-000-eiro-iepirkuma

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
romajo

Kāds ir krāmējies ar android tv moduļiem, vai šamos var uzbāzt jebkuram boxim, vai tikai tox un ugoos kastēm?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...