Jump to content

Pieredze ar Android box'iem utml.


Vasarnieks
 Share

Recommended Posts

pirms 20 stundām , Vasarnieks teica:

Uzlieku firefoxu, bet addonus uzlikt nevar :D ir kāds līdzeklis pret reklāmām?

Pamēģini nevis Android TV versiju, bet Android versiju.

Just now, Aigars teica:

Ždanovs, kas rada tehniski izglītota cilvēka iespaidu, stāsta, ka ukraiņi drīzumā ar saviem droniem varēs Maskavu apšaudīt. Krievi ar irāņu droniem parādīja, ka tie ir diezgan efektīvi un var sūtīt lielos attālumos.

Neīstā tēma? :D

Link to comment
Share on other sites

Vasarnieks
pirms 4 stundām , itanium teica:

Pamēģini nevis Android TV versiju, bet Android versiju.

Android versija iet, bet tur atkal navigācija ar pulti nav iespējama. Sanāk tā, ja gribi ar pulti vadīt, tad der tikai androidTv versija ar reklāmām, un tad atkal nav jēga no veca firefox

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, ggg97 teica:

Kā Tu tiki pie Youtube bez reklāmām?

Youtube premium?

Pirmās 30 dienas bezmaksas, kad iepatīkās, tad jau 8.49/mēn :)

Labots - M@R$$
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , ggg97 teica:

Kā Tu tiki pie Youtube bez reklāmām?

Uz plika Andrīša izmantoju NewPipe, uz AndroidTV - SmartTube. Viss notiek bez reklāmām un Smarttube automātiski freimrate izvēlas un arī kodekus un izšķirtspējas plašāk piedāvā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vmware esxi 6.5 (bezmksas licenze ļauj 6 CPU cores katram virtualizētam OS lietot) uz servera un virtualizēts android.

 

+ varēsi viskautko citu hostēt.

 

Sainstalē visus IPTV kurus atrodi, palieto katru paris dienas un tad izvēlies kas labāk pašam der.

 

Angļu ebay var vecus serverus ar DDR3 atrast pa lēto un tad samaksā kādam letiņam kas braukā lai atved. pāris gadus atpakaļ paņēmu zolīdu XP serveri ar 2x 6core CPU xeoniem un 144gb DDR3 pa 240 euro

Labots - Laxe
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mi stick 4K puļķis vēl ceļā. Rīt solās būt klāt. Nekad ar tādiem nav bijusi darīšana. ievācu informāciju. Paldies!

Link to comment
Share on other sites

pirms 20 stundām , itanium teica:

Vanced (ReVanced) uz Android TV nevar uzlikt? 

Nevar, bet kā saprotu projekts tika piegriezts un nu jau arī uz parastā Andrīša neiet, vai ir reinkarnējies?

Link to comment
Share on other sites

pirms 15 stundām , Racer teica:

Uz plika Andrīša izmantoju NewPipe, uz AndroidTV - SmartTube

Es arī uz AndroidTV izmantoju SmartTubeNext. Tam vēl ir tā priekšrocība, ka var pieslēgties ar youtube kontu un tad viss skatītais saraksts ir sasinhronizēts starp ierīcēm.

To izdarīt ir ļoti vienkārši. Šajā video no 2:25 https://www.youtube.com/watch?v=t7aETJlPHfI

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , Racer teica:

projekts tika piegriezts un nu jau arī uz parastā Andrīša neiet

Var izmantot augstāk minēto ReVanced, bet tajā pašā laikā arī pats Vanced vēl turpina strādāt, ja vien izdodas kaut kur atrast apk.

Link to comment
Share on other sites

Man to ReVanced neizdodas palaist ne uz telefona, ne uz tv kastes ar parasto andri. Mēğināju 4 variantus, apnika.

Link to comment
Share on other sites

Long John

Labsvakars! 

Atcerējos, ka pērn sieva dikti gribēja aizliegtos krievu seriālus lūrēt un biju sapircies Ebay vairākus Andrīša TV box-us. 

Pieslēgt tā i nesanāca, stāv un put plauktā. Bija daži parastie lētuči pa ~30 Eur un viens tāds nopietnāks- tas izmaksāja bik zem simta (viss komplektā).

Varbūt kādam gudrākam par mani spečukam ir interese?

 

   https://www.zidoo.tv/Product/spec/model/X9S/target/rRwtRFydZ4xKKmVViAFMcQ%3D%3D.html     

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

pirms 15 stundām , Jainit teica:

taču pēdējā laikā arvien biežāk uzpeld sponsorētie klipi.

Interesanti, vēl par laimi neesmu saskāries.

pirms 14 stundām , Long John teica:

Tu to ZIDOO X9S nopirki pērn par nedaudz zem 100 EUR? Android 6.0, nīkulīgs CPU un 2GB RAM - kā tā iegrābies? :D Portu daudzums gan, protams, apsveicams.

Labots - itanium
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Paņēmu MiBoxu un viss būtu feini, ja nebūtu problēmu ar Synology. Problēma- DSVideo apk rausta video. Ne visus, bet ir. Kā šo risināt? Iespējams, es neesmu vienīgais tāds jo Synologý NAS mājā nav retums un to smart boxu dēļ tā arī ņēmu, lai var lūrēt kino bez datora. Un, caur DSFile nerausta neko, bet uz AndroidTV šis apk nav 👎

Link to comment
Share on other sites

Paskaties kas tev notiek ar WLAN, pārslēdz uz 5GHz, man ir tieši tāds pats komplekts, filmas ap 50-60 GB jau sāk raustīties neko tu tur nepadarīsi.

Un uzliec Kodi.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , evertons teica:

Nezinu, kas tas par zvēru🥸

Skaidrs,tad iesim citu ceļu

pirms 3 stundām , evertons teica:

Un, caur DSFile nerausta neko, bet uz AndroidTV šis apk nav 👎

https://www.apkmirror.com/apk/synology-inc/ds-file-3/ds-file-3-4-14-2-release/

Lejuplādē, iekopē usb (vai caur šārētu direktoriju) , uz mibokša uzliec failu pārlūku , teiksim x-plore, un caur to instalē apk . Iespējams, ka būs jāiespējo apk instalēšana no nezināmiem avotiem.

 

Link to comment
Share on other sites

uldii12345
pirms 6 stundām , M@R$$ teica:

+1 pa kodiem. Tie MiBokši ir baisi jūtīgie uz wifi, ne velti blakus noliku rūteri Nr.2.

Tā gluži nav, mibox slikti ir tikai ar 2.4GhZ, 5Ghz iet ļoti labi un routeri gluži blakus nevajag

Link to comment
Share on other sites

man letakais variants bija
atrast mazu NUC,kompiti vai laptopu.

nopirku AndroidTV licenzi (kad var lietot uz datoru) caur kadu senu projektu (discorda)

nopirku labu aliexpress pulti un lietoju ideali bez problemam.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 18 stundām , jema teica:

Paskaties kas tev notiek ar WLAN, pārslēdz uz 5GHz, man ir tieši tāds pats komplekts, filmas ap 50-60 GB jau sāk raustīties neko tu tur nepadarīsi.

Un uzliec Kodi.

Nu tam ar WLAN nav nekāda sakara, jo, čakarē bobi Synology softs (dīvaini). Uz nas griežās Video Station un attiecīgi uz andrīša DSVideo. Uz telefona, kur darbinās DSFile, viss ir ok. Un nav starpības, esmu mājā pie sava LAN vai otrā pasaules malā, kur viss skrien caur WLAN, kā minēji.

 

pirms 16 stundām , Jainit teica:

Skaidrs,tad iesim citu ceļu

https://www.apkmirror.com/apk/synology-inc/ds-file-3/ds-file-3-4-14-2-release/

Lejuplādē, iekopē usb (vai caur šārētu direktoriju) , uz mibokša uzliec failu pārlūku , teiksim x-plore, un caur to instalē apk . Iespējams, ka būs jāiespējo apk instalēšana no nezināmiem avotiem.

 

Šo izmēģināju. Ķipa uzinstalējās, bet ikona neparādās. Atverot pārlūkošana nesaprotama - neparādās aktīvā direktorija vai fails. Karoče, problēmu jūra un nekas vairāk.

 

Beigu beigās caur veco labo VLC tiek smuki klāt pie tīkla un ļoti ērti visu var pārlūkot un skatīt un nekas neķerās! 🥳

pirms 11 stundām , uldii12345 teica:

Tā gluži nav, mibox slikti ir tikai ar 2.4GhZ, 5Ghz iet ļoti labi un routeri gluži blakus nevajag

Tieši tā. Viss griežās ideāli ;)

Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , uldii12345 teica:

Tā gluži nav, mibox slikti ir tikai ar 2.4GhZ, 5Ghz iet ļoti labi un routeri gluži blakus nevajag

Jā un nē, dažkārt arī 5 nogļuko, tāpēc pieliku adapteri usb-lan.

 

Iesakiet softu ar ko normāli un ērti varētu Qnap Nas pārskatīt.

Link to comment
Share on other sites

ES File Explorer - 4PDA var labu dabūt :tender:

Link to comment
Share on other sites

VebKamera
pirms 3 stundām , jema teica:

ES File Explorer

 

Vot ar šito man bija gļuki. Tad jāzina kuru versiju likt (konkrēti). Man viena veca versija senos laikos lasīja SMB šāres no Synology NAS. Es vairs nezinu kura tā bija. Jaunās, cik izmēģināju - nelasa un cauri. Un tad vienu pusvecu versiju piedabūju lasīt, bet mītiskā veidā viņa pēc ~~ 20 minūtēm uzkarināja filmu - gan skatoties caur VLC, gan caur

MX pleijeri. Kad gāju no pleijeriem pa tiešo uz tīkla šāri - abi divi gan redz šāri, gan neviens no viņiem nekaras (uz to pašu failu). Bet caur tiem pleijeriem pa šārēm navigēt nav diez ko ērti. Tā ka tur kaut kāda mistika.

Link to comment
Share on other sites

Es izmantoji tikai Kodi, viss ir ok, dažreiz maita uzkarina plejeri, no pauzes nepalaižas ja paiet minūtes 10, pārstartēju, nečakarēju nemaz sev smadzenes.

Link to comment
Share on other sites

Kodi tak māk DLNA, nekādas šāres nevajag. vai tad tam štrunta Synlogy nav DLNA ?

Tiesa, nebūs ne smuku aprakstu, ne posteru, pliki failu nosaukumi. Nu jā, caur SMB arī tikai faiu nosaukumi.

 

Nu ja Synlogy "no kastes izņemts" nemāk DLNA, tad liek ( ! neuzskatīt par reklāmu ! ) Plex serveri un uz kodi Plex addonu un priecājas.

 

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , Racer teica:

Iesakiet softu ar ko normāli un ērti varētu Qnap Nas pārskatīt.

vai totalcommander ar smb pluginu (iespējams arī 4pda var smeklēt),

vai uz nas nokonfigurēt web serveri ar webdav un uz androida tad ar davx vai ko tamlīdzīgu - varbūt būs pat ātrāks kā smb.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 36 minūtēm , mafijs teica:

Kodi tak māk DLNA

Jā, bet tad zaudē mapju struktūru!

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

A kam jums viss šis čakars, nevarat normālu TV un attiecīgu servisu? 

Link to comment
Share on other sites

Spēļmantiņa. Es te ar mi 4k stiku caur kautkādu tur videoboksa apk Elvisu, Rapsodiju, Rietumu fronti līdz pusei noskatījos uz neviedā 10 gadus veca FHD TV pie mučas paskatījos. 

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

VebKamera
pirms 10 stundām , aoma teica:

nevarat normālu TV un attiecīgu servisu

 

Pa TV neiet, piemēram, ģimenes video.

 

Es par tiem DLNA vispār brīnos, kas tos lieto - man liekas marazms. Katrs sūda pleijeris saliek failus pa savam, pēc savām "iebūvētajām fīčām" (ražotāja samaitātības pakāpes). Man ir simtiem video un tūkstošiem bilžu, par audio nerunāsim. Ja nav stingras mapju struktūras, tajā kaudzē vispār neko atrast nevar. Vēl kretinē to visu "gudro" serveru un pleijeru tieksme sašķirot pēc "jaunākā". IMHO teju nelietojami mēsli.

Link to comment
Share on other sites

pirms 20 stundām , kasharis teica:

mazu NUC,kompiti

Tieši tā - un virsū linux Mint un Kodi. Var jau arī windows, bet tad Kodi normāli nestrādās, būs baigā bremze.

Visi tie android bokši ir sūdi, tāpat kā pats android. Es arī vienu biju nopircis un ātri sapratu, ka jāpārdod nafig :D

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , ivo teica:

Visi tie android bokši ir sūdi, tāpat kā pats android. Es arī vienu biju nopircis un ātri sapratu, ka jāpārdod nafig :D

Katram savs, ar lēto andrīd pirmo reizi nav ātri - vairumā gadījumu ir jāpāršuj uz kādu Slimbox, pēc tam jāatrod/jāsaliek kreisie softi un tad gan sanāk, lēti, ekonomiski un labi - pie noteikuma, ja nopirkts jēdzīgs boksis. Vairums tādi nav un der vien M3U dzenāšanai :(

Noteikti iesaku TEHNOZON youtuberi - ukraiņu čalis krieviski saliek visu pa plauktiem jau nez cik gadus, gadās, ka mēģina kaut ko promotēt, bet ne lētajā galā :)   

Kodi nav lietots kādu laiku, tad tur gāja jautri ar phyton versiju maiņu. BTW, vai šobrīd uz KODI ir kāda laba SmartTube alternatīva - t.i. bez reklāmām?

 


 

Link to comment
Share on other sites

Uz Apple TV bokša viss darbojas bez problēmām un nekas nebremzē.

Iet ar visiem zināmajiem un nezināmajiem servisiem, kā arī NASiem utt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...