Jump to content

Pieredze ar Android box'iem utml.


Vasarnieks
 Share

Recommended Posts

djamber
Pirms 37 minūtēm , romajo teica:

Kāds ir krāmējies ar android tv moduļiem, vai šamos var uzbāzt jebkuram boxim, vai tikai tox un ugoos kastēm?

Kkā savādāk precizē jautājumu! Ko gribi panākt?

Link to comment
Share on other sites

romajo
(labots)

Ir ATV firmwares, piem., slimbox atv/aosp utt. un ir moduļi, piem. ATV, kuru atšķirībā firmwares nav jāšuj, bet uzliek/noņem ar magisk palīdzību un kurš atjauninās caur internetu. Noskatījos 2 gadus vecu video, kā u n kas darāms, bet tur runa par tox tx1 un ugoos kastītēm. Jautājums, vai kāds zin, vai tas ir izdarāms arī uz citiem atv boxiem. Protams, nav problēmu pāršūt, bet šis liekas tāds saudzīgāks variants un ja kas neapmierina, viegli atlikt atpakaļ.

 

Labots - romajo
Link to comment
Share on other sites

djamber
Pirms 45 minūtēm , romajo teica:

Ir ATV firmwares, piem., slimbox atv/aosp utt. un ir moduļi, piem. ATV, kuru atšķirībā firmwares nav jāšuj, bet uzliek/noņem ar magisk palīdzību un kurš atjauninās caur internetu. Noskatījos 2 gadus vecu video, kā u n kas darāms, bet tur runa par tox tx1 un ugoos kastītēm. Jautājums, vai kāds zin, vai tas ir izdarāms arī uz citiem atv boxiem. Protams, nav problēmu pāršūt, bet šis liekas tāds saudzīgāks variants un ja kas neapmierina, viegli atlikt atpakaļ.

 

Sapratu! Šo es biju uzlicis uz tox1 un h96 max x3, nepatika, gļukoja un ne visi .apk strādāja! Iesaku tikai tīru flash, bez moduļu brīnumiem 

Link to comment
Share on other sites

Nu pag, caur Magisk var tikai Tox un Ugos. Pārējām kastēm ir dejas ar tamburīnu atv firmwārēm, vai kaut ko esmu palaidis garām?

Link to comment
Share on other sites

romajo
20.02.2024. , 07:39, Racer teica:

vai kaut ko esmu palaidis garām?

 

Gan jau, ka nē. Video ap šo tēmu visiem aptuveni 2 gadi, tādēļ domāju, varbūt es esmu kko palaidis garām, bet izskatās, ka tā štelle tikai priekš tox un ugos. Cik sapratu  no djamber, ka uzlikt var, bet gļukains.

19.02.2024. , 16:39, djamber teica:

h96 max x3 

Būs vien jāmeklē kabelis un jāšuj.

Link to comment
Share on other sites

djamber
21.02.2024. , 11:51, romajo teica:

 

Gan jau, ka nē. Video ap šo tēmu visiem aptuveni 2 gadi, tādēļ domāju, varbūt es esmu kko palaidis garām, bet izskatās, ka tā štelle tikai priekš tox un ugos. Cik sapratu  no djamber, ka uzlikt var, bet gļukains.

Būs vien jāmeklē kabelis un jāšuj.

Uzšuj svaigu Slimbox un nečekarējies 😅 

Link to comment
Share on other sites

Racer

Ir kādam pieredze ar Samsung Smart TV vidžetiem? Radiniekam gados vajadzētu uzlikt ko līdzīgu kā Android HD Videobox (kurš vairs netiek uzturēts) vai Lazy media de luxe, lai vecās filmas un seriālus var palūrēt. Pieliku Android kasti, bet tur pārāk sarežģīti. Uz Samsunga sapratu ka caur MediaStationX viskautko var salikt, bet cik pabakstījos, neko prātīgu neatradu. Pašlaik caur to griežās Alexa Ott-play, lai normāli IPTV var skatīties, bet gribētos arī filmu skatīkli, kurš sadzīvotu ar to Ott-play iekš MediaStationX. 

Link to comment
Share on other sites

djamber
Pirms 19 minūtēm , Racer teica:

Ir kādam pieredze ar Samsung Smart TV vidžetiem? Radiniekam gados vajadzētu uzlikt ko līdzīgu kā Android HD Videobox (kurš vairs netiek uzturēts) vai Lazy media de luxe, lai vecās filmas un seriālus var palūrēt. Pieliku Android kasti, bet tur pārāk sarežģīti. Uz Samsunga sapratu ka caur MediaStationX viskautko var salikt, bet cik pabakstījos, neko prātīgu neatradu. Pašlaik caur to griežās Alexa Ott-play, lai normāli IPTV var skatīties, bet gribētos arī filmu skatīkli, kurš sadzīvotu ar to Ott-play iekš MediaStationX. 

Ar Android kasti "pārāk sarežģīti"?

 

Te būs:

1. Samsung jāieslēdz developer mode.

* Menu

* Smart Hub

* Samsung Account

* USER - develop

* PSWRD - atstāj tukšu!

 

2. Uz datora, jābūt vienā wifi tīklā ar tv, atzipo failu kas pielikumā un palaid .exe! Ieķeksē "Lampa" nu i pie reizes to ott-play un ieinstalē tv. Programmas parādīsies nospiežot Smart hub uz pults. 

 

3. Pašā Lampā ieliec plugin... gatavs!

 

Sanāca?

Sammy Widgets D.zip

Link to comment
Share on other sites

Racer

Ēē, paldies, man nav Samsunga, parīt tur aizbraukšu, tad pamēğināšu, paldies! 

P.S. Tur ott-play foss, var drm player arī ir?

Link to comment
Share on other sites

djamber
Pirms 3 minūtēm , Racer teica:

Ēē, paldies, man nav Samsunga, parīt tur aizbraukšu, tad pamēğināšu, paldies! 

P.S. Tur ott-play foss, var drm player arī ir?

Tajā .zip ir parastais ott-play, ja vajag foss tad novelc te un failu iemet mapē kas atzipotajā mapē. https://ottp.eu.org/www/install/smarttv-app/

Just now, djamber teica:

Tajā .zip ir parastais ott-play, ja vajag foss tad novelc te un failu iemet mapē kas atzipotajā mapē. https://ottp.eu.org/www/install/smarttv-app/

https://github.com/prog4food/ottplay-foss-thin-clients/releases/tag/samsung-orsay-release

Link to comment
Share on other sites

Racer

Ok, pamēğināšu.

Pirms 41 minūtēm , djamber teica:

Ieķeksē "Lampa"

Tā Lampa ņem strīmus no saitiem, vai tikai torrentus? Caur MediastationX biju uzlicis Lampa un Lampa light laikam, bet neizdevās piešķilt.

Link to comment
Share on other sites

Racer
1.03.2024. , 23:12, djamber teica:

Sanāca?

Nekas nesanāca. To Developer modi aktivizēju, ip adresi ierakstīju, bet televizors neļauj kā user ierakstīt tikai develop, pieprasa e-pasta formā, attiecīgi arī no datora nekas nenotiek, aataisot to programmu ar widgetiem... :(

Link to comment
Share on other sites

djamber
pirms 10 stundām , Racer teica:

Nekas nesanāca. To Developer modi aktivizēju, ip adresi ierakstīju, bet televizors neļauj kā user ierakstīt tikai develop, pieprasa e-pasta formā, attiecīgi arī no datora nekas nenotiek, aataisot to programmu ar widgetiem... :(

Nav man tagad neviena Samsung pa rokai lai iefilmētu kkādu manual! Tas fails ar widgetiem točna ir strādājoši un tur viss ok!!! Varbūt tv Smart hub reģions jānomaina?! Pagooglē, risinājums ir tepat.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
romajo
(labots)
1.03.2024. , 22:40, Racer teica:

Uz Samsunga sapratu ka caur MediaStationX viskautko var salikt, bet cik pabakstījos, neko prātīgu neatradu.

Pamēģini uz MSX Atodo kinoteātri, tā nekas, filmas, seriāli, muļķenes, anime un vēl šis tas aiz atslēdziņas, 4k, TorrServ. Tik, ja vairāki tv, tad bēda tāda, ka nesinhronizējas, piesaiste, konkrētai ierīcei. Man uz lg rāda stabili, pat labāk nekā caur tvbox. Nezinu, kas par vainu, hdmi ligzdas izjātas, vai avoti sūdīgi hvz, izmēģināju 3 atv ierīces caur visām video (konkrēts fragments) ar rāvieniem, caur atodo gludi.

Labots - romajo
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

evertons

Meklēju un labāku tēmu, kur jautāt, neatradu...

 

Tātad, ir antīks Philips 43pus6201/12 TV, kuram nu nekā neizdodas atskaņot manu arhīvu no NAS. Youtube griežās, bet cits nekas nav. Uz citām ierīcēm kā dators un android kastes viss notiek, bet te nē. Jautājums, vai kādam nav tāds tv saimniecībā un kā risinā šo problēmu? Nav iespējams uzdabūt virsū kādu softu, kas māk lasīt smb šāri?

Link to comment
Share on other sites

martinno
Pirms 17 minūtēm , evertons teica:

smb šāri

 

A kāpēc tik izvirtīgi? DLNA nestrādā?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Racer
Pirms 27 minūtēm , evertons teica:

Nav iespējams uzdabūt virsū kādu softu, kas māk lasīt smb šāri?

Vimu player, pats izmantoju - ir ērts.

Link to comment
Share on other sites

evertons

Kā lai pie tāda tieku? 🙄

Link to comment
Share on other sites

evertons

Cik Tu gudrs, ibio? Jēga man no tās instalācijas, ja uz TV nevar uzdabūt...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Stepselis
1 stundu atpakaļ, martinno teica:

DLNA nestrādā?

Laikam nemaz nav, jo specifikācijā neuzrādās.

Link to comment
Share on other sites

PC_RAT
Pirms 2 minūtēm , evertons teica:

ja uz TV nevar uzdabūt

Var jau apk pameklēt un caur kādu no esošajiem usb portiem uzdabūt.

Link to comment
Share on other sites

evertons
Pirms 3 minūtēm , Stepselis teica:

Laikam nemaz nav, jo specifikācijā neuzrādās.

Plex serveri redz, bet vaļā never🙄

Pirms 3 minūtēm , PC_RAT teica:

Var jau apk pameklēt un caur kādu no esošajiem usb portiem uzdabūt.

Beidz gudro tēlot, ja neko nezini...

Link to comment
Share on other sites

PC_RAT
Pirms 1 minūtes , evertons teica:

Beidz gudro tēlot, ja neko nezini...

Šodien slikts noskaņojums, gadās, pec dažām dienām būs ok.

Link to comment
Share on other sites

evertons

It kā nē, bet man tāda sajūta, ka ņirgājies kā te betons un ķirzaka savulaik...

Cik saprotu, tas ir linux tv un man nav ne mazākās nojausmas, kā dabūt šim kko virsū jo pats philips saka ka nesanāks...

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Viņam jau izskatās ka nav Andrīīds bet kād Philipsa pašu Linux brūvējums, tāka nekādi Androīda apk nepalīdzēs.

Link to comment
Share on other sites

PC_RAT
Pirms 2 minūtēm , evertons teica:

linux tv

Kas tieši par linuxi?

Link to comment
Share on other sites

mafijs
(labots)
Pirms 13 minūtēm , evertons teica:

Plex serveri redz, bet vaļā never🙄

Uz NAS ir Plex serveris ?

Plex klients uz TV ir uzlikts?

 

edit:  Njā, ja nav iepējas uzlikt app, tad ir trubā.

Labots - mafijs
Link to comment
Share on other sites

PC_RAT

Sākumā jāatrod kā tiesības dabūt, lai kaut ko instalētu. Vajadzētu tiešās versijas.

Link to comment
Share on other sites

mafijs
Pirms 16 minūtēm , Stepselis teica:

Laikam nemaz nav, jo specifikācijā neuzrādās.

Man gan šķiet, ka DLNA uz tā TV ir bet uz Synlogy tas jāliek papildus.

Link to comment
Share on other sites

PC_RAT
Pirms 7 minūtēm , evertons teica:

bet man tāda sajūta, ka ņirgājies

Nav man tādu izklaižu.

Link to comment
Share on other sites

djamber

Nemokies ar Philips vidi, pieslēdz Android box un darbojies caur to! Smukāk, ērtāk un vienkāršāk

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

PC_RAT
pirms 1 stundas , evertons teica:

arhīvu no NAS

Vari lūdzu precizēt par firmwari?

Link to comment
Share on other sites

NVIDIA SHIELD kopā ar Plex

Tas ko izdarija Philips ar to Linux OS ir pretīgākais ko varēja, 100% aizverts OS kur tu neko nevari darīt kā tik viņu sūda app store lietot.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

mafijs

PLEX var ieslēgt DLNA, TV to būtu jāredz.

Bet tiešām prātīgāk kādu TV androd box pielikt un nemocīties.

Link to comment
Share on other sites

PC_RAT
Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

..

Tātad jāmaina OS. Tik jāpaštuko @djamber minēto android box ko var lombardā par 20 eur dabūt, jo os maiņa var neizdoties, kā plānota. Ekrāns ar kājām gaisā un tā tālāk.

Link to comment
Share on other sites

Jainit
Pirms 22 minūtēm , PC_RAT teica:

Var jau apk pameklēt

Nav tam TV Android/Google TV.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...