Jump to content

Pieredze ar Android box'iem utml.


Vasarnieks
 Share

Recommended Posts

Vaitad Microstar sāga jau aizmirsta? Ganjau ne viens vien tāds produkts.

https://www.theregister.com/2021/02/12/supermicro_bloomberg_spying/

 

Bet nu ķīniešu tabletes ar savu google kontu gan vairs nelietoju, mācība bij.

Nopirku kautkad senāk lēto ķīnieti, ko vilcienā/lidmašīnā filmas skatīties.

Pēc kāda laika man zvana no bankas, vai tas esu es pats kas pērk visādas in-game lietas caur Google kontu. Saku nē. 

Apskatu ibanku, tur točna jau kādu mēnesi kāds ik pa pāris dienām kautko pērk, no sākuma ļoti mazas summas - tur 5 - 10 USD, ik pa laikam palielinot līdz pat 60 vai kautko tamlīdzīgu. Nebiju nemaz ievērojis. Kopumā kādus 600 bij iztērējis.

 

Banka protams naudu atgrieza. Aizrakstu Googlam, tie ar pēc pāris nedēļām naudu atgrieza. Sanāca haļavnie 600 bakši.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Puikas, vajag Android box priekš TV. Gribu lai var saslēgt ar vadu, tādēļ vajag lai ir LAN atbalsts. Pameklējot kas pieejams ir plašs spektrs. Varbūt ir kāda praktiskā pieredze, ka šis ir ok, vai šo labāk neņemt? Tiks izmantots go3, youtube, netflix pamatā.

Budžets līdz 100€

Link to comment
Share on other sites

Uzmetu aci, bet nav LAN, jā protams mūsdienās visur WI-FI, bet profesionālais kretīnisms saka, ka vajag vadu klāt (jau izvilkts).

Link to comment
Share on other sites

@Aigus šis darbojas, ja? Nebiju iedomājies par ko šādu.

Link to comment
Share on other sites

Tet bodē tam Nokia Streaming Box 8000 bildēs LAN caurums ir. Youtubē arī.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

evertons

Jau pus gadu man ar adepteri xiaomi darbojās labi. Protams, ir daži gļuki, bet kuram tad nav.

Viens no gļukiem, ik pa laikam, ja pats box nav izslēgts kādas pāris dienas, go3 pazūd bilde. Restartē un atkal viss ok. 

Otrs, bet mazsvarīgs un pat par gļuku nevar saukt- ieslēdzot paiet kādas 10sec kamēr savienojās ar tīklu. Wifi gadījumā bij līdz minūtei.

Link to comment
Share on other sites

martinno

To vada nepieciešamību, manuprāt, @AVilks Tu pārspīlē :) 
 

Bet ja no iekārtām - tad jaunais Xiaomi vai Google Chromecast with Google TV 4k.
Šiem abiem ir Google TV, nevis vecs Android TV (kuru vairs īsti priekš kastēm neviens neatjaunina).

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Nokia Streambox 8000 nevar atslegt HDR. Reizem krasas baigi izskaistina. Citadi viss ir loti ok un pults ka pie cilvekiem.

Link to comment
Share on other sites

spameris
Pirms 51 minūtēm , martinno teica:

tad jaunais Xiaom

 

kurš tas ir īsti no viņiem ?

Link to comment
Share on other sites

Mi Box S 2nd Gen . Ar Google TV OS  Android TV OS vietā. Pēdējais man patīk labāk, mazāk ierobožojumu . Pats paņēmu tomēr Mi Tv Stick 4k , kad vajadzēs LAN kabeli, tad tam var ar dažiem dongliem dabūt to klāt pie microUSB porta.

Link to comment
Share on other sites

Youtube apskatā komentāros raksta, ka ieejot izstrādātāja režīmos var HDR mainīt nokia kastē. Un tam Xiaomi gen 2 ir Google TV nevis Android OS.

Labots - Aigus
Link to comment
Share on other sites

Lietošanā ir Chromecast with Google TV (4K) nevar sūdzēties viss strādā. LAN ar adapteri var pieslēgt ja gribas. Tik atsevišķi jānopērk.

Domāju vērts  ņemt named brand jo var gadīties ka nebūs supports uz Disney+ (kas man bija svarīgi) vai vel kādām aplikācijām.

Labots - JFH
Link to comment
Share on other sites

Nu nez ar WiFi bet vads paliek vads, ja piemēram skaties 4k . Par Android TV- fig viņu zin, bet man, piemēram ''veca kaste''  Nvidia Shield TV Pro. Nu galīgi nejūtu nekādu vajadzību pēc kā jauna. Ir ar ko salīdzināt . Ir Ugoos x4 . Nu tas shild ieliek vienos vārtos . Gan ātrumā, ērtumā, gan, ja gribās var likt spēles kas Nvidia, gan citiem androidiem . Tiem dzelžiem jaudas pietiek vēl daudziem gadiem uz priekšu. Protams cena nav tā lētākā, bet galīgi nenožēlo ka nopirku. Ir sertificēts visādiem Netflix utt. 

Klīst valodas ka Google TV nevarot visu, ko var uz Android TV

Link to comment
Share on other sites

martinno
Just now, oxygen teica:

Nvidia Shield TV Pro

 

Tu jau sāc salīdzināt p* ar pirkstu :)

 

Pirms 2 minūtēm , oxygen teica:

Nu nez ar WiFi bet vads paliek vads, ja piemēram skaties 4k .

 

4k mierīgi iet, arī 30GB faili... Nav jau tas bitreits tik augsts, lai wifi to nevarētu pavilkt.

 

Pirms 2 minūtēm , oxygen teica:

Klīst valodas ka Google TV nevarot visu, ko var uz Android TV

 

Tantes pie kāpņutelpas teica vai ir kāds jēdzīgs avots? Precīzāk :)

Link to comment
Share on other sites

Tantes atbilstošajos forumus priekšroku dod androidTV. Tantēm patīk likt visādus specifiskus apus un servisus, kuri uz Google TV normāli neliekas.

Link to comment
Share on other sites

martinno

Viss, tagad sapratu. Ja ir šāda specifiska vajadzība, tad lēmumu iegādāties Android TV nenosodu :)

Link to comment
Share on other sites

Ja dzīvo privātmājā un rūteris netālu, tad WiFi OK. Ja daudzzīvokļu, kur apkārt kaimiņi 7-10 ar WiFi un vēl starp iekārtām  nav ''pus metrs'' tad kastei labāk vads. Nu tas no manas pieredzes.

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

Neesmu iphone lietotaajs, bet testam panjeemu Apple TV.

Peec tam, kad izdevaas pieregjistreeties visos nepiecieshamajos Apple kontos, esmu apmierinaats. UI saprotams, bilde laba, visas nepiecieshamaas aplikaacijas straadaa. Youtube, Tet+, Plex, VLC playeris. Netflix, Apple TV, Arcade. Ir arii Kodi, bet maksas un bez interesantajiem addoniem - nelietoju.

No gljukiem - man boxis izsleedzas kopaa ar TV, un peec iesleegshanas ilgi savienojas pults. Bet visu var vadiit arii ar tv pulti. 

Youtube apps neatbalsta variable refresh rate, visu atskanjo 60Hz.

Paaris reizes gadiijaas, ka izejot no Plex, ja atskanjota HDR filma, TV kko nesaprot un nepaarsleedzas atpakalj uz SDR.

Uzsleedzot kkadu, piem., 24fps filmu uz sekundi raadaas melna bilde, kameer TV paarsleedzas starp formaatiem.

Netflix raada, ka filma ir Dolby Vision, bet man ir Samsungs ar HDR10+, tur notiek kkaada konvertaacija hwz.

Muuziku caur vinju neklausos, tur viss beediigi. Tam man ir WiiM - DAC - EqualizerApo - aktiivie monitori.

Link to comment
Share on other sites

"Nu nez ar WiFi bet vads paliek vads, ja piemēram skaties 4k ."

4K HDR pilniibaa pietiek parastais IEEE 802.11ac. 180MBit yellyfish iet bez aizkjershanaas. 450MBit gan IEEE 802.11ax vajag. Apple TV ir arii Gigabit Ethernets, neesmu gan veel vadu ne reizi piesleedzis.

Link to comment
Share on other sites

Internetā runā, ka ~30-35Mbps ir ar liektiem galiem, lai 4K video skatītu.

Pats nometu blakus Mi Boxim otro rūteri (jūtīgs tomēr).

Link to comment
Share on other sites

Formāli , tiešam , pietiek apliektiem galiem  ar 30 M, tik ja kaste un rūteris atrodas distancē , kur pa vidu sienas/mēbeles , bet kaimiņu rūteri aizsit ''ēteri'' , tad nu labāk vads. Man , piemēram , Archer c7  var ui kur daudz , bet aiz sienām virtuvē Ugoos laiku pa laikam žagojās ar HD kanāliem. Domāju ka problēmas ar avotu, bet kad novilku kabeli, visa problēmas pazuda. Varbūt pie vainas kaimiņu rūteri. kas ''jauc gaisu'' ar saviem spēcīgajiem signāliem. Nu radiodiapazons nav no gumijas. Kabelis- tīrs no šādiem traucēkļiem.

 Ja jau topika autoram ir novilkts kabelis, tad grēks to neizmantot. Un , vispār ja pirkt Android kastīti, tad labāk papētīt ko saka lielāki, specializēti, forumi par dažādām kastītēm.  Ja ķinietis, tad dažiem , kuri pēc parametriem diži labi, ir savas ''blusas'' , kas beigās traucē dzīvi.  Nu otra problēma- daži ražotāji vienkārši neatbalsta ar jaunām firmwarem/Android  versijām. Es ar tādu saskāros , kad itkā tīri ņipra kastīte, bet iekšā vecs Androids , bet jaunāka programma nestrādā ar tik vecu Androidu . Kā ražotājs izlaida, tā neko nemainīja. Ar lielajiem ir vismaz kāda cerība ( bet ne fakts).

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Archer C7 nu nebud pie labajiem marshrutetajiem. Nav jau brinums ka wifi nespej laist HD. Nomainisi marshrutetaju uz ko labaku un citu razotaju, tad jau varesi ari Wifi laist. Lietoju Airport Timecapsule, Airport Extreme UHD iet bez raustisanas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , INTRASERVERNET teica:

Archer C7

Man tieshi ir C7. No nasa pa wifi failus kopee 65MB / sec, domaaju ka ir ok. Miktrotiks bija leenaaks, to izmantoju 2.4GHz joslai.

Link to comment
Share on other sites

pirms 15 stundām , AVilks teica:

Tiks izmantots go3, youtube

Šitam ideāli der go3 boxis - sludinājumos reizi pa reizei var izķert pa 30eur. Pats tā izdarīju. Ot netflix gan viņam galīgi nepatīk - aplikācija krešo pie palaišanas, vismaz manam eksemplāram.

Labots - janni
Link to comment
Share on other sites

pirms 22 stundām , ggg97 teica:

Tantēm patīk likt visādus specifiskus apus un servisus, kuri uz Google TV normāli neliekas.

Piemēram? Man ir gan Android Tv, gan Google TV un izmantoju daudz kreisus appus, viss iet. Ar Zoomu uz googles bij jāpačakarējas un acestream specifisku versiju vajadzēja, bet tā - nav starpības.

Link to comment
Share on other sites

Jā, ja grib saprast ķiniešus, tad viņam (ukrainim) ir vislabākie apskati, kad katru ķidā individuāli. Vienīgi... dažiem nederēs , jo krieviski, bet jaunie ne visi saprot. 

 Ja runā par lētajiem, tad paziņam vajadzēja priekš IPTV. Nu nopirka to lētuci, TOX1 pa 49 $ un nesūdzas . Viss iet Gan WiFi gan ar kabeli. Laikam varēja arī uzlikt dažādas firwares ( neoriģinālās)

Link to comment
Share on other sites

@racer, uz GTV mājas ekrāna var uzlikt kanālu (vvz, kā pareizi sauc to horizontālo strīpu ar saturu) no ne google aplikācijām, teiksim Plex, SmartTube? Balss meklēšana meklē visās aplikācijās, kurās tas ir atļauts, jeb tikai tajās, kuras google pats izvēlas? Tas ir meklējot kādu filmu, man izmetīs tikai netfliks, YT rezultātu, jeb arī meklēs citās ,neoficiālajās aplikācijās?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 56 minūtēm , Racer teica:

Piemēram?

Man tas nav aktuāli, bet te palaikam uzpeld. Tur ir ļoooti daudz lappušu, es tām visām cauri neiešu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 57 minūtēm , Jainit teica:

@racer, uz GTV mājas ekrāna var uzlikt kanālu (vvz, kā pareizi sauc to horizontālo strīpu ar saturu) no ne google aplikācijām, teiksim Plex, SmartTube? Balss meklēšana meklē visās aplikācijās, kurās tas ir atļauts, jeb tikai tajās, kuras google pats izvēlas? Tas ir meklējot kādu filmu, man izmetīs tikai netfliks, YT rezultātu, jeb arī meklēs citās ,neoficiālajās aplikācijās?

Strīpā var iebāzt dajebkuru aplikāciju.

Balss meklēšana iet arī kreisajās aplikācijās.

Link to comment
Share on other sites

aigarsa
Pirms 4 minūtēm , Racer teica:

Balss meklēšana iet arī kreisajās aplikācijās.

Cik sapratu, tad jautājums bija par to, vai GoogleTV beidzot ir iemācījies meklēt uzreiz vienlaicīgi visās aplikācijās kā AndroidTV?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Hmm, tādu fīču neizmantoju, nezinu.

Link to comment
Share on other sites

aigarsa
pirms 15 stundām , Racer teica:

Hmm, tādu fīču neizmantoju, nezinu.

Šeit vecs, divgadīgs rullītis: https://www.youtube.com/watch?v=Cu7PczRwVYE

3:03 parādīts, kā globālā balss meklēšana strādā uz AndroidTV

7:04 par balss meklēšanu GoogleTV

 

Šeit jau svaigāks rullītis (diemžēl tikai krieviski vai ukrainiski), kur autoram ļoti nepatīk GoogleTV:

https://www.youtube.com/watch?v=g7uahUj2Cv8

 

Gadus trīs, četrus atpakaļ optimālais variants bija BOXis ar AndroidTV 9. Lai gan sen bija izlaists AndroidTV 11, sākumā ar to bija daudz problēmu. Tagad visas problēmas ir novērstas.

Tas GoogleTV arī ir parādījies ļoti sen, bet vēl joprojām uz tā daudz kas nestrādā, kā uz AndroidTV

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
spameris

čau,

 

ir nedaudz kaitinoša problēma ar Xiaomi MiBox 4s + Go 3 TV. Kad iemidzina boxi ar darbojošu go3 un ieslēdz atpakaļ, tad rāda melnu ekrānu, un pirmā doma ir ka tas boxis nemaz neiet, tb nevar saprast vai vispār ieslēdzās, jo tur to indikatoru pa gabalu nevar redzēt nu itkā ja zina tad uzspiež home pogu un viss OK. Var kā šo te risināt, piemēram iemidzinot boxi lai tas kautvai pirms tam aiztaisa visas app. Vai to var uzskatīt par go3 app lietotāja pieredzes feilu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...