Jump to content

Android telefons līdz 200euro.


martvigs
 Share

Recommended Posts

pirms 3 stundām , maize teica:

Baterijas izņemšana - priekš kam?

 

Aizej paprasi tiem kas mobilos labo cik bieži viņi maina beterejas. katru reizi tas tagad nozimē plēst nost ekrānu un to mainīt. Resursu izniekošana un dabas piesarņošana lai lielās korpas var nopelnīt vairāk jo daudzi dumji cilvēki vienkārši nomainīs uz jaunu tel. jo vecā batereja netur vairs.

 

Back on topic, es ieteiktu šo ja vari piemest vel 100euro klāt pie budžeta https://www.rdveikals.lv/products/lv/388/344047/sort/5/filter/0_0_0_0/Xperia-10-III-Black-mobilais-telefons.html

 

Par 200eur ja perk baigie kompromisi, pats biju paķēris Realme X3 jo vajadzēja ātri un lēt1i kuru nav žēl sabojāt darba terpā. ir OK bet ekrāns galīga draza kur saulē neko neredzi. piebāstas ekstra kameras klāt kuras neko nedod praktiski :D

Labots - Laxe
Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , rubb teica:

Lādēju savu Samsung ar Microsoft lādētāju, kurš nāca līdzi Lumia 950. Lādētājam ir 5v un 3A, ātrā uzlāde darbojas tik pat ātri kā ar telefonam līdznākušo Samsung lādētāju, kurš dod ārā 9v. Un tas, ar mirušas platformas lādētāju. Ja godīgi, man arī apmierina, ka lādē stundu stundu ar minūtēm. Tā ka nebūs gluži tā, ka 5v un vairāk A ir bezjēdzīgi. :)

 

Interesanti. Strāvu un spriegumu esi paskatījies vai pēc uzlādes laika skaiti? Man pāris Samsungiem arī pie 3 A 5V vairāk par 2A nelādē (~10W) un pie 9V 1,9A, kas sanāk ~17W. Papildus - telefons tikai pie 9V ladētāja paziņo ka notiek ātrā uzlāde, nevis vienkārši uzlāde. Varbūt tev vnk tas 9V ladētājs nelādē ātri? Ar sūnainu/bojātu vadu tā var būt ka ieslēdzas 5V režīmā.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Racer teica:

Interesanti. Strāvu un spriegumu esi paskatījies vai pēc uzlādes laika skaiti? Man pāris Samsungiem arī pie 3 A 5V vairāk par 2A nelādē (~10W) un pie 9V 1,9A, kas sanāk ~17W. Papildus - telefons tikai pie 9V ladētāja paziņo ka notiek ātrā uzlāde, nevis vienkārši uzlāde. Varbūt tev vienkārši tas 9V ladētājs nelādē ātri? Ar sūnainu/bojātu vadu tā var būt ka ieslēdzas 5V režīmā.

 

This, esmu noverojis arī ja iesprauž gautkādu kreiso USB-C kabeli tad nevis lādē ar 6A bet ar 2 mans briks.

 

Būtu jatplēš vaļā lai salīdzinātu kas tur mainās  us.jpg.2bd2f0b9fdb0bb4e8447e5358aafe97a.jpg

 

Also in news, https://9to5mac.com/2022/09/06/brazil-suspends-iphone-sales-power-brick/

Brazīļi iešķieba abolim

Labots - Laxe
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Racer said:

Strāvu un spriegumu esi paskatījies vai pēc uzlādes laika skaiti?

Tikai pēc laika, abos gadījumos telefons saka, ka notiek tieši ātrā uzlāde. Oriģinālais Samsung lādētājs un vads - 15w(5v 2A, 9v 1.67A).

Droši vien efektīvie menedžeri tā ietaupa dabas resursus - paceļ spriegumu, samazina strāvu un var vadā ietaupīt uz dzīslu resnuma :D

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...