Jump to content

Android telefons līdz 200euro.


martvigs
 Share

Recommended Posts

26.07.2022. , 19:16, martvigs teica:

 Sveiki. Kāds varētu ieteikt kādu labu telefonu līdz 200euro? Zvanī, pasēdēt netā un kādu spēlīti padzenāt pa retam.

Iesaku šo Realme 9 Pro 5G

Price/Performance variants

Snapdragon procis

Laba kamera

Ātrā uzlāde

Ļoti labs UI

 

 

Ss maksā 220

Internetveikalos no 260 un uz augšu

 

Priekš manis tas tāds zelta vidusceļš

Labots - maiss
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tēmai sekoju, bet laikam pagaidām neko neņemšu - ziema nāk ar jautrajiem rēķiniem :D 

Patestēju kārtīgi slīkoņa aizvietotāju - nav tik slikti ar bateriju, atslēdzu AOD - bača stabili dienu velk.  manā lietošanas režīmā ( mobilie dati, nets etc). Un fočē vienkārši labi !

DSC01352.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mazliet kaitina , ka katram ražotājam ir savs quickcharge standarts. 

Man ir 85W klucis, bet reaali tik to dod ārā telefonam. Kā piesprauž kādu Samsung vai ko citu, tā nekāds fast charge vairs nav.

 

Ir arī 50w wireless lādētājs, bet atklāti sakot nezinu kā viņš lādē citus telefonus un vai tur atkal katram ražotājam nav savi standarti.

 

Bet tā, fast charge ir manta. 15 min pie lādētāja un esi gatavs dienai 

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Zin... teica:

Mazliet kaitina , ka katram ražotājam ir savs quickcharge standarts. 

Man ir 85W klucis, bet reaali tik to dod ārā telefonam. Kā piesprauž kādu Samsung vai ko citu, tā nekāds fast charge vairs nav.

Mana pieredze nav tik bēdīga - parasti strādā.

Ar Samsung ir cits stāsts, kopš senā bateriju aizdegšanās gadījuma, viņi ir ļoti piezemējuši ātrās uzlādes iespējas.

Pēdējos gados uzlabo bet, joprojām, stipri atpaliekot no ķīniešu draugu piedāvājuma.

Viņiem īpaši ātrā uzlāde ir - 45W, ko ņem pretī tikai retais Samsung "flagmanis", pārējie, pat jaunākajiem modeļiem ātrā uzlādē ir max - 25W, savukārt, pāris gadus veciem aparātiem - 15W.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , Zin... teica:

Mazliet kaitina , ka katram ražotājam ir savs quickcharge standarts. 

Man ir 85W klucis, bet reaali tik to dod ārā telefonam. Kā piesprauž kādu Samsung vai ko citu, tā nekāds fast charge vairs nav.

 

Ir arī 50w wireless lādētājs, bet atklāti sakot nezinu kā viņš lādē citus telefonus un vai tur atkal katram ražotājam nav savi standarti.

 

Bet tā, fast charge ir manta. 15 min pie lādētāja un esi gatavs dienai 

samsungam vispār jāpriecājas, ja cita brenda lādētājs strādā. daudzas planšetes ir gadījušās, ka pilnīgi un galīgi nelādējas ar ne-samsung lādētāju.

Link to comment
Share on other sites

Lai Samsungam ātrā uzlāde sāktos, vajag lādētāju kas atbalsta 9V. Visi daudzvatīgie 5V ir bezjēdzīgi Samsung gadījumā. 

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , Zin... teica:

Mazliet kaitina

Nu tak brīvais tirgus un veselīga konkurence 🤣. Ir iespēja brīvi izvēlēties labāko 🤣.

 

p.s. piedodiet, nenoturējos 🤣. Ignorējiet 🤣.

 

p.p.s Bet ja par tēmu, tad pavasarī sievai vajadzēja jaunu telefonu. Virtuāli saliku blakus visus realme, redmi un visādus tur citus, kuriem nosaukumus uzreiz aizmirsu, kuri nopērkami šeit nevis aļikā. Sašķiroju pēc lielākajiem ramiem un flašiem. Pēc tam bišķi paskatījos, kas ar kamerām, procesoriem. Un paņēmu to, kurš iekļāvās 220 (tieši tāds pats citas krāsas korpusā par 195 nebija pieejams, nākamais sarakstā bija 250+). Kaut kāds redmi, neatceros kāds. Nu jā tēmas gadījumā +20 ieriki. Nu un viss notiek. Būsim jau reāli - 200 eiro telefoni visi būs +/- vienādi. Brīnumi notiek tikai baznīcā. Jā, samsungi tika atmesti uzreiz.

Link to comment
Share on other sites

Ar uzlādes variantu daudzveidību vēl bēdīgāk kā ar USB-C un Apple Lightning. PD, QC 2/3/4, Xiaomi HyperCharge, 1+ standarts, u.t.t. Te gan jāpaslavē Apple, ka nav izdomājuši savu standartu :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , martinno teica:

Apple Lightning

Pirms 7 minūtēm , martinno teica:

Te gan jāpaslavē Apple, ka nav izdomājuši savu standartu 

Citēt

Lightning is a proprietary computer bus and power connector created and designed by Apple Inc.

 

Cik darbā ir dzirdēts "vai kādam nav tāds un šitāds uzlādes kabelis / lādētājs?", tad tādi "palīgā" saucieni vienmēr nāk no Apple lietotājiem.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Jurkins teica:

p.s. piedodiet, nenoturējos 🤣. Ignorējiet 🤣.

Izskatās ka es tevi drīz vispār metīšu ignore listē. Jau sāk besīt tavu debīlo ņirgšanu skatīt..

Nu vnk kā tāds puišels..:rus_roulette:

Jā jā, es zinu ka tev pohuj.. Bet nu būs man ar drīz pohuj.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , martinno teica:

Te gan jāpaslavē Apple, ka nav izdomājuši savu standartu

 

@binary - es šeit to biju par uzlādes standartu domājis.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Stasss teica:

tavu debīlo ņirgšanu skatīt..

Stasi, saglabā mieru! Dzīve mums katram ir vēl saglabājusi daudz, daudz ņirgu. Tev gan 2x vairāk, jo tu 2x jaunāks.😃

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 30 minūtēm , Racer teica:

Lai Samsungam ātrā uzlāde sāktos, vajag lādētāju kas atbalsta 9V. Visi daudzvatīgie 5V ir bezjēdzīgi Samsung gadījumā. 

Man tas lādētājs dod ārā 10V. Bet tikai ja ir mans brends. 

Piespraud kaut ko citu, Hz kas tur vairs tiek dots ārā. 

Paņemu Huawei 45w lādētāju, lādē šo manu nevis ar 45w, bet maksimums 25w. Pie gultas stāv piesprausts portatīvā lādētājs, ar to vispār tik 15w dod iekšā :(

Bet nu laikam ar to jāsadzīvo, ka katrs šai lietai pieķeras savādāk un vienoti viņi nekad nebūs. Varbūt ja vienīgi Apple izdomas atkal kaut ko "maģisku" un visi sàks sekot tam standartam

Link to comment
Share on other sites

Katrs pārdotais lādētājs ražotājam ienes piķi. Kāda velna pēc viņiem par kaut ko vienoties brīvprātīgi? Ja kaut kāda vienošanās ienesīs vairāk piķa (nezinu kā tas varētu notikt, tīri teorētiski fantazēju), tad vienosies.

Link to comment
Share on other sites

Lielākā daļa telefonu jau arī izmanto USB PD, pat Apple, kas pa lielam ir atvērts un bezmaksas standarts. Jāmaksā laikam ja neesi USB foundationa biedrs un gribi izmantot PD logo utt.

Bet kā jau ar tādām lielām organizācijām, kur 100 un 1 lielā kompānija iesaistīta utt, viss notiek lēni un aizņem gadus.

Tapēc arī rodas konkurenti, kā Qualcom ar savu QC, kas var inovēt un pielāgoties ātrāk. Bet ja kāds grib izmantot, tad jāmaksā licenze, sākas politika utt. Tapēc arī QC lielākajā daļā telefonu nebūs. It īpaši ja neizmanto Quallcom procesorus, tad tā varbūtība ir vēl mazāka. 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Racer said:

Lai Samsungam ātrā uzlāde sāktos, vajag lādētāju kas atbalsta 9V. Visi daudzvatīgie 5V ir bezjēdzīgi Samsung gadījumā. 

Lādēju savu Samsung ar Microsoft lādētāju, kurš nāca līdzi Lumia 950. Lādētājam ir 5v un 3A, ātrā uzlāde darbojas tik pat ātri kā ar telefonam līdznākušo Samsung lādētāju, kurš dod ārā 9v. Un tas, ar mirušas platformas lādētāju. Ja godīgi, man arī apmierina, ka lādē stundu stundu ar minūtēm. Tā ka nebūs gluži tā, ka 5v un vairāk A ir bezjēdzīgi. :)

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Jurkins teica:

Katrs pārdotais lādētājs ražotājam ienes piķi. Kāda velna pēc viņiem par kaut ko vienoties brīvprātīgi? Ja kaut kāda vienošanās ienesīs vairāk piķa (nezinu kā tas varētu notikt, tīri teorētiski fantazēju), tad vienosies.

vairāk, vai mazāk, bet visus barošanas blokus ražo viena (nu labi, dažas) rūpnīcas... jā varbūt pēc Samasunga, vai Apļa specenes, bet tomēr...

lādētāji telefōniem ir tāds pat aksesuārs, kā austiņas... bieži vien lētākais, kas daudz maz atbilst konkrētā izstrādājuma kvalitātes latiņai... tā ir centi, kas ļauj pacelt preces vērtību pircēja acīs attiecībā pret konkurentu, kam, varbūt kas tāds komplektā nenāk...

p.s. ne vienmēr tas tā ir, bet pārsvarā aksesuāri nav tas uz ko pelna... added bonus...

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Jurkins teica:

Katrs pārdotais lādētājs ražotājam ienes piķi. Kāda velna pēc viņiem par kaut ko vienoties brīvprātīgi? Ja kaut kāda vienošanās ienesīs vairāk piķa (nezinu kā tas varētu notikt, tīri teorētiski fantazēju), tad vienosies.


Sorry, ka sanāk atkal tevi citēt, bet šis ir kārtējais pierādījums, ka vienmēr būs slikti..

Te redz katrs lādētājs piķi ienesot..

Ir lādētājs, slikti - nav lādētāja, atkal slikti..

Nu jau laiciņu, flagmaņi un ne tikai tiek tirgoti bez lādētāja komplektā. Un te nu mēs redzam, ka atkal pietiek neapmierināto, jo redz, lādeklis esot jāpērk atsevišķi.

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Tak atslābsti reiz! Kur Tu izlasīji, ka esmu neapmierināts ar to, ka beidzot ir vienojušies?

Jā, un mani pilnīgi neiesprindzina, vai ātrā uzlāde ir 10 min. vai 50.

Link to comment
Share on other sites

Šodienas atklājums - telefonu var lādēt arī no wifi rūtera 😮

Kaut kā nebiju līdz šim iedomājis izmantot rūteri šādām vajadzībām :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , binary teica:

Šodienas atklājums

Tev tie atklājumi tādi interesanti pēdējā laikā..

Es pat no galda lampas viņu lādēju..😉

Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , Stasss teica:


Sorry, ka sanāk atkal tevi citēt, bet šis ir kārtējais pierādījums, ka vienmēr būs slikti..

Te redz katrs lādētājs piķi ienesot..

Ir lādētājs, slikti - nav lādētāja, atkal slikti..

Nu jau laiciņu, flagmaņi un ne tikai tiek tirgoti bez lādētāja komplektā. Un te nu mēs redzam, ka atkal pietiek neapmierināto, jo redz, lādeklis esot jāpērk atsevišķi.

 

Realais iemesls marketings.

Katrus 10$ no cenas noņemot tu vari dabūt ieverojami vairāk klientus. itsevišķi kā trešajās pasaules valstīs kā Latvijā kur uz 1 entuazistu vai bagāto ir 1000 nabagu klases cilvēku kas nopirks flagmani. 

 

Apple case ir vispār labs variants, viņi zin ka aitas tā pat pirks un pardod savus čarģerīšus pa 80 euro gabalā :D

Pirms 1 minūtes , Laxe teica:

 

Realais iemesls marketings.

Katrus 10$ no cenas noņemot tu vari dabūt ieverojami vairāk klientus. itsevišķi kā trešajās pasaules valstīs kā Latvijā kur uz 1 entuazistu vai bagāto ir 1000 nabagu klases cilvēku kas nopirks flagmani. 

 

Apple case ir vispār labs variants, viņi zin ka aitas tā pat pirks un pardod savus čarģerīšus pa 80 euro gabalā :D

 

Tas man atgādināja super skatu ko paris gadus atpakaļ redzēju, baltezers, māja pa 10+ mil. saimniekam rokās 3 generācijas vecs iphone, tikmēr letākajam elektriķa palīgam rokā jaunākais kuru tas saudzēdams visu laiku pa rokām vazā vācot atkritumus.

Labots - Laxe
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Laxe teica:

Apple case ir vispār labs variants

Kāpēc uzsvars atkal uz Apple?

Šobrīd arī citi ražotāji tā dara.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Stasss teica:

Kāpēc uzsvars atkal uz Apple?

Šobrīd arī citi ražotāji tā dara.

 

Apple liek precedentus. ko tie izdara, to pārejie līdzi.

Izņēma austiņām štekeri, ielika notchu augšā, izņēma lādētāju etc. etc.

Baterejas ne-mainīšanu un ekrānu ielīmēšanu lai tas ir vienreizejs arī apple izspieda tirgū.

 

Vienkārši fakts ka apple ir tas kas nosaka trendus telefonu tirgū.

 

Ja citi ko tādu izdarīs pirmie tos izēdīs uzreiz, apple tik varens ka var darīt visu ko grib un tad parejie relatīvi arī kad tiek normalizēta situācija

Labots - Laxe
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Laxe teica:

izņēma lādētāju

 

Apple nebija pirmie, kuri izņēma lādētāju.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , martinno teica:

 

Apple nebija pirmie, kuri izņēma lādētāju.

 

Kuri bija pirmie no lielajiem zīmoliem? kautkāds aliexpress vai india made phone neskaitās

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Laxe teica:

Kuri bija pirmie no lielajiem zīmoliem?

 

Motorola skaitās pietiekami liels Tev?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , martinno teica:

 

Motorola skaitās pietiekami liels Tev?

 

ir kautkāds vairāk info par to? es tik atrodu to ka Motorola’s TurboPower charger nebija iekļauts lētajos modeļos bet tiem bija parastais čarģeris.

Cik atceros visa sāga sākās ar Apple paziņojumu, samsungs kas tos piesmēja bet tad redzot ka xiomi izņēma savu uzreiz arī paši to pašu izdarija.

Labots - Laxe
Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , Laxe teica:

samsungs kas tos piesmēja

Beidz ticēt visam ko rāda reklāmās.
Baterijas izņemšana - priekš kam?
Kameru jautājumā arī, tavuprāt, ābols iet visiem pa priekšu? :D Kā, pēdējie, palēnām palielina gan kameru skaitu gan Mpx, lai gan pirms tam nē un nē.

Labots - maize
Link to comment
Share on other sites

jebkurā gadījumā man šķiet sviestaina ideja nedot līdzi lādētāju, jeb dot pašu švakāko.  Tāpat cilvēki pirks viņu vietā ( un nav jau oriģinālie tik lēti) . Jo lādētāju nekad nevar būt par daudz - darbā, mājās, laukos etc..ok pašam gan strēķis iekrājies no vecajiem telefoniem - bet tāpat...tipa savu varku "pamatot" ar ekoloģoju. It sevis''ki kad pērc flagmani nevis kaut kādu budžetnieku. 

nu tie mpix - tas viipār po - labs telefons ar 12 mpix bildē labāk kā cits ar 50 :D //tik vietu bezjēdzīgi piekakā tās lielformāta bildes.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, martinno teica:

 

Apple nebija pirmie, kuri izņēma lādētāju.

Man atmiņā HTC, sen, vienam savam flagmanim lādētāju komplektā nelika, to telefonu pie mums arī tirgoja, bija raksti pie mums par šo.

Labots - vvv
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , martinno teica:

Paskaties šo 

tieši tā, komplektā Moto G nāca tik vads. Bija man tāds aparāts, gana labs savā laikā.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, vvv teica:

Man atmiņā HTC, sen, vienam savam flagmanim lādētāju komplektā nelika

 

Pilnīgi iespējams, nenoliedzu. Es par to Moto G atceros, jo pats nopirku un biju pārsteigts par lādētāja neesamību :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

31.08.2022. , 20:10, osscar teica:

i tune utt.

Lietoju ābolu jau nezcik gadus, itunes neesmu izmantojis ne reizi. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1.09.2022. , 00:10, jema teica:

Kāpēc tu dot svešām meitenēm savu telefona numuru?

Un kāpēc gan ne? :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...