Jump to content

Android telefons līdz 200euro.


martvigs
 Share

Recommended Posts

 Sveiki. Kāds varētu ieteikt kādu labu telefonu līdz 200euro? Zvanī, pasēdēt netā un kādu spēlīti padzenāt pa retam.

 

Kādreiz 2017. gadā bija Xaomi Redmi 4. Vienīgais telefons, kurš nekārās, nelagoja, gāja labi. Pārējie visi pēc pāris mēnešiem jau sāka lēnāk strādāt.  Daļa pat paspēja iebremzēt jau jauni, kad bija jāievada otrā simkarte.

Link to comment
Share on other sites

arī tajā laikā bija redmi 4. krita pāris reizes, nekas nebija, bet nu liktenīgi vienreiz nokrita. no aliexpress pasūtīts ekrāns iznīka atspiežoties pret galda malu.

pēc tā paņēmu sony xperia xz2, mamma veljoprojām lieto. pašam gads ripā ar huawei nova 5t, nezinu, kā jānoslogo tas telefons, lai būtu vajadzība pēc 1000eur vērta flagmaņa ikdienā. :) domāju, ka vel kāds gads ar šo huawei mierīgi izies, ja netiks iznīcināts.

Link to comment
Share on other sites

Man joprojām ir Redmi Note 4 kopš 2017, drīz būs 5 gadi, bet šogad saskāros ar problēmu - neiet Android Auto, domāju pāriet uz kādu Samsungu.

Link to comment
Share on other sites

Sievai ļoti sen uzdāvināju redmi 4a. 

Kā jau redmi, patīk aizkraut iekšējo glabātuvi. Patīrot ok. Bet nu native os tika līdz android 6 laikam. Pāršuvu uz android 10 vai 11. Brīdi izmantoju kā ikdienas telefonu, jo savs bija remontā. Viss darbojās, android auto,bt zvani,visi smartid utt. 

Un tā atmiņas aiztir$anās ir novērota arī redmi 8, note 9. 

Mi note 10 it kā šo nemanu, bet nu tam 256gb. 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

martvigs
2022.07.26. , 20:37, dzincha teica:

Sievai ļoti sen uzdāvināju redmi 4a. 

Kā jau redmi, patīk aizkraut iekšējo glabātuvi. Patīrot ok. Bet nu native os tika līdz android 6 laikam. Pāršuvu uz android 10 vai 11. Brīdi izmantoju kā ikdienas telefonu, jo savs bija remontā. Viss darbojās, android auto,bt zvani,visi smartid utt. 

Un tā atmiņas aiztir$anās ir novērota arī redmi 8, note 9. 

Mi note 10 it kā šo nemanu, bet nu tam 256gb. 

 

 

 

 

Redmi 4 bija labs. Pēc tam biju ņēmis Redmi 6, tas jau bremzēja.

Link to comment
Share on other sites

26.07.2022. , 19:48, AlCohol teica:

huawei nova 5t, nezinu, kā jānoslogo tas telefons, lai būtu vajadzība pēc 1000eur vērta flagmaņa ikdienā.

Nova 5t jau arī ir 1000 eur flagmanis savā ziņā, tur ir kirin980 čips, tas savukārt pirmo reizi bija iekšā huawei mate 20 pro, cena 2018. gada beigās bija ap 1000.

Link to comment
Share on other sites

Man 2017. gadā pirktais Redmi Note 4 pārstāja strādāt gadu pēc nopirkšanas - pārstāja slēgties iekšā.

 

2018. gadā pirktajam Redmi Note 5 ir problēmas ar uzlādi - ekrānā it kā rādās, ka lādē, bet nekad nevar zināt, vai tiešām lādē. USB spraužamais elektrības mērītājs var rādīt jebko robežās no 0mA līdz ~700mA. Pat ja lādē, tad atliek mazliet pieskarties vadam, lai lādēšana pārtrauktos. Šis gan varētu būt sācies pēc telefona izmērcēšanas lietainā dienā. Kaut kā sadzīvoju.

 

Vai nākamo arī ņemšu no Xiaomi? Ļoti iespējams, ka jā, bet ne 32GB/3GB versiju (kā tagadējais).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hmm..arī pamazām skatos ko jaunu dotajā vai uz pusi  lielākā budžetā....Kas tagad ir tāds mazs  un tāds kas nekaras  ? Samsungs A33 ? A52s ? nav mazs...un biku riebj samsungi ar saviem softiem....hauwei p20 patika...3gadi - nekādu problēmu...bet pēc nakts gaujas dzelmē..ekrāns bik pleķains un daži sensori nestrādā...

Pagaidām lietoju bekapa pixeli otro vilnas mētelītī , viss strādā labi un ātri (tīrs stock 11 andris + xda f orumā ir jau 12 arī)..nu tik cik novecojušās ekrāna malas...

Gribas premium fīlingu - metālu...utt..bet lētajiem samusngiem tas nespīd...huawejam atkal google vairs nav...tie ar atkrīt

Kas ar visiem tiem poco, xiaomi utt...? ir kas ne pārāk liels..teiksim 6,2 +- collas..jeb visi baigie plāceņi. 

Kursorā palasīju par Sony Xperia 10 IV..- 6 collas -  varētu pastiept budžetu...bet tam arī savi mīnusiņi.....

Link to comment
Share on other sites

martinno

Pixel 6a

EDIT: pārlasījos par budžetu, ka 1.5x, nevis 2x lielāks. Bet kā variantu atstāšu.

Link to comment
Share on other sites

28.07.2022. , 09:25, binary teica:

Redmi Note 4 pārstāja strādāt gadu pēc nopirkšanas - pārstāja slēgties iekšā.

Arī kaut kas līdzīgs bija ar Redmi 4a. 

Pieliku pie pc ar kabeli,pēc laika atdzīvojās. 

Pēc tam bija čakars ar usb portu. Paris $ vērtu no ali usb portu uzliku un viss ok. 

Link to comment
Share on other sites

Jūs tak paši rakstijāt ka pirkstu lasītājs buksē tam 6 piksrlim...otrajam perfekti strada .un huawejam ar .sansunguem tas kas ekrānā..ar buksē. 

Link to comment
Share on other sites

Nax abolu nekad . Nu ja un tas scukas samsungi tik vadu dod ne atro ladetaju ..ne ausu..ne silikona maku .

Bracka pakera to nothing phone..japklausas atsauksmes kad palietos.

Link to comment
Share on other sites

martinno
Just now, osscar teica:

samsungi tik vadu dod ne atro ladetaju ..ne ausu..ne silikona maku

 

Tas jau mūsdienās lielajiem ražotājiem standarts.

Link to comment
Share on other sites

Nē fabric case..viniem bija tāds oem

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Pixel 6a strādā OK. Neteikšu ka novēroju kautkādu būtisku atšķirību 'upgreidojoties' no Pocophone F1, nu varbūt vienīgi ka nav vairs to MUI glupo servisu.

Kamera varbūt labāka, bet īsti nav bijis laiks izmēģināt. Pixels nepārtraukti kauc un brēc par visādām notifikācijām, brīziem sāk kaitināt. Baterijas laiks īsāks, nosēžas baigi fiksi, nezinu cik fiksi, bet 2 - 3 dienās točna, Pocophone gāja ilgāk.

 

Labi ka atgādināji, jāpasūta bezmaksas austiņas, ja vēl termiņš nav beidzies.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nu par to arī baža ka nekas būtiski labāks nebūs .nu jaunāka OS...bet bildes arī vecaja piksim ir labas...nu baterija varbūtjsudīgāka. .bet tas mani nekaitina..jo visur ir lādētāji...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , AndrisBB teica:

bet 2 - 3 dienās točna

šitais jau galīgi nav problēma. man specifika ir, pat ja pa dienu esmu izlādējis 20%, tāpat uz nakti likšu lādēt, jo nākošajā dienā tie 20% var pietrūkt līdz vakaram.

Link to comment
Share on other sites

martinno
Pirms 29 minūtēm , AndrisBB teica:

Baterijas laiks īsāks, nosēžas baigi fiksi, nezinu cik fiksi, bet 2 - 3 dienās točna

 

Tu to telefonu vispār lieto? Man divas dienas nekādi neizvelk, pat brīvdienās.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, AndrisBB teica:

No rīta līdz vakaram jau nespaidu. Parasti man kādas 5 dienas telefons iet.

Nu ja tas ir podziņtelefons, vēl ticētu. Vai arī telefonu aiztiec 1reiz dienā.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 3 minūtēm , M@R$$ teica:

Vai arī telefonu aiztiec 1reiz dienā.

Nu ja, modinātāju :D

 

Japaskatās būs vēlāk Poco statistika (kgan laikam neies cauri, jo tad jāsamaina arī SIM un jālieto kādu nedēļu), Pixels rāda ka izvelkot 3 dienas, kas izklausās ticami. 

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

kaut ko tu te jauc. mučai bija lagains redmi 9 3/32, ar to cik reti viņa tur kādam piezvanīja, saņēma zvanus, tā 5k bača 3-4 dienas tik vilka.

Link to comment
Share on other sites

Nokia G21, budžetā iekļaujas. Bača tur labi, lādētāju gan nomainīju pret jaudīgāku. Nepietaisīts Android One, jauninājumi nāk ik pa laikam, no kamerām gan tikai galvenā ir lietojama.

Link to comment
Share on other sites

 

Šis ir galīgi garām...pat budžetnekam..un pa lielu 6.5 collas..man lāpstu nevajag

 

Type

IPS LCD, 90Hz, 400 nits (typ)
Size 6.5 inches, 102.0 cm2 (~81.6% screen-to-body ratio)
Resolution

720 x 1600 pixels, 20:9 ratio (~270 ppi density)

Link to comment
Share on other sites

Par visīti varu atdot Nokia 5, 4.2", gaidīšanas režīmā joprojām 4-5 dienas, vizuāli gandrīz kā jauns, vienā stūrītī ir skrāpējums alumīnija korpusā, teikšu godīgi, nebūtu tik švaki dzelži, nemūžam nemainītu pret citu :)

Link to comment
Share on other sites

Paldies šitie švakie neinteresē....bet virziens skaidrs

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , osscar teica:

A52s ?

Ir šitāds nujau pāris mēnešus, plastmasīgs, bet, ja gumijā iebāž tad netraucē.

Visādi citādi nekāda vaina, telefons kā telefons.

Link to comment
Share on other sites

Izstāstīšu savu dzīves stāstu par telefoniem. Vislaik esmu bijis mazo telefonu fans. Mani iemīļotākie bija Samsung A3 sērija. No šiem lietoju divus izlaidumus. Gan 2015, gan 2017 gada eksemplārus. Šie tiešām bija mazi, budžeta klases telefoni, bet ar savu odziņu un glanci, kas deva tādu autora vēlamo premium fīlingu. Bet kad šo mazizmēru telefonu ēra pagāja, vietā no Android telefoniem vairs nebija ko paņemt, jo telefonu zem 5 collām vnk nebija. Sāku pamazām šķielēt AiFonu lauciņā. Sākumā likās - cmon.. Tas ir par traku par telefonu atdot 800+ Eur. Bet velme uz mazu telefonu nepārgāja, un pateicoties te dažu biedru aktīvai iniciatīvai, nopirku savu pirmo Iphonu 12 mini.

Sākumā arī likās - būs pagrūti pierast, utt. Bet tas viss ir fufelis.

Un teikšu - tā bija labākā izvēle un visdrīzāk tuvākajā laikā nekad nepirkšu kaut ko Androidveidīgu..

Ātrdarbība, kvalitāte, premium fīlings, kamera, utt..

Tā lētā gala bremze ir vnk neciešama. Neko nesaku par Android premium galu - tur gan jau viss ir ok.

BET - viņi visi kā viens ir LĀPSTAS..

Tas nav ieteikums pirkt IPhonu. Vnk saku, ka lēts un labs gandrīz nemēdz būt.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 36 minūtēm , aoma teica:

nemūžam nemainītu pret citu :)

Pats taču raksti;

Pirms 37 minūtēm , aoma teica:

Par visīti varu atdot

😃

  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , kicker teica:

Ir šitāds nujau pāris mēnešus, plastmasīgs, bet, ja gumijā iebāž tad netraucē.

Visādi citādi nekāda vaina, telefons kā telefons.

A52 ir sievai zinu kāds ir. A33 laikam biku jaunāks skaitās +- tajā pat cenā.

Nē aifonu toč nepirkšu - esmu spaidijis - nav manā gaumē un nepatīk apple filozofija, i tune utt. Nav LV valoda utt.  Neizskatu apple ne datorus ne tel. ir kaut kur apple tv  ko par velti dabūju.- lielāku sūdu neesmu redzējis. kustomizācija nulle..kodi tik ar jailbrake.

nezinu man vidējās klases tel. fīlings ir ok. Metāls , stikls. 800 toč nemaksāšu par telefonu nekad. Nekādu bremzi neesmu izjutis ne uz P20 ne uz pixel 2. Viss ko man vajag strādā raiti.  Ekrāni un pikseļu blīvums ar  labs.

  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, osscar teica:

A52 ir sievai zinu kāds ir. A33 laikam biku jaunāks skaitās +- tajā pat cenā.

Cik esmu paspaidījis A sēriju...Nu jā bērnam ir A12. Bet es A seriju rokās neņemtu, bremzīgs bezgala. Nu jā, lietoju S sēriju :)

1 stundu atpakaļ, osscar teica:

Nē aifonu toč nepirkšu - esmu spaidijis - nav manā gaumē un nepatīk apple filozofija,

Te sākumā ir jāsasit galva bet gultasgalu (ieteicams koka), un tad var sākt par to visu fanot.

Ko pa ~200 eirām ieteikt, īsti nezinu...

  • Patīk 1
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , osscar teica:

jailbrake

te jau vairāk kapeiku problēma. žēl divus šekeļus nomaksāt par kaut ko, kuru var caur deviņiem ānusiem par velti iegūt.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja par 200 nav variantu....nu sony 10vI ...letaks par pixeli...japaskatas dzive

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , AlCohol teica:

te jau vairāk kapeiku problēma. žēl divus šekeļus nomaksāt par kaut ko, kuru var caur deviņiem ānusiem par velti iegūt.

vienkārši apple izdomāja ka yt vairs "neies" uz tās kastes.  un viņa paliek par ķieģeli automātiski...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...