Jump to content

Android telefons līdz 200euro.


martvigs
 Share

Recommended Posts

Pat tās Apple kastes strādā pludeni bez aizķeršanās, atkarībā no mūžīgās Android boxu bremzes. Diemžēl

Bet nu skopuļiem, kam priekš labas mantas kapeika žēl, nākas sadzīvot ar to kas sanāk..😜

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 27 minūtēm , osscar teica:

Neizskatu apple ne datorus ne tel.

Kā dators jau īstenībā nav ne vainas. Kādu laiku lietoju tagad Mini M1 un kā desktops ir OK. Pietiekoši ātrs, mazs, kluss (nav nekādu ventilātoru) kaut 4 stundas CPU dedzina uz 100%. Ir protams pilns ar Apple dīvainībām, bet ja pierasts pie Linukša, tad nav tik traki.

Jebkurā gadījumā ja skatās uz entry modeļiem, tad no PC neko labāku pa to naudu nenopirksi. Ja paskatās ebeyā, tad pat var teikt ka 'value for money'. 

Link to comment
Share on other sites

darba vienreiz palietoju...tur excel pakaļā - neviena sarežģīta tabula negāja kā vajag. da nu nafig. ābol fani var nespamot šajā tēmā...un vai tikai ābols nebija tas kas padarīja ar laiku tel. "lēnākus" 😂 Nez man nekāda bremze nav bijusi uz vidusmēra andrīšiem. Jā švakie samsungi un citu iebuksē...bet tas jau pēc dzelžiem skaidrs.

Man prieks ka vari atļauties tel. par 1K, es labāk copes lietās  u.c... to iztērēju...telefons ir "rashodņaks" - pāris gadi un jauns.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , osscar teica:

ābol fani var nespamot šajā tēmā..

Nenāk prātā spamot.. Vnk patīk atbildēt uz tēmētiem epitetiem, ka ābolisti "galvu atdauzījuši" utt..

 

Paņem lombardā S10e, ja vēl atrodami.

Sencim pirms gada paņēmu - telefons pa pirmo. Ātrs, samērā mazs un tā laika premiums. Man patīk.

Link to comment
Share on other sites

Nē lietotu laik negribu..hvz..var būt jau ar aļika ekrānu..baču..utt..steigas nav...papētīšu vēl apskatus...

Link to comment
Share on other sites

tikko paņēmu Redmi Note 11, nevis tāpēc, ka vecais redmi note 5 bija metams, bet nu bērnam vajag kaut ko..

bet nu jā - es jau telefonu lietot nemāku, mobīlie dati atslēgti, wifi arī, lādēju reizi 10-12 dienās to note 5. 

ir jau tas MIUI interesants, betnu pierasts ir, vismaz manām vajadzībām nekas nelago/nebgremzē, bet nu kā jau teicu - es jau nemāku lietot, nebūšū pareizais padomdevējs.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , uldise teica:

lādēju reizi 10-12 dienās

 

Pirms 8 minūtēm , uldise teica:

es jau nemāku lietot, nebūšū pareizais padomdevējs.

Izskatās ka pat zvanīt nemāki..😀

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , osscar teica:

Nē lietotu laik negribu..hvz..

pirms gada, kad biju ļāvis gravitācijai pastrādāt, darīju tā: iegāju lē-mē-tē, punks, lē-vē un apskatījos, ko var dabūt... tieši tāpēc, ka naudu var tērēt arī citām lietām, ne obligāti telefonam.. un daļu tur var dabūt bez vizuāla nolietojuma...

ieķēru Xiaomi Mi A3 https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_a3-9769.php

ok, tagad jau novecojis modelis, bet stipri apmierināts esmu (es par dzelzi, ne andrīti, tas cits stāsts...)...

+ ļoti laba kamera(s), pilnīgi pietiekama izšķirtspēja tāda izmēra displejam, kā rezultātā arī lētais SOC tiek ar visu raiti galā... nejūtu traucējošas bremzes...

+ ekerānā iebūvētais optiskais pirkstu nospiedumu lasītājs - vienkārši izcili ērti... turklāt stabili, nav nepieciešamības pārprogrammēt pirkstiņus pēc pus gada, kā ir gadījies klasiskajiem...

- stikla korpuss... smalki, skaisti... pirmās 2 nedēļas... pēc tam betona grīda eleganti maina dizainu...

 

tas, tā... par Xiaomi runājot...

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
1 stundu atpakaļ, Stasss teica:

Izskatās ka pat zvanīt nemāki..😀

Man liekas ka daudziem tāda funkcija ka zvanīšana sen vairs nav ikdiena. Man ar parasti bača turēja kādas dienas 5 bez problēmām.

Zvanu labi ja reizi mēnesī, parasti jau vienmēr kautkādi messidži, vai tas Slack, vai taspats Feisbuks/Watsup.

Mobilie dati itkā ieslēgti, bet visas sinhronizācijas un tādas figņas parasti atstātas tikai kad ir WiFi. Varbūt tapēc man bača tagad tikai 3 dienas tur :D Jāpamēģina izslēgt. Pirmstam bij 2GB internets, tagad bezlimits tapēc ieslēdzu.

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
Pirms 21 minūtēm , AndrisBB teica:

Man liekas ka daudziem tāda funkcija ka zvanīšana sen vairs nav ikdiena.

Es piederu pie mazākuma - pilns telefons ar darba kontaktiem un zvana arī kas nav kontaktos :)

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc tu dot svešām meitenēm savu telefona numuru?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Nu bet ja prasa ? Tāpat jau viņš ceļo apkārt .

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , Stasss teica:

Ātrdarbība, kvalitāte, premium fīlings, kamera, utt..

Sūdīga tā kamera iponim 12. 

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , dzincha teica:

Sūdīga tā kamera iponim 12. 

Salīdzinot pret ko? Pret visiem te pieminētajiem verķiem? Diezi vai..

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , AndrisBB teica:

Man liekas ka daudziem tāda funkcija ka zvanīšana sen vairs nav ikdiena.

Dīvainos laikos dzīvojam - telefons vairs nav zvanīšanai, mašīna vairs nav braukšanai, sieviete vairs nav...

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Salīdzinājām ar kolegu max crop dažādā apgaismojumā ip12 pret mi note 10 pro. 

 

Link to comment
Share on other sites

Nu man te doma nav īsti krānu staipīt ar āboli. Skaidrs ka flagmaņu rindās pietiek aparātu, kas stāv līdz un sit pušū. Te runa ir par to ka Androidam nav kompaktu, lētu un labu modeļu.

 

Piebilde - lētu protams arī Ifonam nav.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , base7 teica:

Kad ieliku zobu implantu, man jau teica, esmu galvu saspiedis. Būtu labāk nopircis jaunāko aifonu un vēl nauda paliktu pāri.

Pareiz teica. Mūsdienās ir labi epoksīdu izstrādājumi, zobus par dažiem eiro pats var ielīmēt un uzmodelēt..😀

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , Athlons teica:

- stikla korpuss... smalki, skaisti... pirmās 2 nedēļas... pēc tam betona grīda eleganti maina dizainu...

J;a labi ka tagad no tiem stikliem atsakas...slīd arī labi nost no galda piem...nu un ja ieliek silikonā - tad to skaistumu neredz...labi ka sāk no tās stikla modes atteikties + tel.vieglāks uzreiz. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kaut kā tagad izvēle starp šiem :

 

Sony Xperia 10 IV  /  Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G

 

Soņkai LMT bonusā dod lielās bezvadu ausis. Soņka dārgāka, ir IP ūdens izturība...nav ātrā atsvaidze..mazāks izmēros, lielāks pikseļu blīvums

Xiaomi lielāks biku, lētāks..stikla aizmugure, ātrā atsvaidze...kaut kā tā +- 

Link to comment
Share on other sites

es ar skatijos uz to Note 11 Pro, bet nu manām nemākuļa vajadzībām sapratu, ka starpības nekādas. 5G telefonā kā zaķim stopsignāls :) 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nevaru nepiekrist, turklāt ne pro ir mazāks un ilgāk bača tur...un vēl kapeiku var iekrāt :D 

Link to comment
Share on other sites

Man kādu pusotru gadu lietošanā ir Mi10T Lite. Principā neko sliktu par to telefonu teikt nevar. Ikdienas mitrumu tur, bača iet 2-3 dienas diezgan aktīvi lietojot. Nu kameras aplikācijas AI reizēm sasipās meistarībā un uztaisa kkādus sūdus, bet tur parasti pietiek uzbildēt to pašu vēlreiz. Ir arī 5G, tornis pie mājas, bet LMT šo modeli nesuportē. Ir arī 120 Hz ekrāns, bet ieslēdzu, parotaļājos un atslēdzu atpakaļ uz defaultajiem 60Hz. :D

Būtībā ar to gribeju pateikt, ka Xiaomi tās lite versijas ir gluži labas par to cenu, mīnuss, nu jā ir paliela lāpsta.

Ā un plēve uz ekrāna+silikona vāciņš nāca līdzi. Plēve noplīsa pāris mēnešu laikā, maciņš ir ok. Un ekrāns bez tās plēves, pat nesaaudzīgi lietojot, praktiski neskrāpējas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , osscar teica:

nevaru nepiekrist

drusku review palasijos, it kā tam ne PRO tipa tur cpu pavecs, kaut kā tipa nesamērojams un tml.. bet nu atkal - kam man to visu :) ja visu dienu esmu datorā..

Pirms 8 minūtēm , Kazarms teica:

Ā un plēve uz ekrāna+silikona vāciņš nāca līdzi.

manējam Note 11 laikam arī, bet nu es uzreiz uzliku cieto stiklu, no kīnas kārtīgs armor bamperis (uzsūtiju dažādus 3 gab. kopā ~15eur, ar combined delivery no Ali klāt bija pēc nedēļas), jo līdzi nākušais silikona ne pārāk.

līdz ar to nekāda starpība kāds tur korpuss, tāpat ne redz, ne jūt uz tausti..

Link to comment
Share on other sites

Zbis.. sākumā džeki runā par kompaktklases telefona iegādi, bet te jau nonākam pie Note 11 Pro atzīstot par labu esam..😁

 

Eh, dēļ šī topika sakārojās tas S22.

Vai tik nesanāks Android pasaulē atgriezties..

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Stasss teica:

Pareiz teica. Mūsdienās ir labi epoksīdu izstrādājumi, zobus par dažiem eiro pats var ielīmēt un uzmodelēt..😀

Ķīnieši jau paspējuši

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Stasss teica:

bis.. sākumā džeki runā par kompaktklases telefona iegādi, bet te jau nonākam pie Note 11 Pro atzīstot par labu esam..😁

nu ja kā parasti - kaut kas labs kompakts ir samērā maz pieejams...nu xiomi x12 ? nu tas jau soņkas cenā. nu tur jau S klase samsunga ar nav tālu ....

nu jā un topiks "kādus mobilos lietojam" - nolokots, tad atliek tik ārzemju pieredzi lasīt...vai šajā tēmā diskutēt 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , osscar teica:

xiomi x12 ? nu tas jau soņkas cenā. nu tur jau S klase samsunga ar nav tālu ....

Njaaa...šiem ar patīk €€€€. Tirgus daļa paņemta, tagad var skrūvēt ciparu. Pie kam tirgus daļa lielāka kā iegrauztajam. 

Mi (xiaomi) šiem skaitās dārgais gals

Redmi vidējais

Poco budžeta(lētais). 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 16 stundām , Stasss teica:

atkarībā no mūžīgās Android boxu bremzes. Diemžēl

Biji kādu lēto sūdu nopircis? Nekas tur nebremzē normālām kastēm un var visādas interesantas aplikācijas uzlikt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

vienīgais andrītis kas bremzēja bija vecajos laikos just 5 ar mediateku, sīkajiem 😁 

Es pats biju kārtīgi uzsēdies uz huawei adatas - bija viss sākot ar p8 lite līdz p30...saimniecībā...jāsaka p20 vilka visilgāk - 3 gadus (laikam rekords) un viss apmierināja...ja nebūtu noslīcinājis - gan jau staigātu tālāk...iepriekšējiem tika ekrāni sasiti utt...vairāk par 2 gadi nevilka ..

Link to comment
Share on other sites

Mana android pieredze(iphone ticība neļauj)

Samsung Galaxy S5 Active(500eiro)- drausmīgs UI, skaitijās ūdensdrošs bet noslīka, tapēc ka bija uz uzņēmumu garantija bija ātri beigusies. Tika izmest ārā.

 

Huawei kautkads 7 lite(200eiro) - drausmīgs UI, pārdevu jo nevarēju izturēt.

 

Mi A1(200eiro) - labs UI, itkā viss ok, bet nokrita no metra augstuma uz zemes un pazuda zona, tika izmests ārā

 

Redmi S2(150eiro) - biški labāks UI par drausmīgajiem( princepā lietojams), nopepdējās un astala vista miskastē.

 

A2 lite(70 eiro) - labs UI, pēc divu gadu lietošanas atlīmējās touch apkārt ekrānam visam apmēram 2mm platumā, dēļ kā žesti vairs nebija lietojami.

 

Tika iegādāts velviens A2lite un kalpo vel šodien kā otrs telefons ar Lineage OS, loti patīk izmērs 5,8" 

uzliekot Lineage no 80 000 antutu izauga līdz 130 000 un tiešām telefons lido.

 

Realme 5 Pro(200eiro) - loti labs UI, bez drazas, loti labi žesti, laba kamera, pilnīgi pietiekošs spēlēm 712 snaps(300 000 antutu), telefonam 3gadi jau vienreiz mainiju ekrānu jo saplīsa nometot zemē, pagaidām nav peldējies( laikam vecs palieku). Zinot ka iztērēju tikai 200 eiro pirms 3 gadiem nesaprotu ko vispār vairāk cilvēkam var vajadzēt. Nebremzē, trīs lielie Android apdeiti.

 

Pagaidām neprasās nākamo telefonu, bet šādus tādus apskatus un jaunumus skatos.

Gribētu arī nākamo telefonu realme.

Noteikti skatītos Snapdragon virzienā.

 

 

Labots - maiss
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Patreiz kas man ir bijis (ko atceros no andrīšiem).

SE live with walkman - maziņš ekrāns, labs FM radio un mūzikas kvalitāte. Atdevu tālakai lietošanai, sadauzīts :( Bišķiņ arī ātrdarbībā piekliboja, un baterija bija nekāda.

S3 - krietni lielāks ekrāns, sava tizluma pēc pirmo reizi nometu uz asfalta, pēc tam vienkārši mēģināju sadaudzīt līdz galam. Izdevās!

S5 - Jaunāks, ātrāks. Bij maināmā baterija. Kaut kur tizluma pēc sasitu kameras ekrāniņu. Atdevu tālākai lietošanai.

S8 - Patika, laba kamera (pat naktī). Nepatika stikla aizmugure un sāni, nācās likt silikona vāciņā. Aa un jā, tā kā bij pelēkais (pirkts M79), pēc pusgada sāka klāties baterija (30%-0%). Pēc divām nomaiņām visi tikai noplātīja rokas. Apsolījos ņemt tikai salonā. Joprojām stāv kā rezerve, ja plīst S21.

S21 - patreiz pusgadu rullē. Arī silikona aizsargā. Bišķiņ pietrūkst papildus MicroSD atmiņas atbalsts un 3.5 austiņu ligzdas. Baterija - nu var dienas laikā nokaut.

-------

Interesantu modeli paņēma sieva - Moto G200. Maksāja ~400eirus, bet parametri ir aptuveni līdzīgi Samsung flagmanim.

Vēl ir vairanti S20-S21SE, protams cena joprojām nav adekvāta (manā skatījumā).

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pačekoju to motorolu- 6.8 collas 😱 kaut cena nav baigi nereāla

Tik lielu toč negribu.  Vispār ja tam vecajam pixelim bača būtu sakarīgāka(tomēr ir pagurusi ar gadiem, kaut stāvoklis - top zusdand)  - varētu mierīgi dzīvot tālāk ar Snapdragonu 835 un Oledu...jo kamera raī ir ļoti laba.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 59 minūtēm , osscar teica:

pačekoju to motorolu- 6.8 collas 😱 kaut cena nav baigi nereāla

 

Yup, viņš IR liels. Bet ir kam patīk.

S serija, ja nebūtu tik anormāli dārga (ieskaitot S20-S21 FE) , domāju tev būtu derīgi.

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , M@R$$ teica:

Patreiz kas man ir bijis

Tagad skaidrs no kurienes rodas uzskats, ka Iphone lietotājiem galvu pret gultas galu jāatsit...

 

Domāju cilvēks varbūt ir pret telefonu dārgo galu, bet izrādas redz Samsungs par 1K ir ok, bet ābolam ir jāatsit galva..

:rus_roulette:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Stasss teica:

Domāju cilvēks varbūt ir pret telefonu dārgo galu, bet izrādas redz Samsungs par 1K ir ok, bet ābolam ir jāatsit galva..

:rus_roulette:

Vispār jau no uzskaitītajiem visdārgākais bij S21 (~700) jau ar atlaidi.

Bez normālas USB-C uzlādes, pieslēguma pie PC, brīvas failu svaidīšanas šurpu-turpu, softiem pa velti...

Kad tavam hlamam kaut kas tāds būs, parunāsim vēlreiz. 

Patreiz vari droši staigāt. Taisni.

 

 

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

Atkarībā no tevis, es te netaisos norādīt, kurš ir labāks vai sliktāks.., bet tas ka tev ir kaut kādi kompleksi pret Apple izstrādājumiem, tas ir tavas problēmas.

Pirms 9 minūtēm , M@R$$ teica:

Bez normālas USB-C uzlādes, pieslēguma pie PC, brīvas failu svaidīšanas šurpu-turpu, softiem pa velti...

Varu tikai piebilst ka visas tavas pieminētās četras fīčas, kuras esot baigais ieguvums, jau sen nav nekāds jaunums ābolos.

Uzlāde - diez kāda starpība, vai tas USB-C vai lighting? Kopš lietoju ābolproduktus, neesmu jutis, ka man būtu vajadzīgs USB-C.

Pieslēgties pie PC, lūdzu, pie jebkura. Otrā lieta - pieslēgums vnk nav vajadzīgs, jo reāllaikā viss nonāk uz Iclouda, kur bez kāda pieslēguma viss ir pieejams.

Brīva failu svaidīšana vairs nav aktuāla kopš visa multivide ir pieejama strīmošanas servisos Yotubē, Spotify un citur.

Softi par maksu? Kas ir tie softi, par kuriem ir jāmaksā? Nekad neesmu pircis nevienu softu un neesmu izjutis vajadzību ko pirkt.
Smieklīgi..


Rezumē

Izteikta ābolu ienīdējs bez jebkāda pamatojuma.

Un staigā pats taisni ar savu stūrgalvību..:good:

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

man jau 1 gads un 6 mēneši bez problēmām kalpo lētais FONOS Q3, nesaprotu, priekš kam vairāk jātērējas, labāk kaut vai kādu aliņu nopērku ...

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...