Jump to content

HEI VECIE KRABJI


ivars246
 Share

Recommended Posts

Pirms 16 minūtēm , Artanis teica:

Man viena pa rokai

Tokra ❤️🤩 izskatās, ka visiem pa purnu varētu iedot tur 😄

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

  

Pirms 1 minūtes , Zin... teica:

Tokra ❤️🤩 izskatās, ka visiem pa purnu varētu iedot tur

 

:D:D:D:D:D:D 

Labots - Artanis
Link to comment
Share on other sites

darklight

He, tikko ieraudzīju šo topiku. Es te no 2005. gada, kādreiz jau daudz drukāju, pēdējos gados vairs baigi negribās, no datorlietām arī esmu diezgan atgājis. Žēl, ka tā arī nesanāca ne uz vienu pasākumu ierasties, vairākas reizes taisījos, bet vienmēr kaut kas nojuka. Izlasīju par TEST, re kā... Vai tad viņam daudz iedeva?

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , darklight teica:

no datorlietām arī esmu diezgan atgājis

Interesanti gan - man gan bija radies priekštats ka ar IT jomu ir kā ar Itāļu mafiju - ja vienreiz sapinies, tad ārā vairs netiec..

Link to comment
Share on other sites

Kādi vecie krabji, te drīzāk vecu pensionāru runas par skaisto jaunību. Varbūt vajag reālus priekšlikumus par jauna tusiņa rīkošanu, nevis atcerēties senu dzerstiņu piedzīvojumus.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Betmenis teica:

Papēti gan,liela daļa IT specu Latvijā sen ir no šī notinušies uz citām darbības svērām.Es arī labprāt darītu ko citu,bet nav jau man te alternatīvu.

Vaitad tu esi IT specs? Vai arī tu tikai pēti kā speci notinās?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , AndrisBB teica:
pirms 1 stundas , Betmenis teica:

Papēti gan,liela daļa IT specu Latvijā sen ir no šī notinušies uz citām darbības svērām.Es arī labprāt darītu ko citu,bet nav jau man te alternatīvu.

Vaitad tu esi IT specs? Vai arī tu tikai pēti kā speci notinās?

Tagad jau katrs, kurš māk windows uzstādīt sauc sevi par IT specu :D

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
pirms 13 stundām , darklight teica:

 no datorlietām arī esmu diezgan atgājis.

Tas pats - dzīve piespieda specialitāti nomainīt , toties mājās mētajas "Digital Times" pirmais periodiskais numurs ;)

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Artanis teica:

viens no tiem, kas ne īsti veiksmīgas pašmācības ceļā ir sagrābstījis kaut cik pietiekamu sapratni par dažām tēmām, lai būtu spējīgs salikt kopā un sakonfigurēt kaut ko, kas kaut cik ir spējīgs funkcionēt, un tagad iedomājies sevi esam par speciālistu, jo attiecīgajā miestā, kur dzīvo, cilvēkiem nav neviena sakarīgāka varianta. Atvaino, bet nu tev tiešām vajadzētu drusku objektīvāk novērtēt savas zināšanas un spējas.

Tas ir dabisks fenomens, un tam ir nosaukums! :read:

 

mt-stupid.png

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Dunning–Kruger_effect

Link to comment
Share on other sites

Diemžēl, ja apkārt nav neviens (vēlams reāls - dzīvs) cilvēks, kas regulāri presē, ka neesi vis tu gudrākais/labākais/stiprākais, cilvēks iesprūst uz "Mount stupid". Esmu dažiem cilvēkiem šo dzīvē novērojis un cilvēks ir ticis līdz "Valley of Despair" tikai kad rada gabali/kolēģi visu laiku atspēkoja jaunizceptā speciālista vienīgās un pareizās patiesības. 

Normālos apstākļos, gandrīz jebkurš uz īsu brīdi tiek līdz Mount stupid - aka izlasīju 2 publikācijas un noklausījos 3 podkāstus - nu esmu eksperts. Tikai parasti, palasot vēl drusku, ātri vien no tā kalna nogāžamies lejā un vai nu pētām nopietnāk vai par tēmu vairs negudrojamies. 

 

 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Kazarms teica:

ja apkārt nav neviens (vēlams reāls - dzīvs) cilvēks, kas regulāri presē, ka neesi vis tu gudrākais/labākais/stiprākais, cilvēks iesprūst uz "Mount stupid"

Nepiekritīšu par šo kā universālu apgalvojumu, iesprūšanu ļoti ietekmē pašnovērtējums u.c. personības fīčas

Link to comment
Share on other sites

@138 Protams, tie galīgi nav vienīgie faktori. Tas tīri no manas subjektīvās un ne visai lielās dzīves pieredzes dažos uzņēmumos un universitātēs. 

Link to comment
Share on other sites

Tajā, ka fīdbeks no apkārtējiem strādā, es tev piekrītu, tikai dažādiem cilvēkiem tas iedarbojas dažādā mērā, ja iedarbojas vispār.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET
2021.12.14. , 18:02, Zin... teica:

Tokra ❤️🤩 izskatās, ka visiem pa purnu varētu iedot tur 😄

Nostajoties TokRa blakus, tu saproti, ka tu esi siks un skatoties uz augshu, ta ka kakls nogurst.

Augums man 172cm. Ja atminja nevilj vinjai/am augums virs 2m.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , Betmenis teica:

Visādi te uzrodās,uzstāda te apkures katlus bet tīklu nokonfigurēt nemāk.

Kur tas ir "te"? Gotemā?

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

darklight
Pirms 21 minūtēm , base7 teica:

Gotemā?

Drīzāk izklausās pēc mežonīgajiem rietumiem.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 47 minūtēm , Betmenis teica:

Tu nestāsti ko es varu vai nevaru

Tad kā tur bija ar to laptopa atrašanu, kurš spējigs daudzmaz attēlot vajadzīgās krāsas?

Saki ka IT specs tā ņemtos kā pliks pa nātrēm?

Vēl tikai Boni komplēktā un tad jau sāk pat žēl palikt par to klientu, ka viņam/viņai tāds 'IT specs' par padomdevēju :D

 

Labots - AndrisBB
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Betmenis teica:

uzstāda te apkures katlus bet tīklu nokonfigurēt nemāk

..vēl pietrūkst tikai lai pie viena vēl tas pats specs pēc apkures katla uzstādīšanas un tīkla konfigurēšanas arī ātri salabotu  mājniekiem zobus, pirms prom braukšanas izsūknētu tualetes bedri, un vēl sameklētu pagalmā āderes.

 

Jums tajā miestā visi tādi plaša profila speciālisti kā tu? 

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Betmenis teica:

Tu nestāsti ko es varu vai nevaru

Diemžēl vismaz spriežot pēc taviem jautājumiem šajā forumā, tu nevari gandrīz neko, kā vien visu laiku siekalām šķīstot lamāties uz briesmīgo sistēmu, kas tādu nepārspētu vunderkindu un īstu tīrradni kā tevi ir netaisni ieslodzījusi kaut kādā pāķu caurumā, kurā neviens nenovērtē tavus daudzos talantus.

Link to comment
Share on other sites

@Betmenis Bakstīt tu vari tikai desiņu sev starp kājām. :D Atšķirībā no tevis, es projektēju, ražoju un eksportēju elektroniku pa visu Eiropu un nodrošinu labi atalgotu darbu kaudzītei tiešām talantīgu un superīgu cilvēku, kamēr tev nākas ciest no lokālajiem dīleriem, kam acīmredzot tevi patīk trollēt vēl vairāk, nekā cilvēkiem šeit forumā. 

 

Rāpies nu vien tālāk savā stikla kalnā.

 

betmenis_olalaaa.jpg.c086d63e91b9044f1c0fc3e404c9e519.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , Stasss teica:

kādu sīvo

Dzimtenīte. Caur 5 veļasmašīnam izdzīta varētu būt tīri ok. :) 

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Pirms 49 minūtēm , kreizā Kāja teica:

Ar kādu nolūku mani pieminēji?

"IT specu" sakarā, pirmais kurš nāk prātā.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Neatceros detaļas, bet iesēdās man atmiņa ar to stāstu par WiFi un video streamošanu, ka WiFi tehniski nevar 4K Yūtūba streamu pavilkt un obligāti vajagot cabeli. 

Pēcam pazuda uz laiku. 

Link to comment
Share on other sites

Atcerējos šito figņu, ko kādreiz kāds forumā bija taisījis. Tikko postēju kroņa vīrusa topikā, bet šeit iederētos labāk.

 

drunk lizard lol.jpg

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

dažs labs biznesmanis, kurš ubago dzelžus laikam gatavs paijāt abiniekam, nez ar ko tieši tāda attiesme nopelnīta personīgi? 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , zooomby teica:

nez ar ko tieši tāda attiesme nopelnīta personīgi

Slideni mineti mazpilsētās. Vēl jautājumi?

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
pirms 2 stundām , Artanis teica:

pirms prom braukšanas izsūknētu tualetes bedri

Šitais nebūtu slikti , kad man vajadzēja , 3 kantori atteica , kamēr atradu vienu kam 40+ metru šlanga bija.

Link to comment
Share on other sites

Neraudi, būs jau labi.

Mierini sevi ar domu, ka esi augsta ranga speciālists, un vesels datortārpu forums tevi nerro tikai tāpat vien.

Pirms 33 minūtēm , Betmenis teica:

Biju kaut kā palaidis šito garām.

Tāpat kā vidusskolas izglītību.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 48 minūtēm , Betmenis teica:

Kas man ko būt neapmierinātam?

kaut kad sen takš rakstīji, ka 3 sievas, patdsmit bērni, tāpēc arī ir 5 veļmašīnas, uz skolu 100 km turp atpakaļ, 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , Artanis teica:
Pirms 57 minūtēm , Betmenis teica:

Biju kaut kā palaidis šito garām.

Tāpat kā vidusskolas izglītību.

 

Nu velns, vakara nagla 😁👍

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...