Jump to content

HEI VECIE KRABJI


ivars246
 Share

Recommended Posts

Pirms 11 minūtēm , DjUbuntu teica:

Čiepai bija interneta veikals matīsa ielā 79

Pirms tam "Čiepa" strādāja par webdev (vismaz daļēji) un es stājos viņa vietā, kad viņš gāja prom veidot savu veikalu (PRO Rietumi?).

Link to comment
Share on other sites

Lai vai cik reizes m79 ir pārdevies un pārcēlies, tāpat ir viens no sakarīgākajiem kantoriem IMHO.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

2021.12.10. , 21:42, ivars246 teica:

VARBŪT PIETIEK ONLINE DZĪVOT ??? VARĒTU OFFLINE SAVĀKTIES UN KLAČU UZSIST, ZOLI UZSSPĒLĒT, BILJARDU UTC. LOKĀCIJA SIGULDA. PIEDODIET JA KĀDU AIZSKĀRU:)))

Zini, neaizskāri,bet man nav pieņemami, ka jauni džeki nodzeras līdzko nopelnījuši "lielo naudu". Zoli var spēlēt online. Biljards-"pool" ir primitīvs."Snooker" Mums Latvijā ,ja vienīgi "Chempion Club",Teikā ok. Nezinu, vai tas klubs šobrīd vēl existē.
Siguldā būs labākais, apmeklēt Turaidas pili un pa retam organizētos koncertus tur.


 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , DjUbuntu teica:

bilde izskatās Stabu / Avota stūra pagalmā, pa kreisi ja nejaucu DL, tad NC un to pa labi nezinu )

Bilde tik tiešām ir no NC Stabenes pagalma, agra rīta pēc augšminētā tusa, tikai labo un kreiso pusi Tu gan jauc vietām. Un pa kreisi ir godājamais Mežavecis. Bildes centrā ir Normaals_Cilveeks (NC), kurš 2019.gadā devās mūžībā (cik man zināms, vēzis). Pa labi, aber protams, ir šmigainā ķirzaka (D_L).

 

Alusbundža Boot pasākumā nebija. Bet toties vienā bildē es noķēru pašu Jetiju. Un ja atmiņa neviļ tad arī Lapā pakausis tur ir. 
 

Fotomedības bija vēl vismaz divas reizes - bija vienas pie NC, ar izskaņu viņa ģimenes mājās Ludzā, un bija otras plostojot (tiešā un pārnestā nozīmē.. :D) pa Gaujas senleju.


P.S. Ja tiešām rīkot Boot pasākumu Siguldā, tad noteikti jāaprunājas ar Maikls_black - uzrīkot pasākumu tieši Baltijā slavenākā datormuzeja pagalmā - vot tas būtu ko vērts!

Labots - Artanis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Eh bija laiki.. 2008. gada pasākumu atceros, ilgi gan laikam tur nebiju, jo dzeršanu gan neatceros :D Artani atceros, tokru atceros.. aber izrādās, ka bundžu tomēr 1x esmu redzējis jau 2008. gadā nevis tikai 2019. :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , CAP teica:

jo dzeršanu gan neatceros

Vai tad tā ir dzeršana, ja to atceras? Kaut kāds kokteiļvakars...

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Vai tā Maikls Siguldā ir beidzot muzeju uztaisījis? Pirms pāris gadiem bija tikai telpas ar plauktos saliktiem hlamiem. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , Zin... teica:

Savā starpā tikušies vairāk nekā domā.

Neatgādini to manām aknām :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Ok,  papļūtīji te forumā, ejam tālāk - ir vai nav tas muzejs tur Siguldā?

Labots - e = d
Link to comment
Share on other sites

Hmm...būtu interesanti. Pats šeit esmu jau no 6.gada. Tiesa gan pēdējos gadus 10 maz ko sanācis te rakstīt. Kaut kā datorfanātisms bija nozudis... Bet pirmskrīzes laiks bij uz urrā. Kas tik te nenotikās, cilvēki nodarbojās ar pc modding, overclocking, notikās visādi LanParty. Pienākot krīzei tas viss kaut kā apklusa. Vismaz no manu skatu punkta tā izskatījās. Tagad jau pamazām spīdīgās datorkastes un ventilatori atgriežas :D  Bet jāsaka godīgi, esmu pārsteigts, ka šis forums vēl ir dzīvs. Pēc visiem boot.lv juku laikiem , pārdošanas n-reizes, forums turpina dzīvot. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Man liekas ir gan muzejs Sigulda, jo bija pat TV un aicinaja apmekletajus.

Dundurs vorums palicis pasivs jau pirms krizes, jo pasi cilveki kluvusi tadi. Un jaunaka paaudze kas ir 15-18 nav tik aktivi gan ieinteresete. Patiesiba mums butu tagad jadara, tas ko darija NC uznema, aicinaja, darboties, but komanda un iepazit ari arpus interneta. (Dzersana tas ir cits stasts.)

Labots - INTRASERVERNET
Link to comment
Share on other sites

Nja, žēl ka vecā gvarde (NC (R.I.P) un DL) vairāk nemāca jauniņos dzīvot. Pietrūkst tā viņu asuma. Un šarma?

Labots - M@R$$
  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , Dundurs teica:

 Iznāk jauns iphone, aiziet ņemam krītā atkal. Nevar jau īsti arī pārmest, ja skalo smadzenes visu laiku un visur.  Par to, ka jaunai ir x reizes labāks par pagājušā gada, utt. 

Kādreiz vismaz varēja paķiķināt par tiem dīvaiņiem, kas ņēma Ifonus un pārdeva nieres.

Tagad jebkurš flagmanis maksā ~1k. Un īsti pat smiekli vairāk nenāk.

Bonusā šefs paņem jaunāko Ifonu, un sāk dziedāt dziesmu cik foršs un tā.

A to hlamu kad jāpielādē, tad meklē ciemā lādētāju...

Vai bildes izvilkt, lai parādītu tautai uz lielā ekrāna? Nebūs.

 

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Es biju ari tads ka atkarigais no jaunakajam tehnologijam. Viedtelefonus mainiju pat vairakas reizes gada, tagad gan esmu palicis pie vienas viedierices. Datori ari nolikt, tiek lietots viens.

Link to comment
Share on other sites

neatceros no kura, bet atceros senu ierakstu "mēs te tik, vecie pipari, pamācam kā jaunajiem gurķiem dzīvot." kontekstu ar neatceros, bet atmiņā šis ir iespiedies no šejienes.

Labots - AlCohol
Link to comment
Share on other sites

 

 

Link to comment
Share on other sites

Veco labo emal.exe jau toreiz te pat aizliedza pieminēt un veica attiecīgas korekcijas noteikumos, lai lāmēm vieglāka dzīve. Tad arī Kuuminsh pazuda.

Link to comment
Share on other sites

Tad kaut kā vienā tēmā uzradās Betons. Kā šodien atceros D_L komentu: "O Betons ir mūs atradis. Jūtu ka manas pozīcijas šeit ir apdraudētas" :biggrin:.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Es no 2004. gada aprīļa te izrādās apgrozos, bet nu tikai specifiskas tēmas par sakariem, video un audio interesēja. Kādus 5-7 pēdējos gadus arī balagāntēmas. Tīri jautri tusi ir bijuši, bet šaurā lokā un :D :

pirms 6 stundām , Gestapo teica:

Neatgādini to manām aknām :sarkasms:

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , wxy teica:

bootā esmu jau no pašiem pirmsākumiem (kaut kad 200x gadu sākumā) kad vēl bija iezvanpieeja.

Iezvanpieeja bija deviņdesmitajos… "200x gadu sākumā" bija DSL :) Tai web arhīvā arī pieminēts.

Link to comment
Share on other sites

pirms 23 stundām , rubb teica:

Es par saturu. Degradāciju

Tas točna, Kādu brīdi uzticējos internetam, kā enciklopēdijām, ja kaut kas bij uzrakstīts, tikpat kā akmenī iecirsts. Skaidrojums vienkāršs - pirmās vietas, kur bija pieejams kaut kāds internets, bija augstskolas, alma mater., kopš katram pridurkam nets no mobilā operatora, tad nebrīnamies, ka internets kļuvis par izgāztuvi..

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , binary teica:

"200x gadu sākumā" bija DSL

Nu tas, kā kur. TET (bijušajam lattelecom) visur nebija pieejams DSL un bija vēl "dial up" nets.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Man šis profils ir no 2010 gada ,bet man bija cits profils neatceros kāds laikam tas bija 2006 vai 2007 gada.

pirms 2 stundām , aoma teica:

Tas točna, Kādu brīdi uzticējos internetam, kā enciklopēdijām, ja kaut kas bij uzrakstīts, tikpat kā akmenī iecirsts. Skaidrojums vienkāršs - pirmās vietas, kur bija pieejams kaut kāds internets, bija augstskolas, alma mater., kopš katram pridurkam nets no mobilā operatora, tad nebrīnamies, ka internets kļuvis par izgāztuvi..

 

 

pirms 23 stundām , zooomby teica:

galvenais ka jaunākais vecā laika puišeli neviens nepiemin kurš ar bija tajā pasākumā- vecisnomeža

vārdā nesauksim :D visādus nc, dl mv :D

  Reveal hidden contents

pljura.png.1661f456bf5a25d4629bd05ca72fad5a.png

 

Tos rīkoja taču divas reizes vai arī runāja par to es atceros.

Laboju ,jo patiesība šis profils ir no 2010 gada ,skatos ,ka esmu te bijis arī senāk.

 

Labots - rooyar
Link to comment
Share on other sites

Tad, ja atceros, nebija ne viens, ne otrs. Tu noteikti par jaunākiem laikiem domā.

 

Nu kad internets priviliģētiem bij pieejams, ja Tu saproti, ko es ar to domāju, dators ar ne visiem bija pa kabatai.

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Just now, aoma teica:

Tad, ja atceros, nebija ne viens, ne otrs. Tu noteikti par jaunākiem laikiem domā.

Es arī vai neatceros kad bija ,bet man liekas ,ka bija boot.lv.

Link to comment
Share on other sites

Nu redz, Tu ar boot piedzimi, es uzaugu, kad boot vēl nebija dzimis.

 

Tai pat laikā:

 

Es piedzimu

Tev atradu

Es nomiršu

Tu paliksi :D

 

Es jau biju beidzis, bet brālēns studēja, tad nu mani arī vienreiz paņēma līdz, pastīties to internetu :D Afigeķ, ko gribi to atrod, tikai vēlāki sapratu, kas ir Dos, tās komandas ar nācās mācīties.

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

2012. gads, kaut pirms tam biju kaut kad iepriekš reģistrējies ar citu niku (vairs neatceros kādu), bet tas bija dēļ boot žurnāliem ko lasīju. Ir sanācis vairākus lietotājus dzīvē satikt, bet pasākumā nevienā nav būts.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , AVilks teica:

2012. gads, kaut pirms tam biju kaut kad iepriekš reģistrējies ar citu niku (vairs neatceros kādu), bet tas bija dēļ boot žurnāliem ko lasīju. Ir sanācis vairākus lietotājus dzīvē satikt, bet pasākumā nevienā nav būts.

Man tieši pats patika lasīt źurnālistu apskatus un mazāk lietoju forumus.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...