Jump to content

HEI VECIE KRABJI


ivars246
 Share

Recommended Posts

imho vecie krabji foruma izpratnē un autora izpratnē ir divas dažādas kategorijas.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Visu vebiedru vecbiedrs ir Bērziņu zigis (a.k.a. Taips44), mhhh...

Labots - Artanis
Link to comment
Share on other sites

Nu es jau arī izrādās esmu "vecs sakārnis" - te veselus 18 ar pusi gadus -  kopš  2004 gada jūlija, pat betons vēl šo vietu nebija atradis :biggrin:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 5 stundām , e = d teica:

Tas čalis ar fleksi bez brillēm un cimdiem neizskatās normāls.

tur vis vēl droši, jo fleksim aizsargs ir klāt, īstie vīri to ar vēl noņem

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

cimdus nevajag, bet brille gan prasās. cik nav tās ripas raznosā aizgājušas un arī jau iemācījies pats skaidas izskalot.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 26 minūtēm , AlCohol teica:

ripas raznosā aizgājušas

viņas nemaz tā nelido, ja prot ar fleksi strādāt, aizlido tad, ja noķīlē, tāpēc ar prātu ir jāstrādā

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , alusbundza teica:

tur vis vēl droši, jo fleksim aizsargs ir klāt, īstie vīri to ar vēl noņem

un neākstās ar 125mm diskiem, bet kā minimums liek 230mm un uz augšu :D 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 46 minūtēm , alusbundza teica:

viņas nemaz tā nelido, ja prot ar fleksi strādāt, aizlido tad, ja noķīlē, tāpēc ar prātu ir jāstrādā

kad priekšniecība saka, ka 50 centus vērtās nebūs sūdīgākas par euro dārgākāk, tad lido. bet pareizi saki. tomēr gadās palauzt.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Artanis teica:

Visu vebiedru vecbiedrs ir Bērziņu zigis (a.k.a. Taips44), mhhh...

nu par godu izdarībām noteiktā biedru lokā niks tika pārveidots Type44 -> ķipa -> čiepa . Tas gan bija pirms Atraitņa :)

Nu un tur vēl "gandrīz'  vecbiedra statusu var tikt tie, kuriem čiepa nodoxoja paroles, jo savā pašrakstītā dzinī paroles glabāja plaintextā un pēc migrācijas uz phpBB tabulu nepadzēsa. Neatceros sarakstu, bet ja atmiņa neviļ tad h4xx0rs bija bēdīgi slavenais TEST^, kurš beigās centrālcietumā izfragoja sevi.

 

 

 

 

 

 

 

Labots - DjUbuntu
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, alusbundza teica:

viņas nemaz tā nelido, ja prot ar fleksi strādāt, aizlido tad, ja noķīlē, tāpēc ar prātu ir jāstrādā

Ar prātu - tas ir kā?

image.jpeg.fbe0f3b089da3c98d604d133ffffb386.jpeg https://magicianrazu.com/wp-content/uploads/2020/10/What-is-Telekinesis--1024x536.jpg https://compote.slate.com/images/93db92ba-766b-42a0-9176-9f1885fd3b6d.jpg

 

Nez, man labāk patīk ar fleksi.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , Betmenis teica:

nez ar kādu domu cilvēks nākt uz IT tusu,un līdz ņem fleksi?

Mēs to tusu organizējām mūsu toreizējās ofisa ēkas pagrabā. Tak paskaties bildēs - mums tur vesela darbnīca bija, kurā izvarot/testēt dzelžus. :D Tusa nosaukums bija Boot Utene 2008. Bija pat saits uzcepts, kur pirkšu/pārdošu sludinājumus cilvēki lika. Daudz labu atmiņu. Dienas garumā daudzi vecbiedri bija piebraukuši - daudzus redzēju pirmo un pēdējo reizi mūžā, bet vismaz bija iespēja roku paspiest. 

Tur beigās visi bija tā apkodušies, ka kaut kādi dzelži bija palikuši, atminos ka vēl sanāca pakāst kaut kādu kasti ar mantām pa vidam visam pazaudēt...

Labots - Artanis
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Vissmieklīgākais ir tas, ka pa šo laiku (arī no manas puses) forums ir paziņots par mirušu jau 10 reizes virsmaz laikam

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , Zin... teica:

forums ir paziņots par mirušu

Nu salīdzinoši ar ziedu laikiem jau īsti nekāds dzīvotājs nav.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bootā es tolaik biju jaunbiedrs. Datuvē, kas vēl Samuraja laikos (lai vieglas smiltis), arī tusi tika organizēti, man toreiz darba grafiks neļāva, tikai video varēju pačolēt :)

Laikam tur vēl skaitos moders, bet teikšu godīgi, kopš vadība mainījās, un lapā ir tikai reklāmas, bet komentāros kluči, vairs neinteresē.

Link to comment
Share on other sites

Nevajag salīdzināt to, kas vispār bija internets tajos laikos, un kas tas ir tagad. Auditorija, aptvere. Viss kopā. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , rubb teica:

kas vispār bija internets tajos laikos, un kas tas ir tagad

Ja tu par jauno paaudzi, kas visu info meklē Facebookā, tad es domāju, ka tas šie īsti nebūs kā arguments, jo lielākā aktīvā foruma daļa ne toreiz ne tagad īsti nebija "modernā interneta" mērķauditorija. :) 

Link to comment
Share on other sites

O jā. Interneta lapas bez bildītēm, par tādām reklāmām pat sapņos nerādījās, un tas uz w98 ar 128MB ramu :D

Link to comment
Share on other sites

@Artanis nē. Es par saturu. Degradāciju. Cik daudz ir sū*** salīdzinot ar kvalitatīvu saturu. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , Artanis teica:

Pēdējais normālāis boot'a pasākums bija 2008.gadā.

Vai ta nebija vēl BOOT fotogrāfu salidojums? Kaut kādā pārgājienā

Link to comment
Share on other sites

@itanium  Jā, taisnība, bija foto laivu brauciens vēl, laikam 2012., vai kaut kad ap to laiku. Tur bija arī boot'ieši, bet cik sapratu tur drusku cita tematika bija un arī bariņš no fotoblog.lv un citurienes arī bija. Lai kāds palabo, ja kļūdos. Un vēl jau nedrīkst tad aizmirst arī EDT "sanāksmes"... :D 

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , Betmenis teica:

Kāds vispār ir krabju mūža ilgums?

Un kurš tur ir kurš,?bez grūtībaām var identificēt tikai Tokra un alusbundžu.

Kurā tieši bildē tu saskati skārdeni?! Viņš tak tik tirzdzniecības nolūkos pamet savu andertālieša zemi.

 

 

Kādrez bija interesanti tikties ar pieredzējušiem un advancētiem biedriem, kuri deva savu pienesumu. Ar ko tieši tagad ir vēlme tikties (ja neskaita paretināt redeli)? Ar šņukurs/betmens, laineri, martinu? Ar ko? Normālie forumu pametuši, pārējie kuri tieši ir interesanti? 138, stass? Būtu kas kopīgs ko parunāt līdz rītam pie aluskausa? :) Sinatra ar vecbiedrs, bet ierodas 1x gadā un nav nevienam neinteresants. Sarunās tikšanos un pazudīs uz gadu no apvārkšņa ;) 
Drunks diemžēl vēl tālāk no kapitalsity attālinājies un retāk sastopams, bet arī viņam pofig uz jauno indigo paaudzi. Viņa barikāšu biedrs Edgars ar tā skatos pazudis no foruma. Tad ko tieši autors grib satikt oflainā?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , Artanis teica:

mhhh

Tu DL tekstu te beidz paļiaritezēt

... lai gan varbūt tas bija kuuminsh

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , zooomby teica:

Kādrez bija interesanti tikties ar pieredzējušiem un advancētiem biedriem, kuri deva savu pienesumu. Ar ko tieši tagad ir vēlme tikties (ja neskaita paretināt redeli)? Ar šņukurs/betmens, laineri, martinu?

Savā starpā tikušies vairāk nekā domā. Arī ar saviem niķiem cilvēkiem 

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET
pirms 6 stundām , Artanis teica:

Visu vebiedru vecbiedrs ir Bērziņu zigis (a.k.a. Taips44), mhhh...

Man liekas vards bija @Type44. Bet runajot par NC (R.I.P.) Vai tad jau devies uz labakiem medibu laukiem? Vai ari es ko nesapratu no ta? Es biju ja nemaldos uz boot pasakumu, ap 2006 gadu. Bildes iztrukst daudzi biedri. Ja godigi es daudziem neatceros boot foruma vardus.

Link to comment
Share on other sites

galvenais ka jaunākais vecā laika puišeli neviens nepiemin kurš ar bija tajā pasākumā- vecisnomeža

vārdā nesauksim :D visādus nc, dl mv :D

Spoiler

pljura.png.1661f456bf5a25d4629bd05ca72fad5a.png

 

Labots - zooomby
Link to comment
Share on other sites

Pirms 30 minūtēm , INTRASERVERNET teica:

Man liekas vards bija @Type44. Bet runajot par NC (R.I.P.) Vai tad jau devies uz labakiem medibu laukiem? Vai ari es ko nesapratu no ta? Es biju ja nemaldos uz boot pasakumu, ap 2006 gadu. Bildes iztrukst daudzi biedri. Ja godigi es daudziem neatceros boot foruma vardus.

1) NC jau gadus divus ir labākā saulē. Nezinu iemeslus, bet nu uz beigām stipri aizrāvās ar dzērieniem. 
2) forums vispār sākās kā komentāru sadaļa boot.lv IT ziņu portalā. Savā laikā bija pat žurnāls un portāls kā piedeva. Čiepai bija interneta veikals matīsa ielā 79, interneta resursi reklāmai un peļņai. Nu un tad atnāca krīze un čiepai viss beidzās :)

 

pljura.png.1661f456bf5a25d4629bd05ca72fad5a.png
bilde izskatās Stabu / Avota stūra pagalmā, pa kreisi ja nejaucu DL, tad NC un to pa labi nezinu )

 

 

Labots - DjUbuntu
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Nu lai vieglas smiltis NC. Joprojam no vina lietoju vardadienu kalendaru. Pa vidu ir NC un DL ir pa labi.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...