Jump to content

HEI VECIE KRABJI


ivars246
 Share

Recommended Posts

Man ir tikai 1  profils, kaut kādas stulbības dēļ, sāku lietot šo niku, pārsvarā nebija aizņemts, bet nu pa datorlietām netā sāku interesēties pavēlu, jo mājās nets toreiz nespīdēja, atlika bibliotēka, kur, par laimi, mana mamma bij vadītāja :)

Viens no pirmajiem žurnāliem, ja nemaldos, bija "Nakts", toreiz viss par SAT TV un pārējo, kas interesēja.

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , aoma teica:

Man ir tikai 1  profils, kaut kādas stulbības dēļ, sāku lietot šo niku, pārsvarā nebija aizņemts, bet nu pa datorlietām netā sāku interesēties pavēlu, jo mājās nets toreiz nespīdēja, atlika bibliotēka, kur, par laimi, mana mamma bij vadītāja :)

Neatceros kad pirmo reizi izmantoju internetu ,bet vel projām atceros tvnet čatu un tās daudzās reizes bija maimījies tas pats attiecas uz inbox.lv.

Link to comment
Share on other sites

2021.12.11. , 18:35, DjUbuntu teica:

nu par godu izdarībām noteiktā biedru lokā niks tika pārveidots Type44 -> ķipa -> čiepa . Tas gan bija pirms Atraitņa :)

Nu un tur vēl "gandrīz'  vecbiedra statusu var tikt tie, kuriem čiepa nodoxoja paroles, jo savā pašrakstītā dzinī paroles glabāja plaintextā un pēc migrācijas uz phpBB tabulu nepadzēsa. Neatceros sarakstu, bet ja atmiņa neviļ tad h4xx0rs bija bēdīgi slavenais TEST^, kurš beigās centrālcietumā izfragoja sevi.

 

 

 

 

 

 

 

Atceros TEST^ no boot.lv un citiem forumiem .

Link to comment
Share on other sites

Bija tāds, nu jau laikam nelaiķis Ϯ

Nupat iegāju notepadā, vienas briesmas, netaisos tur neko moderēt, jo portāls ir miris, vēlreiz visu cieņu samurajam, kas centās, lai apmeklētājiem lapa būtu interesanta...

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , aoma teica:

Bija tāds, nu jau laikam nelaiķis Ϯ

Jā zinu ,izdarīja pašnāvību cietumā.

Link to comment
Share on other sites

Ja Tu būtu drusku vecāks, tad būtu sapratis, ka pašnāvības cietumā nemēdz izdarīt no  no ņehuy ģelaķ 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , aoma teica:

Ja Tu būtu drusku vecāks, tad būtu sapratis

Tā saprašana šādās lietās tikai ar vecumu nāk?:smile:

Link to comment
Share on other sites

Nu TEST^ bija diezgan leģendārs ar savām neprātīgajām izdarībam, sākot ar to, ka izsniega rēķinu, ka par tādas naudiņas saņemšanu vairāk to un to lapu nelauzīšot. Es tur pieļauju, ka turpinot tādā pašā garā aiz restēm karma atnāca atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 35 minūtēm , aoma teica:

Ja Tu būtu drusku vecāks, tad būtu sapratis, ka pašnāvības cietumā nemēdz izdarīt no  no ņehuy ģelaķ 

Tu saprastu ,ka gudrība jau nenāk vecuma ,bet gan pieredzes un nekad neesmu bijis cietumā saprašana par to maza.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 53 minūtēm , DjUbuntu teica:

sākot ar to, ka izsniega rēķinu, ka par tādas naudiņas saņemšanu vairāk to un to lapu nelauzīšot

Āā, tas bija TEST^ ? Nebiju savilcis galus kopā.

Link to comment
Share on other sites

versatile
pirms 13 stundām , Artanis teica:

Fotomedības bija vēl vismaz divas reizes - bija vienas pie NC, ar izskaņu viņa ģimenes mājās Ludzā, un bija otras plostojot (tiešā un pārnestā nozīmē.. :D) pa Gaujas senleju.

Vairāk. Pats biju, laikam, 3, edit, vismaz 5 tomēr, gab. Vienas, kur NC sačakarēja kāju pie Lielupes ietekas jūrā, un, šķiet, instigater dāčā. Tad vienas kur totālā hlamā bridām pa apledojušu Daugavgrīvas molu. Un tad bija Ludza, pa sirsnīgo.

Un par tām Ludzas medībām stāsti tā, it kā pats būtu bijis un NC ar lukturīti punsaktī Ludzas kapos spīdinājis gaismu. A nebiji.

Ā, vēl bija Kalnciemā ar bradāšanu pa dolomīta kalniem.

Un vienas, kur īrējam būsu, MarcisB, šķiet, pilotēja un pikniks bija vējdzirnavu drupās.

Tad vēl bija medības ar pūsli pa Rīgas kanālu - bet tās sataisīja spontāni, netiku.

Incanti, ka VIL neviens nepiemin, lai gan arī gana prominents un zolīds vecbiedrs.

1 stundu atpakaļ, DjUbuntu teica:

Nu TEST^ bija diezgan leģendārs ar savām neprātīgajām izdarībam

Nu, tā izdarība, par kuru tika ar restēm, bija akurāt tāda, par kuru pienākas nonākt aiz restēm.

Lai vai kā, žēl, sabeidza sev un ģimenei dzīvi.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Tas kas cietumā sev galu padarīja nebija ar kaut kādu sieviešu niku pēdējās dienas? Un tur bija ar skuķi nesaskaņas. 

Link to comment
Share on other sites

Te tāda sentimentāla pļurzīšana panesusies. Ehh, atnāktu Kjirzaks un visus noliktu pie vietas. :D 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , versatile teica:

Un par tām Ludzas medībām stāsti tā, it kā pats būtu bijis un NC ar lukturīti punsaktī Ludzas kapos spīdinājis gaismu. A nebiji.

Nu ka tikai netirs. Neesmu bijis tajā reizē kopā ar tevi, bet pie NC Ludzā gan kopā buhāts, gan bildēts, gan viņa sēta kopā pārrakta, un pat ar viņa kaimiņu dūres ir vicinātas (pēc kārtīgām Latgales tradīcijām, skaidrojoties par mērnieka saspraustajiem stabiņiem). :D 

 

Ā, un vēl jau bija Boot Ziemassvētku ziedošanas maratons, arī NC organizēja - tur sīčiem tika vāktas, pirktas un vestas mantas.

Labots - Artanis
Link to comment
Share on other sites

Kur tad es teicu, ka būtu bijis? Acis rokās paņem.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Un kur es būtu teicis, ka neesi bijis Ludzā?!

beidz par gejiem domāt, lasi kārtīgāk.

Link to comment
Share on other sites

Oi, par ziedošanu runājot, joprojām visspilgtāk atminos TheBest kā uzmeta te no foruma cilvēkus, bmw power pusi uzmeta un beigās vēl bērnus Spokos 😄 arī vācot ziedojumus un zogot mašīnas te cilvēkiem 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Zin... teica:

Oi, par ziedošanu runājot, joprojām visspilgtāk atminos TheBest kā uzmeta te no foruma cilvēkus, bmw power pusi uzmeta un beigās vēl bērnus Spokos 😄 arī vācot ziedojumus un zogot mašīnas te cilvēkiem 

Nu jā jau nebija viņam pirmā reizi , tajā forumā divas reizes taču uzmeta.

 

bmwpower vienreiz uzmeta un tad nomainīja niku un otrreiz izdarīja to pašu.

 

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 9 minūtēm , Zin... teica:

TheBest kā uzmeta te no foruma cilvēkus, bmw power pusi uzmeta un beigās vēl bērnus Spokos

hm, likās, ka tas bija tas, kas cietumā salūza. Laikam tad jaucu?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 49 minūtēm , Zin... teica:

Tas kas cietumā sev galu padarīja nebija ar kaut kādu sieviešu niku pēdējās dienas? Un tur bija ar skuķi nesaskaņas. 

iespējams ,es zinu ka viņam bija jaunāka māsa,bet neko citu par viņu nezinu.

Pats jau vainīgs vajadzēja domāt ko dara.

Pirms 4 minūtēm , versatile teica:

hm, likās, ka tas bija tas, kas cietumā salūza. Laikam tad jaucu?

Nē,tas ir cits

Labots - rooyar
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , versatile teica:

Laikam tad jaucu?

Nah, cits, Mārcis Andžens vai kkas tamlīdzīgs. Nu ok, uzmet citus, bet nu ne jau bērnus 😄

Tas cietumā bija kaut kāds Raivis. 

Link to comment
Share on other sites

Es netiešā veidā palīdzēja viņu "noķert". Viņam bija vairāki niki, powerī kā krāpnieku viņu zināja zem  konkrēta nika.

Es pamanīju ka viņš pārdod vienu rūteri iekš datuve.lv un identisks sludinājums bija arī powerī, tikai zem pavisam cita nika. Daži poweristi zināja kur tas cilvēks atrodas un tādā veidā arī dabūja viņu rokā.

Labots - wxy
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Tas melnās bezvadu kastes visdrīzāk Triatel bija, kas nodrošināja Telekomam balss sakarus un arī netu, tur kur drāts nebija.

  • Patīk 3
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , versatile teica:

hm, likās, ka tas bija tas, kas cietumā salūza. Laikam tad jaucu?

 
 Nē, tur laikam runa par resno metēju, kurš uztaisīja krāpšanas shēmas imho visos iespējamos LV forumos, ķurķī arī bišķi laikam pasēdēja, bet nu atšķirībā no TEST^ tas īsti neko nepalīdzēja, turpināja mest.  Ja atmiņa neviļ, pēdējais metiens bija feikā bērnunama ziedošanas akcija spokiem.lv.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , Racer teica:

Te tāda sentimentāla pļurzīšana panesusies. Ehh, atnāktu Kjirzaks un visus noliktu pie vietas. :D 

Jap, nebūtu slikti.

Link to comment
Share on other sites

Vecie krabji internetu nelietoja, tas viņiem bij iepotēts jau bērnībā :)

Link to comment
Share on other sites

pirms 15 stundām , Zin... teica:

Oi, par ziedošanu runājot, joprojām visspilgtāk atminos TheBest kā uzmeta te no foruma cilvēkus, bmw power pusi uzmeta un beigās vēl bērnus Spokos 😄 arī vācot ziedojumus un zogot mašīnas te cilvēkiem 

Es jau vairs neatceros, kas tas bija pa fruktu, kas ziedotājus powerī uzmeta un mani tajā skaitā, bet bija tāds gadījums. Vēl aicinājums no policijas bija priekš kolektīvā iesnieguma vai kā viņu tur sauc. Tur labi visi toreiz ārdījās :D

 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Tā ir iedzimta slimība, jeb rados ir kāds žīds.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu vai drīkstu sevi pieskaitīt pie vecajiem krabjiem, bet šī tēma mazliet lika pārlasīt savus vecos ierakstus.

Laikos kad visi tikās uz fotomedībām un kodieniem, es vēl to legāli nedrīkstēju, neizskatās arī ka būtu iekļāvies kolektīvā :D

Reģistrējos 2007 gadā, kad man bija nieka 15 gadiņi, varu teikt, ka pusi sava mūža esmu ar forumu audzis. 

Muļķību te daudz, bet savu labu tiesu gudrības arī esmu te apguvis, vai no saviem jautājumiem, vai no tā, ka centos kādam palīdzēt - forši. Uzskatu ka labāk izniekots laiks kā kapājot CS. 

 

Forši ka ir tāds forums, būtu žēl ka izbeigtos.

  • Patīk 2
  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Es gan neesmu te vecbiedru vecbiedrs un tādu Kūmiņu aka Gintu neesmu saticis. Ja viņš ir tas par ko domāju, tad ar viņu bija kaut kādas virtuālas darba darīšanas. Būts vienā moderatoru saietā pie Zigmāra kantorī uz Brīvības ielas, kad sākas visādas foruma problēmas.

 

Būts ari vairākos NC organizētos pasākumos, vismaz bildes ir no 4 tādiem tusiņiem.  Lai nu kādas bija domas par viņu un viņa viedokļiem, organizēt pasākumus un savākt cilvēkus tīri labi sanāca. Teorētiski var kaut kādu savākšanos organizēt, bet jābūt kaut kādas mērķim un pats galvenais organizatoram, kas to visu grib uzņemties.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Ieliec bildes no tiem laikiem ja ir saglabajushas.

Labots - INTRASERVERNET
Link to comment
Share on other sites

@INTRASERVERNET   Man viena pa rokai bija palikusi no M79 Brīvības ielas - Boot'a admini/moderi. 2007.gads. Bildēja pati dižā čiepa (type44). :D 

 

652896567_bootmoderusankana.thumb.jpg.cd40cca9529b4fcabe6ca0a299c5567d.jpg

Kaut kā gan neatceros, ka Mežavecis toreiz būtu jau ticis pie uzplečiem.

Labots - Artanis
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 14 minūtēm , Artanis teica:

Kaut kā gan neatceros, ka Mežavecis toreiz būtu jau ticis pie uzplečiem.

Tas bija vēlāk, ka tu aizgāji pagrīdē.

Link to comment
Share on other sites

Ā, nu skaidrs. A M79 tur vēl ilgi dzīvojās? Man kaut kā likās, ka tā bilde augstāk tapa kā reiz neilgi pirms viņi nosvīda uz nākamo lokāciju.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tas bija tad, ka vairāk Pāvels darbojās.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...