Jump to content

mājas kinozāle (23.nov)


Daiļais
 Share

Recommended Posts

Pirms 9 minūtēm , Jurkins teica:

Vispār komplekts samērā dīvains - subis aktīvais, pārējiem vēl kaut ko klāt vajag...

Normāls kinozāles komplekts. Subji parasti ir aktīvie kaut cik nopietnām sistēmām.

Link to comment
Share on other sites

Regisss
pirms 3 stundām , Zin... teica:

Normāls kinozāles komplekts. Subji parasti ir aktīvie kaut cik nopietnām sistēmām.

Tieši tā…

@Jurkins iegaumē, ka sākot ar kaut cik normāliem subiem tie vienmēr būs aktīvie ;) 

Link to comment
Share on other sites

bet tāpat tādai pasīvai 5.1 būs pagrūti atrast tādu verķi ar 6 kanāliem ...izejas...ok varbūt kut kādu daudz kanālu 7 x var sakonfigurēt lai LFE laiž pa kādu kanālu laukā..

nezinu, neesmu spaidījis jamos. Parasti šīs pasīvās sistēmas bija kaut kādām plastmasas mājas kinozālēm. 

ā subis laikam tomēr ir "aktīvs". ok tad viss safe :D
 

 

Link to comment
Share on other sites

p.s mans pioniera resis māk pasīvo subu, mēģinājis gan neesmu

Draugam arī ir pavecāks pionieris, tas ņem pretī arī pasīvo subu

Laikam tikpat reta lieta kā tas, ka ņem pretī 4omu tumbas

Laiku atpakaļ meklēju citu, bet atdūros pret to, ka visiem tiem bija sākot no 6omiem.

 

710TYZjsmaL._AC_SL1500_.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tik reta gan nav, es tā neteiktu, jo rekur  Denon S660H  4-16 Ohm pieļauj avr-s660h_eu_2440x1560-gallery04.thumb.jpg.715a6270947013f3b52a137da154d081.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
pirms 1 stundas , Regisss teica:

sākot ar kaut cik normāliem subiem

Aktīvais subis ir arī pārdesmit eiro "mikrolabiem". Starp citu skan ļoti neslikti salīdzinājumā ar TV iebūvēto.

 

off: brīnums, kā vadu nīdējiem vēl nav uzkonstruētas aizmugures ar litija jonu aķiem. Un tad šie naktīs klusu aizzogas pie stacijas uzlādēties.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , Jurkins teica:

 

off: brīnums, kā vadu nīdējiem vēl nav uzkonstruētas aizmugures ar litija jonu aķiem.

Esi atpalicis. Ir 😀

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 57 minūtēm , Jurkins teica:

brīnums, kā vadu nīdējiem vēl nav uzkonstruētas aizmugures ar litija jonu aķiem. Un tad šie naktīs klusu aizzogas pie stacijas uzlādēties.

Philips Fidelio sistēmas. Starp citu, ļoti labi skan. Pašus skaļruņus pēc var arī izmantot kā Bluetooth tumbinjas apkārt mājai.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , mafijs teica:

Tik reta gan nav, es tā neteiktu, jo rekur  Denon S660H  4-16 Ohm pieļauj avr-s660h_eu_2440x1560-gallery04.thumb.jpg.715a6270947013f3b52a137da154d081.jpg

Nu labi, veikalā kādu modeli tādu atrast var jā, bet tā izskrienot cauri SS, vienam NAD bija 4omi, tas arī viss..  DE arī nekas lāga nebija uz ātro apskatot. nu tas tā, attiecīgā cenu kategorijā. 

Link to comment
Share on other sites

Man kādreizējā mītnē tie vadi uz aizmugurējām skandām tiešām piebesīja, kad remontēju jauno mītni, saplānoju visus elektrības, skandu vadus, LAN kabeļus utt. Tad ir ok. Ja nebūtu to izdarījis, pieļauju, ka izmantotu soundbaru. Bet nu vispār filmas un koncertus ir kaifs skatīties ar pilno skaņu - man ir 2 pilnvērtīgas skandas priekšā, 2 RRR S-20 aizmugurē, centrs un subs ar resīveri, nezinu tas ir 5.1 vai tml. :) 

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 34 minūtēm , Racer teica:

man ir 2 pilnvērtīgas skandas priekšā

2

Pirms 34 minūtēm , Racer teica:

2 RRR S-20 aizmugurē

2+2 = 4

 

Pirms 34 minūtēm , Racer teica:

centrs

4+1 = 5

 

Pirms 34 minūtēm , Racer teica:

subs

1

 

Pirms 35 minūtēm , Racer teica:

nezinu tas ir 5.1

5+1 subs = 5.1

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Nu pēc aritmētikas man ar tā sanāca, bet nekad neesmu iedziļinājies tajos 5, 6.1 utt. :D 

 

Link to comment
Share on other sites

versatile

Nu, man vienkārši atgādināja cilvēku, kas saka - man ir velosipēds, kam ir divi riteņi, bet neesmu iedziļinājies, vai tas ir divritenis vai kas :D

Link to comment
Share on other sites

Daiļais
(labots)

cenšos apgūt jaunus apvāršņus nezināmajā, brīnumu pilnajā pasaulē. Ir paņemts uz testu resīvers, kurš rīt ir jāatdod vai jāpatur. Iebūvētais radio skan, subs arī. Tagad par ārējām ierīcēm. Uzreiz 100 jautājumu. Teļukam ir tikai ieejas😑. Nah tam skaņas ieeju? Kā es viņu varu savienot ar resīveru? Kā es pievienošu datoru, planšeti? User manual nav atrodams. Andersson RB-100

 

1000.jpg

1001.jpg

Labots - Daiļais
Link to comment
Share on other sites

Stepselis

TV taču ir optiskā izeja, resīverim optiskā ieeja - ar apzīmējumu DVD.

 

Pirms 4 minūtēm , Daiļais teica:

Kā es pievienošu datoru, planšeti?

Datoru var pievienot divējādi:

1. Digitālo signālu ar koaksiālo kabeli, ja datoram ir tāda izeja.

2. Ar analogo kabeli.

 

Planšetei ir austiņu izeja, tad arī analogajā ieejā.

 

Link to comment
Share on other sites

Tv ar resi savieno caur hdmi arc, vareesi skalumu reguleet no tv pults. tas Andersons gan izskatas kaut kas aizvesturisks kraams. Iespeejams, naaksies sleegt caur optiku.

Kam plansheti sleegt pie resha? Screen mirroring un laid bildi uz tv.

Datoru savieno ar hdmi vadu. 

Link to comment
Share on other sites

TV caur hdmi Arc (tik iespējo to arī TV)

Kādēļ tev datoru un planšeti vajag pievienot?

Link to comment
Share on other sites

TV optical OUT ar resivera Optical (DVD) attiecīgi Toslink vadu vajadzēs,

Skatīties TV , skaņa no resivera.

Datoru - ar HDMI vadu  jebkurā Hdmi IN.

Tad resivera HDMI OUT ar TV Hdmi IN, lai būtu bilde uz TV no datora. Skaņa no datora uz resiveri pa to pašu Hdmi kabeli.

Planšete, hm... nu variants USB-C to HDMI kabelis, ja planšete atbalsta Video Out pa USB-c caurumu uz Hdmi.

 

 

Bet vispār dikti "dzeltens" tas resiveris. Varbut kā pirmais, lai vispār saprastu kas ir kas, var derēt, ja par velti vai par sviestmaizi nāk.

 

 

Bet pievienojos jautājumam "Kāpēc planšeti vajag pievienot?"

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 48 minūtēm , jozhix teica:

Tv ar resi savieno caur hdmi arc, vareesi skalumu reguleet no tv pults.

Starp citu - nemaz ARC nevajag, atliek tikai atļaut vadību pa HDMI, uz ar TV pulti skaļumu var regulēt.

Katrā gadijumā Sony Bravia vecu vecs to māk.

Link to comment
Share on other sites

Pareizi, vadiiba caur hdmi bija CEC.

Arc bija skanjai, mans TV ar senu resiiveeru (abiem ir HDMI Arc) nesaprotas, naakas veel laist  skanju caur optiku.

 

HDMI Arc ( Audio Return Channel ) is a specific port in HDMI TVs or other equipment that feeds the digital audio stream back to the soundbar. Thus we can play audio through an external sound system. CEC is a channel that controls input, power on and off, volume, play, pause, etc., in HDMI devices combined.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kādēļ vispār vajag skaņu no TV uz AVR? Visus avotus slēdz pie AVR un tad viens HDMI vads no AVR uz TV… viss…

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Regisss teica:

Kādēļ vispār vajag skaņu no TV uz AVR?

Nu piemēram, ja avots ir pats TV un grib 5.1 skaņu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 54 minūtēm , Regisss teica:

Kādēļ vispār vajag skaņu no TV uz AVR?

Skatās filmu no USB, skatās Netflix, skatās satelītu, ja šim antena pie TV pieslēgta, skatās YouTube utt

Link to comment
Share on other sites

Daiļais
pirms 2 stundām , mafijs teica:

"Kāpēc planšeti vajag pievienot?"

nu, spotifajam, piemēram

Link to comment
Share on other sites

Nopirktu zilzoba adapteri ko pieslēgt vienkārši pie resivera un striimot Spotify no telefona vai planšetes.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , Daiļais teica:

nu, spotifajam, piemēram

ar vadu no planšetes austiņu izejas uz resīvera analog input . Bet es personīgi šo resīveru dodu atpakaļ. TS gan nav devis detaļas ko un uz kā skatās, taču šim resīverim nav HDMI ARC (optiskajam 5.1 ir savi ierobežojumi), šī resīvera HDMI prot laist cauri maksimums 1080p . Ja nu vienīgi pa 20 Eur paspēlēties un paskatīties kas un kā un vēlāk pa to pašu mēģināt kādam notirgot.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Regisss teica:

Kādēļ vispār vajag skaņu no TV uz AVR? Visus avotus slēdz pie AVR un tad viens HDMI vads no AVR uz TV… 

 

Ja visi avoti ir pats TV..

Tet+, Netflix, Youtube, Spotify, IPTV, Megogo, Plex. 

Link to comment
Share on other sites

Tad optisko vadu uz no TV uz resiveri un viss bumbās. Kas būs tas būs. Cik kanālus (2.0 vai 5.1) TV pados uz resiveri, tik skanēs.

 

P.s. ja gadīumā šitas māk DLNA, tad mūziku (mp3, Flac) no Plex var klausītes bez TV ieslēgšanas. pa LAN.Ja Plex serveris ir lokāli.

Link to comment
Share on other sites

Optikai ir savi ierobezhojumi, laikam, 5.1 saspiestais audio vai 2.0 tiirais bija max ko var izspiest.

Visaadi Atmos / DTS HD nebuus pieejami.

Link to comment
Share on other sites

`Visaadi Atmos / DTS HD nebuus pieejami.`

Nu nevajag sākt atkal "ticību karus" boot stilā.

Cilvēks pateica kas ir, jautāja kā saslēgt,. Tika pateikts. Nu vismaz virziens.

Neko nejautāja par DTS master HD, Atmos, DSD utt. Par 4K vai 8K arī nē. Vēl jo vairāk, ka signāla avots ir pats TV, bez kādiem tur media pleijeriem vai ārējām TV-box kastītēm.

Paspēlēsies, sapratīs kas ir kas un ko vēl vajag un vai vispār vajag, tad arī domās ko tālāk. Nevajag skriet ratiem pa priekšu.

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , jozhix teica:

mans TV ar senu resiiveeru (abiem ir HDMI Arc) nesaprotas, naakas veel laist  skanju caur optiku.

Es jau tagad par savu gadiijumu. Resis vecs, bet tos HD formaatus saprot, bet caur optiku tikai no TV naak tikai 5.1 DD.

Link to comment
Share on other sites

Kā tu zini? 

Visi Amazoni, Netflix utt laiž jau labu laiku 5.1 skaņu. Nerunājot ja ir kāda spēļu konsole vai filmas no USB skatās 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...