Jump to content

mājas kinozāle (23.nov)


Daiļais
 Share

Recommended Posts

Sveicināti. Ir sekojoša situācija. Telpa ~25 kv.m. No viena punkta uz visiem četriem griestu stūriem ir izvilkts kabelis uz kura ir uzraksts "IBA 100 PRO BASE AUDIO CABLE 1.0mm2 ISO 9002 CE Rohs". Piekto kabeli, protams, arī var noorganizēt. Ir vajadzība iegādāties un pieslēgt kādu mājas kinozāli ar tumbu novietojumu griestos vai pie griestiem. Tiks skatīta tikai kāda filma un varbūt kādreiz klausīts Džeimsa Hetfilda vokāli instrumentālais ansamblis. Nekādas plates, kasetes vai CD klausīti netiks, varbūt Spotify retu reizi. No skaņas pilnīgi neko nejēdzu, esmu palasījis šī foruma attiecīgās tēmas, bet, diemžēl, nesaprotu par kādu kosmosu tur iet runa. Kaimiņu nav.

 

Vai šādā pilnīga profāna gadījuma variet kaut ko ieteikt? Budžetu nekonkretizēšu, bet pontus mētāt man nav nepieciešams, manā paziņu lokā arī neviens to nenovērtēs. Iepriekš pateicos par iespējamām atbildēm un ieteikumiem.

Link to comment
Share on other sites

Ņemot vērā izejas datus, efektu skandas pie 5.1 nav paredzēts likt pie griestiem, vajadzēs tos vadus pagarināt līdz ausu līmenim (sēžot dīvānā), tā teikt.

Piekto kabeli jau griestos nevajag, tā ir centra skanda, kas būs kaut kur pie ekrāna, kur arī, visticamāk blakus būs resis.

Tad ņem kādu 5.1. resi ar Spotify atbalstu, kādu skandu komplektu.

Varbūt šādu, ja negribas baigi domāt https://avex.lv/lv/denon-avr-s650h-/-magnat-monitor-supreme-1002/102/c252/sub202a-black

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...