Jump to content

mājas kinozāle (23.nov)


Daiļais
 Share

Recommended Posts

4.07.2022. , 10:10, Zin... teica:

Nespēju iedomāties skatīties labu filmu ar tupu stereo skaņu.

Es atkal nespēju iedomāties, nah tie efekti vajadzīgi. Man ar mono mierīgi pietiktu, galvenais lai dialogi labi dzirdami.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , ivo teica:

galvenais lai dialogi labi dzirdami.

Varbūt vispār ar subtitriem tikai pietiek?

Link to comment
Share on other sites

Daiļais

Tā, karoč, planšeti pieslēdzu, teļļuku arī. Māja tagad līgojas un dreb :). Tumbas vēl nav vietās, bet par skaņu apmierināts ļoti. Priekš pirmās ieniršanas skaņas pasaulē ir atliektiem galiem. budžets 315 eināri. Paldies visiem

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Stasss teica:

Varbūt vispār ar subtitriem tikai pietiek?

Ja skatoties filmu ir vieta domām par to vai skaņa ir stereo/kvadro/hujadro, tad visdrīzāk tā filma nav laba.😉

  • Patīk 4
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

11.07.2022. , 09:10, Stasss teica:

Varbūt vispār ar subtitriem tikai pietiek?

Ja pavisam godīgi, man pietiktu arī

11.07.2022. , 23:41, kaads teica:

ja skatās 18+, tur vispār skaņa nav vajadzīga

tieši otrādi, tur no skaņas vien kaifs :D

Link to comment
Share on other sites

11.07.2022. , 09:47, Jurkins teica:

filmu ir vieta domām par to vai skaņa

Par to nedomā, normāli cilvēki to izbauda kopā ar filmu.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 48 minūtēm , Zin... teica:

normāli cilvēki to izbauda kopā ar filmu

un popkornu 😁.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Jurkins teica:

un popkornu 😁.

Taviem porņukiem jau labāk lubrikants un salvetes blakām… ne sāļš popkorns 😁😁😁

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , Regisss teica:

Taviem porņukiem

Maniem? Hmm... 😁 Cik tipiski savu pieredzi ekstrapolēt uz visu apkārtni. 😁

 

Ja filma tiešām ir laba, tu esi tur iekšā līdz ausīm un pilnīgi vienalga, cik kanālu skaņa. Ar subtitriem gan man nepietiktu un, ja filma ir tulkota, tad neveiksmīgi (te gan ir arī subjektīvais moments) izvēlētas balsis traucē stipri vairāk. Jā, piekrītu, kāpēc lai nebūtu 5.1 vai 7.1 un surround až dolbit 😁, bet, viennozīmīgi, tas nav galvenais. Jā, nu, ja jānosauc kāda laba pēdējo gadu filma, tad nevaru nosaukt 😁.

 

"Normāli" cilvēki visā pasaulē ar sajūsmu skatās visādus "dzelzs vīrus" un "krītošos mēnešus". Man nekāda skaņa nepalīdzētu līdz pusei noskatīties.😁

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

11.07.2022. , 11:47, Jurkins teica:

Ja skatoties filmu ir vieta domām par to vai skaņa ir stereo/kvadro/hujadro, tad visdrīzāk tā filma nav laba.😉

Mūzika ir svarīga filmas sastāvdaļa… noskaņas radīšanai… un ne tikai mūzika, bet arī skaņas specefekti… kā skaņa izplatās…

Ja tas viss nebūtu svarīgi tad jau kino nelikti nekādus dolby atmoss utt… un tad jau nebūtu ne Hans Zimmer, ne Ar Rahman, ne Newman utt…

Tā kā onkas… biku šaujiet garām ;) 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 52 minūtēm , Zin... teica:

normāli cilvēki to izbauda kopā ar filmu

Kas ir galvenais filmā, izrādē u.t.t.? Protams sižets, kuru skatītājs uztver ar redzi. Neatkarīgi no tā, skatāmies ekrānā vai uz skatuvi - bilde ir faktiski plaknē projicēta. Jā, ja būtu panorāmas kino (kaut kad sen bija tādi mēģinājumi ar 360 grādu bildi, filmēts tika ar kaudzi sinhronu kameru un tādiem pašiem projektoriem), tad jā - 5.1 u.c. izvirtības sevi attaisno. Plaknē redzamam attēlam nekas labāks, par kvalitatīvu stereo nav vajadzīgs. 

 Tas pats ar mūziku - ja klausītājs neatrodas orķestra/grupas/kora/hvz centrā - ko viņš dzird, zālē sēžot? Tieši tā - stereo un neko vairāk, pat ja viņš atrodas pirmajā rindā Dziesmusvēku estrādes priekšā (ja kas, filmējot esmu bijis gan uz estrādes, gan daudzās vietās klausītāju zonā - kā jau teicu, 5.1 dzird tikai koristi/muzikanti, tālāk tikai stereo.

 Mājas apstākļos, pat ja tev ekrāns pa visu sienu - 5.1 ir tikai realitātes kropļošana, tieši tāpat kā visādi HDR u.c. "uzlabojumi" TV bildei.  

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Jurkins teica:

Jā, nu, ja jānosauc kāda laba pēdējo gadu filma, tad nevaru nosaukt 😁.

Kas Tavuprāt ir laba?

Agrāk vienmēr 5dienās gājām uz ķini… bet gribējās ko salīdzinoši vieglu, jautru, ne nopietnu, smagu, kur jāseko niansēm līdzi lai atkostu…

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Regisss teica:

Mūzika ir svarīga filmas sastāvdaļa… noskaņas radīšanai

Un tur nepietiek ar stereo???  Un ja, piemēram, ļaundaris šauj kaut kur aiz kadra, tad pilnīgi pietiek ar skaļāku labo vai kreiso kanālu, jo ja šāviens skan aizmugurē - no kurienes tad šāvējs parādīsies bildē - ierāpsies ekrānā no zāles???

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Jurkins teica:

"Normāli" cilvēki visā pasaulē ar sajūsmu skatās visādus "dzelzs vīrus" un "krītošos mēnešus". Man nekāda skaņa nepalīdzētu līdz pusei noskatīties.😁

Naaaabadziņš…

mani laikam nekad neviens neaizvilks uz šausmenēm… nu kaut ko tādu… 🤪

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , raiviic teica:

no kurienes tad šāvējs parādīsies bildē - ierāpsies ekrānā no zāles???

No kādas no 4 debes pusēm ;) filmas paredzētas lai tajās iejustos… lai būtu kāds no personāžiem no kura skatu punkta ir sižets… attiecīgi ja esi “filmā” tad skaņa un bilde kustas kā realitātē! ;)

 

vai tiešām te cilvēki lasot grāmatu neiejūtas sižetā??? Neiztēlojas?!?!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Regisss teica:

Ja tas viss nebūtu svarīgi tad jau kino nelikti nekādus dolby atmoss utt

Uz mēmo kino cilvēki gāja bez skaņas vispār un bizness gāja no rokas. Kad skatītāju skaits sāka sarukt, tad efektam parādijās skaņa, pēc tam krāsas, tad stereo, tad kvadro, tad 5.1, tad 7.1, tad 3D un gan jau vēl kādu figņu izdomās. Tas ir tikai bizmess un skatītāju pievilināšana. Lielākoties jaunās filmas ir fufelis un nekādi skaņas efekti tur nepalīdzēs. Filmā galvenais ir sižets, nevis skaņu efekti. Nav jau slikti, ja tādi ir, bet ar plikiem efektiem skatītāju nepievilināsi. Es arī uzskatu, ka ar labu stereo skaņu sen diezgan, lai skatītos interesantu un aizraujošu sižetu. Lai baidītu 5.1 skaņu sevi jāpiesprādze centrā pie krēsla un galvu nedrīkst grozīt, jo tad tak efekts tiks sabojāts 😃.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Regisss teica:

vai tiešām te cilvēki lasot grāmatu neiejūtas sižetā??? Neiztēlojas?!?!

Bet es taču jau sen uzrakstīju, ka, ja filma ir laba, tad esi iekšā līdz ausīm un nav svarīgi, vai 5.1 vai 7.1. Tas šāviens nāk tieši no tās puses, no kuras vajag. Tas jau notiek iztēlē. Ir 5.1 vai nav. Protams, tas viss ir subjektīvi.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Didzis teica:

Lai baidītu 5.1 skaņu sevi jāpiesprādze centrā pie krēsla un galvu nedrīkst grozīt, jo tad tak efekts tiks sabojāts 😃.

Vecs steriotips, kas neatbilst patiesībai ;) 

Link to comment
Share on other sites

Ko jūs tur ņemās normāli keksi normālas filmas skatās uz Nokijas podziņnieka 1' ekrāna un skaņas kadu nu dievs devis tai Nokijai ...

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Dils teica:

Ko jūs tur ņemās normāli keksi normālas filmas skatās uz Nokijas podziņnieka 1' ekrāna un skaņas kadu nu dievs devis tai Nokijai ...

Sēžot Audi 80 ar gāzi… 🤪

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Audi 80 ar gāzi, kurā sēž spicie čali ar savām čiksām filmas skatās brīvdabas kinoteātros. Lūk, tā ir īsta atmosfēra.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , Regisss teica:

Vecs steriotips, kas neatbilst patiesībai

Kur nu skaņu režisors sēž studijā, tur arī, mājā klausoties, ir precīzi skaņu efekti   stereo mūzikai, vai kino šāvieniem. Protams, var jau pa telpu pārvietoties, bet tad efekts būs neprecīzs. Nu jā, ja nokraujas ar septiņām tumbām, tad pofig, vai tas šāviena troksmis nāk kresajā ausī vai pakaļā, kruta tak. Protams, telpā ir kāda zona ar pareizu stereo, vai kino efektiem, bet citādi fiziku neapmānīsi.

Pirms 2 minūtēm , base7 teica:

sēž spicie čali ar savām čiksām filmas skatās brīvdabas kinoteātros

Tad nu pilnīgi pofig, kāda tur skaņa un kādu filmu rāda, ka tik meiča smuka. Par to jau stāsts. Tie, kuriem nav blakus foršu meiču, lai apkraujas ar efekttumbām un pašapmierinās.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Didzis teica:

Tie, kuriem nav blakus foršu meiču, lai apkraujas ar efekttumbām un pašapmierinās.

@Regisss mājienu saprati:D

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Didzis teica:

Tie, kuriem nav blakus foršu meiču, lai apkraujas ar efekttumbām un pašapmierinās.

Tie arī noteikti brauc ar Audi 80 ar gāzi un nekad nav motobraucēji utt. 🤦‍♂️
😂😂😂

Just now, base7 teica:

@Regisss mājienu saprati:D

Audi 80 ar gāzi rullē… visas jaunās automašīnas, tehnoloģijas utt. nerullē… 😁😁😁

varu iedomāties skaisto lauku dūdu iekš audi 80 ar tiem “tīģera” beņķu pārvalkiem 😁😁😁

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, raiviic teica:

realitātes kropļošana, tieši tāpat kā visādi HDR u.c. "uzlabojumi" TV bildei.  

Kā tieši paplašināta gamma kropļo attēlu? 😂👍 

Šedevrs

 

 

Te laikam daži ar sirdi aizies, kad pateikšu, kad man arī ir lampas, kas seko līdzi filmas atmosfērai (Philips hue sistēma) 😄

 

 

Tie muļķie skaņu režisori, kas sēž Atmos studijās ar neko nejeedz, izmest visas tumbas un sēdēt uz stereo

 

 

Jautājums cik no šiem stereo faniem ir reālu Atmos dzirdējuši? 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 56 minūtēm , Regisss teica:

skaisto lauku dūdu iekš audi 80 ar tiem “tīģera” beņķu pārvalkiem

Klasiku - nezaimo!

 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Eu, tak viss ir ok. Ko jūs cepjaties! Ir ok gan 5.1 gan 7.1 gan 3Dhvzkādstur. Bet fakts, ka labu filmu var ar baudu skatīties, ja skaņa ir kvalitatīva pat mono (ak dievs, šausmas, frīkiem sēžamvieta sažņaudzas 😁), bet viduvējību nekādi 5D efekti, nekādas super-puper tehnoloģijas nepadarīs baudāmu. Tas n postus augstāk bija mans viedoklis nevis absolūtās patiesības deklarēšana. Ja kādam tas šķiet nepieņemami... nu ko, nu jums nāksies ar to sadzīvot. Un, ja kāds paziņo, ka "normāli cilvēki" dara tikai tā un tā, tad, paldies dievam, ka es neesmu tik normāls 😁.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Stasss teica:

uz tehnoloģijām tendēts forums

biku off:

es gan teiktu, ka viena daļa laikam vēlētos sagaidīt tikai jebkura jaunieveduma, kas pretendē uz skarbo nosaukumu "jaunās tehnoloģijas" visnotaļ slavināšanu un apdziedāšanu, bet uz tām "tehnoloģijām" vērstu jebkuru kritiku uztver kā personīgu apvainojumu 🤣.

Link to comment
Share on other sites

Tak pirms te muldi, nu paskaties kādu filmu ar labiem skaņas efektiem un tad rauj vaļā savu taisnību, kas nepatika, a tā sausa runa :tender:

Labots - jema
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Neticēsi 🤣, esmu redzējis filmas ar labiem skaņas efektiem. Bet labāk skatos labas filmas bez "skaņas efektiem" nekā viduvējas vai sūtīgas ar. Un par to arī ir stāsts. Nevis par to, ka es kādam iesaku izmest miskastē viņa dolbit surround.

Link to comment
Share on other sites

Piekritīšu viedoklim, ka ja filma nepatīk, nav manā gaumē, tad nekādi skaņas efekti nepadarīs to savādāku.

Bet filmu manai gaumei un patikšanai atbilstošu arī 2.0 noskatos un ne vienu reizi vien.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins, ir kāda lieta dzīvē, ko tu izvēlies kvalitatīvu, un neskaiti kapeiku to iegādājoties? Kāda lieta hobijam, labsajūtai? (Jo kā zinām, viss kvalitatīvais ir dārgs...)

Tīri interesei..

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
Pirms 10 minūtēm , androidz teica:

Ja visi būtu tādi tradicionālo vērtību piekritēji kā Jurkins, Didzis utt., 

Es , kā tradicionālo vērtību piekritējs , uzskatu , ka vislabākais sekss ir ar sievieti !

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Grossmeister teica:

ka vislabākais sekss ir ar sievieti !

Te ir indivīdi, kas tev varētu iebilst (ar pirkstu nerādīšu).

Teiks, ka tu stagnē ar savu pasaules izpratni.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...