Jump to content

mājas kinozāle (23.nov)


Daiļais
 Share

Recommended Posts

Pirms 2 minūtēm , Grossmeister teica:

Es , kā tradicionālo vērtību piekritējs , uzskatu , ka vislabākais sekss ir ar sievieti !

Neviens Tev neliek sexot ar 5.1 vai 7.1 vai 5.1.4 mājas kino sistēmām 😁😁😁

Labots - Regisss
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Jurkins teica:

Un, ja kāds paziņo, ka "normāli cilvēki" dara tikai tā un tā, tad, paldies dievam, ka es neesmu tik normāls 😁.

Problēma te cita. Cilvēks grib 5.1 kinozali a atnāk tūlīt vecais kalumasun stāsta, ka stereo īstā lieta, HDR chakareejot bildi un vispār 24" kineskops ir tas ar ko bauda kino un viss pārējais tikai chakareejot visu.

 

Tāpat te breeca, ka fullhd normālam cilvēkam nav vajadzīgs un arī 4k nav vajadzīgs.

Un attopamies 2022 kur pa kapeikām var nopirkt 75" un simbolisku abonēšanas maksu skatīties 4k saturu līdz veemienam pāris sekunzhu laikā nevis desojam uz videonomu pakaļ kārtējai VHS kasetei.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , Stasss teica:

ir kāda lieta dzīvē, ko tu izvēlies kvalitatīvu

Saviem mājdzīvniekiem pērku tikai kvalitatīvu barību. Darbarīki man ir kvalitatīvi. 😉 Jā, bez svarovski kristāliem uz rokturiem un bez 999. proves pārklājuma (pilnīga imunitāte pret to)

Pirms 10 minūtēm , androidz teica:

vai izmantot to jaunmodīgo metodi ar šķeltā granīta asām malām

Tu esi nedaudz auzās iebraucis. 😉 Redzi, mums bieži ir tā... vai izmantot jaunmodīgo metodi ar šķeltā granīta asām malām vai šķeltā granīta asām malām pilnmēnesī zem svētā dižskabārža pirms ieziešoties ar mamuta kakām.

Link to comment
Share on other sites

Ir vēl tāds "sīkums"  ka zīlons ir nobradājis ausis, tur vienalga kāda skaņa, ka tik tv pa visu sienu...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu tā jau var aizrunātie līdz tam - ka tik caurums! ;(

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Grossmeister teica:

uzskatu , ka vislabākais sekss ir ar sievieti !

ir mēģināts arī ne ar sievieti ? 😀

Labots - kaads
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Pārliecība neļauj no tradicionālajiem kanoniem atkāpties ! No šāda aspekta raugoties mans viedoklis ir nepilnīgs .

Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , kaads teica:

ir mēģināts arī ne ar sievieti ?

Reiz man viena šmara neatlaidīgi mēģināja ietrīt "kirbīti". Uz viņas jautājumu, kā es zinu, ka man to (sūtu) nevajag, ja es nemaz neesmu pamēģinājis, mana atbilde bija - dārgumiņ, es nekad mūžā neesmu redzējis (pamēģinājis) beigtu oposumu, bet skaidri zinu, ka man šo nevajag.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , Regisss teica:

varu iedomāties skaisto lauku dūdu iekš audi 80 ar tiem “tīģera” beņķu pārvalkiem 😁😁😁

audi  var pastāvēt malā ar saviem pārvalkiem salīdzinot ar šo

 

image.png.c4c23b93dd8b173fd2e085bcaaa00d5a.png

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , kaads teica:

audi  var pastāvēt malā ar saviem pārvalkiem salīdzinot ar šo

Dārgais, tu neesi biji ne Āfrikā ne austrumos, šādu nabadzību tur klientiem nerāda!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...