Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

pirms 11 stundām , aoma teica:

isi simtomi kā no grāmatas. Pašam nekas, jūtos ikdienišķi, tik tests pozitīvs, un tagad jāsēž mājās

Pēc deltas vai omikrona grāmatas? Delta jau arī drusku sabiedrībā ir.

Link to comment
Share on other sites

Kas un ar kādu mērķi interesējas? :D Ir, ir un div` gabali un jā - skolas vecuma.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Prime teica:

no skolas bērns dāvaniņu atnesa

ko nu stāsti, bērni tak vīrusu nepārnēsā un nenodod, jo slimo bez simptomiem.

 

Protams, sarkasms.

Tieši šodien runāju ar sadarbības partneri, kurai bērns atnesis no dārziņa, pašam diezgan smagi un omei arī. Vecākiem nepielipa. Bet tas jau neskaitās.

Link to comment
Share on other sites

Nu tātad, kurš man te vēl stāstīs, ka masku balle ir / bija nepieciešama? Tiem, kam nav bērnu mājās? :sarkasms:

 

Un kā jūs ar pārliecību varat zināt, no kurienes vīruss tika atnests?

Labots - marrtins
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Ja reiz par maskām un skolniekiem…

 

Mana dēla skolā nesen pateica - nebūs vairs nekādas auduma maskas, nedrīskt (pieļauju, ka "skolas politika", jo medijos bija pretēja info). Skola tikusi pie kaut kādām "mazgājamajām ķirurģiskajām", varot 50 reizes mazgāt, tās tad arī būs jāvalkā. Ja kādam nepatīk - var dot bērnam citur dabūtu "ķirurģisko".

 

Viss jau būtu forši - skola rūpējas par bērniem, nodrošina visiem vienādas(!) uniform… maskas un tā… Tikai kad bērns to masku atnesa mājās, tad izrādījās, ka pirmklasniekam viņa ir daudz par lielu. Ja tās gumijas sakrustotu, tad derētu, bet nu tak nedrīkst viņas krustot :D

 

Nu neko, dodam savējam vienreiz lietojamās bērnu "ķirurģiskās" maskas, tās vismaz der.

Link to comment
Share on other sites

Mana vidējā dēla ģimenē C-19 atnesa mazais no logopēdes (alternatīvi domājošas, kura pēc tam atzinās, ka ir C-19). Brālis nesaslima, vismaz nebija simptomu. Tētis viegli, jo vakcinēts un būsterēts. Tas vēl DELTA laikā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , marrtins teica:

Un kā jūs ar pārliecību varat zināt, no kurienes vīruss tika atnests?

Ja nebūtu faktu, par dāvaniņām no skolas, nebūtu pārliecības.

Bērns viegli c19 pārslimoja, es arī tāpat.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Insekc teica:

Tētis viegli, jo vakcinēts un būsterēts.

Ja šobrīd "viegli" ir "jo vakcinēts un būsterēts", tad kas kalpoja par iemeslu tādiem "viegli" laikos, kad vakcīnu vēl nebija?

 

Don't get me wrong, nesaku, ka vakcīnas būtu sliktas vai vēl sazin kādas. Tik nesaprotu, kāpēc tāda pārliecība, ka tieši vakcīna nodrošina vieglu pārslimošanu (citiem vārdiem sakot - kāpēc tāda pārliecība, ka bez vakcīnas un būstera būtu slimojis smagā formā).

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Varbūt tāpēc, ka cilvēki saskaita smagi un viegli slimojošos un paskatās, kurš vakcinēts, kurš ne?

Nevakcinēti jau arī domā, ka vīrusa nav vai tas tik tāds puņķis. Daži jau arī nesaslimst vai slimo viegli bez nekādas vakcīnas.

 

Taču tos nevakcinētos, kas slimo smagi, taču saskaita.

Kur tur konkrētu pārliecību, ka TIEŠI TEV būs tieši tā - vai tad kāds izsniedz garantijas talonu?!

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Statistiski vidēja vienība tu esi!

Jūsējiem pārsvarā tā!

Tiem tur - pārsvarā šitā!

Nu, šoreiz tev sanāca tā, kā tiem tur, otriem, nu!

Labots - Raimonds1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Raimonds1 teica:

Varbūt tāpēc, ka cilvēki saskaita smagi un viegli slimojošos un paskatās, kurš vakcinēts, kurš ne?

Pēc tādas loģikas būtu jāsanāk, ka teju 100% inficēto ir vakcinējušies. Un tie būtu nevis mazpadsmit tūkstoši dienā, bet krietni vairāk.

 

Pirms 6 minūtēm , Raimonds1 teica:

Nevakcinēti jau arī domā, ka vīrusa nav vai tas tik tāds puņķis. Daži jau arī nesaslimst vai slimo viegli bez nekādas vakcīnas.

Definē "daži". Es tomēr sliecos ticēt, ka viegli slimo nevis daži, bet absolūti lielākā daļa.

 

 

Es jau nezinu, varbūt konkrētajā gadījumā bija kādi objektīvi iemesli, kas liek domāt, ka "jā, tieši šajā gadījumā tieši vakcīna un boosteris paglāba no smagas slimošanas".

Link to comment
Share on other sites

Tu saproti, ka šitāda prātuļošana rosina "domāt" visādus tādus, kuriem prasti vajadzēja aiziet un savakcinēties?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , binary teica:

Es tomēr sliecos ticēt, ka viegli slimo nevis daži, bet absolūti lielākā daļa.

Viens no šī vīrusa visbriesmīgākajiem virulences faktoriem. Darbojas uz sabiedrības apziņu. Man nekas nav. Ko tie citi tur uztraucas. Tev arī nekas nebūs. un Tev arī ne.

Pirms 1 minūtes , binary teica:

Nez vai "visādi tādi" lasa bootu ;) 

Nu, Tu jau neesi vienīgais šāda "narratīva" izplatītājs. Tā ir infekcija. sabiedriski/psiholoģiski/politiska.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

superKrona
Pirms 23 minūtēm , binary teica:

Pēc tādas loģikas būtu jāsanāk,

Vai ta nebiji viedāks? No sērijas, internetā aptauja, cik cilvēku lieto internetu. Rezultāts 100% :)

 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , Raimonds1 teica:

Kur tur konkrētu pārliecību, ka TIEŠI TEV būs tieši tā - vai tad kāds izsniedz garantijas talonu?!

100% pārliecība nav un nevar būt, tāpat kā no kurienes un kas tev atnesīs "paciņu". Bet, saliekot kopā tādus [dažiem nenozīmīgus] faktorus, kā vecums, veselības stāvoklis, slimošanas vēsture, pieejamo statistiku, var izsecināt visticamāko iznākumu.

 

Katrā ziņā nevienam kolektīvistam nav nekādu morālu tiesību pieprasīt kādam citam lietot savu Vienīgo Risinājumu! Un tas ir neatkarīgi no citiem apsvērumiem, kā, piemēram, ka risinājums "darbojas" labi ja 6 mēn.!

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

superKrona
Pirms 4 minūtēm , marrtins teica:

kā vecums, veselības stāvoklis, slimošanas vēsture, pieejamo statistiku, var izsecināt visticamāko iznākumu.

Šo vēl neesi skaidrojis, Neizplūsti garos palagos. Kuru faktoru var aplipināt tikai skolnieks un kuru tikai "fig viņ zin kas" tavuprāt? Varbūt ir kāds pētījums?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , superKrona teica:

Kuru faktoru var aplipināt tikai skolnieks

Atbilde uz tik debilu jautājumu tev būs jāmeklē pašam.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Nav svarīgi, no kā nelabi paliek. OK, par maskām vainīgi, bet tā nebija tāda situācija, kur likās, ka vajadzēs, mašīnu pirkām. Baidies no vilka, mežā nav ko meklēt. Kā jau teicu, esmu imūns gan pret potēm, gan pašu vīrusu.

Link to comment
Share on other sites

Teorētiski, ja viss ir labi, vajadzētu ar to pietikt, bet nu Homo Sapiens, ar krama cirvi smadzenēs iecirsts, ka ka vajag vēl.

Link to comment
Share on other sites

@Maris77 Pats pamēģināji parakt dziļāk? Kārtējais asprāšu kantoris, kurš mēģina izkrāpt naudu no antivaxeriem. Nekas jauns - asprāši var stāties diezgan garā apsūdzētāju rindā. Tad, kad tas nonāks līdz tiesas prāvai (ja vispā nonāks) un kaut kādam lēmuma, Latvijā jau būs nomainījušās 4 valdības.

A, Mārtiņš Krusts ir histērisks idiots, kurš jau brēc par Latvijas politiķu likteni. 

Labots - ruukjis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , kreizā Kāja teica:

Ahā, Kanāda tomēr nobriedusi parādīt ka brīvība nozīmē aizstāvēt brīvus cilvēkus no idiotiem.

Tur ir idioti abās pusēs. Žurnālisti, kuri iegūst datus par cilvēkiem no zagtām datu bāzēm, lai pēc tam varētu viņus terorizēt ar jautājumiem par ziedojumiem... Nu pie tādas žurnālistikas, es nebūtu pārsteigts, ka tas, ko mums parāda, ir kaut kāda sašķobīta realitāte.

Es nesaku, ka protestētāji ir svētie brīvības cīnītāji - tur viss nav melns un balts.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 16 stundām , aoma teica:

. Kā jau teicu, esmu imūns gan pret potēm, gan pašu vīrusu.

dikti nu tu lielīgs, mošk tīršķirnes ārietis ?

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , kreizā Kāja teica:

Ahā, Kanāda tomēr nobriedusi parādīt ka brīvība nozīmē aizstāvēt brīvus cilvēkus no idiotiem.

Interesanti... Atminos, kā tu kvieci, kad ūsainais aizstāvēja brīvus cilvēkus no citādi domājošas niecīgas minoritātes ar baltkrievu tautai absolūti nepieņemamiem uzskatiem.

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , ruukjis teica:

Nu pie tādas žurnālistikas, es nebūtu pārsteigts, ka tas, ko mums parāda, ir kaut kāda sašķobīta realitāte.

Nu, ja var parādīt tikai tikai to vienu provokatoru ar naciku karogu, kurš tika izsviests no protesta, tad ko tur vispār runāt par kaut kādu žurnālistiku. Vai par pieminekļu "apgānīšanu", vai paikas "atņemšanu" bomāriem. Tie ir tie paši, kas taisnu seju stāstīja, ka BLM protesti esot "pārsvarā" miermīlīgi lai gan pat sižeta fonā viss liesmās. Masu medijos no žurnālistikas praktiski nekas pāri nav palicis - pārsvarā politiski motivēti viedokļu atgremojumi. Iesaku paskatīties vēl kādus avotus.

 

Pīpināšana nepatīk tur dažiem? Atminos, atminos kā tādi paši vēl nesen aicināja Stingro Roku...

libs.jpg.d91cf1b8d1b7042aa52d76945f067fc9.jpg

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , alusbundza teica:

redzat , kā notiek, ja joko par kovidu

Pirms laiciņu šo manīju - man gan vairāk šķiet, ka tur kāds apvainojās par, iespējams, nepatiesiem apgalvojumiem, ka kāds kādu mīl :sarkasms:

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , alusbundza teica:

mošk tīršķirnes ārietis

Kkāda 1/4. Tāpat 1/4 čangals, zviedrs, un kas tur vēl.

Link to comment
Share on other sites

2022.02.14. , 08:54, kreizā Kāja teica:

Sadzīvosim, bet sorry, neielaidīšos diskusijā par antivakseru definējumu. 

Jo grūti būs atzīt, ka tie, kurus uzskati par antivakseriem, ir sevī iedzinuši 2 potes+būsteri :D

Link to comment
Share on other sites

pirms 23 stundām , marrtins teica:

Nu, ja var parādīt tikai tikai to vienu provokatoru ar naciku karogu, kurš tika izsviests no protesta, tad ko tur vispār runāt par kaut kādu žurnālistiku. Vai par pieminekļu "apgānīšanu", vai paikas "atņemšanu" bomāriem. Tie ir tie paši, kas taisnu seju stāstīja, ka BLM protesti esot "pārsvarā" miermīlīgi lai gan pat sižeta fonā viss liesmās. Masu medijos no žurnālistikas praktiski nekas pāri nav palicis - pārsvarā politiski motivēti viedokļu atgremojumi. Iesaku paskatīties vēl kādus avotus.

Tad kāda jēga uztraukties par kautkādien notikumiem, kurus tu tāpat nevari parts pārbaudīt, nav ne mazākās sajēgas kas tur notiek reaļi un vispār uz tevi nekā neattiecas.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...