Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Nu pastāsti kāds tev sakars ar tiem Kanādas protestiem un ko tur vispār sajēdz par viņu situāciju tur "uz vietas".

Link to comment
Share on other sites

Jūs redzēsiet, tūlīt mūsu Mārtiņš savos tīklos ievilks Andri un vaļā nelaidīs. Kovids vairs nav aktuāli, tagad Kanādai kārta pienākusi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , AndrisBB teica:

Ne viens, ne otrs.

Tātad, pēc 15 min jau atzīsti, ka tevis sacītais vairs nav tiesa! Turpmāk lūdzu nemētājies ar dezinformāciju!

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Daži nevar iedomāties situāciju, kad informācijas daudzveidība un informatīvais juceklis traucē prasti savakcinēties un pārlieku daudz neinficēties, tērējot valsts naudu pārbaudēm, ārstēšanai un ekonomikas kavēšanai daudzo inficēto dēļ?

Link to comment
Share on other sites

Pat palasīji? Vimpelis! :sarkasms:Pie reizes aizdomājos... vai tava "Display Name" izvēlei varētu būt kāda saistība ar apakšā labajā stūrī esošo bisti...

  • Haha 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

ko ta nu cepaties pa vecām lietām, potes vairs nav modē, jo tik vai tā vis tūlīt atceļas, tagad cukurs un sāls jāiepērk, jo karšs tūlīt sāksies .....

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , AndrisBB teica:

ziņas kautko neobjektīvi atspoguļo

Ziņas un objektīvi? Tak katram ziņu kanālam ir savs saimnieks, kas nosaka ko drīkst, un ko nē.

pirms 4 stundām , alusbundza teica:

tagad cukurs un sāls jāiepērk

Petroleju un sērkociņus aizmirsi, mans fāters bija kara bērns, šīs mantas viņam nekad netrūka :)

P.S.

Cukuru vienmēr Latvijā bijām saražojuši paši, bij mums 3 cukurfabrikas, mājas kārtībā ar var, process gan ir čakarīgs, es kā sīcis esmu asistējis...

Ar sāli un petroleju gan sūdīgāk, tāpat, ja nebūs sērkociņu, azaidu diez vai izdosies pagatavot...

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

19.02.2022. , 16:22, alusbundza teica:

tagad cukurs un sāls jāiepērk, jo karšs tūlīt sāksies .....

Zupu mašīnā ielēju ar Nestes brīvdienu atlaidi. Ne jau tāpēc, ka zupu drīz nevarētu nopirkt. Drīzāk cena drīz var kļūt vēl nepatīkamāka.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , ggg97 teica:

Drīzāk cena drīz var kļūt vēl nepatīkamāka.

Tu arī bīdi konspirācijas? :sarkasms:

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc konspirācijas? Paskaties kā cena kāpusi un neizskatās, ja kas tuvākajā laikā kas mainīsies uz pretējo pusi, tad nu viegli nojaust, ka līkne ies tikai uz augšu.

Link to comment
Share on other sites

@kreizā Kāja - ieteiktu retāk iet garām DUSiem - Tava staigāšana gar tiem iespaido degvielas cenas, VISIEM!

 

P.S. Aicinu tomēr pieturēties pie tēmas!

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Gebreisudibenzelliasuss jau stāsta, ka, ja visi (lasi - visa Āfrika u.t.t., bet tam vajag piķi. Nu sapratāt mājienu ar mietu?) steidzami nevakcinēsies, tad korons mutēšot jo straujāk un esot liela iespējamība, ka no nākošā vīrusa miršot katrs trešais. Tā kā vēl nekas nav zaudēts.

Pirms 23 minūtēm , kreizā Kāja teica:

cena ir jau par 1 centu augstāka

Vai ta neziniet, ka degvielas cena veidojas no biržas cenas izmaiņas moduļa. Ja nafta krīt, tad degviela ceļas, ja ceļas, tad arī ceļas.🤣

Pirms 19 minūtēm , constrig teica:

rīt maize arī būs dārgāka

Rīt pacels maksu par kanalizāciju. Šodien vairāk ieēdi, rīt vairāk izirsīsi un tāpat pa nullēm.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Jurkins teica:

ja visi (..) steidzami nevakcinēsies, tad korons mutēšot jo straujāk un esot liela iespējamība, ka no nākošā vīrusa miršot katrs trešais

Vai tad "neatgriešanās punkts" vēl nav "aiz muguras"?

Jebšu tagadējās vakcīnas kaut kā novērš vīrusa spēju mutēt vīrusa nēsātāja spēju modificēt vīrusu?

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , binary teica:

Vai tad "neatgriešanās punkts" vēl nav "aiz muguras"?

Jebšu tagadējās vakcīnas kaut kā novērš vīrusa spēju mutēt vīrusa nēsātāja spēju modificēt vīrusu?

 

Pirms 29 minūtēm , Jurkins teica:

steidzami nevakcinēsies, tad korons mutēšot jo straujāk un esot liela iespējamība, ka no nākošā vīrusa miršot katrs trešais.

 

Šeit inficēts pilsonis tiek skatīts kā inkubators, kurš vai nu ir, vai nu nav inficēts un cik ilgi tas to infekciju sevī nēsā. To, vai viņš vispār ir inficēts un cik ilgi nēsās to infekciju apkārt un cik vīrusu paaudzes viņā attīstīsies (un varbūt mutēs), nosaka vakcinācija. Nu, ja, un arī uzvedība un ieteikumu un noteikumu ievērošana, bet nu tas jau vairs neskaitās nopietni, jo visi taču cer, ka nu jau viss beigsies, apnicis tas vīruss.

https://jauns.lv/raksts/par-veselibu/487570-no-pozitiva-lidz-patiesam-briesmigam-eksperti-iezime-4-covid-19-pandemijas-scenarijus-nakotnei

Tā nu tie inkubatori staigā apkārt un viens otru aplipina.

99.99999 procentos ar vieglāko omikronu un cik necik paliekošu imunitāti.

Link to comment
Share on other sites

@binary, iedomājies situāciju, kad kāda organizācija tiek pie piķa un sāk labi dzīvot. Un tad pēkšņi iemesls, kāpēc nāca piķis sāk izbeigties. Nu tā ir pilnīgi saprotama, pilnīgi cilvēciska situācija.

 

p.s. gan jau @e = d tūlīt nokomentēs 🤣

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Nevis es esmu nelabojams 🤣, bet visur tā notiek. Nevajag PVO, paņem jebkuru pagasta kantori. Tak līdīs no biksēm ārā, lai finansējumu saglabātu, bet labāk palielinātu. Un es jau pat nepārmetu neko šiem 🤣. Nu tas ir tīri objektīvi. Nu mēs visi tā darītu 😉.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, binary teica:

Jebšu tagadējās vakcīnas kaut kā novērš vīrusa spēju mutēt vīrusa nēsātāja spēju modificēt vīrusu?

Tu taču saproti, ka tikko pajautāji, vai tagadējās vakcīnas var ārstēt vēzi un, iespējams, vieglas formas staru slimību?

Labots - versatile
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , versatile teica:

vai tagadējās vakcīnas var ārstēt vēzi

tagad nē, ļoti ceru kad tuvā nākotnē

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Prime teica:

tagad nē, ļoti ceru kad tuvā nākotnē

Jā, šo es zinu un tehnoloģija izskatās daudzsološa.
Bet nu, nez vai izdosies - I mean, kas ir onkoloģija un saistītie riski, pret šausmām, ko organismam nodara mrna vakcīna? No vēža tak arī mirst tikai riska grupas un vecie, a tie, kas nomirst jauni - nu, tas subjektīvi.

Liekas neticami? Nu, padomā. Pērn no covida LV nomira vairāk cilvēku, kā no vēža (neesmu gan iedziļinājies ciparos, bet tā būtu jāsanāk). Ja tas nav pietiekams iemesls vakcinēties, tad vēzis ar nebūs.

Labots - versatile
  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

@Jurkins, sākoties pandēmijai, daudzām organizācijām "iemesls, kāpēc nāca piķis, sāka izbeigties."

Manējā darba vieta kaut kā spēja pielāgoties "jaunajam normālajam".

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , binary teica:

Manējā darba vieta kaut kā spēja pielāgoties "jaunajam normālajam".

Atrasts big pharma lobists!

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , versatile teica:

Tu taču saproti, ka tikko pajautāji, vai tagadējās vakcīnas var ārstēt vēzi un, iespējams, vieglas formas staru slimību?

Nē, tas nav ne tuvu tas, ko es vaicāju (pat, ja runājam analoģijās).

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, versatile teica:

Atrasts big pharma lobists!

Man ar farmāciju sakara tīri tik daudz, ka starp radiem ir farmac... oh, waitnevermind.

Link to comment
Share on other sites

Tur jau tā fiška, ka nerunājam analoģijās :) Izlasi te bik augstāk likto saiti, kā arī kas vispār ir vēzis un kā darbojas.

Just now, binary teica:

Man ar farmāciju sakara tīri tik daudz, ka starp radiem ir farmac... oh, waitnevermind.

Nu re, tava motivācija aģitēt nevakcinēšanos ir skaidra un finansiāli pamatota - jo vairāk cilvēku slimo ar ielaistām kaitēm (ne tikai covidu, bet covid palīdz citas kaites ielaist), jo vairāk piķa!

Link to comment
Share on other sites

Just now, versatile teica:

Izlasi te bik augstāk likto saiti, kā arī kas vispār ir vēzis un kā darbojas.

Baigi daudz jālasa un jāiedziļinās (vairāk nekā īsie foruma komentāri) ;) Varu jau arī vienkārši ar radiem aprunāties. Ir, kas gāja tam cauri.

Link to comment
Share on other sites

Just now, binary teica:

Ir, kas gāja tam cauri.

Tas, ka cilvēku notriec mašīna, nenozīmē, ka cilvēks spēs uzkonstruēt dzinēju no nulles. Tagad gan runājam analoģijās.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , versatile teica:

Nu re, tava motivācija aģitēt nevakcinēšanos ir skaidra un finansiāli pamatota - jo vairāk cilvēku slimo ar ielaistām kaitēm (ne tikai covidu, bet covid palīdz citas kaites ielaist), jo vairāk piķa!

Pag, es kā reiz esmu pret slimību ielaišanu. Neesi ievērojis, ka es te reizēm paskumstu par to, ka tādi līdzekļi, kādi tiek grūzti covidā, netiek grūzti jomās, kuras uzlabotu veselības sabiedrību sabiedrības veselību (un tādējādi arī novērstu/mazinātu covid "briesmīgumu")?

 

Pirms 2 minūtēm , versatile teica:

Tas, ka cilvēku notriec mašīna, nenozīmē, ka cilvēks spēs uzkonstruēt dzinēju no nulles.

Parasti jau tie, kas iziet tam cauri, par to visu mazliet painteresējas un uzzina vairāk nekā var "izlasīt augstāk liktajā saitē".

Labots - binary
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

@versatile Riski ir vienmēr, diemžēl. 

Dažiem cerība ir pēdējais realitātes salmiņš, kas uztur pie dzīvības. Skumji, bet fakts!

 

Labots - Prime
Link to comment
Share on other sites

Nez vai Latvijā būs daudz cilvēku, kam kāds no radiniekiem - tuvākiem vai tālākiem - nebūs ar vēzi aizgājis. Man pašam ir ļooooti lielas izredzes tieši tā aiziet - ģenētika, saproties. Bet par vēl neeksistējošām ārstniecības metodēm izpētes stadijā gan neviens ar manējiem nerunāja - par to kā reiz vari linkā palasīties.

Ja būtu vakcīna, kas apturētu šūnu mutēšanos (un to kā reiz varētu mrna, teorētiski), tad lielai daļai vēžu būtu iespējams atrast laicīgu risinājumu.

 

@binary a par to tavu otru kalambūru - slimnīcās bez dakteriem nav iespējams ārstēt citus pacientus. Painteresējies, piemēram, par onkoloģijas centru - kāda tur pašlaik situācija, cik % personāla slimo un cik no viņiem vēl ilgi neatgriezīsies pie darbaspējām, ja vispār? Un kāda noslodze ir pārējiem? Pajautā, ko domā ārsti (ne homeopāti) par ierobežojumu atcelšanu pie vairākiem tūkstošiem keisu dienā.
Tu vari runāties ar saviem radiniekiem, bet es katru dienu redzu cilvēku, kas knapi kājas velk, nākot no darba mājās - un tas vēl ir nodaļā, kur tiešs sakars ar covid nav baigi izteikts.

 

Labots - versatile
  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , versatile teica:

Bet par vēl neeksistējošām ārstniecības metodēm izpētes stadijā gan neviens ar manējiem nerunāja - par to kā reiz vari linkā palasīties.

Ja būtu vakcīna, kas apturētu šūnu mutēšanos (un to kā reiz varētu mrna, teorētiski), tad lielai daļai vēžu būtu iespējams atrast laicīgu risinājumu.

oh, ok, paldies.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , versatile teica:

Painteresējies, piemēram, par onkoloģijas centru - kāda tur pašlaik situācija, cik % personāla slimo un cik no viņiem vēl ilgi neatgriezīsies pie darbaspējām, ja vispār? Un kāda noslodze ir pārējiem? Pajautā, ko domā ārsti (ne homeopāti) par ierobežojumu atcelšanu pie vairākiem tūkstošiem keisu dienā.
Tu vari runāties ar saviem radiniekiem, bet es katru dienu redzu cilvēku, kas knapi kājas velk, nākot no darba mājās - un tas vēl ir nodaļā, kur tiešs sakars ar covid nav baigi izteikts.

Nu par to es varu painteresēties tīri tik, cik medijos raksta. Šķiet, būtu muļķīgi, ja "cilvēks no malas" ietu uz onkoloģijas centru un uzplītos ar kaut kādiem jautājumiem. Ja nu vienīgi var vakarā aizbraukt un piedāvāt kādu aizvest mājās, lai nav ar sab.transportu jābrauc, un pa ceļam varētu tā tīri cilvēcīgi aprunāties (bet to es neprotu).

 

Mans viedoklis par ārstu noslodzi - daudzi bija pārslogoti vēl pirms covid ēras. Saprotams, ka covid slodzi nesamazināja. Saprotams arī, ka pie >10k jauniem keisiem dienā (neticu, ka ir tik maz) arī ārsti, visticamāk, slimo masveidā.

 

Mans viedoklis par homeopātiju - nu … ja nekas cits nelīdz, tad var jau cerēt un ticēt. Reizēm problēma ir galvā. Reizēm - ne gluži galvā, bet ārsti tāpat neko nevar palīdzēt (been there).

Link to comment
Share on other sites

Just now, binary teica:

Saprotams arī, ka pie >10k jauniem keisiem dienā (neticu, ka ir tik maz) arī ārsti, visticamāk, slimo masveidā.

Nu un kā tad covid ignorēšana (jeb naudas negrūšana) palīdzēs ārstēt citas slimības?

Zinu lieliskus ārstus, kas mokās ar garo covid un nav zināms, kad un vai atgriezīsies darbā. Jā, cilvēki gados, bet ar milzu un nenovērtējamu pieredzi. Bet te visādi mārčuki viņus jau noraksta - riska grupa. Nu, paskatīsimies, kas tad ārstēs tās pašreizējās neriska grupas.

Pirms 3 minūtēm , binary teica:

tā tīri cilvēcīgi aprunāties (bet to es neprotu)

No offence, bet mēs pamanījām.

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...