Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Pirms 14 minūtēm , versatile teica:

Nu un kā tad covid ignorēšana (jeb naudas negrūšana) palīdzēs ārstēt citas slimības?

To pavaicā tiem, kas "ignorē covid".

Tā vien šķiet, ka vai nu neesi sapratis manu viedokli / nostāju, vai arī es nesaprotu tavējo.

Pirms 14 minūtēm , versatile teica:

Zinu lieliskus ārstus, kas mokās ar garo covid un nav zināms, kad un vai atgriezīsies darbā. Jā, cilvēki gados, bet ar milzu un nenovērtējamu pieredzi. Bet te visādi mārčuki viņus jau noraksta - riska grupa. Nu, paskatīsimies, kas tad ārstēs tās pašreizējās neriska grupas.

Droši vien tie ārsti nebūtu saķēruši "garo covidu", ja tas sasodītais mūrnieks-māceklis būtu vakcinējies un nebūtu saslimis

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , binary teica:

Tā vien šķiet, ka vai nu neesi sapratis manu viedokli

Viedoklis nav "nevajg šķiest navdu kovidam"?

Pirms 9 minūtēm , binary teica:

Droši vien tie ārsti nebūtu saķēruši "garo covidu"

Iespējams, nebūtu saķēruši, ja pašreizējā vakcinācijas aptvere būtu sasniegta pērnā gada jūnijā. Tas bija izdarāms, bet latvietis jau nestrādā, kamēr ar pātagu nesit - tik pēc tam raksta tautasdziesmas par ļaunajiem vagariem.

Kā būtu, ja būtu - to neviens nezinām.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , versatile teica:

Viedoklis nav "nevajg šķiest navdu kovidam"?

Nē, nav gluži tāds. Covid ir tāds "mazliet pretīgs", un kaut kā ar viņu ir jācīnās / jāsadzīvo.

 

Viedoklis ir, ka vakcīnu nepieciešamība lielākajai daļai sabiedrības ir apšaubāms - ir sabiedrības daļa, kurai vakcīnas ir "must have", bet pārējai sabiedrības daļai vakcinācijai vajadzētu būt brīvprātīgai (un nē, "nav spiesta lieta strādāt" neuzskatu par brīvprātīgu izvēli). Cilvēki slimo ar vīrusa infekcijām, tas nav nekas jauns.

 

Vēl viedoklis ir, ka vakcīnu spēja ierobežot covid izplatību ir stipri ierobežota - jā, kaut kādos gadījumos veselīgam trīsdesmitgadniekam palīdz nesaslimt, jā, kaut kādos gadījumos palīdz izslimot ātrāk, bet izskatās, ka covid ir pārāk lipīgs, lai ar vakcīnām varētu novērst covid viļņus. Kaut vai tā pati Dānija - augsta vakcinācijas aptvere, bet kā atcēla ierobežojumus, tā faktiski uzreiz saslimstība sāka pieaugt - pirmās nedēļas lēnāk, pēc tam jau eksponenciāli (tas bija vēl pirms omikrona). Bet nu var jau būt, ka smagi kļūdos un ka viņiem tā saslimstība bija novērojama tikai starp nevakcinētajiem :D

 

Vēl mans viedoklis ir, ka, ja vēlas ierobežot covid izplatību, tad laicīgi ieviesti socializēšanās ierobežojumi ir "must have", turklāt neatkarīgi no vakcinācijas statusa (bet - vakcinācija lieliski palīdz pret smagām sekām). Vai vajag ierobežot covid izplatību? Nezinu, īsti nav viedokļa. Šitais man mazliet par sarežģītu - no vienas puses ir tas, ko minēji par ārstiem, no otras puses ir sabiedrības psiholoģiskā veselība un ekonomiskā situācija.

 

Vēl viedoklis ir, ka, redzot kādus līdzekļus var iegrūzt covidā, sabiedrības veselības veicināšanā IMHO tiek grūzti pārāk mazi līdzekļi (tas galīgi nav tevis minētais "nevajag šķiest naudu kovidam"). Par to pašu diabētu (runā, ka esot covid riska faktors) - esot kādiem 10% sabiedrības, no kuriem puse to nemaz nezina, un 80% gadījumu esot bijuši elementāri novēršami, ja vien to gribētu… Gan jau diabēts šajā ziņā nav unikāls. Un te es nerunāju tikai par finansiālajiem līdzekļiem.

Labots - binary
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , AVilks teica:

Kāpēc konspirācijas? Paskaties kā cena kāpusi un neizskatās, ja kas tuvākajā laikā kas mainīsies uz pretējo pusi, tad nu viegli nojaust, ka līkne ies tikai uz augšu.

Nu tāpēc, ka daži te centās iestāstīt, ka runāšana par inflācija ir spiešana uz sazvērestībām :sarkasms:Personīgi man nav jāskatās tālu un situācija inflācijas sakarā jau sen paredzama.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, versatile teica:

Bet te visādi mārčuki viņus jau noraksta - riska grupa.

Beidz izplatīt dezinformāciju!

 

Pirms 57 minūtēm , versatile teica:

Iespējams /ārsti/, nebūtu saķēruši /"garo covidu"/ , ja pašreizējā vakcinācijas aptvere būtu sasniegta pērnā gada jūnijā. Tas bija izdarāms, bet latvietis jau nestrādā, kamēr ar pātagu nesit - tik pēc tam raksta tautasdziesmas par ļaunajiem vagariem.

Kā būtu, ja būtu - to neviens nezinām.

"Iespējams nebūtu" == "iespējams būtu". Cik tad % iespējams ir tas tavs iespējams? Un beigās vēl pats atzīst - nezinām, kā būtu. Bet sist ar pātagu - pirmais rindā! Tu nu gan esi nožēlojama radībiņa... :( un vēl dezinformators...

 

Labots - marrtins
  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, versatile teica:

Iespējams, nebūtu saķēruši, ja pašreizējā vakcinācijas aptvere būtu sasniegta pērnā gada jūnijā. Tas bija izdarāms, (..)

Ja būtu tā vakcinācijas aptvere sasniegta, tad nebūtu Dānijas variants - atcelti ierobežojumi un nekontrolēta saslimstība? Ja būtu, tad kā tas būtu palīdzējis viņam viņiem nesaķert garo covid?

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , marrtins teica:

Beidz izplatīt dezinformāciju!

Tā nav dezinformācija, tas ir mans subjektīvs viedoklis par to, kāds ir sausais atlikums no mārčukiņu (sugasvārds, lūdzu ievērot - neattiecas ne uz vienu konkrēti, bet uz grūtgalvju kopumu no visādiem pļaviņkociņiem!) darbošanās!

Pirms 18 minūtēm , marrtins teica:

Tu nu gan esi nožēlojama radībiņa...

Nu tad aiziet, pažēlo mani :)

 

Es arī uz lidmašīnu, uz kuru paspēt nav iespējams, skriešu (un esmu skrējis) un runāšu ar visiem - gan pie chekina, gan pie security - lai zinātu, ka esmu izdarījis visu, kas manos spēkos. Tāda man pieeja. Ja ir slimība, ar kuru man risks saslimt un iedzīvoties smagās sekās un ir vakcīna, kas samazina riskus kaut nedaudz - es to iespēju izmantošu. Man tas šķiet racionāli.

Labots - versatile
  • Patīk 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , versatile teica:

Es arī uz lidmašīnu, uz kuru paspēt nav iespējams, skriešu (un esmu skrējis) un runāšu ar visiem - gan pie chekina, gan pie security - lai zinātu, ka esmu izdarījis visu, kas manos spēkos. Tāda man pieeja. Ja ir slimība, ar kuru man risks saslimt un iedzīvoties smagās sekās un ir vakcīna, kas samazina riskus kaut nedaudz - es to iespēju izmantošu. Man tas šķiet racionāli.

Nu viss ir skaisti, tikai kādēļ tu uzskati un / vai atbalsti, ka citiem arī būtu jāskrien uz lidmašīnu vai citiem būtu arī jāizmanto vakcīnas dotās iespējas, iespējams, ar pātagas palīdzību, ja reiz runājam analoģijās?

 

Pārfrāzējot, varbūt būs vieglāk uztvert. Ja ir slimība, ar kuru man risks saslimt ir niecīgs un iedzīvoties smagās sekās ir faktiski neeksistējošs un ir vakcīna, kas samazina riskus kaut nedaudz - es to iespēju neizmantošu. Man tas šķiet racionāli. Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai.

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , marrtins teica:

Ja ir slimība, ar kuru man risks saslimt ir niecīgs

Subjektīvi. Ja slimo 4k dienā, tad risks saslimt nav niecīgs.

Pirms 2 minūtēm , marrtins teica:

smagās sekās ir faktiski neeksistējošs

Subjektīvi. Ja apstājas medicīnas iestādes un tevi pēc autoavārijas aizved uz slimnīcu, kur nākas ilgāk gaidīt rindā un finālā nomirsti no iekšējas asiņošanas - tad, protams, nebūsi nomiris no kovida, bet kovida dēļ gan. Tas, pat nerunājot, ka ja noķer to nenoķeramo vīrusu, iestājas tas faktiski neeksistējošais risks, bet nav kur tev sniegt palīdzību.

Pirms 4 minūtēm , marrtins teica:

Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai.

Vai ta arguments nebija, ka šitā vakcīna nav nekādas zāles?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , versatile teica:

Tā nav dezinformācija, tas ir mans subjektīvs viedoklis par to, kāds ir sausais atlikums no mārčukiņu (sugasvārds, lūdzu ievērot - neattiecas ne uz vienu konkrēti, bet uz grūtgalvju kopumu no visādiem pļaviņkociņiem!) darbošanās!

Labi, pieņemsim. Jebkurā gadījumā interesanta epitetu izvēle. Nedaudz stūrē uz argumentu trūkumā dzīvojošo kopienu ;)

 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , versatile teica:

Subjektīvi

Lūk, lūk! Gluži tāpat kā tavs subjektīvi "risks saslimt" vai "smagās sekās" vai "kaut nedaudz". Tev izdodas arvien labāk. Nākamais solis - saskatīt "subjektīvi" arī paša sacītajā.

 

Pirms 5 minūtēm , versatile teica:

Ja apstājas medicīnas iestādes... bla bla bla

Bet, ja neapstājas... Bet, ja nenokļūst avārijā... Bet, ja bla bla bla..., tad bla bla bla...

 

Pirms 8 minūtēm , versatile teica:

Vai ta arguments nebija, ka šitā vakcīna nav nekādas zāles?

Nezinu, neesmu manījis. Vai šis jautājums bija kā mājiens, ka vakcīnu nepamatota lietošana nav kaitīga?

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

amizanti vērot kā trolli smalki troļļo ar viņa paša paņēmieniem... :mrgreen2:

Labots - Athlons
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Lūk, reāla ietekme no Covid. Sīkums? Varbūt. Bet ir tomēr vēl kaudze iestāžu, kas komunicē pa pastu, ir strikti termiņi un tā - ja dikti nepaveicas, var arī bez īpašuma palikt šāda pasta uzkāriena dēļ.

Pirms 14 minūtēm , marrtins teica:

bla bla bla..., tad bla bla bla...

nu re, beidzot pirksti drukā to, kas galvā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , versatile teica:

Lūk, reāla ietekme no Covid. Sīkums?

Ģībstu! Tevi ir kādas detaļas arī? Veselu 1.5 dienu nestrādās... Tajā laikā labāk pie stūres nesēsties... Bet īpašumus laicīgi pārdot...

 

Pirms 6 minūtēm , versatile teica:

nu re, beidzot pirksti drukā to, kas galvā.

Hehehe - argumentu trūkums! :sarkasms:

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , marrtins teica:

Ģībstu! Tevi ir kādas detaļas arī? Veselu 1.5 dienu nestrādās...

Ir arī mazie veikali, kur pēdējās pāris nedēļas gaisma nav logos redzēta. Sīkums? Gan jau. Laucinieki jau tāpat riska grupa...

Pirms 2 minūtēm , marrtins teica:

Hehehe - argumentu trūkums!

Pārfrāzējot senu mongoļu kara gudrību - pret cirvi argumentu nav.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Pirms 32 minūtēm , versatile teica:

Vai ta arguments nebija, ka šitā vakcīna nav nekādas zāles?

Kur tu tādu argumentu dabūji? Feisbukā? :sarkasms:

 

Farmācijas likums

Citēt

17) zāles — jebkura viela vai vielu salikums, kas uzrāda īpašības, kuras vajadzīgas, lai ārstētu cilvēku un dzīvnieku slimības vai veiktu šo slimību profilaksi, kā arī jebkura viela vai vielu salikums, ko var izmantot vai ievadīt cilvēkiem vai dzīvniekiem vai nu ar mērķi atjaunot, uzlabot vai pārveidot fizioloģiskās funkcijas, izraisot farmakoloģisku, imunoloģisku vai metabolisku iedarbību, vai noteikt medicīnisko diagnozi;

 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

  

Pirms 1 minūtes , versatile teica:

Ir arī mazie veikali, kur pēdējās pāris nedēļas gaisma nav logos redzēta. Sīkums? Gan jau.

Konkrēti - kuri tie būtu? Dēļ kādiem iemesliem? Pieņemu, ka veikalnieki kā likumpaklausīgi pilsoņi būs Vienīgo Risinājumu ieguvuši vēlākais pērn rudenī.

 

Pirms 6 minūtēm , versatile teica:

Pārfrāzējot senu mongoļu kara gudrību - pret cirvi argumentu nav.

Mongoļi vai to kara gudrības tev nepalīdzēs - ja nav argumentu, tad nav.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Kā jau teicu, man covids ilga 1 VIENU dienu, simptomi ka no gripas, tā parasti ilgāk noslogo, varbūt tiešām ši slimība izgudrota, lai atsijātu nīkuļus...

P.S. Pieļauju, ka nīkuļi, kas izdzīvoja, tūlīt sāks protestēt... :D

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , aoma teica:

varbūt tiešām ši slimība izgudrota, lai atsijātu nīkuļus...

Vai arī lai atstātu dzīvot idiotus. Kas to lai zina.

 

Pirms sāc protestēt, es ar izdzīvoju :))

Link to comment
Share on other sites

superKrona

Ir kaites, kas šķiro nīkuļos, bet ir, kurām vienalga, un par nīkuļiem paliek, kad tiem uzbrukušas šīs kaites. Piem., AIDS, hapatīts, tuberkoloze utt. Gripa parasti atsijā nīkuļus, bet mēdz arī pačakarēt organismu nenīkuļiem. No gripas katru sezonu aiziet ap 100 nīkuļi. Tas pats baktērija - Leģionārs ir tikai nīkuļiem (veco ļaužu pansionātiem), nenīkuļiem tikai nedaudz temperatūru paceļ. Arī covids, kad nebija omikrons, ņēma nīkuļus, bet čupai nenīkuļu šo to sačakarēja, piem. plaušas, bet tās atjaunojas ar laiku.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , aoma teica:

varbūt tiešām ši slimība izgudrota, lai atsijātu nīkuļus...

Viss ir atkarīgs no risinājuma, uz kura uzrāvies.

Jā, manā famīlijā arī 99% bij omiks, ~3 dienas pa māju padzīvojos, +37.0 un viss bumbās.

Sākotnējie risinājumi gan skarbāk pļāva...

Un arī tiem, kas norāvās un izdzīvoja, veidojās visādi gļuki...

Bet ja tā to ņem, ta cilvēki ir izdzīvojuši gan pēc mēra, gan pēc spāņu gripas...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , M@R$$ teica:

Viss ir atkarīgs no risinājuma, uz kura uzrāvies.

Mammai 5dien bija jocīga pašsajūta, 6dien sāka sāpēt galva, joprojām ignoors, neba pirmo reizi sāp galva, 7dien no rīta ātrie bija ciemos. Omikrons ciemos BEIDZOT (brīnos kā agrāk iztika bez kovida veiksmīgi). Šodien mazliet labāk, bet tālu no 37c un vieglām iesnām. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , M@R$$ teica:

~3 dienas pa māju padzīvojos

man sanāca līdzīgi.. visas alfas, betas, deltas veiksmīgi noskipoju.. lūk omikrons mistiskā veidā mani noķēra (pieļauju, ka sīči transfērēja) :D

6d maziņš krekšķis (šķiet bija), 7d jau toč bija sajūta, ka kkas ir, likās, ka pat mazliet temp, kopumā jutos ok, nākamās 2d deguns papuņķojās, 3d uztaisīju AG un bija pozitīvs... 6d jau negatīvs, 1d jau darbos :D

 

un jāsaka, ka tīri formāli skatoties..  pieskaitāms pie cilvēkiem ar riska faktoriem (asinsspiediens, ir arī lieks svars..), bet par laimi ar imūnsistēmu viss kārtībā, pa visiem miljons darba gadiem uz darbnespējas lapas esmu bijis vien 5 dienas un pat šoreiz iztiku bez (paldies attālinātam darbam)

Link to comment
Share on other sites

Wow, tik labs pētījums, ka jāpērk! Nopirki? Kamēr nav pilnais teksts (pirkt netaisos), tikmēr jāvadās pēc tās twitter bildes, ko ieliki. Pat ja tur viss kārtībā ar pašu pētījumu, keisu kritums atšķiras par 5/100 000 pēc pusotra mēneša, kas ir 0 - nu taisni ko es saku! Tas nav vēl niecīgāk kā Vienīgā Risinājuma smago blakus efektu skaits uz 100 000? Un tie confidence intervāli... Ģībstu un jau skrienu ar ķerru pēc maskām :sarkasms:

 

Slinkums bija iepriekš likt, bet, ja reiz aizsāki... CDC turpina savu propagandu un nu jau pavisam nekrietnā veidā. Paņemts pētījums, kur, pa telefonu aptaujāto, niecīgais skaits sanācis pilnīgi divās, atšķirīgās un nesalīdzināmās grupās. Nekam nederīgs "pētījums". Tas vēl būtu tā, bet tie bezkauņas tak nekaunējas pat uztaisīt bildīti ar procentuāliem riska samazinājumiem, kur auduma maskas itkā samazinot risku par 56%. Un bezkaunības kalngals ir pat pielikt zvaigznīti, ka tas nav statistiski nozīmīgs rādītājs... Ko tie rādītāji nozīmē? 56% - vietās, kur nav masku mandāta, vajadzētu vidēji redzēt ~2x ja ne vairāk keisus. Bildīte piemiņai:

cdc56-hi.thumb.jpg.ae5d143565fb1b56ae57e8028045acac.jpg

 

Labots - marrtins
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Galvenais - pašam neapdedzināties! :sarkasms:Veikaliņu sarakstu vēl kompilē?

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 38 minūtēm , marrtins teica:

Bildīte piemiņai:

Draudziņ, tev pie okulista, paskatīties, kur kāda zvaigznīte pielikta. Vai vismaz skaidrāku bildīti ielikt.

Pirms 27 minūtēm , marrtins teica:

Veikaliņu sarakstu vēl kompilē?

Nejauc mani ar Ķoniņu Muldi? Tas mūždien kerneli kompilē.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , versatile teica:

Draudziņ, tev pie okulista, paskatīties, kur kāda zvaigznīte pielikta.

Ļoooti atvainojos... Tik tiešām - ne zvaigznīte, bet #. Nu viss... fact checked - false

 

Ieliku lielāku bildi.

 

Pirms 6 minūtēm , versatile teica:

kerneli

Te nu bija... :(

 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Kovids Dolomītos 🤪

 

3C1326EB-5EC8-4D49-80F2-F18D203BA790.thumb.jpeg.046038f4f3fd83114d885e76191b3ea6.jpeg

 

šodien Cortina D’Ampezzo vispār sviests pie pacēlājiem… Atšķirībā no Plan de Corones tur tikai ~5% lietoja respiratorus. Dienvidtirolē ir obligāti FFP2 jālieto… izskatās ka Lombardijā savādāk, lai gan zīmes tās pašas visur…

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kamēr visur plūst info par blaknēm, par to ka mirst vairāk pilnibā vakcinētie etc. un valdības cītīgi karo pret cilvēkiem

 

Anglijas karalieni filmejot parāda kā viņa lieto zirga pastas tabletes nevis aizsargā sevi ar vakcīnu.

Klassika, nabagiem jalieto experimentāla draza, kamēr bagātie lieto zāles kuras aizliedz visiem citiem :D

 

1a266e0cae7f8f07c0520d9ef0046835ca5764fcf960c6bcdae610768623c5c7.thumb.jpg.0e1903d1438fb227b99aad71957baef8.jpgce3bfbb996abf496c6cad896889c4c7c9f1f237f6a7ab6f707f4bb064a80141b.jpg.8425d1c49dead45bcfbbd587eba041f0.jpg

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Regisss teica:

Kovids Dolomītos

 

Ņja.. pagājušonedēļ Livigno neviens pārāk neiespringa, tik pie slēgtajām gondolām onka dežurēja un visiem bez maskām aizrādījumus izteica. Un tautas lērums milzīgs. Mazāk bija kā citus gadus, bet vienalga daudz. Krogos mierīgi bez maskām varēja.

Jā, un arī FFP2 tikai par maskām tiek uzskatītas.

Un katru rītu pacēlāja pase pa jaunu jāsalinko ar zaļo sertifikātu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Laxe teica:

Anglijas karalieni filmejot parāda kā viņa lieto zirga pastas tabletes nevis aizsargā sevi ar vakcīnu.

Klassika, nabagiem jalieto experimentāla draza, kamēr bagātie lieto zāles kuras aizliedz visiem citiem

 

https://www.euronews.com/next/2022/02/22/is-queen-elizabeth-ii-taking-ivermectin-tv-blunder-fuels-false-rumours

 

Ka man patīk, ka 99 no 100 postiem ieliec vienkārši pilnīgu mēslu. Turpini un citā topikā gaidi ko Baidens lems par tavu saimnieka nākotni :sarcastic:

  • Atbalstu 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

binary

Latvijas vīri! Apvienojamies! Kas vēl to nav izdarījis - atpestiet savas sievas no zeķbiksēm!

Kembridžas Universitātes pētnieki, pamatojoties uz 2020. gadā sāktu pētījumu, ir secinājuši, ka tas mūs atbrīvos no Covid-19!

https://www.apollo.lv/7447756/petnieki-atklajusi-ka-zekbiksu-un-maskas-kombinacija-visefektivak-pasarga-no-covid-19

 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...