Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

pirms 1 stundas , Zin... teica:

Par Omikronu tāpat īsta skaidrība ir tikai tagad nevis mēnesi atpakaļ. 

Nu kudāāā.... Decembrī jau UK teica, ka omikrons ir nekas bīstams. Pēc Dienvidāfrikas datiem. Nu, kā zināms, uz salas protams, ka ieslēdza paranojas režīmu, bet tas viss tā arī rezultējās, ka sākotnējiem Dienvidāfrikas datiem bija taisnība.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , marrtins teica:

Mmmmm, bet tu sildi manu sirdi :)

Ļoti ceru ka kāda sieviešu dzimuma persona silda daudz vairāk! 😅 savādāk jāsāk baidīties 🤪 (sarkasms) 

 

Pirms 5 minūtēm , marrtins teica:

Lai labi atpūšās!

Paldies!

 

Reāli varētu šis vīruss beigties un viss atgriezties vecajās sliedēs, kad visi draugi jokoja, ka garīgās jau nepielīp, un dzēra no vienas pudeles, glāzes…

 

Interesanti, ja viss tā beigtos, cik ilgā laikā cilvēki atgriestos pie veciem uzvedības modeļiem?! Vai tā vairs nekad nebūs?!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 44 minūtēm , Regisss teica:

Nē… bet mēs te diskutējam par pilnīgi sviestu… būtu ievērojuši (ieverojuši ne tēlojuši, ka ievērojam) ekspertu norādījumus, rekomendācijas, tad daudz mazāk būtu saslimušo un mirušo…

No kurienes tāda pārliecība? Un kuru "ekspertu" rekomendācijas? Trojanska? Jo viņam intuitīvi liekas? :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Regisss teica:

Reāli varētu šis vīruss beigties un viss atgriezties vecajās sliedēs, kad visi draugi jokoja, ka garīgās jau nepielīp, un dzēra no vienas pudeles, glāzes…

Nu nez nez... Pagaidām es pieturos pie interpretācijas par varas kārajiem psihopātiem: "divi soļi uz priekšu, viens atpakaļ"

Paskatīsimies. Bļ..., bet, ja es tomēr būšu kļūdījies par tiem Zaļajiem Papīriem, tad es no priekiem lēkāšu vēl nekad neredzētā mošpitā, bet @Zin... nosūtīšu kasti gardākā alutiņa pēc izvēles...

 

Bet dzert no vienas glāzes / pudeles === slepkava, ceļi līdz elkoņiem... utt...

 

Pirms 9 minūtēm , Regisss teica:

Interesanti, ja viss tā beigtos, cik ilgā laikā cilvēki atgriestos pie veciem uzvedības modeļiem?! Vai tā vairs nekad nebūs?!

Man nav pārliecības, ka kaut kas būtu beidzies. Es, protams, CERU, ka kļūdos, bet, kā zinās, cerība nav nekāds arguments.

  • Patīk 1
  • Haha 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , marrtins teica:

nosūtīšu kasti gardākā alutiņa pēc izvēles...

Šeit gan Tu ieberzies konkrēti, Tu pat iedomāties nespēj cik te var alus maksāt :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Tuubijs teica:

ka viņi visi izsaka tikai prognozes?!

Un balstoties uz tām "prognozēm" daudziem cilvēkiem tiek atņemti iztikas līdzekļi. Tev tas šķiet ok? 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , x_rays teica:

Un balstoties uz tām "prognozēm" daudziem cilvēkiem tiek atņemti iztikas līdzekļi. Tev tas šķiet ok? 

Lūdzu precizē, kam un kādos apstākļos, tiek atņemtas darba vietas!

Link to comment
Share on other sites

Just now, x_rays teica:

nevakcinētajiem.

Tā jau viņu izvēle! Arguments neiztur kritiku ;) 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Regisss teica:

Tā jau viņu izvēle! Arguments neiztur kritiku ;)

Paga paga. Mums nav obligāti jādara tas, ko mēs nevēlamies darīt. Bet ja piespiež, tad tas jau sāk vilkt uz totalitārismu.  

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , x_rays teica:

obligāti jādara

 

Pirms 1 minūtes , x_rays teica:

Bet ja piespiež


parādi kaut vienu gadījumu, kad ar ieroci pie galvas ir likts vakcinēties.

 

Pirms 2 minūtēm , x_rays teica:

nevēlamies

Pats atbildēji… tiek dota izvēles iespēja! Un ja nevēlies, tad pats vainīgs ;) 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Regisss teica:

parādi kaut vienu gadījumu, kad ar ieroci pie galvas ir likts vakcinēties.

ja izvēle ir zaudēt darbu un palikt bez iztikas līdzekļiem, tad tas ir tieši līdzvērtīgi ierocim pie galvas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , x_rays teica:

izvēle ir zaudēt darbu

Izvēle ir vismaz starp 2 lietām - vakcinēties vai nevakcinēties… ja izvēlies nevakcinēties, tad pats rēķinies ar sekām… viss… par ko stress? Cilvēks izdarīja apzinātu izvēli un pats rēķinās ar konkrētā lēmuma sekām… 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Regisss teica:

ja izvēlies nevakcinēties, tad pats rēķinies ar sekām… viss… par ko stress?

Nopietni? Līdz šim es domāju, ka cilvēki izvēlas vakcinēties savas veselības dēļ.

Labots - x_rays
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , x_rays teica:

izvēlas vakcinēties savas veselības dēļ.


Nu bet kur es saku ko citu?! Slims darbinieks nav darba devējam vajadzīgs ;) 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Regisss teica:

Slims darbinieks nav darba devējam vajadzīgs ;)

pastāsti to gripai, vēža slimniekiem, vēl miljons citu slimību uz pasaules. Nez kāpēc tiek uzturēts haips tieši uz c19? Principā ja ieviestu maksimālās veselības pārbaudes, tad darba devēji varētu tos darbus dot paši sev :D jo nebūtu neviena, kas atbilstu kritērijiem :D

 

273658627_4437013983065063_5967917955481328608_n.thumb.jpg.ecf186f4fd0aa34cef7df88273b686df.jpg

 

Labots - x_rays
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 54 minūtēm , x_rays teica:
1 stundu atpakaļ, marrtins teica:

nosūtīšu kasti gardākā alutiņa pēc izvēles...

Šeit gan Tu ieberzies konkrēti, Tu pat iedomāties nespēj cik te var alus maksāt :D

Es apzināti atstāju "pēc izvēles" ;)

 

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 42 minūtēm , Regisss teica:
Pirms 43 minūtēm , x_rays teica:

nevakcinētajiem.

Tā jau viņu izvēle! Arguments neiztur kritiku ;) 

Arguments vakcinēt visus pēc kārtas neiztur kritiku. Linku studijā došu tikai un vienīgi pēc tava linka :sarkasms:

Pirms 37 minūtēm , Regisss teica:
Pirms 41 minūtēm , x_rays teica:

nevēlamies

Pats atbildēji… tiek dota izvēles iespēja! Un ja nevēlies, tad pats vainīgs ;) 

Pilnīgi debils arguments. Šašam precīzi tāds pats.

Pirms 23 minūtēm , Regisss teica:
Pirms 28 minūtēm , x_rays teica:

izvēlas vakcinēties savas veselības dēļ.


Nu bet kur es saku ko citu?! Slims darbinieks nav darba devējam vajadzīgs ;) 

Tātad, ja darbinieks saslimis, tas darba devējam nav vairs vajadzīgs? Kuriem darba devējiem? Visiem? Dažiem? Tev? 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , rubb teica:

Vai darba devējam ir pienākums pakļaut savu biznesu riskam tikai tāpēc, ka kādam ir īpaša pieeja dažām lietām un ir darba devēja biznesu apdraudošs dzīves veids?

@rubb jau pašā sākumā, tikko vakcīnas parādījās, to ražotāji negarantēja, ka vakcinēts cilvēks neaplipinās citus. Kur te tie riski? Kur apdraudējums? 

Link to comment
Share on other sites

Atkal tas pats. Vai ir atškirība starp to, vai cilvēks pārslimo viegli, tikai dažas dienas, vai nogāžas uz pāris nedēļām?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , x_rays teica:
Pirms 7 minūtēm , marrtins teica:

Es apzināti atstāju "pēc izvēles" ;)

Drosme lai ir Tavs sabiedrotais

Nu ja. Lai pastiprinātu manu sajūsmu. Es, protams, vados pēc principa gardāko, tas akurāt nenozīmē dārgāko, bet, protams, var sakrist. Bell curve tā teikt.

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , rubb teica:

Atkal tas pats. Vai ir atškirība starp to, vai cilvēks pārslimo viegli, tikai dažas dienas, vai nogāžas uz pāris nedēļām?

Atkal tas pats. No kurienes Tev tā pārliecība, ka nevakcinēts slimos pāris nedēļas, bet vakcinēts pāris dienas. Varbūt nevakcinēts neslimos vispār???? Jo nesaslims. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

No kurienes pārliecība, ka nevakcinēts neslimos, un tajā pat laikā vakcinēts - saslims?

Pieredze un statistika tā kā liecina par citu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , rubb teica:

@x_rays vai zini vēl kādu pašlaik aktuālu slimību, kas tik labi izplatās, čakarē cilvēku dzīves?

Tu tādu zini? Nosauc!

 

Pirms 9 minūtēm , rubb teica:

Esi domājis, cik ļoti  darba devējs ir ieinteresēts darbiniekos, kuri ilgstoši, neprognozējami slimo?

Vai Covid sakarā var runāt par darbinieku ilgstošu neprognozējamu slimošanu? Ja var, tad atsauc!

 

Pirms 10 minūtēm , rubb teica:

Vai darba devējam ir pienākums pakļaut savu biznesu riskam tikai tāpēc, ka kādam ir īpaša pieeja dažām lietām un ir darba devēja biznesu apdraudošs dzīves veids?

Darba devējam tas tā kā būtu pašam jāizvērtē nē? Vai tomēr tas būtu jādara kādām nebūt Kompetentajā Personām, kuras vadās pēc tik pat kompetentiem ekspertu viedokļiem.?

 

Pirms 12 minūtēm , rubb teica:

Pie tam, nav jau arī gluži tā, ka visiem darbiniekiem obligāti jāvakcinējās - tas ir noteiktām grupām.

Ej ej? Sadarblalpatatutūlapata spējīgie papīri tad kam ir / bija nepieciešami?

 

Pirms 13 minūtēm , rubb teica:

Darba devējam tika rasts mehānisms, lai tādus cilvēkus, kas ir gatavi savu principu dēļ apdraudēt citus, tai skaitā arī darba devēja intereses, varētu normāli, bez čakara atlaist no darba. Un to arī darba devēji izmanto.

Ja to darba devēji izmanto, tā nebūtu nekāda problēma. Problēma jau ir tajā, ka Kompetentie izdomā "aizsargāt" darba devēja intereses, viņam to nemaz neprasot. Ir milzīga atšķirība, ja valsts stājas [vardarbīgās] attiecībās ar pilsoni vai pilsoņi savā starpā veic brīvprātīgas transakcijas

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, rubb teica:

No kurienes pārliecība, ka nevakcinēts neslimos

No sevis. Kad vēl nebija vispār vakcīnas, sanāca darbu dēļ ļoti daudz pa hospitāļiem vazāties un nekas. Nu neticu, ka gada laikā pie tik intensīvas saskares es nevarētu noķert to baisi lipīgo vīrusu, kad uz salas bija pilnais lokdauns. Nu savakcinejos, kad rinda pienāca. drošības pēc. Un jau teicu, pēc potēm veselība pasliktinājās. Tā kā... mana izvēle bija mana izvēle, bet neuzskatu, ka būtu pareizi uzspiest visiem to darīt bez iepriekšējas veselibas pārbaudes un ārstu akcepta.  Gripas potes nekad lietotas netika un arī netaisos.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , rubb teica:

Atkal tas pats. Vai ir atškirība starp to, vai cilvēks pārslimo viegli, tikai dažas dienas, vai nogāžas uz pāris nedēļām?

Atsauci! Cik % nogāžas uz dažām dienām un cik % uz dažām nedēļām pret cik % vakcinēto nogāžas uz dažām dienām un cik % vakcinēto uz dažām nedēļām. Citādi - vēlamā uzdošana par esošo, lai neteiktu skarbāk!

Pirms 11 minūtēm , rubb teica:

No kurienes pārliecība, ka nevakcinēts neslimos, un tajā pat laikā vakcinēts - saslims?

Pieredze un statistika tā kā liecina par citu.

Kur skaties statistiku? Padalies ar linku!

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , kreizā Kāja teica:

Draugi sūta no Izraēlas

Tu taču zini, ka ņemot vērā vīrusa izplatību, Izraēlā nav tik vienota viedokļa par būsteru lietderību arī akadēmuskajā un praktizējošo ārstu vidē?

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , x_rays teica:

ja izvēle ir zaudēt darbu un palikt bez iztikas līdzekļiem, tad tas ir tieši līdzvērtīgi ierocim pie galvas.

Kautkā neatminos ka uz salas bij obligāta vakcinēšanās un kādu laida vaļā no darba, ja nav vakcinēts, it īpaši vispārīgā darbinieku trūkuma laikā. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , Regisss teica:

Nu bet kur es saku ko citu?! Slims darbinieks nav darba devējam vajadzīgs ;) 

Tad kāpēc, piemēram, diabēts vēl nav izskausts?

 

pirms 10 stundām , rubb teica:

Līdzīgi ir ne tikai ar COV, kaut vai dzērāji, narkomāni un citi ar savādāku dzīves uztveri un vērtībām. Darba devējam nav vajadzīgs cilvēks, uz kuru nevar paļauties.

Parasti jau darba devējs izvēlas, kādi cilvēki viņam ir vajadzīgi.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Kā tur precīzi tas Trojanskis prognozēja?

Vai tur bija vārdi - ja ar omikronu slimos tikpat nopietni jel kādā teikuma konstrukcijā?

Vai arī - balstoties uz tagadējiem saslimstības datiem un slimnieku skaitu slimnīcās?

Vai tur ir nojaušams, ka tā ir pieļāvuma forma tai prognozei - ja-tad, ja ne, tad ne?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 55 minūtēm , AndrisBB teica:

kādu laida vaļā no darba

Medicīnas un aprūpes sektors. Tiesa, tika dots pusgads, lai sapotētos.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , binary teica:

Tad kāpēc, piemēram, diabēts vēl nav izskausts?

 

 

A kāpēc iesnas nav izskaustas? Sezonālā gripa? 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , AndrisBB teica:

uz salas

Es šajā gadījumā biju domājis situāciju LV, jo tā sanācis, ka zinu dažus, kuri ir neapskaužamā situācijā. Atvainojos, ja neprecīzi izteicos.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , binary teica:

diabēts vēl nav izskausts?

Turpinoties antivakseriem tādā mērā plosīties kā tagad, tad drīz nekas vairs netiks izskausts. Jo gan jau pretdiabeetu potē būs litija oksīds, apgraizītu ebreju olu spalvas, daļiņas no sorosa izelpas un kariņa pirdiens. 

 

Šodien piemēram antivakseri skaļi bļauj, ka baku pote bija AIDS iesākums 

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , binary teica:

Tad kāpēc, piemēram, diabēts vēl nav izskausts?

Tas tak bija joks, es ceru?

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , kreizā Kāja teica:

Kur ir sertifikāts ka Piebalgas ir labāks, pētījumi, pierādījumi grafiki un tabulas, a?

Jampamp, vismaz es tev nespiežu to dzert vai nedzert ar bandītiskām metodēm! Atšķirību jūti? Izskatās, ka nē!

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Zin... teica:

Jo gan jau pretdiabeetu potē būs (..)

Runā, ka efektīva pretdiabēta pote esot "pareizs" dzīvesveids, varot novērst 80% diabēta gadījumu.

 

Pirms 37 minūtēm , darklight teica:

Tas tak bija joks, es ceru?

Kā saka, katrā jokā esot daļa joka.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , binary teica:

Runā, ka efektīva pretdiabēta pote esot "pareizs" dzīvesveids, varot novērst 80% diabēta gadījumu.

Meh, tas tak ir grūti, salīdzinot ar poti - čiks un viss. Nu tad labāk visiem sapotēties, lai drošāk man drošāk! Neee-lūdzam! Pieprasā-am!

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...