Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

1 stundu atpakaļ, Zin... teica:

Nakamd4dien visi fazhizzzma ierobežojumi beidzās UK. Paziņoja. 

 

Tad jau varbūt jāsāk ņemt piemērs no tā angļu automehāniķa? Bet ak vai, tas piemērs diemžēl parādīs, tas ko šeit fazhhizma apkarotājiem negribas. Tādēļ jāmeklē citi piemēri, kas atbilst viņu ideoloģijai, ka neko nedarīt ir tā pareizā pieeja.

Nu nu - papīrus pat neprasīs? Nu tad es priecājos līdz ar tevi, tik tiešām! Tik nevajag pašam izdomāt ko kāds cits grib vai negrib?

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , marrtins teica:

Nu nu - papīrus pat neprasīs? Nu tad es priecājos līdz ar tevi, tik tiešām! Tik nevajag pašam izdomāt ko kāds cits grib vai negrib?

Diez kā viņiem šis izdevās? Droši vien neko nedarot, tik mašīnai pa riepu uzsperot, aizejot prom un atdodot auto atpakaļ bez jebkāda remonta un norādēm kā auto lietot pareizi. 

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Salīdzinājums ar auto nekam neder.

Auto diagnostikas un labošanas laikā nemutē, nepārvēršsas no dīzeļa par benzīnnieku, no 4 cilindru motora par 6 cilindru, no common rail par prastu vecā parauga motoru.

Klienti arī nemitīgi netraucē mehāniķiem, nepieprasa visādas tiesības jaukties labošanas procesā utt.

pirms 3 stundām , marrtins teica:

Nu tad kam mums tādi eksperti un Kompetentie? Tas ir tāpat kā auto aizvest uz servisu, kur mehāniķis diagnosticēs / modelēs ačgārnu vainu un trīs mēnešus eksperimentēs, visu auto pārlasīs un vēl beigās kopā nemācēs salikt... Bet prasīs pilnu samaksu par stundām, protams. Nezinu kā tev, bet man tāda tipa lēmumu pieņēmēji, eksperti un Kompetentie nav vajadzīgi.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , ggg97 teica:

Par cik jau 10 dienu sēžu mājās ar covidu, ienāca prātā ķecerīga doma, pārbaudīt, vai mani serķi derīgi. Aizdomas piepildījās, vairs nav derīgi. Arī decembra balstvakcīnas serķis nav derīgs. 

Nevis "vairs nav derīgi", bet nav derīgi, kamēr esi slims. Tur ir konkrētu dienu skaits, kad pēc saslimstības apstiprināšanas skaities vesels un kad tiek atjaunoti sertifikāti. Tev būs, gan vakcinācijas, gan pārslimošanas. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Raimonds1 said:

Salīdzinājums ar auto nekam neder.

Auto diagnostikas un labošanas laikā nemutē, nepārvēršsas no dīzeļa par benzīnnieku, no 4 cilindru motora par 6 cilindru, no common rail par prastu vecā parauga motoru.

Atvainojos, Jūs reizēm mazliet par daudz sajaucat Jūsu auditoriju  ar Jūsuprāt " planktonu vulgaris ". 

Interesanti kādēļ Jūs varat uztvert sevi augstāk par to pat automehāniķi vai apkopēju?

 

Jūs acīmredzami zināmu iemeslu dēļ  laikam sen vairs nestrādājat profesijā. 

Nav tik neredzami šie iemesli. 

Nekāda vaina, līdz Jūs nesākat uzskatīt sevi par  eliti un  cilvēkus forumos par Jūsuprāt " planktonu, patērētāju utml ". 

 

Savukārt par to auto, varbūt palasiet jebkura, kaut traktora dīzeļa dokumentāciju. 

 

Plus, spiediet report pogas,  tas nenoslēps kādēļ Jūs vairs nestrādājat vienā profesijā,   zilās asinis un grāfa komplekss nebija pie vainas?

Link to comment
Share on other sites

Puis, kādas vielas tev šodien ir iekšā? Liekas, ka sarunājies kaut kādā citā dimensijā par kaut ko kas tev tajā galvā maisās 🚀😄

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Vīrusu mutācijas nav nekāda elitei pieejama, slēpta informācija.

Tas, ko es daru brīvajā laikā un kādas teorijas izmantoju ir mana darīšana.

Dīzeļa dokumentācija ir zināma, izpētīta, praktiska informācija.

Tas, kāpēc liela daļa cilvēka genoma ir visādu arhaisku vīrusu genoma fragmenti, joprojām nav zināms.

Link to comment
Share on other sites

Pietiek liet ūdeņus ne pa tēmu un apspriest citus biedrus! Nākošie posti ne pa tēmu - būs ziepes!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Gan jau ka ir kautkāds. 

Tā pati reakcija un  histērija:  kovidhistērija masās, aizliegumi. 

 

Es atceros, ka vienreiz kuģītim tika nomainīti padlas dīzeļi uz amīšu produktu viena iemesla dēļ.

Tikai dēļ tā, ka viņi reāli ēda apm 5X mazāk eļļas nekā padlas produkts, aka 1950 o gadu projekts,  ražots 1980 ajos.  vienkārši reāli laba eļļa ar palika dārga.

 

Kā pašam, uz būsteri pret kroni jau biji? 

Tagad vajagot būsterot potes. 

 

Es nu nez, priekš alfas un deltas jau potes bija krutas,  omnikronam laikam ir pašvaki, vismaz pēc tiem inficēto? slimo ? jaunajiem datiem. 

Gan jau līdz vasaras beigām Pfizer vai kas cits iztaisīs modernizētu poti prieks omnikrona. 

 

Labots - Achat
Link to comment
Share on other sites

darklight

Pfizer pilnīgi oficiāli sola omikrona poti martā.  Līdz ar to visa šī piespiedu būsterošana un sertifikātu anulēšanas draudi ir bezatbildīgi un pat noziedzīgi. Jāpiezīmē, ka visas planētas gudrās galvas vēl lauž šķēpus, vai pret to omikronu vispār vajag potēties? Bet mūsu valdība un pāris paranojas pārņemti eksperti taču jau visu zina vislabāk.

Labots - darklight
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Achat teica:

Tā pati reakcija un  histērija:  kovidhistērija masās, aizliegumi. 

Esi lietas kursā kā pati Kroņa autore Ķīna cīnās pret šo zarazu? Cik skarbi tur viss notiek... vismaz tas kas izskan uz ārpusi un ko pastāsta rietumu cilvēki aizbraucot uz Ķīnu vai strādājot Ķīnā? 

Just now, darklight teica:

Pfizer pilnīgi oficiāli sola omikrona poti martā.  Līdz ar to visa šī piespiedu būsterošana un sertifikātu anulēšanas draudi ir bezatbildīgi un pat noziedzīgi.

HVZ kā ir patiesībā... Paziņu lokā vairākas ģimenes ir saslimušas jau ar omicronu... pašlaik vieglāk slimojuši vai vispār nav tieši boostotie ģimenes locekļi... uz zinātnisku statistiku nepretendēju, bet pāris ģimenes šo tendenci parāda... 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, darklight said:

Pfizer pilnīgi oficiāli sola omikrona poti martā.  Līdz ar to visa šī piespiedu būsterošana un sertifikātu anulēšanas draudi ir bezatbildīgi un pat noziedzīgi.

Apmēram tā. 

Ar Pfizer es esmu ļoti apmierināts.🙂

Man ir Pfizer   un nu izrādās, ka man ir vakcinācijas un pārslimošanas antivielas. Titri ir ļoti augsti un vienalga man teorētiski vajagot boosteri. Lūk, man neesot pārslimošanas serķa, 2 Faizeri neesot pietiekami utml utjpr   idille.

 

Nu, es kā pilsonis varbūt gribu, lai visi būtu vakcinēti arī pret B hepatītu.  Kāpēc ne?  Man vēl tagad ir ļoti augsti titri? Visi jāpotē, kādēļ ne? 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , marrtins teica:

Nu nu - papīrus pat neprasīs?

Vispār jau UK iekšzemē tie papīri tā īsti nekad nav bijuši prasīti. Vismaz ikdienas dzīvē. Iespējams kādus mega masu pasākumos prasīja, bet uz tādiem nav būts pēdējā laikā. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Zin... teica:

Diez kā viņiem šis izdevās?

Mans uzskats ir, ka izdevās tieši ar to, ka nebija šīs policejiskās metodes pārsvarā. Un absurdi noteikumi, līdz ar to sabiedrība vairāk izdarīja savu izvēli. Nu un plus vēl, ka te vismaz es nemanu tādu atklātu dalīšanu potētajos un nepotētajos. Pa lielam starpība ir tikai, ja grib ceļot, tad potētajiem noteikumi izdevīgāki. Kaut kā tā es to redzu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , x_rays teica:

policejiskās metodes pārsvarā. Un absurdi noteikumi, līdz ar to sabiedrība vairāk izdarīja savu izvēli. Nu un plus vēl, ka te vismaz es nemanu tādu atklātu dalīšanu potētajos un nepotētajos.

Lokdauni sākumā bija daudz stingrāki nekā Latvijā. Cik mēnešus frizieri gaidīju UK kamēr Latvijā visi dzīvoja "nepolicejiski". 

Sabiedrība izdarīja izvēli, jo klausīja valdībai un aizgāja sapoteties un visi normāli valkāja maskas vai ievēroja 2 metrus līdz tam potēm. Nevis gudri sprieda par genocīdu un riska grupām līdz bija jau par vēlu. Tādēļ arī nevajadzēja ieviest "policejiskas metodes".

Latvijā cilvēki uzvestos tā pat, arī nebūt nekādas "policejiskas metodes", bet ja labāk iet rododendrā un atplestām mutītēm klausās kā tējas sēne šos ārstēs, demonstratīvi ar apsargiem plešas veikalos un vēl sludina to visiem ka ko labu, tad nākas pielietot metodes.

 

Nedala UK poteetajos un nepotetajos, jo nepotētie ir absolūta minoritāte. Sagadīšanās, ka pārsvarā no austrumeiropas un visādi vietēji redneki kas tāpat visu par 5g un chemtreiliem dalās savā FB.

 

  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Stepselis
pirms 3 stundām , ggg97 teica:

Par cik jau 10 dienu sēžu mājās ar covidu, ienāca prātā ķecerīga doma, pārbaudīt, vai mani serķi derīgi. Aizdomas piepildījās, vairs nav derīgi. Arī decembra balstvakcīnas serķis nav derīgs. 

Pēc 11 dienām atkal derēs. Es arī to procesu izgāju.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

kompresors
Pirms 1 minūtes , Stepselis teica:

Pēc 11 dienām atkal derēs. Es arī to procesu izgāju.

Man tas pats. Pēc 11 dienām derīgs.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Zin... teica:

Diez kā viņiem šis izdevās? Droši vien neko nedarot, tik mašīnai pa riepu uzsperot, aizejot prom un atdodot auto atpakaļ bez jebkāda remonta un norādēm kā auto lietot pareizi. 

Par "izdevās" jau es daudz nebrīnos. Es brīnos, ja jums atcels Zaļos Papīrus un nevilks vairs ārā. Bet tā tipisks Kompetento sasniegums - vispirms izsist mājai logu, skraidīt divus gadus apkārt, tītaru barā klaigājot, pēc diviem gadiem par īpašnieka naudu un 10x tirgus cenu to iestiklot caur savas sievas firmu Solutions Ltd un beigās to nosaukt par lielāko sasniegumu, kas iespējams tikai pateicoties Kompetentā ģenialitātei un sadarbības partneriem (sievai). Kā gan viņiem tas izdevās...

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Raimonds1 teica:

Auto diagnostikas un labošanas laikā nemutē, nepārvēršsas no dīzeļa par benzīnnieku, no 4 cilindru motora par 6 cilindru, no common rail par prastu vecā parauga motoru.
Klienti arī nemitīgi netraucē mehāniķiem, nepieprasa visādas tiesības jaukties labošanas procesā utt.

Salīdzinājums nekam neder, jo vīruss nemainās kā dotajā salīdzinājumā par 90-100%, bet par vairākām kārtām mazākā apjomā. Savukārt klientiem nemitīgi nav jāmūk un jāatvairās no aptrakuša mehāniķa.

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, marrtins said:

Salīdzinājums nekam neder, jo vīruss nemainās kā dotajā salīdzinājumā par 90-100%, bet par vairākām kārtām mazākā apjomā.

Cilvēka un cūkas DNS vienāds ~98%. Vai atškirība 2% ir liela, vai maza? Ja salīdzina cilvēku un šimpanzi - vienāds 98.8%. 1.2% nav nekas, principā vienādi radījumi. Cilvēku DNS atškirības starp dažādām rasēm, ir cik % daļas? Jeb visi ir vienādi, 2%=1.2=0.x% un atškirības nekādas?

Ak, viedais, ja pats aizrādi par salīdzināšanu, tad dari pats to korekti. Bet, ak vai, nespēj. Atsaukties spēj tikai uz saviem paša apgalvojumiem. Nespēj ielikt nevienu atsauci uz zinātnieku pētījumiem 🤔

Neliels salīdzinājums:

https://thednatests.com/how-much-dna-do-humans-share-with-other-animals/

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , rubb teica:

ir liela, vai maza?

Subjektīvi. Katrā ziņā, atšķirība nav par n-tajām kārtām, kā piemērā ar dīzeļmotora un benzīna motoru mutāciju kā analogu Covid variantiem.

 

Pirms 8 minūtēm , rubb teica:

Ak, viedais, ja pats aizrādi par salīdzināšanu, tad dari pats to korekti. Bet, ak vai, nespēj. Atsaukties spēj tikai uz saviem paša apgalvojumiem. Nespēj ielikt nevienu atsauci uz zinātnieku pētījumiem 🤔

Korekti aizrādīt ir kā tavuprāt? Manu atsauci uz "manis paša apgalvojumiem" maz apskatījies? Nē! Jo citādi nebūtu muļķīgu prasību pēc vēl atsaucēm uz zinātniskiem pētījumiem. Tur es saskaitīju vismaz 3 atsauces! Ja izdari kaut kādus apgalvojumus, tad vismaz dari to korekti. Iesākumā kaut iepazīsties ar materiālu pret kuru tu cel pretenzijas.

Labots - marrtins
  • Haha 1
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Zin... teica:

Lokdauni sākumā bija daudz stingrāki nekā Latvijā

Jā, stingrāki. Bet, atšķirībā no LV tautai tika iedota nauda dzīvošanai. Bez birokrātijas, nebija nevienam japierāda ka neesi kamielis. Un ja atceries, pašā lokdauna sākumā cilvēki to pat uztvēra kā o holidays, jabrauc uz dabu ar ģimenem tusēt, jastrādā tak nav :) Un bildes no Velsas, ka nav kur auto noparkot :D 

 

pirms 4 stundām , Zin... teica:

Cik mēnešus frizieri gaidīju UK kamēr Latvijā visi dzīvoja "nepolicejiski". 

Toties frizieris saņēma savu naudu no valsts un viņam nebij jādomā pa lielam kā izdzīvot, ja bizness apstājas. 

 

pirms 4 stundām , Zin... teica:

Sabiedrība izdarīja izvēli, jo klausīja valdībai un aizgāja sapoteties un visi normāli valkāja maskas vai ievēroja 2 metrus līdz tam potēm. Nevis gudri sprieda par genocīdu un riska grupām līdz bija jau par vēlu. Tādēļ arī nevajadzēja ieviest "policejiskas metodes".

Šeit Tu jauc cēloņus ar sekām. Valdīibai klausīja, jo nebija klaji absurdi lēmumi, attiecīgi bija zināms uzticības kredīts. Tāpēc arī gāja potēties. Un nevis otrādi. Nekādas komandantstundas nebija. Veikalos [tajos, kas bija atvērti] varēja pirkt jebko. Nu un maskas...paskaties realitātē Uk 60% viņas nēsā uz zoda vai deguns ārā. Tajā skaitā hospitāļu staffs. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , marrtins teica:

Es brīnos, ja jums atcels Zaļos Papīrus un nevilks vairs ārā

Viņi jau nemaz tā īsti nebija ieviesti :D ko tur atcelt. Pa lielam tos QR kodus vajadzēja tikai, lai ceļotu. Un tas arī bija milzīgs iemesls, lai cilvēki ietu potēties [arī es tajā skaitā].  

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Iepriekšējo COVID variantu ietekme uz plaušām un omikrona dzīvošanās pa augšējiem elpceļiem ir ļoti būtiska atšķirība. Pie tam pie tiem 3 un 5 tūkstošiem ikdienas inficēto slimnīcās joprojām ir ap sešiem simtiem pacientu. Tur gan vēl būs efekti pēc kādām pāris nedēļām, bet tāpat atšķirība ir ļoti būtiska.

 

Tāpat joprojām nekas nav zināms par to, kāpēc vienā ģimenē turpat blakus dzīvojot, viens saslimst smagi un citam nekas. Par dažām infekcijām ir zināms, par šo nav.

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , x_rays teica:

Viņi jau nemaz tā īsti nebija ieviesti :D ko tur atcelt. Pa lielam tos QR kodus vajadzēja tikai, lai ceļotu. Un tas arī bija milzīgs iemesls, lai cilvēki ietu potēties [arī es tajā skaitā].  

Nu tas nekas, ka vēl neieviesa vai nesanāca ieviest - galvenais, ka doma un vēlme bija. Maza jau cerība, bet cerams būšu smagi kļūdījies par tiem papīriem... Taču ir vēl stipri par agru tā ņemt un tiem mēsliem ticēt - to Ideju izvilkt atpakaļ saulītē var jebkurā brīdī. Patlaban vairāk izskatās, ka tur UK kāds šādi grib Pasargāt (khehe) savu politisko pakaļu...

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Pats kā veca sēne 😁 nekur neesmu bijis pēdējos gadus, bet paziņas gan ir pabraukājuši diezgan daudz. Pavisam nesen darba kolēģe bija Itālijā. Boss gandrīz visu Eiropu izbraukājis pēdējā gada laikā. Pats neesmu redzējis, apgalvot nevaru, bet nedomāju, ka viņi nu tā pilnīgi lej par "masku valkāšanas kultūru" civilizētajā Eiropā😁.

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , marrtins teica:

Patlaban vairāk izskatās, ka tur UK kāds šādi grib Pasargāt (khehe) savu politisko pakaļu...

Nu par to nav šaubu. Vispār jau šis paziņojums tā kā bija plānots uz 26/01. Bet Borisam tagad ir gārdenpārtīgeita :D Nu tad nākas nedaudz apsteigt schedule. 

Labots - x_rays
Link to comment
Share on other sites

Ja jau jums tik ļoti nepatīk valdības pieņemtie lēmumi, jūs taču varat tai atriebties, nodzīvojot ilgus gadus pensijā.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , marrtins teica:

Patlaban vairāk izskatās, ka tur UK kāds šādi grib Pasargāt (khehe) savu politisko pakaļu...

Svešvalodā gan, bet par tēmu - raksta nosaukums vispār gāž no krēsla :biggrin:.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 23 minūtēm , base7 teica:

nodzīvojot ilgus gadus pensijā.

tu stulbs?, man kā zemniekam ir jākapā līdz kapa malai, kad kartupeļu vagā atņirkšos , tad valdība uzelpos

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 35 minūtēm , base7 teica:

Ja jau jums tik ļoti nepatīk valdības pieņemtie lēmumi, jūs taču varat tai atriebties, nodzīvojot ilgus gadus pensijā.

Pag pag, vispirms līdz tiem 82 (prognozējamais pensijas vecums) jānodzīvo, tad varēs domāt par atriebšanos. Grūti gan pateikt, vai gadi tad būs ilgi vai ne pārāk. Šobrīd šķiet, ka bērnībā gadi bija daudz ilgāki nekā tagad.

 

Lai gan tajos laikos iknedēļas helikopternauda tāpat varētu sen jau būt aizstājusi pensiju mūsdienu izpratnē. Pirmās iestrādes jau ir.

Labots - binary
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mēģinu saprast, bet nesanāk kā, nodzīvojot ilgus gadus pensijā, varētu atriebties valdībai. Esmu "visas ausis" :)

 

 

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Tā bija ironija. 

Doma tāda, pensionāri valdībai ir liels slogs, jo viņi nestrādā (es te nerunāju par strādājošajiem pensionāriem), bet pensijas taču jāmaksā.

Labi, aizmirstam.

Link to comment
Share on other sites

Kāds tad tur slogs? Paņems piķi no vieniem, paturēs komisijas maksu sev, un atlikumu izdala citiem :)

 

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Laikam tur ir dramatiska situācija ar Aptveri... Ne tā kā UK... A ja savādāk nevar...

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , alusbundza teica:

jākapā līdz kapa malai

Vēl labāk, ja pats ieraktos 😁.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

darklight

Nez, īsti neizklausās. Skaties, ka neesi kādu locītavu iekaisumu sadzīvojis.

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...