Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Par ko ir Tava sāpe?!?!

 

Nevari savu super kopto bārdu citiem/citām rādīt? :D 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Jurkins teica:

Mļaķ, ibio, dolbajobi, iebāziet beidzot to savu debīlismu par postpadomju mantojumu dziļī, dziļi savās gudrajās demokrātisko rietumu vērtību nesēju pakaļās!

 

Ja mēs ar šallēm un auduma ļerpatām (kā dažs labs mīl izteikties) pārdzīvojām iepriekšējos daudz bīstamākos paveidus pie tam ar pilnīgi citu vakcinācijas līmeni (sorry, aptveri 😁), tad tagad nav absolūti nekādas vajadzības pēc filtrējošajām gāzmaskām, kas varētu būt nākamais solis, ja tiks nolemts tādas iepirkt 😁.

 

Es teiktu tā - ja tu no pagātnes atsūtītu cilvēku, kurš bija pirms kādiem hz, 200+ gadiem. Viņš ātri vien atmestu pekas, jo viņa imūnsistēma nav ierubījusi mūsdienu lietas. Tur daudz kas atkarīgs arī no senču mantojuma utt. 

Tāpēc, dabū savu info par proteīnu saistīšanos vai neitralizēšanu savā ķermenī, lai tevi turpmākie bērni jau varētu to neslimot.

Link to comment
Share on other sites

Nē nu skaidrs, ja kaut kādu iemeslu dēļ tiktu pieņemts lēmums visiem nēsāt dzeltenas bikses, citādi notiks kaut kas nelabs, pēc kāda laika ... nu kā var iedomāties nenēsāt dzeltenas bikses, vai tad tas kaut kas slikts... Un pēc tam dzeltenas bikses ar zvaniņiem. 😁

 

@lexxx, neiebraucu, kāds te sakars ar proteīnu saistīšanos. Ar ffp šie labāk sasaistās?

Pirms 11 minūtēm , Regisss teica:

sāpe?!?!

Nav sāpe. Pilnīgi un viennozīmīgi neredzu cēloni tagad drakonizēt masku lietošanu. Iemeslu gan redzu 😁.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

darklight
Pirms 30 minūtēm , Regisss teica:

Liela daļa nejēdz masku korekti uzvilkt...

Es transportā arī braucu ar masku uz zoda, jo citādi brilles svīst ciet. Un man pajāt par taviem postpadomju pārdzīvojumiem.

Link to comment
Share on other sites

Joprojām nesaprotu par ko sāpe... Visu laiku teica ka FFP2 un protams FFP1 aizsargā pašu nēsātāju ne tikai pārējos... 

 

Pirms 4 minūtēm , Jurkins teica:

Pilnīgi un viennozīmīgi neredzu cēloni tagad drakonizēt masku lietošanu. Iemeslu gan redzu 😁

 

padalies, ja jau esi tik apgaismots...

Just now, darklight teica:

Es transportā arī braucu ar masku uz zoda, jo citādi brilles svīst ciet. Un man pajāt par taviem postpadomju pārdzīvojumiem.

Nu tad pats saproti kas esi... viens no tiem līkdeguniem, kuri nejēdz savu šnobeli normāli nosegt... Žēl ka neesi normāli izlidināts no tā sabiedriskā, kurā uzvedies kā lohs! ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Regisss teica:

padalies

Ne viens vien labs cilvēks kokrēti uzvārīsies uz masku iepirkumiem.

Un pēc tam uz ffp2, kuru iepirkumiem gatavošanās notiek pilnā sparā.

 

Pirms 5 minūtēm , Regisss teica:

FFP2 un protams FFP1 aizsargā pašu nēsātāju

Mani aizsargā vakcīna no smagas salimšanas.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Just now, darklight teica:

Izskatās, ka tu vispār baigi daudz ko nesaproti. Bet mēģināšu... Apnicis mums viss šis ir!!! Noriebies!!! Un nekas neuzlabojas un neuzlabosies, jo mūs grūž arvien lielākā kontrolē un bezjēdzībā un daži duriki vēl tikai par to priecājas un sit plaukstas. "Tagad visi nēsās vēl drošākas maskas, hip hip urā, būs mums visiem laime"

:crazy::crazy::crazy:

 

Kādu datoru, telefonu, pulksteni, mājas internetu, audio, video aparatūru, TV Tu lieto? :D Es domāju ka tiec kontrolēts tā ka pat nespēj iedomāties... Bet porotams... Kariņš un FFP2 respiratori vainīgi... :D :D :D 

 

Pirms 1 minūtes , Jurkins teica:

Ne viens vien labs cilvēks kokrēti uzvārīsies uz masku iepirkumiem.

Tas protams nav stilīgi... un par to jāziņo KNAB... bet domāju ka no masku, respiratoru iepirkumiem uzvārīsies dahujā mazāk kā daudzām citām lietām, ko konkrēti cilvēki dara nesmuki... 

Link to comment
Share on other sites

darklight

Pagaidām ne dators, ne telefons, ne pulkstenis man nepieprasa īpašu dreskodu, lai varētu tos lietot.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Jurkins teica:

Mani aizsargā vakcīna no smagas salimšanas.

Tas protams! Jo jau mēs visi ceram...

Just now, darklight teica:

Pagaidām ne dators, ne telefons, ne pulkstenis man nepieprasa īpašu dreskodu, lai varētu tos lietot.

Toties Bils un pārējie Tevi izseko un kontrolē... :D 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Regisss teica:

Jo jau mēs visi ceram...

Pag! Tātad no vakcīnas jēgas nav, vakcīna dod tikai cerību? Tāpat kā kādreiz basņas par laimīgo nākotni komunismā?😁

Link to comment
Share on other sites

darklight

Mani neuztrauc, ka kāds mani izseko. Mani besī, ka man pašam liek visur atzīmēties, par visu atskaitīties, valkāt kaut kādas piederības zīmes (maskas) un būt par to sajūsmā un pateicīgam, jo "viss taču manā un sabiedrības labā".

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , darklight teica:

Pagaidām ne dators, ne telefons, ne pulkstenis man nepieprasa īpašu dreskodu, lai varētu tos lietot.

Nevienam jau arīneinteresē tavs dreskods. Ir biznesa cilvēki, kuri ir dabūjuši līgumu par to, ka nopelnīs, lai tiktu nodota informācija, kādus porņukus, tu skaties, lai pēcāk viņi tev piedāvātu tev īpaši piemērotus dildi vai vakuuma sūkņus. Un tu esi teorētiski jau apstiprinājis, ka to viņi izmantos, lai ievāktu info par tevi.

 

Tas tāds offtopiks jau no tēmas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jurkins teica:

Pag! Tātad no vakcīnas jēgas nav, vakcīna dod tikai cerību? Tāpat kā kādreiz basņas par laimīgo nākotni komunismā?😁

Darba līgums arī negarantē, ka tevi jau pēc mēneša vai 1/2 gada neatlaidīs... ;) 

Link to comment
Share on other sites

Nez kad telefonā parādīsies sejas atpazīšana maskā 😁. Plus ģeolokācija. Un automātisks sods, ja telefons ieraudzīs ģīmi bez maskas sabiedriskā vietā.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , darklight teica:

atzīmēties, par visu atskaitīties, valkāt kaut kādas piederības zīmes (maskas)

Nu redzi... te jau parādās Tavs domu gājiens... :D Caur telefonu tevi var izsekot 100% apjomā, bet uzrādīt sertifikāti hujova... ok... Kādēļ Tu lidostā rādi dokumentus? Kādēļ bankā rādi? Kādēļ ejot pie daktera parādi ID vai pasi? Tas tak fašisms ibio... :D 

un maskas nav piederības zīme, bet gan personīgais aizsardzības līdzeklis... ;) 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Regisss teica:

Darba līgums arī negarantē

Nno rīta izejot no mājas nav garantijas, ka atnāksi atpakaļ. Un? Ko tagad darīt?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Jurkins teica:

Ko tagad darīt?

Ievērot CSN, nesēsties pie stūres alkohola un narkotiku reibumā un vēl vairākas "vispārpieņemtas" lietas... vai tas arī ir fašisms? 

Link to comment
Share on other sites

darklight
Pirms 3 minūtēm , Regisss teica:

Kādēļ Tu lidostā rādi dokumentus? Kādēļ bankā rādi? Kādēļ ejot pie daktera parādi ID vai pasi? Tas tak fašisms ibio... :D 

Tu salīdzini pirkstus ar pavisam citiem locekļiem. Lidosta, banka un dakteris ir personalizēts pakalpojums konkrētai personai, tāpēc arī jārāda dokuments. Jā, pie sava ģimenes ārsta es neko nerādu, jo viņa mani pazīst. Bet tu būtu ar mieru uzrādīt pasi arī Rimi? Tev tas nemaz neliktos dīvaini? Ja valdība pateiktu, ka tā ir jādara, tad jau tā ir jādara?

Pirms 3 minūtēm , Regisss teica:

Ievērot CSN, nesēsties pie stūres alkohola un narkotiku reibumā un vēl vairākas "vispārpieņemtas" lietas...

Kāds, nah..., sakars?

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Regisss teica:

Ievērot CSN, nesēsties pie stūres alkohola un narkotiku reibumā un vēl vairākas "vispārpieņemtas" lietas

Un tad Tev pēkšņi pasaka, ka turpmāk max ātrums būs nevis 50 bet 10km/h pilsētā un nevis 90 bet 30km/h ārpus (analoģiski  - auduma maskas un ffp2), nekāds kefīrs (cik tur 0.4% bija) 7 diennaktis pirms sēšanās pie stūres nu un ar citām "vispārpieņemtajām" lietām līdzīgi. Nobirdināsim pateicības asriņu par to, cik ļoti par mums rūpējas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , darklight teica:

Bet tu būtu ar mieru uzrādīt pasi arī Rimi? Tev tas nemaz neliktos dīvaini? Ja valdība pateiktu, ka tā ir jādara, tad jau tā ir jādara?

A ko man slēpt?! Zinot kādas pašlaik ir sejas atpazīšanas sistēmas + mums visiem taisot jaunās pases un/vai ID kartes bildēšana notiek PMLP telpās... es nebrīnītos ja kādā brīdī visus vienkārši atpazīs pēc sejas... Un pašlaik tak lielie Rimi zaļajā režīmā strādā, kas nozīmē, ka ieejot jāuzrāda sertifikāts un pase/id/vadītāja apliecība utt... Parasti slēpjas tie, kuriem ir ko slēpt... ;) 

Pirms 1 minūtes , Jurkins teica:

Un tad Tev pēkšņi pasaka, ka turpmāk max ātrums būs nevis 50 bet 10km/h pilsētā un nevis 90 bet 30km/h ārpus (analoģiski  - auduma maskas un ffp2), nekāds kefīrs (cik tur 0.4% bija) 7 diennaktis pirms sēšanās pie stūres nu un ar citām "vispārpieņemtajām" lietām līdzīgi.

Un tagad sadzejo arī pamatojumu... ;) Rīgā pie visām skolām jau ir 30km/h... ko neej pie RD un nebļauj ka viņi ir dalbajobi?!?!

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Regisss teica:

Rīgā pie visām skolām jau ir 30km/h

A bet attiecīgi Rīgā pie skolām vispār autiņš jāstumj, skaļā balsī jābļauj pī-pī, ik pēc 10m jāapstājas un jāaiznes gabaliņu (ar sertificētu mērlenti nomērītu) uz priekšu avārijas trīsstūris. 😁

Lūk tad es teiktu, ka dalbajobi. Bet Tu, acīmredzot, pieņemtu kā svarīgu drošības uzlabojumu.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Regisss teica:

Parasti slēpjas tie, kuriem ir ko slēpt... ;) 

Aha, vēl pasaki, no kā parasti šādas atmazkas dzirdamas ;)

 

Pirms 4 minūtēm , Regisss teica:

Un tagad sadzejo arī pamatojumu... ;) 

Nevajag dzejot pamatojumu. Tak visiem skaidrs - ar 10 km/h pilsētā būs daaaaudz drošāk, tas pats attiecas uz 30 km/h ārpus pilsētas. Tāds ātruma samazinājums "izfiltrēs" "līdz pat 95%" tagadējo CSNg.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Jurkins teica:

A bet attiecīgi Rīgā pie skolām vispār autiņš jāstumj, skaļā balsī jābļauj pī-pī, ik pēc 10m jāapstājas un jāaiznes gabaliņu (ar sertificētu mērlenti nomērītu) uz priekšu avārijas trīsstūris. 😁

Nu sadzejo pamatojumu... ko dos šāda rīcība? :) un pierādi ar datiem... savādāk būs sūdīga filozofija un analīze! ;)

Pirms 1 minūtes , binary teica:

Aha, vēl pasaki, no kā parasti šādas atmazkas dzirdamas ;)

Nu apgaismo! :) Tu no savas sievas slēpies, vai vecāki mājas arestu uzlikuši? :D 

 

Pirms 2 minūtēm , binary teica:

Nevajag dzejot pamatojumu. Tak visiem skaidrs - ar 10 km/h pilsētā būs daaaaudz drošāk, tas pats attiecas uz 30 km/h ārpus pilsētas. Tāds ātruma samazinājums "izfiltrēs" "līdz pat 95%" tagadējo CSNg.

Nu pamēģini pierādīt? :D 

  • Haha 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Nu sadzejo pamatojumu, ko dos ffp lietošana. Nevis vispār, bet pašreizējā situācijā. Ir tikai sūdīga filozofija un analīze. Tipa citi tā dara.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jurkins teica:

Nu sadzejo pamatojumu, ko dos ffp lietošana. Nevis vispār, bet pašreizējā situācijā. Ir tikai sūdīga filozofija un analīze. Tipa citi tā dara.

Tev vajag kādus zinātniski apstiprinātus pētījumus par FFP2 lietderību? Vai kas Tev nepieciešams?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Regisss teica:

Nu apgaismo! :) Tu no savas sievas slēpies, vai vecāki mājas arestu uzlikuši? :D 

Slēpjas tie, kurus meklē. Kāpēc lai mani kāds meklētu?

 

Pirms 2 minūtēm , e = d teica:

Ko var smilkstēt par FFP2 ? Tās tak nav obligātas pie mums.

Vēl tikai pēdējo nedēļu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , e = d teica:

Ko var smilkstēt par FFP2 ? Tās tak nav obligātas pie mums.

Smilkst jau ka vispār maskas jāliek... un kur nu vēl ļaunie FFP2 respiratori un medicīnas maskas... 

Just now, binary teica:

Slēpjas tie, kurus meklē. Kāpēc lai mani kāds meklētu?

Nu bet par ko tad satraukums???

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Regisss teica:

Nu bet par ko tad satraukums???

Kāpēc ikvienam ir uz katra stūra jāpierāda, ka viņš nav kamielis?

It kā normālā valstī pilsoņiem nebūtu jāpierāda, ka viņi nav vainīgi. Ar to pases rādīšanu sanāk kaut kā pretēji.

Bet vispār … kāds satraukums?

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , binary teica:

Kāpēc ikvienam ir uz katra stūra jāpierāda, ka viņš nav kamielis?

Un tagad nedaudz pieklājīgākā un saprotamākā formā! Ko Tu gribēji pateikt?! 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Regisss teica:

vai arī uzskati ka maskās smok un ka ar maskām, respiratoriem var saindēties?! 

Es pirms gada-diviem prikola pēc pamēģināju mājās pastrādāt ar FFP1. Pēc dažām minūtēm iestājās "wtf moments" - ne ta galva reiba, ne ta acis "grieza". Noņemu masku - pēc mirkļa viss OK. Un tā vairākas reizes - rezultāts identisks.

 

Kāpēc "wtf moments"? Tāpēc, ka pirms tam neticēju, ka būs jebkādas izmaiņas pašsajūtā, jo aktīva rosīšanās ar FFP2 vairāku stundu garumā nerada nekādu vērā ņemamu diskomfortu. Bet atslēgas vārds laikam ir "aktīva rosīšanās", kam komplektā nāk intensīvāka elpošana.

Link to comment
Share on other sites

203... gads... nu ko var smilkstēt, ka dzeltenas bikses ar zvaniņiem jāvelk. 😁

 

Vēlreiz tiem, kas tankā aizvien. Ok, ja jūs kāds redzat pamatojumu, lai pašreizējā situācijā drakonizētu masku valkāšanu, nu labi. Es neredzu. Atkārtoju - nevis gadu atpakaļ un par masku valkāšanu vispār kā tādu, bet tagad.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Regisss teica:

Un tagad nedaudz pieklājīgākā un saprotamākā formā! Ko Tu gribēji pateikt?! 

Ja arī gribēju kaut ko ar to pateikt, tad tikai to, ka esmu pret šķirošanu "sertificētajos" un "nesertificētajos".

 

Just now, Jurkins teica:

203... gads... nu ko var smilkstēt, ka dzeltenas bikses ar zvaniņiem jāvelk. 😁

Optimists :) Dzīve mūsdienās vairs nav tik lēna.

Labots - binary
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , binary teica:

Ja arī gribēju kaut ko ar to pateikt, tad tikai to, ka esmu pret šķirošanu "sertificētajos" un "nesertificētajos".

Vārds «šķirošana» no antivakseru repertuāra.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , vvv teica:

Vārds «šķirošana» no antivakseru repertuāra.

OK, pārfrāzēšu - esmu pret sabiedrības šķelšanu "sertificētajos" un "nesertificētajos".

Un nemaz nesaki, ka tas nav sašķēlis sabiedrību ;)

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Jurkins teica:

203... gads... nu ko var smilkstēt, ka dzeltenas bikses ar zvaniņiem jāvelk. 😁

Tev tas The Jetsons muļķiks baigi kaut kur aizķēries? :D

 

Pirms 5 minūtēm , Jurkins teica:

Ok, ja jūs kāds redzat pamatojumu, lai pašreizējā situācijā drakonizētu masku valkāšanu, nu labi.

Man šķiet OK vilkt tos respiratorus, ja tas kaut drusku mani aizsargā... Iespējams vakcīna + boosteri + FFP2 = 99.9% pret saslimšanu?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Jurkins teica:

Ok, ja jūs kāds redzat pamatojumu, lai pašreizējā situācijā drakonizētu masku valkāšanu, nu labi. Es neredzu.

FVZ. Šodien Latvijas rekords atklāto inficēto daudzumā. Pieļauju, ka valdības sēdē sauztraucās, nolēma auduma maskas aizliegt, tā nomierinājās.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Regisss teica:

The Jetsons muļķiks

Nezinu, kas tas par zvēru. Man kā postpadomju eksemplāram filma "Kin-dza-dza" tuvāka.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...