Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Pirms 26 minūtēm , AVilks teica:

Daudz kas tajā zemē likās šķībi

Divi krāni vai divas ūdens trubas uz veļasmašīnu vai 120A elektrības pieslēgums  😄

 

Vispārīgi jā, daudzi iepērkas visai nedēļai, nu nez, nevarētu 

  • Atbalstu 1
  • Bēdīgs 1
Link to comment
Share on other sites

Par to ka pēc nedēļas mestu kautko ārā, gan neesu novērojis, zinot angļu skopumu/taupīgumu, pat mazliet apšaubītu ka daudzi tā dara. Bet nu es ar esu pasācis pirkties reizi nedēļā, tās sanāk lētāk/ātrāk un vienkāršāk. Izdomā ko taisīšu ēst pa nedēļu, sapērk un miers. Kānekā 2kg paka ar filejām maksā lētāk kā četras reizes pirkt pa 0.5kg. Pierod pie tā un nemaz īpaši nav jāpiedomā.

 

Divi krāni, tas jau vairāk vecās mājās, kad mazgājamais ūdens tika turēts bundulī bēniņos, lai ūdeni taupītu. Tākā tas atvērts bunduls, tad nedrīkstēja maisīt ar to, kas no sistēmas, vai vēlmazāk dzert, lai nesaindētos. Bet tagad jau maz ticams ka kāds krāj ūdeni bēniņos :D

 

Labots - AndrisBB
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , AndrisBB teica:

mazgājamais ūdens tika turēts bundulī bēniņos, lai ūdeni taupītu

Vai tas nebija lai sildītu?

Link to comment
Share on other sites

Nu cik cilvēki te uzlādējās jau? Intresanti cik baterejam tagad būs maksimālās uzlādes pirms to jamet uz parstrādi.

Un vai ar katru uzlādi bus biežāk jalādē :D

 

8124b8dd91d865e5d6074875ea3d759fde663e49ad43c98df37a1bf1179f4dcd.thumb.jpg.af48ea3d5a132973740d47f8913d7431.jpg

Labots - Laxe
  • Haha 2
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , AndrisBB teica:

Par to ka pēc nedēļas mestu kautko ārā, gan neesu novērojis, zinot angļu skopumu/taupīgumu, pat mazliet apšaubītu ka daudzi tā dara.

 

Es biju ciemos pie angļu ģimenes (~30g vecuma posmā), pie kā šo redzēju, līdz ar to secinājums radās. 

No radu stāstītā ka viņiem tur pie lockdown gāja, priecājos, ka man nav tur jādzīvo 😁

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

COVID kontekstā neiet iepirkties katru dienu, cirkulējot pa veikalu marketologu viltīgi saveidotajos maršrutos pēc dažādām precēm un pavadot vairāk laika, kā nepieciešams un ar zināmu varbūtību dabūt to vīrusu, iepirkties reizi vai divas nedēļā un tad ar cieņu internetā palasīt valsts ierēdņu padomus gatavot nepratējiem, ko tie savākuši par savu pamatalgu, kā kaut ko garšīgu pagatavot.

 

Link to comment
Share on other sites

Visloğiskākais ir aizliegt nevakcinētajiem slēpot Latvijas kalnu trasēs. Tā tiešām ir epidemioloğiski riskanta vide, salīdzinājumā ar, piemēram, veikaliem, vai sabiedrisko transportu... :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , Racer teica:

Visloğiskākais

Nu ja visu, tad visu. Sāks šķirot ka vienā vietā laiž nevakcinētos, citur laiž, un atkal viss būs slikti. Vajadzēs pamatot, kāpēc uz kalna var laist, baseinā nedrīkst peldēt, utt

Ja nav, tad nav. Viss vienkārši.
 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Stasss teica:

Vajadzēs pamatot

Jā, prasītos, nevis vnk tupa aizliegt. Mežā ar drīz nevarēs staigāt, vai prasīs maskas (kā pagājušgad jau bija). Domā tie lēmēji tiešām ir tik tupi, ka neatšķir riskus no baseina un aktivitātēm svaigā gaisā? Tas būtu ļoti bēdīgi. :(

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Racer teica:

Domā tie lēmēji tiešām ir tik tupi, ka neatšķir riskus no baseina un aktivitātēm svaigā gaisā?

Tupums te maz no svara.

Tu tiešām uzskati ka tagad katru darbību vajadzētu uzskaitīt un pamatot, ko drīkst un ko nedrīkst?

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , Racer teica:

Domā tie lēmēji tiešām ir tik tupi, ka neatšķir riskus no baseina un aktivitātēm svaigā gaisā? Tas būtu ļoti bēdīgi.

Ja slēpošanas inventāra nomas akts arī notiktos ārā, tad jau nebūtu tik traki.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 58 minūtēm , ggg97 teica:

Ja slēpošanas inventāra nomas akts arī notiktos ārā, tad jau nebūtu tik traki.

Ir jau savs inventārs daudziem un papildus - iznomāt var vakcinēts pārējiem. Tā bija pagājušgad. Pie pacēlāja arī visiem 2m distance utt. 

Es neesmu pret ierobežojumiem, bet nu saprātam arī jābūt. Fiziskās aktivitātes brīvā dabā būtu maksimāli jāatbalsta. Neloğiski un stulbi ierobežojumi ir saldā maize antivakceru kompānijai. 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Tad jau varam sākt runāt par to ka veikalos arī visus vajag laist. Strādāt attiecīgi izolējot arī visiem atļaut.

Vilkt ārā cilvēktiesības, utt.

Kas nah par dalīšanu, ka slēpot var, bet citus sportus nevar?

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , Vasarnieks teica:

pat PVO pasaka, ka balstvakcinācija - koks ar 2 galiem, bet valdībai ...:D

PVO teica, ka "bagātajiem" vajadzētu nevis balstvakcinēties, BET uzdāvināt vakcīnu morīšiem. Neviena vāŗda, ka balstvakcīnas sliktas.

Mūsu valdība, tāpatkā citu valstu valdības rūpējas vispirms par savējiem.

Kas tur nepareizs? Šajā gadījumā var citēt Trampu "America First!"

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jensenu potēja pamatā bomžiem, jo nav garantijas, ka tos otrreiz saķers priekš potes. Tāpēc nav liela satraukuma par sertifikātu anulēšanu tiem.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, e = d said:

Jensenu potēja pamatā bomžiem, jo nav garantijas, ka tos otrreiz saķers priekš potes.

Sisadina līmeņa guru kļūda. 

Sisadmini ir sevišķi snobiska kasta ex soviet A eiropā, moderni saukti: Dev Ops utml stādnnieku nosaukumu veidos. 

 

 

Labots - Achat
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , vvv teica:

Uz nevakcinētajiem spiež no visām pusēm. Pareizi dara. Es atbalstu, arī tupu aizliegšanu...

Kaut tādus resursus ieguldītu arī citās ar veselību saistītās jomās... Būtu laicīgi sākuši, tad nekādas vakcīnas tagad nevajadzētu, slimnīcas tāpat būtu tukšas. Un sabiedrība nebūtu sašķelta vaxeros un visos pārējos.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Es  lasu skaistus tekstus par izdegušajiem mediķiem. 

Varbūt ir laiks pieaicināt mediķus no Indijas un tā šeit nav ironija vai apsmiekls nekādā veidā. 

Man pienākas iegūt MR aprakstu un tas ir garantēti apmaksāts. 

Rezultāts: ap 11-12 diennaktis  ir 0 rezultātu  datamed vai e- veselība.

Piemirsu,  visa populācija ir lumpeņi un nespējīgi, tupi pabalatsnieki un dumji patērētāji, nekas vairāk.vienkārši parazīti uz varoņiem mediķiem . 

Es tos ļoti cienu, be ja nepietiekot?

Man nav iebildumu dabūt slēdzienu angliski, krieviski vai vācu valodā. 

 

Covid nomocīta ELITE.

 

Je******** neņemiet taisīt MR ar kontrastu, ja slēdziena naFFF. 

 

Labots - Achat
Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , Achat teica:

Varbūt ir laiks pieaicināt mediķus no Indijas

Kādus gadus atpakaļ ātrie mani pirms infarkta stāvoklī aizrāva uz tuvējo Valmieras slimnīcu. Pa ceļam jau biju visumā atpumpēts un uzņemšanā tiku nodots viena indusa rokās. Viņš ar mani sāka runāt ''latviski'', bet greizi un pilnīgi aplami. Mēģināju iebilst krieviski, angliski, bet induss smaidot tikai turpināja, it kā latviski. Es jau sāku manāmi uztraukties, ka viņš mani ārstēs arī ?😥 Bet tad pienāca nodaļas vadītāja un es nonācu palātā un tālāk uz Stradiņiem.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , jacobs teica:

ka viņš mani ārstēs arī

Nāktu Tev kā logiem regulāri apdeiti 🤣. Un šad tad zilie ekrāni.

Labots - Jurkins
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , vvv teica:

Uz nevakcinētajiem spiež no visām pusēm. Pareizi dara. Es atbalstu, arī tupu aizliegšanu...

 

Austrijas modeli arī atbalsti?

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, binary teica:

Būtu

 

1 stundu atpakaļ, binary teica:

būtu


Būtu tantei zvani starp kājām, būtu onkulis.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Stasss teica:

Būtu tantei zvani starp kājām, būtu

transvestīts, vecīt! 🤣

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, jacobs said:

Kādus gadus atpakaļ ātrie mani pirms infarkta stāvoklī aizrāva uz tuvējo Valmieras slimnīcu.

Tas jau nav pats slikākais. 

BTW, es nekad neesmu kritizējis mediķus vietnēs lik delfi vai sudzibas utml. 

 

Līdz šodienai tomēr beidzot ir par daudz. 

 

Tas ir like: ( paņirdziet grammar nazi ) : klausīties , cik liels ir pieprasījums pēc IT darbaspēka, par ciešanām nozarēs XX un  pārklvalificējot tos uz datorikķiem ar 3-4 mēn kursiem viss būs labi. 

Kamēr man tai laikā atcelti potenciālie pasūtūjumi par ap 125 k eur,  un priv projektiem, tikai viena no pozīcijām, ja priekš vida, ap 5,5 k nodokļu no iespējām no tikai  vienas  citas opcijas vien ( LV šeit nav nekādi pie vainas BTW).                        .                

as dk utml utjpr. No 1 neesoša projekta. 

 

Nevajag arī meklēt šeit kautkādu raudošu viendienīti lumpeni.

Man ir reālas aizdomas, ka man ir smadzeņu vairāk kā nedīvāna ekspertiem,  it īpaši tiem, kuri  deklarēja: lūk, nozare x vai y ir cietusi, it kā IT nozare neesot cietusi ( Dievs pasarga murgu māksliniekus no viņu sapņiem bērnu dārza līmenī un viendinītes datoriķus ). Pārkvalificējam frizieres utml par datoriķiem, 2-3-4-5 mēn kursi utml agenda. 

Mīļais Dievs.           

 

 

Nu tā. Piķis rodas no bankomāta un bankas, kura ieskaita kontā vai ne.                                                                                                                                        

Labots - Achat
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , 138 teica:

Austrijas modeli arī atbalsti?

Atbalstu.

Cilvēce cīnās ar kovidu, vispārēja vakcinācija ir pagaidām vienīgais, kas ļaus kovidu uzveikt, mediķi dabū nopūlēties vaiga sviedros, ļaudis pārguruši no neskaitāmajiem ierobežojumiem un regulārajiem lokdauniem un tā tālāk un tā joprojām...

Tajā pat laikā kaut kādi aptaurētie ar savām antivakserisma iedomām, no pirksta izzīž dumības par vakcīnu ļaunumu, tādā veidā visu čakarējot...

Ko tagad? Man viņus žēlot? Nekā nebija. Man mediķu žēl.

Antivakserus ar varu jāpotē.

  • Patīk 4
  • Kādas šausmas! 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 40 minūtēm , Jurkins teica:

transvestīts, vecīt! 🤣

Nekā tu nesaproti.

Transpersona!

Pirms 1 minūtes , vvv teica:

Atbalstu.

Cilvēce cīnās ar kovidu, vispārēja vakcinācija ir pagaidām vienīgais, kas ļaus kovidu uzveikt

Antivakserus ar varu jāpotē.

Bērnus un jauniešus, tai skaitā futbolistus, arī?

Link to comment
Share on other sites

@Achat, izskatās ka Tu esi jaunais talants. 🤣Tādas "haikas" vēl nav gadījies redzēt.Tu pats saproti, ko tur raksti? 🤣 (neņem ļaunā)

Pirms 7 minūtēm , vvv teica:

Cilvēce cīnās ar kovidu, vispārēja vakcinācija ir pagaidām vienīgais, kas ļaus kovidu uzveikt

Aizmirsi piebilst, ka vismaz ikgadēja vakcinācija, jo šis laikam ir rns vīruss. Un, lūk, šis moments mani bišķi tracina. Jo cilvēkiem netika , un netiek! vēl aizvien sakarīgi paskaidrots, ka šīs nav bakas un nepietiek vienreiz mūžā vakcinēties. Vai ļaus uzveikt vai pats vīruss mutēs "pareizajā"virzienā, tas ir jautājums.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , 138 teica:

Bērnus un jauniešus, tai skaitā futbolistus, arī?

Arī.

Kā ir atbilstošas potes, pārbaudītas, oficiāli atzītas par drošām, arī.

Nav ko gudroties.

Pirms 2 minūtēm , 138 teica:

100% ideālu gribi? Nebūs, nekad un nekas nebūs ideāls. Jebkuras zāles būs ar kaut kādu gadījumu daudzumu, kad blaknes, tādēļ tač neatteiksies no zālēm, ar kurām var izārstēt slimības, smagas slimības...

  • Patīk 3
  • Haha 1
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, vvv said:

Antivakserus ar varu jāpotē.

Pat ja ir pārslimošanas antivielas, ka tik visas šprices iepotētas, kuras ir pasūtītas? 

BTW, nepārprototi mani,  es vienmēr esmu atbalstījis Kariņu un vakcināciju ( btw ļoti sen pirms Kariņa ēras un koivīda ). Visi cilvēki, kuri mani personiski pazīst, zina, cik ļoti es ticēju Kariņam. 

 

Par pārkvalifikāciju:   es pat nevaru salīdzināt boxing gym ar tiem sapņiem aka " vaitišņiki " sapņi par IT karjeru.  LOL, reāli, prastiem čaļiem ir vairāk smadzeņu " sevi tiesāt pareizi un ar pašcieņu un cieņu pret citiem ". 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Jurkins teica:

jo šis laikam ir rns vīruss. Un, lūk, šis moments mani bišķi tracina. Jo cilvēkiem netika , un netiek! vēl aizvien sakarīgi paskaidrots, ka šīs nav bakas un nepietiek vienreiz mūžā vakcinēties.

No kurienes infa, ka RNS vīrusiem nav iespējamas vakcīnas, ar kurām "pietiek vienreiz mūžā vakcinēties"?

Masalas, cūciņas, trakumsērga un poliomielīts arī ir RNS vīrusi.

 

Cita lieta, ka mRNS tipa vakcīna, iespējams, nevar būt tāda, ar ko "pietiek vienreiz mūžā".

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , 138 teica:

No kurienes infa

Nav infas. Vienkārši tīri loģiski - šie maitas mutācijas taisa līdz bezjēgai.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Jurkins said:

@Achat, izskatās ka Tu esi jaunais talants. 🤣Tādas "haikas" vēl nav gadījies redzēt.Tu pats saproti, ko tur raksti? 🤣 (neņem ļaunā)

Tu es baigis ne haiku nedīvāna eksperts guru?

Normāli palasi haikas no 2007 gada par NĪ cenu un algu prognozēm.

Un atslābsti,  tu toč visu zini bez haikām par pasauli, vai ne? 

 

Mok painteresējies par neseno vēsturi un kā sekošana nedīvāna ekspertiem iekemēja cilvēkus.

Tehniskie darbinieki ir kalpotāji, mana haika, vienalga, programmētāji, inženieri vai santehniķi, mana mazā Smeiklīgā  ilūziju haika. 

 

BTW es viņus ļoti cienu, atšķirībā no dažiem piparbodniekiem. Kaut no tiem ar es reāli cienu daudzus cilvēkus. 

 

Nevis sovjet paliekas. 

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

🤣🤣🤣 Tas ir pisec! Kāds kaut ko saprata? A kāpēc NĪ nevis meteoroloģiskās prognozes vai superastrologa Baņķa vervelējumi? 🤣

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Jurkins teica:

Tas ir pisec! Kāds kaut ko saprata?

Tur čals uz kaut kāda dimedrola pastāvīgi sēž. Mākslinieks..😂

  • Atbalstu 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...