Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

versatile
Pirms 24 minūtēm , AndrisBB teica:

Tas ir tikai ar nosacījumu, ka ja pa to laiku kamēr raki kartupeļus, lai ietaupītu eiro, nevarēji kautkur citur nopelnīt 50.

Un arī, ar nosacījumu, ka tad, kad aizej uz lauku, neizrādās, ka kāds izsalkušāks tos karpeļus ir iepriekšējā naktī nolasījis. Tas pats ar pagrabu.

 

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
2021.12.20. , 20:39, Raimonds1 teica:

un slimnicās bija 1600 un tagad 500, tas neko nenorāda?

infektologi takš bazūnē, ka pēc 10. janvāra būs masveida saslimšana , 6000 dienā, un hvz, cik slimnīcā

Link to comment
Share on other sites

versatile

Pie sūdiem ventilatorā - zags visu. Ēdīs visu. Sākumā kartupeļus, pēc tam zāli, ja vajadzēs.
Palasi pēckara padomju bērnu grāmatiņas, kur bērnības pozitīvā atmiņa ir, kā mamma gājusi uz grāvi pie cukufabrikas tur izlijušo sīrupu padzerties.

 

Labots - versatile
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, e = d said:

Nekad neesmu komentējis delfi rakstus. 

 

Visp es esmu atbalstījis Kariņu, viens no piem: ar komentiem, kur mans  Linked In profils redzams, bet ne delfos. Pirms kroņa arī. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Labi 😁, viss ir ok, visi malači, visi izdarījuši maksimāli iespējamo, pieņemsim, ka jebkāda cita lēmuma pieņemšanas variantā būtu no biški sūtīki līdz pavisam pisec. u.t.t.

 

Bet kas ir ŠIS? 😁 Ož pēc kognitīvās disonanses (piedodiet par šo lamu vārdu).😁

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , ruukjis teica:

Es runāju par brīdi, kad valdība neņēma vēra epidemiologu un, starpcitu, arī Pavļuta brīdinājumus, par to, ka neuzliekot stingrākus ierobežojumus, beidzoties vasarai, būs slikti. Un kad nubeidzot atjēdzās, ka viss ir slikti,

Tu iedomājies kā marrtinns aureetu par lēmumiem un binary priecātos par lokdaunu. 

Tas būtu nepopulārs lēmums un laikam jau valdība naivi līdz pēdējam cerēja, ka nebūs tauta tik glupa un nebļaus - grafens, 5g, mikročipi

 

pirms 2 stundām , marrtins teica:

efektivitāte ir tuvu 0%

Būs kāds atskaites punkts vai šis ir tikai pieņēmums? 

 

pirms 2 stundām , versatile teica:

Tāpēc vienīgais pareizais variants

Ja valdība teiktu - nedosim jums potes, šis bļautu - "fašisti nedod potes!!!!" Tā ir viņa būtība, bļaut pretējo.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

"Vispārējas balstvakcinācijas programmas, iespējams, pagarinās Covid-19 pandēmiju, nevis to izbeigs, novirzot [vakcīnu] piegādi uz valstīm, kurām jau ir augsta līmeņa vakcinācijas aptvere, dodot vīrusam vairāk iespēju izplatīties un mutēt."

Pirms 26 minūtēm , Jurkins teica:

Bet kas ir ŠIS?

tas ir tas, ko @Zin... gribu ieskaidrot, un citiem, kas skolā bioloģiju nav mācījušies

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , alusbundza teica:

Vispārējas balstvakcinācijas programmas, iespējams, pagarinās Covid-19 pandēmiju, nevis to izbeigs, novirzot [vakcīnu] piegādi uz valstīm, kurām jau ir augsta līmeņa vakcinācijas aptvere, dodot vīrusam vairāk iespēju izplatīties un mutēt

Avotu

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Iedomājieties, ka tauta apzinīgi svin mājās ar pašiem tuvākajiem un nekur neiet. Vai tā var būt?

Link to comment
Share on other sites

Mļak! Jā! Izlasīju to rakstu. Mans secinājums - PVO ir tikpat bezjēdzīga liekēžu barotava kā ANO, PTO un kas tur vēl. Pilnīgs un absolūts bulšits. Tad kas tagad jādara? Balstvakcīnu nevajag? Vai tomēr vajag? Vai atdot vakcīnas tām nabadzīgajām Āfrikas valstīm, kur statistika vispār neuzrāda kovidu par kaut kādu problēmu (melo?). Vai ko darīt? Vakcinēties ar domu, ka tas neko nedos? Vai vakcinēties un ieviest lokdaunu. Un ko vēl pēc tam?

Skaidri un gaiši tika deklarēts, jā un arī statistika to pierāda, ka vakcīna stipri samazina smagas slimības gaitas iespējamību. Tad kāda hera pēc atkal sākas kipišs. Kas tagad pārslogos medicīnu? Tipa iesnu slimnieki?

Es taču neesmu nekāds antivakseris. Pats esmu izslimojis. Zinu, kas tas ir par kuiņu. Un nevienam nenovēlu. Muterītei tikko nesen balstvakcīnu saorganizēju bez prasīšanas. Pats izdarīšu to pašu janvārī, kad būs 6 mēneši pagājuši. Bet tā kuiņa, kas tagad sāk visapkārt izpausties. Nu piedodiet! Pirms 2000 (kā viņi paši saka) gadiem liela daļa pasaules tika nozombēta. Un konkrēti. Visas sazvērestību teorijas nervozi pīpē gaitenī. Mļaķ, kas te tagad notiek? Deja Vu?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , Jurkins teica:

vakcīna stipri samazina smagas slimības gaitas iespējamību. Tad kāda hera pēc atkal sākas kipišs. Kas tagad pārslogos medicīnu?

Vienkārši inficēto vairāk. Pat ja mazākam % ir smagas sekas, tikuntā kopumā to smago gadījumu var būt vairāk.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , Jurkins teica:

Tad kas tagad jādara? Balstvakcīnu nevajag?

Kā nevajag! Vajag! Stāsts par to, ka pārtikušās valstīs nāksies balstvakcinēties ilgi, ja atstās novārtā badainās valstis - dodiet vakcīnas arī nabagiem...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , vvv teica:

pārtikušās valstīs nāksies balstvakcinēties ilgi

Arī pārtikušās ilgi nevakcinēsies, te pie manis jau saka ka vairāk vakcīnu visiem nebūšot, esošie būsteri kopumā izmaksājot 3 miljardus, vairāk naudas neesot.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , AndrisBB teica:

(..), esošie būsteri kopumā izmaksājot 3 miljardus, vairāk naudas neesot.

Sāk pietrūkt naudas, lai printeriem nopirktu tintes?

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , binary teica:

Sāk pietrūkt naudas, lai printeriem nopirktu tintes?

Konservatīvie pie teikšanas, tie vienmēr bijuši pret aizņemšanos.

Plus lielākā daļa no aizņemtās naudas aizgāja algu apmaksai (70 miljardi), tiem kas nevarēja strādāt lock-downa laikā.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , AndrisBB teica:

Konservatīvie pie teikšanas, tie vienmēr bijuši pret aizņemšanos.

Plus lielākā daļa no aizņemtās naudas aizgāja algu apmaksai (70 miljardi), tiem kas nevarēja strādāt lock-downa laikā.

 

Tas vispār bija izsmiekls, Sadeva skaistumkopšanas industrijai miljonus pabalstos kura maksā vismazāk nodokļus valstij jo ņem visu skaidrā. ja paprasi kādam frizierim ar karti samaksāt vai čeku uzreiz skatās tā kā tu būtu nositis viņas suni.

 

Vajadzeja cietumā tos politiķus kas to sviestu izbīdija. kamēr visi liekēži un parazīti uz pabalstiem tikmēr normali cilvēki piem inžinieri strādā un riskē ar savu veselību un nedabū nekādas piemaksas jau 2 gadus.

 

Nemaz neminēšu par to izsmieklu kas bija 500 euro par katru bernu, uzreiz visas palīdzes aizgāja no darba jo vareja vairakus menešus muļķi laist.

 

"Ak nē tik bīstama pandemija kuru izdzivo 99% cilvēki zem 60 gadiem, ak neee pabalstiņus lūdzu lūdzu es nevaru bez pabalstiņiem weeee"

 

Vienigais kā es atbalstītu jebkādam darbam pabalstus būtu ja tas nozimē piemeram to ka visiem frizieriem ar likumu aizliedz skaidrā naudā darboties, tikai caur konta parskaitijumiem uz vid piesaistīta konta. Tās slampas nakamajos 5 gados neatmaksās budžetā ko nozaga ar pabalstiem.

Labots - Laxe
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , Racer teica:

 

Dezinformācija un fake news. izņemti dati no konteksta un antivaxeru murgi nekas vairāk.

Anglijas eksperti BBC pirms pāris dienām brēca ka vajag aizliegt ziemassvētkus ģimenēs kas nedzivo kopā un velkāt maskas majās visiem.

 

Kamēr blondais angļu trumps spirinās pretī un riskē ar visu dzivībām.

Labots - Laxe
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Antivakseram jau viss ir vienkārši - ja situācijā viss aiziet slikti, tad viņš vienkārši aizver muti, un vairs nav ko teikt, jo visa viņa muldēšana ir palikusi kaķim zem astes.

Paskaties mūsu biedrus Mārtinus un Dakterus, kas tur vēl bija. Ar putām uz lūpām iepriekš svaidījās ar linkiem, statistikas līknēm, ar to ka viss Covids ir diršana. Tagad puikām vairs īsti nav ko teikt - pašiem jau pote plecā, un nākas vairs tik agonijā raustīties un aizstāvēt savu dzelžaino loģiku.

Ko darīt tiem, no kura lēmumiem ir atkarīgs, cik cilvēku aizies tai saulē?

Paskat, Viņķeliene nenopirks laicīgi Fāzeri, un uzreiz aizlidoja no krēsla.

Antivakseris drīkst kļūdīties retorikā, politiķis, ārsts nedrīkst..

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Raimonds1 said:

Iedomājieties, ka tauta apzinīgi svin mājās ar pašiem tuvākajiem un nekur neiet. Vai tā var būt?

Redzi, man liekas, ka tev populāri ir uztvert sevi kā kaut ko augstāku   par to tavuprāt " pelēko pūli ". 

Varbūt atceries tādu LV filmu, " Tumsas Puķe" ?   "Mēs visi esam no tautas". 

Vrb es silti ieteiktu izlasīt Bela " Cilvēki Laivās ". Tur ļoti daudz kas piemērots mūsdienu situācijai. 

 

Tu, atvaino, noteikti domā par tautsaimniecību  īsu klišeju veidā,   piemēram, tici, ka lockdown i  neietekmē IT nozari.  

Tu noteikti tici, ka frizieri ir kaut kas līdzīgs kā Staļinam kulaki un  tomēr gribi izskatīties smuki safrizēts, vai ne? 

Jaunības un skaistuma kulta pārņemtā pasaulē, ja tu esi >35 un vēl neizskaties sakārtots,  piedod, tavas izredzes ir nelielas.  

 

Tāpat noteikti domā, ka tā vienreizējā piemaksa pensionāriem un par bērniem  nebija lai pasildītu caur tiem  netiešā veidā  privāto sektoru: viņi tika tērēti,   nauda nonāca pie biznesmeņiem un viņi maksāja algas, nodokļus,    maksāja citiem biznesmeņiem par pakalpojumiem,  kuri savukārt algoja cilvēkus un maksāja nodokļus. 

 

Es labi apzinos, cik ļoti palielinātos bezdarbs priv sektorā, ja šī injekcija ekonomikā nebūtu veikta. 

Mēs mācāmies no Vācijas, ASV, Zviedrijas un visp no EU. 

 

Viss ir slikti, jo  valdība nelaba esot, veicot šo netieša veida naudas injekciju privātsektorā caur patēriņu. 

Par to valdība tiek pat apsmieta.  Damn loģika.   

 

Noteikti labāk būtu to nedarīt, vai ne?  Privātsektoram nevajag naudu no iedzīvotāju patēriņa, tu tos visus uztver kā  tikai aitas - patērētājus?

 

Link to comment
Share on other sites

Es Tev ieteiktu izlasīt Cepli. Un tad sapratīsi, ka ir tomēr atšķirība starp “pelēko pūli” un atsevišķiem cilvēkiem. Ja slinkums lasīt, var arī filmu.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, rooyar teica:

Nu,jā antivakseri pa kluso cenšas iekļūt tirdzniecības centros un kļuvuši vel agresīvāki.

Te būtu jāsauc palīgā mūsu betmenis. Viņš ātri tiktu galā ar agresīviem iešmaucējiem.

Link to comment
Share on other sites

2021.12.23. , 10:52, Stasss teica:

Esi bijis kādreiz veikala vadītājs un vērtējis, kad tev darbinieks ir "izdevīgs" un kad nav? Esi bijis uzņēmējs, kur ir jāvērtē, cik kurš darbinieks sevi atpelna, un kurš nē?

Nu redz, piemēram @Stasss, arī nelasa, bet uzreiz mauc savu pretviedokli. Būtu izlasījis, kur es rakstīju par mērķdotācija kasieru algām, nevis aicināju piespiest uzņēmējus nodarbināt "neizdevīgus" darbiniekus.

 

Jā, un nez kur ir rezultāti no tiem 10x500000 eirikiem, kurus piešķīra vienkārši izšķieda visādām doktorēm, kā to pleznu tur sauca, neatceros vairs, par gurķu griešanas algoritmu blokshēmām.

upsss... piedodiet, nepadomāju. Tas taču bija paredzēts, lai tie parazīti varētu saglabāt savu dzīves līmeni, nekristu panikā un neiedzertu indi, bez tam tā nauda taču aizgāja patēriņā pie vietējiem uzņēmējiem, kuri varēja samaksāt algas, iepirkt izejviela un turpināt uzņēmējdarbību... kā es varēju kaut ko citu padomāt.

 

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 57 minūtēm , Jurkins teica:

mauc savu pretviedokli.

Jā, gadās arī tā. Protams nekandidēju uz absolūto taisnību, tik spļauju savu domu ārā.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Patiesībā viena no labākajām idejām COVID laikā ir sapirkties produktus vienreiz vai divreiz nedēļā un gatavot mājās un pārāk daudz pa veikaliem nestaigāt. Maizi, piemēram, var glabāt saldētavā. Var nopirkt vai sagatavot visādas gatavas zupas un sautējumu izejvielas.

Taču šo ideju, tāpat kā ekoloģijas un tāpat kā daudzas citas, var sačakarēt.

1 stundu atpakaļ, Jurkins teica:

piešķīra vienkārši izšķieda visādām doktorēm,  par gurķu griešanas algoritmu blokshēmām.

 

pirms 2 stundām , Achat teica:

Redzi, man liekas, ka tev populāri ir uztvert sevi kā kaut ko augstāku   par to tavuprāt " pelēko pūli ". 

Nu, man arī ir kaut kādas patērnieciskuma vajadzibas, LIDLā biju un, it ka ar to vien nepietiktu, turpat Ogrē MERE arī!

Vienā no brīvības cīnītāju sižetiem bija apmēram tāda doma - kas tas vīruss, varbūt ir, varbūt nav, nezinu!

Es saprotu, kādai publikai tas domāts! Nu un ko tagad, domāt tāpat?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Raimonds1 teica:

sapirkties produktus vienreiz vai divreiz nedēļā

Tā jau arī veceiropā dara, bez visa kovida, biežāk kā reizi nedēļā uz veikalu nebrauc. Sapērk ko vajag nedēļai un miers, tā arī sanāk lētāk.

Labots - AndrisBB
  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, e = d said:

Es Tev ieteiktu izlasīt Cepli.

Ir lasīta videnes laikā no A līdz Z. Laba un vērtīga lieta.

4 hours ago, e = d said:

Un tad sapratīsi, ka ir tomēr atšķirība starp “pelēko pūli” un atsevišķiem cilvēkiem.

Nu ir mazliet un tas pat nav atkarīgs no formālās izglītības līmeņa, absolūti ne. 

 

Viens piemērs no tās pat Vegasas.  Nav tikai hobija līmeņa džeks,  tiek maksāts normāls  piķis un vienalga džeks ir white boy priekš dažiem. 

Pirmais kurš tai gym iestājās pret to idiotismu, bija internetā plaši ap*****  it kā dumjais Floyd Jr. 

" viņs ir cilvēks, tāds pats kā mēs un viņam ir vārds, nevis 'white boy' .  Internetā yeah, planktons var tiesāt viņu un Oskaru līdz vēmienam un nobeigt biksēs no kaifa.

 

Internetā es lasu komentus, ka jamais esot  rasists utml  pasakas. 

Es reizēm pasmejos, lasot komentus, cik tups šis esot utml. 

Protams, mums visiem ir kļūdas dzīvē un nav pat iekšu   vienkārši piedot. 

Tam vajag spēku,  lielāku nekā mēs iedomājamies.

_____________________

Ne, man nav iebildumu ja turīgiem cilvēkiem ir ekskluzīvi auto. 

 

Tai pat komentā par kājeni rūpnīcas saimniekam,  man gribētos lai viņam būtu vēl otrs ekskluzīvs auto un trešais. 

Ar visiem vienlaicīgi nebrauks un  vismaz kaut kāds nodoklis ikgadēji tik un tā tiks iekasēts. 

Tas nav slikti, vai ne? 

 

Man nav žēl, ja kādam ir manta. 

Skaudiet un topiet noskausti, tiesājiet un tiekat tiesāti. 

Par vienkāršiem cilvēkiem tas pats;  lai pirmais met akmeni tas, kas ir bez grēka. WoW realitāte. 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , AndrisBB teica:

Sapērk ko vajag nedēļai un miers, tā arī sanāk lētāk.

 

Šo man esot UK sanāca redzēt - skats bija, ka sapērk nevis nedēļai, bet mēnesim. Tiesa kad kurjers atveda maisus ar produktiem, tad vecie no ledusskapja pa tiešo miskastē maisā tika lādēti iekšā, man tas likās galīgi nepareizi, bet tas viņiem (angļiem), esot normāli. Daudz kas tajā zemē likās šķībi bet nu tur ir sava mentalitāte un kultūra, atliek tik brīnīties.

 

 

Un tas bija savus gadus 10 atpakaļ.

Labots - AVilks
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...