Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Vakar saņēmu būsteri (faizeri virs modernā), ja pēc otrās potes bija temp un aukstas pēdas, tad soreiz vnk mazs zilums un standarta sāpe plecā. 

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/latvija-apstiprina-vel-991-covid-19-gadijumu-mirusi-12-inficetie.a435456

991 jauns inficēšanās gadījums. No inficētajiem 497 ir nevakcinēti vai vakcinācijas kursu nepabeiguši, bet 494 ir vakcinēti.

Pozitīvo gadījumu īpatsvars pret testētajiem: 8,8%.

Saņemti ziņojumi par 12 mirušiem slimniekiem:

  • viens cilvēks 40–49 gadu vecumā,
  • viens 50–59 gadu vecumā,
  • četri cilvēki 60–69 gadu vecumā,
  • viens cilvēks 70–79 gadu vecumā,
  • četri cilvēki 80–89 gadu vecumā,
  • viens cilvēks 90–99 gadu vecumā.

No mirušajiem 10 bija nevakcinēti vai vakcinācijas kursu nepabeiguši, bet divi bija vakcinēti pret Covid-19.

14 dienu kumulatīvais gadījumu skaits uz 100 000 iedzīvotāju ir 530,2.

Latvijā ar Covid-19 kopumā līdz šim inficējušies 268 456 cilvēki. Kopš pandēmijas sākuma Latvijā miruši 4466 ar Covid-19 inficētie.

Aizvadītajā diennaktī stacionāros nogādāts vēl 71 Covid-19 slimnieks, bet izrakstīti 87 pacienti. Kopā stacionāros ārstējas 512 ar Covid-19 vīrusu sasirgušie, no kuriem 81 ir smaga slimības gaita, liecina Nacionālā veselības dienesta (NVD) dati.

--------------

Bāze smagākiem slimniekiem - pieci simti nevakcinēto, slinīcās 512. Labāk ir, nekā pusotra tūkstoša.

pirms 15 stundām , marrtins teica:

Nu tak arguments iepriekš bija - re, slimnīcas tukšas, 0 ierobežojumu, jo vairums sapotējušies, ne tā kā dažā citā zemē, kur Lohdauņi dzīvo. Ko tagad vainosiet? Ā, Marsa variantu?

Vai pieci simti ir labāk par pusotra tūkstoša? FDGHS

Kā sabiedrība novērtē vakcīnu sniegto labumu?

Kā iespēju personiski smagi nesaslimt un arī atslogot veselības sistēmu, lai tā var nodarboties ar citam saslimšanām vai kā balvu, kā kontraktu, ka tad drīkst iepirkties, ciemoties, ceļot? Tas ir jautājums!

 

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 7 minūtēm , base7 teica:

Zviedrija ir pirmā pasaules valsts, kura  atdzinusies čipu ievietošanā. Pārējās valstis to noklusē

Kārtējo reizi žurnālisti taisa sensāciju no nekā: kāpēc virsrakstā bija jāpiemin kovids!?

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Stepselis teica:

kāpēc virsrakstā bija jāpiemin kovids!?

Jā, žurnālisti taisa sensāciju, bet tas čips taču spēj saturēt vakcinācijas sertifikātu.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 32 minūtēm , 138 teica:

čips taču spēj saturēt vakcinācijas sertifikātu.

Un ne tikai to!

Link to comment
Share on other sites

Ta ta nu sensācija. Tie Zviedri (un ne tikai) jau sen čipojas. Baisi ērti - var i durvis atslēgt, i batoniņu automātā nopirkt. Laime!

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , marrtins teica:

Baisi ērti

Ja godîgi, man tā bez sarkasma arī liekas. Es nemaz nesūdzētos par šādu risinājumu.

 

Link to comment
Share on other sites

Protams - katrs pats izvēlas.

 

Man problēmas sākas tikai tad, ja kāds kārtējais par gudro uzmeties sāktu reklamēt savu "produktu", sak` - tas tak ir tik turbo labs (un, khmm, efektīvs), ka nu visiem rīklē grūžams. Jālieto visiem! Drošības labad. Veselības labad. Kopējā Labuma vārdā. Katram savu artavu jādod.

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Cits lieto NFC viedtālrunī, cits visu alguu uzreiz izņem bankomātā, glabā zem matrača un iepērkas tikai ar "skaidrīti".

Link to comment
Share on other sites

pirms 20 stundām , Racer teica:

Ja pasaki 2x, tad tas ir 2x stiprāk? Ko tu lieto?

Tā ir angļu "basic" ietekme, pārākā un vispārākā pakāpe tiek aizstāta ar n.x reizes atkārtošanu.

Link to comment
Share on other sites

Ziņas no respektabliem top līmeņa pasaules žurnalistikas portāliem iekš 2021 ir laba komēdija. 

 

8c815eda2edb3998f32173c391e881f7500ccb4049a28f1e8cf5ffa9cc1f15ac.thumb.jpg.942e3765df33da97f7e20e49021095ae.jpg

 

ce902156f66bdc022397f4c32222f37a19cbe401df4a552a4da40567dcb4c715.jpg.396afebe584d4d0367c49f01ddb8d115.jpg

 

Nekādas bezkaunības un tad tie brīnās kapēc musdienās visi piesmej žurnalistus tik tālu ka jasāk cilvekiem liegt iespēju komentēt vai izteikt viedokli par ziņām. :D

 

Žurnālisti jau sāk brēkt ka smaidiņus jaizliedz jo tie aizskar viņu jūtas kad ekstrēmisti izmanto tos komentāros.

pirms 4 stundām , marrtins teica:

Protams - katrs pats izvēlas.

 

Man problēmas sākas tikai tad, ja kāds kārtējais par gudro uzmeties sāktu reklamēt savu "produktu", sak` - tas tak ir tik turbo labs (un, khmm, efektīvs), ka nu visiem rīklē grūžams. Jālieto visiem! Drošības labad. Veselības labad. Kopējā Labuma vārdā. Katram savu artavu jādod.

 

Man gan nē. ir smieklīgi skatīties kā goyimi aizstāv savus valdniekus.

Tiem pat sejas priekšā var kas notikt un tie neticēs te59bda5813636ee68f10455cf9d7c14445d0c6099706b3ef5625e0e882baa1d0.thumb.png.ddf91dcb5031c6335f929e3ba7189e3e.pngam jo negrib pat atļauties iedomāties ka tos varēja apkrāpt.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , Laxe teica:

Ziņas no respektabliem top līmeņa pasaules žurnalistikas portāliem iekš 2021 ir laba komēdija. 

 

8c815eda2edb3998f32173c391e881f7500ccb4049a28f1e8cf5ffa9cc1f15ac.thumb.jpg.942e3765df33da97f7e20e49021095ae.jpg

 

ce902156f66bdc022397f4c32222f37a19cbe401df4a552a4da40567dcb4c715.jpg.396afebe584d4d0367c49f01ddb8d115.jpg

 

Nekādas bezkaunības un tad tie brīnās kapēc musdienās visi piesmej žurnalistus tik tālu ka jasāk cilvekiem liegt iespēju komentēt vai izteikt viedokli par ziņām. :D

 

Žurnālisti jau sāk brēkt ka smaidiņus jaizliedz jo tie aizskar viņu jūtas kad ekstrēmisti izmanto tos komentāros.

 

Man gan nē. ir smieklīgi skatīties kā goyimi aizstāv savus valdniekus.

Tiem pat sejas priekšā var kas notikt un tie neticēs te59bda5813636ee68f10455cf9d7c14445d0c6099706b3ef5625e0e882baa1d0.thumb.png.ddf91dcb5031c6335f929e3ba7189e3e.pngam jo negrib pat atļauties iedomāties ka tos varēja apkrāpt.

 

 

Es neatradu tādu rakstu...

 https://cnn.com/search?size=10&q=Healthy 40-year old COVID victim&page=

Tu taču domā šo lapu vai ne?

https://www.pfizer.com/news/press-release/press-release-detail/pfizer-and-biontech-conclude-phase-3-study-covid-19-vaccine

https://clinicaltrials.gov/ct2/show/record/NCT04713553

Rekur par viltus CNN rakstu..

https://factcheck.afp.com/http%3A%2F%2Fdoc.afp.com%2F9LW2JC

Labots - rooyar
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Citēt

While the hoax article clearly indicates that it is satirical, many users appeared to take it seriously. The text of the falsified article reads: “Sheila Johnson lived the way any healthy American would, waking up at 6am to eat a dozen eggs, 36 pancakes, 40 sausages and washing it down with a gallon of maple syrup. That was until she caught COVID from her unvaccinated neighbor, 58-year-old triathlete Richard Sorenson who had COVID but wasn’t aware of it.”

 

Link to comment
Share on other sites

Diez kad Laxem apniks likt šitās fake news? 😄 Analizētājs ibio un protams "neatkarīgais domātājs" 😄

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

2021.12.20. , 13:15, Laxe teica:

Ha, zināju ka uzķersies.

Tu esi jau aizgājis smadzenes maldos tik tālu ka tu pat neapskatīsies oficiālus datus un pat nemeģināsi tos saprast.

Jo tie iet pret tavu šauro un naivo nostāju. tu esi burtiski bots kas gaidīs lai priekšā pasaka kas notiek tvnets vai bbc

Nāk prātā šis citāts par pēdējo postu šim 😄

Link to comment
Share on other sites

2021.12.20. , 14:20, Laxe teica:

Es būtu tā pat vakcinējies lai aizsargātu savus penšus un ģimeni. bet protams nebūtu lietojis drazu ko ražo Pfizer un Jansen.

 

Būtu ņēmis astra-zeneca. itsevišķi vel jo vairāk redzot kā to cītīgi žīdu mediji meģina nomelnot.

Ja tev nepatīk mRNA un žīdu mediji, bet patīk vektoru AZ, tad kāpēc vektoru JJ ir draņķis?

Link to comment
Share on other sites

2021.12.19. , 03:55, Zin... teica:

Visbeidzot lielākā problēma, ko izgaismo šis atgadijums ar covid, tik vēlāk gan cilvēki pamanīs - dezinformācijas spēks.

Abās pusēs! :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , Laxe teica:

Man gan nē. ir smieklīgi skatīties kā goyimi aizstāv savus valdniekus.

Mļe tu, klauns nelaimīgais, tagad paņem to rakstu, tad atver piegādes uzskaiti, tad peņem kalkulatoru un pats izrēķini, cik tad ir "īstais N", nevis tupa pārpostē caurkritušu finansistu murgus!

Man sanāk ~190mln nevis 500k.

Labots - ruukjis
Link to comment
Share on other sites

Ideāli - tirgus noliek pie vietas visādas glupības. Prieks skatīties, ka arī relatīvi lielākas bodes arī atmostas. Normālie iestādījumi jau sen atmodušies.

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , marrtins teica:

Ideāli - tirgus noliek pie vietas visādas glupības

Ideāli, tagad gaidām kā vēl vairāk tiks piegrieztas skrūves, lai nevarētu šādi apiet noteikumus un atkal varēsi baurot par fašismu un valdība vainīga nevis šitie radošie. 👌

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Protams, ka "aurošu". Ja vienas glupības apiet, tad jādomā citas. Ar to jau tie, khm, pieturēšu epitetu, nodarbojas :)

 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Yeah. Vienmēr esmu ļoti aizstāvējis potes un pat Kariņu, bet tagad ir  bik par daudz. 

 

Potes nopirktas, fiksi jāizšpricē. 

Okey un viss ko 40 gadus tai pat RSU māca par antivielām  ir pie kājas. 

Ka tik potes, kuras nopirktas izšpricēt.  Pēc tam varēs pirkt jaunas. 

 

Analizēt antivielu titrus utml: na*ig? 

 

Ja potes ir labas, tad ar 2 ar var pietikt kādam laikam. Tikmēr pošu pētniecībai un uzlabošanai valstis un korporācijas iegulda miljardus pētniecībā, kā uzlabot. 

 

Mums, ka tik visu izšpricēt, kamēr daudziem nav bijusi pat 1 ā pote. 

Protams, tiem, kas nestrādā un gaida sputņiku, klausoties ne LV valodas medijus, visi tie pasākumi ir pie kājas  un tur nevar vainot Kariņu.  Viņi liek Nikolaju virsū un viss. 

Skriešus visiem trešo poti un  aidā. 

 

Sagaidu aitu un aunu saliktos mīnusus: auni neko citu nejēdz. 

Prognozējama aitu reakcija. 

Prognozējams arī uzbraucienu saturs, neko nepadarīt.  Klasika ir sagaidāma.

 

Labots - Achat
  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

@Achat es pat nebiju domājis, ka lasīšu ko tādu kam pat es piekrītu no tava paustā. 

Es saprotu, ka vajag rīkoties un nevar atstāt pašplūsmā, bet nu jau tiešām pēc tāda kārtīga marketinga gājiena tas viss sāk izskatīties. Es itkā uzticos mediķiem, bet lēnām rostas sajūta, ka Pauļuts (ne Kariņš ka daudziem gribetos dzirdēt), jau mauc tā, itkā viņš būtu Dumpis.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Achat teica:

Potes nopirktas, fiksi jāizšpricē. 

1. Tu beidzot raksti kā cilvēks!

2. Daļēji pat piekrītu.

Es nezinu par visām vakcīnām, bet, piemēram, tam pašam Pfizer vēl nav apstiprināta pēdējā fāze, kurā tad arī nosaka cik ilgi vakcīna būs efektīva, BET mums jau grūž būsterus. Man tas nepatīk.

 

Pirms 55 minūtēm , Achat teica:

Analizēt antivielu titrus utml: na*ig? 

Teorētiski to dara tikai testa fāzē. Kad vakcīna izgājusi visas fāzes, to vairs nedara, jo ir noteikts vidējais vakcīnas darbības ilgums. BET... mēs vēl esam TESTA fāzē.

Pirms 53 minūtēm , Achat teica:

Ja potes ir labas, tad ar 2 ar var pietikt kādam laikam

Nē. Paņem kaut vai gripas vakcīnas - tās arī nedarbojas ilgāk par gadu.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, ruukjis said:

Nē. Paņem kaut vai gripas vakcīnas - tās arī nedarbojas ilgāk par gadu.

Gripa mums jau ir sen. Man nekad nav bijusi gripas pote un slimības lapas gripas dēļ arī nav bijušas. 

 

Turklāt kronis ir jauns,  vakcīnu ilgdarbība vēl ir jāpēta. 

Varbūt varētu izstrādāt vadlīnijas par antivielu titru, pie kura vakcinācija ir pietiekama. 

 

Labi, mēs sapotējam apzinīgos, strādājošos un studentus utt. 

Pensionāru kā kaitnieku lomu es personiski nezinu: visi, kurus es zinu, ir vakcinēti. 

Tomēr jā,  ir sava kategorija iedzīvotāju, kuri liek Nikolaju uz itin visu,  LV valodas medijus nelasa un neklausās. 

Mums tagad esot jāskrien pēc būstera, kamēr tie mierīgi sēž pat bez 1 ās potes.  

 

Labots - Achat
Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , Achat teica:

Mums tagad esot jāskrien pēc būstera

Kā ta daži labi teiktu - nav jau obligāti :)

 

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Racer teica:

Nesaprotu, kāpēc veikaliem tiek pārmests. Ja noteikumos tirdzniecības platības ierobežojums, lai varētu darboties sarkanajā režīmā, netiek pārsniegts, ja pieļaujamais kvadrātmetru daudzums uz vienu pircēju, kurš noteikts sarkanajam režīmam (sarkanajam režīmam tas ir lielāks), tiek ievērots, kur problēma. Ne jau veikali izgudro prasības, zaļajam vai sarkanajam režīmam, infektologi uzstāda, valdība to noteikumos iekļauj, pārējie ievēro. Vīruss neprot atšķirt, kur maksima divi krustiņi, kur maksima viens krustiņš, galvenais, lai infektologu prasības par nepieciešamo platību tiek pildītas.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Mazliet konspirācijas.

Pirms 6 minūtēm , vvv teica:

Nesaprotu, kāpēc veikaliem tiek pārmests.

Jā. Es to sauktu par: "Clever use of game mechanics" 😁

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Par tiem veikaliem un pārmetumiem loğikas nav, pliki uzbraucieni. :(

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Redz un par vakcīnu aizsardzību pret jebkuru slimību: te ir individuālie faktori. 

 

1. Scenārijs: persona tiek vakcinēta pret ( ievietot vajadzīgo slimības nosaukumu )  un pēc tam viņai nosaka antivielas kaut reizi mēnesī vai nedēļā. 

Secina, kad antivielas izzūd vai nokrītas līdz ļoti zemam titram. 

 

2. Ja persona tiek vakcinēta,  bet vēlāk  inficējas ar šo slimību, tomēr nesaslimst,  personas imūnsistēma ir reaģējusi, vakcīnas efekta ietekmē  organisms sāk reaģēt un ražot antivielas utt. ( ātrāk nekā nevakcinētas personas organisms ).

Slimība neattīstās. 

Antivielu titrs atkal ir pieaudzis. 

 

Noteikti tas ir arī ar kroni.  ērcei utt  tas jau sen ir zināms:  ja vakcīna nostrādā ļoti labi,  iekožot inficētai ērcei  organisms savlaicīgi reaģē un  saražo daudz antivielu. Antivielu titrs organismā pieaug, būsteris ir saņemts un  cilvēks nesaslima. 

ērces potes efekta ilgums ir kalkulēts tā, ka cilvēkam ērce nav iekodusi. Titrs krītas un tas ir dabisks process. 

 

Koronkas un gripas utt, tur noteikti daudziem ir labi titri un viņi par to pat nezina. 

Pote ir un pat ja pēc inficēšanās nesaslima,  antivielu titrs atkal pieauga organismam reaģējot uz infekciju. Būsteris. 

 

 

Labots - Achat
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Racer teica:

loğikas nav, pliki uzbraucieni.

Tāda sajūta, ka ierēdnīšiem aizmirsies, dēļ kā ierobežojumi. Ierobežojumi ir, lai samazinātu iespējamību cilvēkiem inficēties ar kovidu, nevis, lai ārkārtas situācija izskatītos nopietnāk, nevis, lai vairāk par ko būtu sodīt utt.

Labi atceros, pirms gada intervija pie Dombura, tad, kad pirms Ziemassvētkiem aizvēra veikalus, kurš tas bija, Citskovskis, aizrautīgi stāsta par veikalu aizvēršanu un pasaka - mūsu mērķis ir samazināt veikalu apmeklējumus... Gribējās pateikt pretī - vecīt, mūsu mērķis ir samazināt kovidizplatību. Domāšana viņiem kaut kāda alternatīva. Atceries, pēkšņi paziņoja, ka parīt veikali ciet, lielākais veikalu šturms valsts vēsturē tika piedzīvots, Domburs vēl bildes rādīja... Kā tas nostrādāja par labu kovidizplatības mazināšanai?

  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Šis pats gadījums ar maksimām divi krustiņi. Ja platība samazināta, ja katram pircējam atļautie kvadrātmetri ievēroti, tā lielākā maksimas ēka pēc loģikas ir drošāka dēļ lielākas telpas kubatrūras, tādas pašas platības maksima viens krustiņš ar to pašu cilvēku daudzumu tajā, tā taču varētu būt kovidnedrošāka.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Vai tad viņi neteica tiešā tekstā, ka ierobežojumu mērķis ir palielināt vakcinācijas aptveri, nevis "samazināt iespējamību cilvēkiem inficēties ar kovidu" (IMHO pieņemams mērķis tomēr būtu atslogot slimnīcas, nevis samazināt saslimstību "inficētību")?

Jebšu es atkal ko jaucu? Oktobris bija sen :D

Labots - binary
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, vvv said:

aizrautīgi stāsta par veikalu aizvēršanu un pasaka - mūsu mērķis ir samazināt veikalu apmeklējumus... Gribējās pateikt pretī - vecīt, mūsu mērķis ir samazināt kovidizplatību.

Nu, nezinu, cik ļoti tie aizliegumi to samazināja. 

Lidināties pa pasauli taču neaizliedza. 

 

Es saprotu, cik jauki mani no koronavīrusa pasargāja  pannu, zeķu utt nepārdošana veikalā pie pirmā? vai entā lockdown. 

 

Nekas, mācība rokā.  Daudzi biznesmeņi jau ir atmetuši ar roku krogu biznesam utt iecerēm uz ilgiem laikiem. 

FM jau  pie katra locdown  kalkulēja aptuvenu izmaksu intervālu ( negūtie nodokļi, papildus izdevumi: pabalsti, kompensācijas, dīkstāves pabalsti utt ). 

 

Okey, nepulcējas krogos,  tas netraucēja tiem, kas liek Nikolaju uz visu taisīt privātas tusovkas. 

Policija nevar izskraidīt visas maļinas, kur patiešām visdrīzāk tusē tie, kam " koronka neeksistē ".  Nevajag lolot ilūzijas, pat padla pie Josifa un hitlers  nespēja pilnībā iznīdēt to realitāti. 

 

Jautājums, cik smuki veikalnieki utt jutīs februāri un martu. 

Februārī būs smuki apkures utt rēķini tiem, kas izmanto dabasgāzi. 

Attiecīgi mazāk  $ nonāks veikalos, t.i pie biznesa, kurš vismaz kaut ko maksā: tur PVN, algas un nodokļus par tām utt  maksājumus. 

 

Droši vien vajadzēs pacelt cenas,  tomēr diez vai tas to spēs kompensēt. 

 

Gaidu pirmā pusgada finanšu rādītājus par 2022 o gadu. 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , Achat teica:

Nu, nezinu, cik ļoti tie aizliegumi to samazināja. 

Lidināties pa pasauli taču neaizliedza. 

 

Es saprotu, cik jauki mani no koronavīrusa pasargāja  pannu, zeķu utt nepārdošana veikalā pie pirmā? vai entā lockdown. 

Arī neredzēju loģiku tajos ierobežojumos. Ierēdņu domāšana...

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , binary teica:

Vai tad viņi neteica tiešā tekstā, ka ierobežojumu mērķis ir palielināt vakcinācijas aptveri, nevis "samazināt iespējamību cilvēkiem inficēties ar kovidu" (IMHO pieņemams mērķis tomēr būtu atslogot slimnīcas, nevis samazināt saslimstību "inficētību")?

Tas Dombura raidījums, par kuru es uzrakstīju, bija pirms gada, toreiz vakcīnu nebija.

Slimnīcu atslogošana nav vienīgais mērķis. Arī bez slimnīcā nokļūšanas kovidslimošana ir slikti - pašizolācija, pašizolācija kontaktpersonām, slimības lapas, iespējamā rehabilitācija, tas viss nes zaudējumus sabiedrībai.

 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...