Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Ja Sibīrijas ciemā sāktu mirt pa 1200 dienā, tur domāju, ka visu aizklapētj un vēl arkartas stāvoklī izsludinātu. 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

vienā Zviedrijas galā +7, otrā -15.

tas tak gandrīz kā Latvijā. Liepājā +5 Alūksnē -15 normāli. Dažas dienas. Bet ja rēķina vidējās temperatūras sezonā, tad tādā Krievijā amplitūdas ir daudz lielākas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Zin... teica:

Ja Sibīrijas ciemā

Tur Sibīrijā neviens tolkam nedzīvo, 80% Krievijas iedzīvotāju ir vienā stūrītī ap Maskavu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Zin... teica:

Tādēļ varbūt tomēr saņemties un papotēties.

Es joprojām uzskatu, ka tam bija jābūt brīvprātīgam pasākumam, nevis "obligāti brīvprātīgam" Es neesmu pret to [pats tak dabūju iekšās], bet šitas uzmācīgais mārketings kretinē.

Pirms 2 minūtēm , AndrisBB teica:

Tur Sibīrijā neviens tolkam nedzīvo

Nu nu. Neesi dzirdējis ne par Tomsku, ne par Krasnojarsku? Tās pilsētas ir par Rīgu lielākas :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , x_rays teica:

Nu nu. Neesi dzirdējis ne par Tomsku, ne par Krasnojarsku? Tās pilsētas ir par Rīgu lielākas :D

Bet uz kopējā iedzīvotāju skaita, statistiski mazsvarīgas. Tas kā Ķīnā, kur 90% iedzīvotāju dzīvo vienā stūrī, lielākā daļa teritorijas ir tuksnesis.

52ald7t81ub71.jpg?width=960&crop=smart&a

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

Bet uz kopējā iedzīvotāju skaita, statistiski mazsvarīgas.

Nez kāpēc mūsu kompetentie neuzskata par statistiski mazsvaŗigu šo jauno moderno slimību. Jo statistiski tak cik ta tur bija tie nāves gadījumi 0, kommac her viņ zin % cik uz kopējo skaitu. Tad vienā gadījuma kaut kas ir statistiski mazsvarīgs, bet citā mega svarīgs? Ok dubultmorāle na ļico. :D 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, x_rays said:

Ok dubultmorāle na ļico.

Daļēji tā arī ir. 

Pirms koronkas neviens necēla ne ausi, ja nomira kādi, kuri jau bija pārsnieguši statistiski vidējo dzīves ilgumu. 

Kad parādījās koronka, sāka kviekt; nāvīga koronka, >85 g.v vecuma grupā mirstot nost!

Antivakseri gavilē,  vakseri auro un kovida histērija ir trends. 

 

Nu ripos mīnusi, bērnudārzs parādīs sevi.

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Atelpai ielikšu vienas no skaljakajam Latvijas antivakseres pārdomām par šo 🤪 gaidu, kad viss teksts vēl tiks izvērtēts pa riska grupām un cik tur daudz Kompetentie atbildīgi. Un jā, tieši šādu klausās Latvijas apgarotie nevis Dumpi vai citu. 

 

#redaktoresblogs

Vakardien ar vīra kungu aizbraucām uz Kuldīgu. Romantiskā pastaigā, pusdienās - to sauc par laulības laiku, kad fokusēties vienam uz otru. Vēl jau arī īpašāka gadadiena... 

Ieejam izstāžu zālē. "Vai antivakseri drīkst aplūkot mākslinieku darbus?" - viņa uzdotais jautājums dežurantei mani humorīgi pārsteidz. Kundze sasmejas, ah, tā nu gribētos ielaist, sak, bet nevaru. "Tad jau līdz labākiem laikiem," draudzīgi atvadāmies.

Plānā uzēst ko izsmalcinātu. Ilgi nav jāmeklē, turpat vien ir! Apzinīgi gaidām vējtverī. Ienākušie stājas aiz mums. "Vai tur nelaiž? - jautā zolīds jaunskungs. "Ja jums ir TAS TUR, tad - droši," atbildu. "Jā, man ir TAS TUR :)," iesoļo iekšā kā pārākais runcis.

Vīrs jau atkal uzdevumu augstumos - nudien laipnajai viesmīlei, kura iznāk vējtverī pieņemt mūsu pasūtījumu (vispār ļoti ērti), jautā to pašu, tikai kontekstā: "Vai antivakserus ielaižat paēst?" Meitene sasmejas, es arī. Čilošana siltā gaumīgā interjerā mums liegta. 

"Vispār jau kaut kāds taisnīgums tai visā ir," klāstu otram savu atklāsmi. "Cilvēki ir diezgan nopietni riskējuši ar savu veselību un dzīvību, lai varētu tur tagad sēdēt un omulīgi pusdienot. Bet mēs šo ekstru gribam tāpat vien! Viņi ir nesuši upuri, mocījušies un, iespējams, joprojām mokās gan ar blaknēm, gan visu to, kas garīgajā plānā notiek ar substances adatas skartajiem. Viņi ir to pelnījuši. Kaut īsu laiku justies "atalgoti", novērtēti, priviliģēti."

Paēdam auto salonā. Garša no tā nemainās. Turklāt mums ir pašu izvēlēts skats aiz vējstikla. Un ja godīgi, personīgi es vakcinēto kompānijas nealkstu.

Jā, jā, nav vērts izlikties. Jo šķelšanās ir notikusi un skārusi. Pagaidām neredzu, kā tā varētu tikt nogludināta. 

Es tiešām maksimāli izvairos kontaktēties ar kovid potētajiem. No vienas puses, piemēram, iepērkoties pārtikas veikalā, nav iespējams neekspluatēt šos cilvēkus un viņu nesto upuri savā labā - lai tiktu pie precēm. Viņi taču tur ir tikai tāpēc, ka piekrituši šiem jēgtukšajiem noteikumiem.

No otras puses, es nekad neizvēlētos iet pie vakcinēta masiera, friziera vai tamlīdzīgi. Man vajadzības gadījumam ir gan kvalitatīvs frizieris "uz viena viļņa", gan pat nevakcinēts zobārsts. 

Un tie, ar kuriem par šo esmu runājusi, piekrīt. Auras un pārējās maņas. Informācijas apmaiņa caur pieskārieniem. Diemžēl vai par laimi esmu to starpā, kas ļoti jūt šīs ietekmes. Pastāv gan neliela iespējamība,  ka tā ir fobija vai pašsuģestija. Bet miers ir izvairīties. Eksperiments paliek eksperiments, un mēs vēl daudz ko nezinām...

Tomēr man vairs neviens neiegalvos, ka kovid "vakcinētie" nemainās.

Šodien pēc ilgāka pārtraukuma satiku tuvu cilvēku, ko pazīstu visu mūžu. 

Decembrī saņēmis abus asos dūrienus. Pirms un pēc - tas ir cits cilvēks. Cits enerģētiskais starojums vs. starojuma trūkums. Citas acis. Tagad - stiklainas un tramīgas. Cits ādas stāvoklis (parādījusies pigmentācija un izteiktākas grumbas) un vizuālais vecums. Viss savādāk. Es pavisam nopietni jūtu, ka vairs nebūs kā agrāk, un par viņu kā tīru un autentisku varēšu kavēties atmiņās. Nav vairs tas un punkts. Tur kaut kas tiek nolaupīts, aizvietots, neatgriezeniski sagandēts. Tā, ir kā viņu dzīvotu vairs ne dievišķais, bet tumšais. 

Esmu savulaik diezgan snauduļojusi, bet tagad to atšķiru diezgan skaidri. Kur ir labais, dievišķais, ceļošais, veselīgais, vērtīgais un jēgpilnais, bet kur - sātanisms un basta. 

Tas joprojām te biezā slānī jauc gaisu. "Populārajā" mūzikā, lielveikalu pārtikas izstrādājumos, televīzijā, medijos, uzspiestajos "svētkos" utt. Caur simbolismu, programmēšanu, apzinātu indēšanu, viltu un nekaunīgiem meliem. Tad, kad uzzināju, ka pat sieviešu higiēnas precēm tiek pievienotas indīgas vielas, lai veicinātu asiņošanu un provocētu ļaundabīgu šūnu veidošanos... ko lai piebilst. Un uz tiem testu puļķiem arī ir top no top kancerogēnajām vielām - etilēna oksīds. 

Atstāt ievelkošā sātanisma patēriņu un "barošanu" pagātnē - tas nebūt nenozīmē garlaicību! Tieši otrādi - tā ir lēna, taču pamatīga transformācija uz piepildītāku, veselīgāku, apzinātāku dzīvi!

  • Haha 2
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Jāpiefiksē... Un tad pavasarī jāsalīdzina. Tāpat, kā viens cits solīja februāra vidū 15k pozitīvu dienā un 4,5-6,5k hospitalizēto vienlaicīgi.

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Tad kad rudenī prognozēja 2K+ keisus un pilnas slimnīcas, tad viens te arî ņirdza, ka prognozējot pasakas. Tad kad bija 3K, tad atkal vairs nebija ko teikt.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Ņirdza (vismaz es) par pavasarī izteiktām prognozēm par tūliņ tūliņ būs 3k slimnīcās.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zin... said:

Atstāt ievelkošā sātanisma patēriņu un "barošanu" pagātnē - tas nebūt nenozīmē garlaicību! Tieši otrādi - tā ir lēna, taču pamatīga transformācija uz piepildītāku, veselīgāku, apzinātāku dzīvi!

Tak liekaties mierā. 

Man bija smuka diskusija pirms kroņa ar antivakseriem par trakumsērgas, difterijas un tuberkulozes vakcīnām.  Es to visu mantru zinu un negribu vairs nekad redzēt. 

 

Kamēr nu vakseri ar ir bik jautri: antivielas nekas neesot utml. Ko ta māca un 40+ gadus atprasa par antivielām? LOL. 

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Stasss teica:

Tad kad bija 3K, tad atkal vairs nebija ko teikt.

Gribi apgalvot, ka ir pilnas slimnīcas ar smagajiem gadījumiem, ja? Nu davai dod proofu. Es neko tādu dzirdējis neesmu, izņemot mēdiju izplatīto psihozi.

Link to comment
Share on other sites

"Runājot par balstvakcināciju un omikrona paveidu, Zavadska atzīst, ka ieguvēji būs tie, kuri tā dēvēto trešo vakcīnas devu saņēma vēlāk, jo tās efekts attiecībā pret omikronu darbojoties ne vairāk kā desmit nedēļas. Taču vislabāk pasargātie esot cilvēki, kuri ir gan vakcinējušies, gan izslimojuši Covid-19. Tas gan nenozīmējot, ka vakcinētajiem ir vērts apzināti mēģināt saslimt, lai uzlabotu savu imūnreakciju, jo riski esot lielāki nekā iespējamais ieguvums - mirst arī vakcinētie Covid-19 pacienti, viņa atgādina."

 

Diršana tas viss ir. Kaut ko pasaka, nākamajā teikumā jau mēģina atrunāties. It kā vakcīna pasargā, bet mirst jau tāpat. Vislabāk pasargātie ir izslimojušie, bet labāk saslimt nevajagot... Murgs.

Link to comment
Share on other sites

Šī tēma laikam nekad nesaslims un nenomirs… 🤪

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , raivix95 teica:

Diršana tas viss ir. Kaut ko pasaka, nākamajā teikumā jau mēģina atrunāties. It kā vakcīna pasargā, bet mirst jau tāpat. Vislabāk pasargātie ir izslimojušie, bet labāk saslimt nevajagot... Murgs.

Izlasi vēlreiz. :)

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Zin... teica:

#redaktoresblogs

Vakardien ar vīra kungu aizbraucām uz Kuldīgu... [necitēšu visu to palagu]

Blablabla :D Nu Tu tak pats te propagandē visādas literatūras pasakas :D   

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Zin... teica:

Jā, jā, nav vērts izlikties. Jo šķelšanās ir notikusi un skārusi. Pagaidām neredzu, kā tā varētu tikt nogludināta. 

Es tiešām maksimāli izvairos kontaktēties ar kovid potētajiem. No vienas puses, piemēram, iepērkoties pārtikas veikalā, nav iespējams neekspluatēt šos cilvēkus un viņu nesto upuri savā labā - lai tiktu pie precēm. Viņi taču tur ir tikai tāpēc, ka piekrituši šiem jēgtukšajiem noteikumiem.

No otras puses, es nekad neizvēlētos iet pie vakcinēta masiera, friziera vai tamlīdzīgi. Man vajadzības gadījumam ir gan kvalitatīvs frizieris "uz viena viļņa", gan pat nevakcinēts zobārsts. 

Šī ir pati labākā daļa:

"šķelšanās ir notikusi, akvai akvai", un tad nākamajā teikumā - "es izvairos no tiem potētajiem zemcilvēkiem ar tumšajām aurām"

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , Regisss teica:

Šī tēma laikam nekad nesaslims un nenomirs… 🤪

Mana Jaunā gada apņēmšanās būs nerakstīt šajā topikā vairs. Centīšos ievērot.:closed::king2:

  • Atbalstu 1
  • Haha 2
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

shadow118
pirms 9 stundām , raivix95 teica:

Diršana tas viss ir. Kaut ko pasaka, nākamajā teikumā jau mēģina atrunāties. It kā vakcīna pasargā, bet mirst jau tāpat. Vislabāk pasargātie ir izslimojušie, bet labāk saslimt nevajagot... Murgs.

Kas tur neskaidrs bija uzrakstīts? Ja izslimoji un viss bija labi, tad ok, esi ekstra pasargāts, bet nevajag speciāli mēģināt saslimt, jo var arī nebūt labi. Lieks risks tikai

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Šī tēma sākotnēji izveidojās te un tad tika izveidota kā atsevišķa tēma. Kas to varēja padomāt, ka tāds vīruss jau divus gadus šitā darbosies.

 

Kas zināms par gripu, joprojām nav?

Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , marrtins teica:

Ņirdza (vismaz es) par pavasarī izteiktām prognozēm par tūliņ tūliņ būs 3k slimnīcās.

Kas tur nesaprotams, ka speciālajiem dienestiem jāveido prognozes pēc visliktākā scenārija un attiecīgi tam jāgatavojas. Tu jau vari ņirgt, jo atbildi tikai par sevi. Daudzi pat nav spējīgi atbildēt par sevi.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Kas tur nesaprotams... Ja uzmetās par ekspertu un ik reiz kļūdās savās "prognozēs" tad ar ko tāds eksperts ir labāks par mani vai tevi? Tu tak arī vari pateikt - oi, slimnīcās var nonākt 4k vienlaicīgi un glaudīt sev vēderu. Ja prognoze nepiepildīsies - tad tikai pateicoties, ka laicīgi "sagatavojāmies". Ja piepildīsies - sabiedrība vainīga un redziet kāds es eksperts.

  • Patīk 2
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Raimonds1 teica:

 

Kas zināms par gripu, joprojām nav?

It kā 4 apstiprināti gripas gadījumi šajā sezonā, pieklājības pēc.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Varbūt kāds ir lietas kursā, cik mums vispār iekš LV ir gultas vietas slimnīcās un cik no tām ir cov paredzētas. 

Doma ir par visā LV.

Tas tā intereses pēc, jo pagājušajā "vilnī" daudzas reģionu ārstniecības iestādes stāvēja tukšas.

 

Link to comment
Share on other sites

https://www.apollo.lv/7418658/2022-gadam-ir-jabut-covid-19-pandemijas-beigam-ka-attistisies-koronaviruss-jauna-gada-pirmajos-menesos

 

“Mums tā ir jāuztver kā globāla problēma un jāaizsargā visi, jo katru reizi, kad vīruss nonāk kādā cilvēkā, tam ir iespēja mutēt un, iespējams, kļūt nāvējošākam," ziņu medijam "Today" paskaidroja Hārvardas un Masačūsetsas Vispārējās slimnīcas Ragonas institūta direktors Brūss Volkers.”

 

…bet speciālisti taču skaidri saka, ka vakcīna nepasargā no saslimšanas, tikai no smagākas slimošanas. Tātad principā sanāk, ka potējies vai nepotējies, Covids turpinās mutēt un varēs turpināt būstoties kaut līdz pastartdienai.

 

Par ši tak jau ir lielisks amizants teiciens -

 

il_340x270.3301248327_nuuz.jpg

 

What doesn’t kill you… mutates and tries again.

 

 

Labots - Artanis
Link to comment
Share on other sites

kompresors

Turpinu "baudīt" covidu. Trešdiena gāja uz beigām ar domu, ka kovids viegli izslimots, iesnas jau gangrīz pārgāja, aizsmakums arī mazinājās. Ceturtdienas rīts sākās ar nelabām sajūtām un priekšnojautām... Diena sākās gandrīz bez brokastīm un turpinājās bez ēšanas (ne jau tāpēc, ka attīstu gribasspēku) un ar pamatīgu iekšu laužšanas sajūtu. Tikai šorīt noriskēju apēst kādu gaļas pīrādziņu ar kafiju! Visi svētki nosvinēti "godam"!

Izskatās, ka Jaunais gads iesākās salīdzinoši veiksmīgi! Izrādījās, ka ģimenē esmu vienīgais, kurš šo zarazu izbaudīju. Pārējiem visiem negatīvs.

Mans secinājums - tik viegli no tā visa pasaule netiks vaļā... Slimošanas izpausmes un sekas ar plašām variācijām! Viss notiks (risināsies) atbilstoši cilvēku saprātam (kāds nu kuram tas ir) un ar zinātnes atbalstu. 

Visiem laimīgu 2022!  

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Artanis teica:

…bet speciālisti taču skaidri saka, ka vakcīna nepasargā no saslimšanas, tikai no smagākas slimošanas.

Vakcīnu Cars jau kādu laiciņu atpakaļ minēja, ka 2022. "pandēmijas" akūtā fāze beigsies. Nu tad īsteniem speciālistiem, žurnālistiem, faktčekistiem u.c. ekspertiem nāksies māt ar galvu, cik skaists tērps Caram :sarkasms:

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Nu tu dod bandiniekus un laidņus piesaucot - nelauz manu sirdi! :D Reku!

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Lielo vētīšanu un, atkarībā no nopelniem, šokolādi vai žagarus :sarkasms:

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

https://www.apollo.lv/7419264/juhnevica-japienem-ka-dala-senioru-nepienems-primaro-vakcinaciju-pret-covid-19

Vakcinācijas projekta nodaļas vadītāja norādīja, ka

primārās vakcinācijas process senioriem bijis ļoti sarežģīts un grūts jau kopš rudens sākuma. Tolaik ar savu palīdzību sāka iesaistīties arī pašvaldību pārstāvji, apzinot ģimenes ārstu prakses un aicinot seniorus vakcinēties.

Tā uzrakstīja, it kā no pavasara līdz rudenim seniori būtu rindās stāvējuši uz vakcinēšanos.

 

Jebšu tā ir publiska atzīšanās, ka līdz pat rudenim viņiem senioru vakcinēšana bija pie kājas? Uz ko tad viņi līdz tam rudens sākumam cerēja? Uz to, ka kaut kāda iedomāta "kolektīvā imunitāte" pasargās seniorus?

 

Ja joprojām ir >100k nevakcinēto vecumā virs 60, tad kādas prognozes, cik "covid upuru" sagaidāms šogad? Vēl kādi 3000-5000?

 

It kā runā, ka omicrons esot "straujāks" (gan lipīgāks, gan simptomi sākoties agrāk), toties "maigāks" par deltu. No otras puses - kaut kur lasīju šaubas, vai omicrons "izspiedīs" deltu - varot gadīties, ka abi dzīvosies paralēli.

Link to comment
Share on other sites

Tīri retoriski, vai mūsu fašisma apkarotāji un risku grupu zīmētāji priecāsies vai atkal bļaus, ja vecīšus piespiedu kārtā noshpricetu un vēl uzliktu milzu sodu tiem teicējiem, ja vecīši atzītos, ka negāja tikai tādēļ, ka mazdēliņš vai vedekla atrunājuši, jo internetā izlasīja, ka kaut kāds gobzemietis to teica. Vai vēl ļaunāk, ģimenes ārsts bez jebkāda medicīniska pamata atrunājis.

  • Patīk 3
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , Zin... teica:

Vai vēl ļaunāk, ģimenes ārsts bez jebkāda medicīniska pamata atrunājis.

Izklausās, ka tu pat pieļauj, ka ar medicīnisku pamatojumu pat varētu... Progress jaunajā gadā - tas priecē.

  • Haha 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...