Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Pirms 4 minūtēm , Betmenis teica:

Kas galu galā ir šis mistiskais personāžš?Es tādu nezinu.

Paprasi savai sievai, 5 veļasmašīnaam vai, tuubijam

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

bet Šņukur bet izstāsti bet, izstāsti bet, kā tu bet strādā, bet kā māki bet atpūsties bet

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 48 minūtēm , binary teica:

 

Hmm... Fake?

Derētu kādam no tiem neskaitāmiem šārētājiem izskaidrot, kas šajā diskusijā ir tik svarīgs. Būtiskākais ir rezultāts ar konkrētiem rakstītā veidā pieņemtiem lēmumiem, kuri saistoši visām ES valstīm. Par klimata pārmaiņām runā gadu desmitiem un ļoti mazs procents ir materializējies dzīvē.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , Betmenis teica:

draudzēties.Cilvēki kuriem vienīgā vērtība ir BMW,un citi kaujas rati,

Cigārs uber alles

Link to comment
Share on other sites

Pirms 58 minūtēm , binary teica:

Hmm... Fake?

tā dāma pareizas lietas savā runā noradīja. Bet uzstāties ar tādiem maisiem zem acīm,bļa ko viņi tur cik dzer???  :D

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1
pirms 22 stundām , oxygen teica:

Nu tagad tie  ( JKP un NA) ''balti un pūkaini'', ieskaitot arī prezidentu.  Tik , neraža , ka tautai jau īsa atmiņa- nāks vēlēšanas un ''viss pa vecam''. 

Un JV premjera sajūsma par ekonomiku nekā nekolerē ar zināmām "pielaidēm" COVID izplatībai?

 

 

Link to comment
Share on other sites

superKrona
pirms 1 stundas , Raimonds1 teica:

JV premjera sajūsma

Man liekas, viņam ir tikai viena balss tai Mkabinetā, ja balsojums 50/50 tad laikam stiprāka tā balss. Klausoties ļaužu gaudas, 90% valsts iedzīvotāju domā, ka šim kādas 3 vai 4 balsis vai pat vēl trakāk, šis pieņem vienpersoniskus lēmumus.

Tā kā knariņš nepārstāv nozari (nevienu ministriju), nākas šim klausīties sajūsmas no ministriem par kādu nozari. JV kā savas partijas vēlētāju lobismu baigi pierē tai MK neviens neņem.

Labots - superKrona
Link to comment
Share on other sites

Var jau potmīži atteikties no med.aprūpes saistībā ar kovid19 saslimšanu. Turpināt ārstēties ar iecienīto ķiploku diētu vai urīna terapiju.

@Stasss viņš teica, ka ķiploki nelīdzēs

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Murlo teica:

@Stasss viņš teica, ka ķiploki nelīdzēs

To ka tomēr nepalīdzēs nācās atzīt pēc slimošanas. Pirms retorika bija cita 🙂

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , shadow118 teica:

Statistika par septembri

No 375 stacionētajiem 140 miruši. Skarbi. Gan jau tur septembrī , iespējams,  mira arī augustā stacionētie, kad gan tā sērga neplosījās, kā tagad.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , ggg97 teica:

No 375 stacionētajiem 140 miruši. Skarbi.

Nu redzēs cik būs no tagadējiem.... Laikam kas smagie (reanimācijā), reti kurš izķepurojās. Tagad tādu jau daudz. Arī tie kas pagaidām vidējie, kas slimnīcā , ir kandidāti uz smagajiem. Tagad , jau , domāju , uz slimnīcu ved tik tos kas tuvu riktīgi smagajiem , kas bez skabekļa ni un ni.  

 Par kaimiņu lāci: tagad jau daudzi viņu speciālisti ( dakteri) atklātā tekstā daudzos TV kanālos saka  ka nevajadzēja pirms tam propagandistiem skaļi bļaustīties ka no rietumu vakcīnas esot kāds nomiris . Cilvēki to uztvēruši, ka jau rietumu mirst , tad no pašmāju , zinot kāda ir darba kultūra Krievijā, secinājuši ka nu galīgi slikta tā Sputnik V

Labots - oxygen
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Gestapo teica:

sāk uz kauna jūtām spiest.

Daugavpilī rindas veidosies!

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 32 minūtēm , Stasss teica:

Pirms retorika bija cita

Neatceros, ka Danilāns to būtu stāstījis. Danilāns savdabīgs, bet muļķības parasti nestāsta.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , Stasss teica:

To ka tomēr nepalīdzēs nācās atzīt pēc slimošanas

Es ķiploku spējai aizsargāt no Covid pārāk neticēju un neticu, bet man ir jāatzīstās..
Janvārī, kad dzīvesbiedre noķēra Covid un biju ar viņu iestrēdzis Rīgas 2istabu dzīvoklī, es tāpat ķēros pie tiem kā pēdējā salmiņa, ko varu vismaz mēģināt :D 
Es viņus neēdu, vienkārši saspiedu, iesmērēju nāsīs un elpoju tikai caur degunu :D 
Nav ne jausmas vai tas palīdzēja vai nē, bet es nesaslimu. 100% ja atkal nonāktu līdzīgā situācijā darītu to pašu, jo zaudēt jau nav ko. Vai jutos kā losis? - jā, bet kuru interesē? :) 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , TOoMoOT teica:

Vai jutos kā losis?

Kāpēc? Ķiploki ir veselīgi. Nav nekas nepareizs ķiplokos.

Link to comment
Share on other sites

Kas var būt labāks par to?

Ķiploku un trīs dienu dropes smaka autobusā.😃

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , vvv teica:

Kāpēc?

bet.. smērējot nāsīs ķiploku sulu, neviļus iezogās prātā jautājums "Vai es esmu loh s?" :D Un godīga atbilde uz to vienmēr ir - es nezinu.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, TOoMoOT teica:

Nav ne jausmas vai tas palīdzēja vai nē, bet es nesaslimu.

Ja būtu pie reizes vēl korānu lasījis, tad varētu teikt, ka ķiploki un korāns...😁

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , TOoMoOT teica:

neviļus iezogās prātā jautājums "Vai es esmu loh s?"

Tev saka, neesi tu lohs. Ja process pašam ir patīkams, vienkārši izbaudi to. Nešauboties.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , vvv teica:

Tev saka, neesi tu lohs. Ja process pašam ir patīkams, vienkārši izbaudi to. Nešauboties.

A ko ta tu dakteri lamā par... Dakterim arī process patīk.😁

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Stasss teica:

A ko ta tu dakteri lamā par.

Ei, es nelamaju.

Nepadomāji? Es varbūt arī izbaudu.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , TOoMoOT teica:

bet.. smērējot nāsīs ķiploku sulu, neviļus iezogās prātā jautājums "Vai es esmu loh s?" :D Un godīga atbilde uz to vienmēr ir - es nezinu.

Ja gļotādas apdegumus nedabūji, tad neesi idiots.

Bet vai ķiploki palīdzēja? HVZ. Ir cilvēki, kuri vienkārši ar Covid nesaslimst - varbūt tu esi viens no tiem. 

Sabiedrības labklājības vārdā es gan lūgtu tevi šo ķiploku terapiju neizplatīt - nedod antivaxeriem vēl idejas... lai gan no otras puses, pēc kārtīga ķiploku PR, antivaxerus varētu pat aklie atpazīt.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 1 stundas , ruukjis teica:

gan lūgtu tevi šo ķiploku terapiju neizplatīt

antikvaseriem ir cita recepte, 3 daiviņas ķiploki sagriezti 200 gr ūdens glāzē, no rīta uztaisa, vakarā izdzer, un nekāds kovids nav bīstams

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...