Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

ja kādam interesē vakcīnu sastāvs utt.. tas viss ir atrodams oficiālos resursos, esmu jau kkad pat te linkus licis..

 

aber penši toč izskatās, ka ātrāk rindu uz zārku sagaidīs, ka izdomās vakcinēties..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Laxe teica:

Un es izvertēju oficiālus avotus. kamēr tu tikai to ko žurnālisti drukā kuriem ir tikai tavas intreses vienmēr prātā

 

Man kaut kā šķiet, ka Tu vēl tēva biksēs par kučieri sēdēji, kad es vidusskolā bioloģijā ieguvu pamatzināšanas par aminoskābēm, RNS, DNS, gēniem un tā tālāk. Tāpēc man tagad nav vajadzīgi sekli žurnālistu raksti.

 

Pirms 13 minūtēm , Laxe teica:

ka tu īsti nekad neiedziļinies zinātnē tik ar atvertu muti reposto zinātne ir kruta

Kāds Tev grāds? Un kurā zinātnes jomā Tu iedziļinies?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , Laxe teica:

Un es izvertēju oficiālus avotus.

Kā tad. No kuriem oficiālajiem avotiem šī pērle nāk?:

  

2021.10.24. , 17:01, Laxe teica:

Protams ka bez iemesla nomainija definīciju tieši pēc tā mēneša kad saprata ka pūļa imunitāte kas stradā pie realām vakcinām nestradās pie mrna ko steidzīgi izlaida lai iegūtu miljardus.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , ruukjis teica:

Kā tad. No kuriem oficiālajiem avotiem šī pērle nāk?:

  

 

 

WHO (https://www.who.int/) nav oficiāls avots?

Tad kapēc Latvijas valdība izvertē ko viņi iesaka un rekomendē?

 

Ok dobby

Labots - Laxe
Link to comment
Share on other sites

versatile

Vakcinācijas punktos vēl varēja bildes ar ukrajņu huntas krustā piesisto maļčiku...

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1
1 stundu atpakaļ, Laxe teica:

priesteriem kuri speciāli aizliedza macīties rakstīt un lasīt parastiem cilvēkiem lai tie nesāk izvērtēt to ko kāds no augšas saka.

 

Daudzi pirms COVID laika pilsoņi, kuri būtu uzreiz nostājušies "parasto" cilvēku pusē, pēc šo pāris gadu piedzīvojumiem visai skaidri saprot, ka tā "vienkāršā cilvēka izglītošana" nav nemaz tik vienkārša lieta un tur ir šādas tādas nianses jāņem vērā.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Laxe teica:

 tu būtu viens no tiem katoļiem

🤣🤣🤣

Tu tak esi debiloīds!

🤣🤣🤣

 

p.s. piedodiet, Augstākie Spēki, man par šo 😁

@Laxe, kāds Tev tur bija grāds? Laikam tik maziem burtiņiem uzrakstīji, ka pat ieraudzīt nevarēju. Nekautrējies!

Link to comment
Share on other sites

versatile
pirms 3 stundām , Mateushs teica:

zinu "Onkuli" Debesīs

Bail nav tā zaimot?

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , CAP teica:

ja kādam interesē vakcīnu sastāvs utt.. tas viss ir atrodams oficiālos resursos, esmu jau kkad pat te linkus licis..

 

aber penši toč izskatās, ka ātrāk rindu uz zārku sagaidīs, ka izdomās vakcinēties..

Uz cīsiņiem arī var izlasīt sastāvu. Proti, saīsināti tikai 😁

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Cīsiņu sastāvs maz kuru interesē.

Tos vienkārši pērk vai nepērk.☺️

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

laikamTak
1 stundu atpakaļ, versatile teica:

krustā piesisto maļčiku..

78% aptaujāto Krievijā piekrīt tam, ka pie pašreizējiem viņu sliktajiem dzīve apstākļiem vainojams Gorbačovs, jo viņš, poņimaješ, sojuzu razvaļīja.

Pie mums varētu būt kādi 40%?

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 30 minūtēm , Lainere teica:

Proti, saīsināti tikai

Skaidrs. Neviens ražotājs tak nerakstīs, ka pēc Geitsa (personīgiem) un iluminātu norādījumiem liek klāt smagos metālus, arsēnu, strihnīnu un svešos gēnus.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , laikamTak teica:

78% aptaujāto Krievijā piekrīt tam, ka pie pašreizējiem viņu sliktajiem dzīve apstākļiem vainojams Gorbačovs, jo viņš, poņimaješ, sojuzu razvaļīja.

Pie mums varētu būt kādi 40%?

 

36E19837-5D1C-4C72-9A97-B7414BA2B55D.png

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Tuubijs teica:

 

36E19837-5D1C-4C72-9A97-B7414BA2B55D.png

Blakne spītīgi sēdēja un gaidīja, to īsto brīdi. Ja blakne spējīga gaidīt, tā ir 1000% nano robots

  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 43 minūtēm , laikamTak teica:

78% aptaujāto Krievijā piekrīt tam, ka pie pašreizējiem viņu sliktajiem dzīve apstākļiem vainojams Gorbačovs, jo viņš, poņimaješ, sojuzu razvaļīja.

Tur domas dalās. Daudzi uzskata, vainīgi amerikoši. Ja nebūtu viņu, Krievijā dzīve būtu kā Amerikā. 

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , base7 teica:

Ja nebūtu viņu, Krievijā dzīve būtu kā Amerikā.

Jā, tāda pati, kā Amerikā pēc atomkara...😃

Link to comment
Share on other sites

Padalieties ar iespaidiem pēc savām potēm, man iemauca modernu, kā jau esmu teicis, man no potēm nav bail, reakcija 0, pat dūrienu nejutu, bet tur jau laikam tās modernās adatas pie vainas, sen nebiju dūries :D

Sievai faizers, grūtāk gāja, abas vakcīnas saprecēsies, būs mazie džonsonīši :)

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , aoma teica:

Padalieties ar iespaidiem pēc savām potēm

Džonsis - daži karstuma viļņi divu dienu laikā. Cita nekā. 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , aoma teica:

Padalieties ar iespaidiem pēc savām potēm

Man pēc pfizer vispār nekādas reakcijas,  vispār, vispār. Pat roka nesāpēja, kā daudziem

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
Pirms 10 minūtēm , aoma teica:

Padalieties ar iespaidiem pēc savām potēm

Pfizer - uzreiz uz darbu . Varētu vēl bonusam pneimokoku vakcīnu iegāzt , tik nezinu vai ir jēga ?

Link to comment
Share on other sites

Nu lūk. Varbūt tās peripetijas ar "sliktajām" vakcīnām ir pārspīlētas? Plašajā radu, draugu un paziņu lokā, kas potējušies, reakcijas vai nu nekādas, vai minimālas.IMG-20211028-WA0000.thumb.jpg.62cfd8491fa860191d1893b6e2c9f517.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , Grossmeister teica:

Varētu vēl bonusam pneimokoku vakcīnu iegāzt , tik nezinu vai ir jēga ?

Vairāku vakcīnu reizē lietošana varētu novest pie rezultāta - mūžīgās jaunības eliksīrs. Dažas rok un kino zvaigznes to jau ir noprovējušas :) Gaišā piemiņā. †

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Grossmāster Tikai nesajauc grieķu alfabētu ar latīņu  - dakteriem patīk ar šitām niansēm pacientus kacināt, un tad ir pārsteigti, ka konkrētais zina abus :)

 

Manu humoru, cik redzu, nesaprot:

1) cilvēki, kam nav humora izjūtas;

2) cilvēki, kas nesaprot melno un karātavu humoru;

3) cilvēki, kas ar norūpējušos vaigu seko līdzi visam sviestam, kas notiek, un nesaprot, ka par to var arī pasmieties.

Priekā!

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Pfizer pirmā pote nebija vispār nekā.

Otrā Pfizer pote gan nogāza no kātiem. Iepotējos ap 10 no rīta. Ap diviem naktī sāka kratīt, temperatūra uzkāpa 37.5 iemetu paracetamolu, palika ok un pēc tam ap 11 rītā atsākās un tā visa nākamā diena bija norakstīta. Kaut kādus 2 paracetamolus pa dienu izdzēru un visu dienu nogulēju.

Smieklīgi, bet Garmin pulkstenis rādīja vienkārši zilus brīnumus. Body battery pa nakti vispār nebija uzkāpis un stresa mērījums parādīja, ka visu dienu ļoti augstā stresā esmu bijis. Ja idle pulss man kādi 55, tad pēc potes visu dienu bija pie 100. Nakti nogulēju un trešajā dienā kā nekas nebūtu bijis viss pazuda un varēja turpināt dzīvot.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pēc pirmās potes uz nedēļu biju izsists no ierindas (sākās gan kādā 2.-3.dienā pēc pašas potes), labi, ka iekrita tieši maija garajās brīvdienās, kādas 2-3d bija temperatūra (protams ar intervāliem, tiesa vienu nakti toch pagulēt normāli nevarēju, pēc tam jau bija ok). nezinu cik.. nemērīju.. bet nu pulver un parastās tējiņas gāja labi :D ēst neko īsti negribējās, tik tā.. lai uzturētu dzīvību :D citādi nekas.. iespējams, ka tikai sakritība, a varbūt i paralēli to triperi, ko par kovid sauc noķēru.. hwz (iespējams, ka vk apaukstējos, jo nākamajā dienā stipri saliju ejot mājās).. maija beigās ziedojot asinis uzrādija dabīgās antivielas (ne no potes) - uz to brīdi jau abas devas biju dabūjis. Pēc 2.potes mazliet tik muskulis pasāpēja i viss.. vai es to darītu 3.reizi, ja vajadzēs, protams. Uz valsts svētkiem kā reiz būs 6 mēnešu termiņš.. kas zina.. būs dāvana no valsts :D

Labots - CAP
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Turpiniet...

 

P.S. Šodien izdomāju nobraukt pa jūrmalciemiem svaigu kūpinātu zifteli ieķert, Engurē pilnīga nulle, zivīm braucot pakaļ uz Tukuma tirgu, tik Unda kaut kādus konservus piedāvāja, svaugās vispār nav, zvejnieki nevarot licences samaksāt.

Bērzciemā ok, bija gan kūpināta bute, gan asarīts un reņģīte. Visu cieņu, tālāk nebraucu. Offtop.

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Pirms 36 minūtēm , aoma teica:

Plašajā radu, draugu un paziņu lokā, kas potējušies, reakcijas vai nu nekādas, vai minimālas.

Pfe. Īstam antivakseriem rados neviens nebūs, kas ar kovid nomiris un visiem, kam bijis kovid, tiem vieglāk nekā iesnas. Toties pēc potes katram būs 3 māsīcas, kas nomira, kaimiņtante, kam, roka nokrita, vecāki, kas aizvadīti uz medību laukiem un draugs, ko sieva pametusi.

 

 

Dakteros šodien baigi atkal par vakcīnām satrakojās. Tagad jauna teorija. Ja nomira 55 nevakcinēti, bet 9 vakcinēti, tad viņam tagad interesē, kā varbūt vakcinetie tagad mirst citās grupās. Un tikai iespējams, ka vakcīnas palīdz ja mirušie neparādās citās grupās. Ja parādās citās grupās, tad vakcīnas liekot mirst savādāk. 

Un vispār kādēļ  Latvijā cenšas sekot valstīm, kam pasākums neesot izdevies un ir kļūdījušās un nekāds rezultāts neesot. (Dānijai, Portugālee, UK un tā.) 

  • Atbalstu 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

par tiem 9 jau te jautājums.. vai kovid bija nāves iemesls, vai vk vecums+kaites izdarīja savu un tomēr gribam vai nē, bet ir atšķirība mirt ar kovid vai no kovid (ko starpcitu arī oficiāli uzskaita)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 39 minūtēm , aoma teica:

Plašajā radu, draugu un paziņu lokā, kas potējušies, reakcijas vai nu nekādas, vai minimālas.

Pašam faizer, nekas, ne pēc pirmās, ne otrās potes, vēl sešiem radiniekiem tāpat, vienam radiniekam pēc otrās faizer potes bija vakarā neliela temperatūra, sievai astra, viņai pēc pirmās potes vēlu vakarā sacēlās temperatūra, pa nakti augsta temperatūra, no rīta viss normāli, pēc otrās potes nekas...

Radinieku, paziņu lokā, no kuriem dzirdēju par sajūtām pēc potes, kopumā kā tu saki - reakcijas nekādas vai minimālas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu tāpat, cik tērētam ir jābūt, lai joprojām neredzētu, ka tas vakcīnas kaut ko dod un uzskatīt, ka visas Eiropas valstis, kas nodzinušas tos kovid sliktos skaitļus esot ļoti kļūdījušās. 

Link to comment
Share on other sites

Būtu arī interesanti zināt, kādā vecuma grupās tie vakcinētie - mirušie. Man, kā osobenajam, iepotēja Astračoku. Nekādu īpašo sajūtu. Tagad, kad drīz jau 5 mēneši apkārt, gribas to balsta moderno ietriekt. 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...