Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

starpcitu man būtu interesanti uzzināt vai spkc apkopo datus par saslimušajiem vakcinētiem un tieši ar kādām potēm un kāds termiņš pēc 2.vakcīnas (vai pilnā vakcinācijas kursa) viņi ir vakcinēti.. tad jau i bilde sazīmētos labāka.. un ļautu izdarīt daudz secinājumus.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Zin... teica:

vakcīnas liekot mirst savādāk.

Interesanti, nomirt dažādos veidos, tas kaut kā izmaina rezultātu?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Zin... teica:

vakcīnas kaut ko dod

protams, ka dod.. pieļauju, ka bez tām būtu psc..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , aoma teica:

Interesanti, nomirt dažādos veidos, tas kaut kā izmaina rezultātu?

Tu nesaproti, viņš uzskata, ka vakcīnas iespējams piemēram liek tev nomirt ar sirds kaiti vai autoavārijā. 

Karo4 vinjam vajag apkopots datus par visām mirstība Latvijā un sadalīts nevakcinētos un vakcinētos. Esi no dirts uz ielas? Viņam vajag zināt vakcinēts vai nē, lai izdarītu secinājumus. Nomiri jo tev kāds parazīts vai infekcija iemetas? Viņam vajag zināt vai vakcinēts vai nē. Tad viņš redzēšot kopējo bildi. 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , aoma teica:

Interesanti, nomirt dažādos veidos, tas kaut kā izmaina rezultātu?

Rezultāts mūs visus sagaida vienāds. Par to šaubu nav. Bet dikti gribās, lai tas nav ilgstoši mokoši.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , vvv teica:

Pašam faizer, nekas, ne pēc pirmās, ne otrās potes, vēl sešiem radiniekiem tāpat, vienam radiniekam pēc otrās faizer potes bija vakarā neliela temperatūra, sievai astra, viņai pēc pirmās potes vēlu vakarā sacēlās temperatūra, pa nakti augsta temperatūra, no rīta viss normāli, pēc otrās potes nekas...

Man un kundzei Moderna (abas potes ap 8 no rīta dabūjām)... pēc pirmās man roka sāpēja un tāds vājums... kundzei roka, vājums un 2h diendusu nogulēja.
Pēc 2. potes kundzei ātri sākās temperatūra... jau pēc pāris h... viņai, šķiet, līdz kādiem 37.8 uzkāpa... man temperatūra sāka kāpt ap plkst. 18-19 bet nu tad bija līdz 38.6 un vairāk... 1. paracetamols nelīdzēja... naktī gulēšana nekāda... un ap 1 naktī normāli vēl sāka kratīt... :D (bet gribējās ēst ar visu lielo temperatūru). Nākamajā rītā no rīta man bija 38.0 kundzei jau viss ok... tas ka negulējusi un vājums... ap plkst. 17 viņa gāja ārā pastaigāties, bet es turpināju kaifot... temperatūra krita lēnām visas dienas garumā... līdz vakarā ierāvu vēlreiz Paracetamolu (3.)... un... tad dabūju visu to nakti nogulēt uz dvieļa... :D nākamajā dienā jau gāju ārā... laikam gan vēl neizminu treniņu... bet nu nekas vairāk nebija... dīvainākais ka kādu laiku pēc 2. potes liekas ka vairāk spēka - lielāka jauda minot...

Labots - Regisss
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vasarnieks

Vai te novākušies pasāku stāstnieki / algoti vakcīnu atbalstitāji? Man pēc pirmās pfizer devas sapampa limfu mezgli, nereāls nogurums bija uz nedēļu un jau otru nedēļu sāp galva. 3. devu, lai kariņš pats sev ņem... labāk, lai dabīgā imunitāte. Bet nu redzēs kas vel būs pēc 2 devas...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Starp citu, sagadīšanās, ka no visiem mums, tieši Daktera sievai tagad esot afigenaas blakusparādības. Tur mugurā sāpot, vaargumi un kas tik vēl ne jau mēnesi. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Zin... teica:

tieši Daktera sievai tagad esot afigenaas blakusparādības. Tur mugurā sāpot, vaargumi un kas tik vēl ne.

Nē, reku vienu poustu augstāk vēlviens.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

@Vasarnieks Dabīgā imunitāte? Vai tā ir tā kas rodas pēc pārslimošanas, vai tā, par ko Gaismas nesēji runā?🤔

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Vasarnieks teica:

labāk, lai dabīgā imunitāte

Ko tad negāji pie kāda Covidnieka ciemos pārņemt stafeti? Takš tik elementāri..

 

Ā, aizmirsu, tu nevienu gan jau nepazīsti, kurš slimotu.

  • Patīk 3
  • Haha 2
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Vasarnieks teica:

Vai te novākušies pasāku stāstnieki / algoti vakcīnu atbalstitāji? Man pēc pirmās pfizer devas sapampa limfu mezgli, nereāls nogurums bija uz nedēļu un jau otru nedēļu sāp galva. 3. devu, lai kariņš pats sev ņem... labāk, lai dabīgā imunitāte. Bet nu redzēs kas vel būs pēc 2 devas...

 

 

Tev liekais svars? Pīpē? Dzer alko? Nekusties? :D

 

Link to comment
Share on other sites

Nē.. nu nevajag jau smieties par cilvēku.. vakcīnām mēdz būt retas blaknes.. viss ir publiski pieejams un info atjauno. Tiesa vai ietekmē limfus neesmu pētījis. 

 

Tas gan neatsver, ka no paša kovid nebūtu vispār hana.. un regiss pieminētie faktori svars utt.. da lab.. sprāgst i jauni sportiski cilvēki, tajā pašā laikā izveseļojas pusmiruši 100gadnieki, šī zaraza īsti nešķiro un domāju pat zinātniekiem nav skaidrs kas un kā un kāpēc..

Labots - CAP
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , CAP teica:

Nē.. nu nevajag jau smieties par cilvēku.. vakcīnām mēdz būt retas blaknes..

Mazliet smieklīgi ir kas cits, kā pēkšņi katram sevis cienošam antivakseriem ir 10iem paziņas pēkšņi, kam ir blaknes smagas. Bet neviens nav dzirdējis par mirušu vai stacionēto kovidnieku.

 

Es neilgi pēc otras potes sev to kāju sachakareju tagad. Blakne no vakcīnas? 

 

Pašlaik jau 4o dienu mocos ar kaklu sāpēm un klepu. Vakcīnas blaknes? Kovid? Nē, vnk zinu no kā dabūju un kad dabūju, vnk vīruss. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , aoma teica:

Tas gan. Mans sencis paēda vakariņas, atgulās pastīties tv un tikai pēc laika pamanījām, ka aizmidzis uz mūžiem, katram tādu vieglu nāvi...

Mans sencis ar. Pa dienu bij vēl pakaļ šnabītim aizskrējis. Vakarā muča zvana, ka guļ un vibrē. Aizskrēju, ievilku istabā, domāju, ka pārdzēris, ne pirmo reizi viņam tā. Pret rītu auksts. Acīmredzot asinsvadi. Aber, vēl bija staigājošs, 72, jauns. 

Link to comment
Share on other sites

Nav glābējpotes, no kurām nebūtu kāds nomiris. Civilizācijas glābšanas nolūkos tas procents ir smieklīgs.

Mana jaunākā māsa skaita covid-miroņus, bet pati potēties netaisās.

Teikšu godīgi, mēdijos pieejamais ir tikai cipari, kā 100 mlj. ķīniešu, kas aiziet bojā Janczi plūdos.

Tas kur, galu galā, paliek veselais saprāts?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , ggg97 teica:

Mans sencis ar. Pa dienu bij vēl pakaļ šnabītim aizskrējis. Vakarā muča zvana, ka guļ un vibrē. Aizskrēju, ievilku istabā, domāju, ka pārdzēris, ne pirmo reizi viņam tā. Pret rītu auksts. Acīmredzot asinsvadi. Aber, vēl bija staigājošs, 72, jauns. 

Jūs te sākāt cilāt smagu un sāpīgu jautājumu...

  • Bēdīgs 1
Link to comment
Share on other sites

Vasarnieks
Pirms 15 minūtēm , CAP teica:

Nē.. nu nevajag jau smieties par cilvēku.. vakcīnām mēdz būt retas blaknes.. viss ir publiski pieejams un info atjauno. Tiesa vai ietekmē limfus neesmu pētījis. 

 

Vienīgā infa par migrēnām, atradu reditā, kur bija rakstījuši, ka līdz pat 3ned sāpot galva - migrēna pēc pfizer devas. Vel bija arī minēts, ka tā ir viena no pazīmēm, kad sākusies tromboze pēc astras :D

 

Bet reklāmā bija solīts, ka sūdīgi būs tikai pēc otrās devas :D

 

Link to comment
Share on other sites

  

Pirms 35 minūtēm , CAP teica:
Pirms 38 minūtēm , Zin... teica:

vakcīnas kaut ko dod

protams, ka dod.. pieļauju, ka bez tām būtu psc..

Kur būtu psc? Pie mums? Ir jau te psc. Ko gan citu var gribēt pie 47% >80.g.v., 58%. 70-79 g.v., ...

 

Pirms 21 minūtēm , CAP teica:

Tas gan neatsver, ka no paša kovid nebūtu vispār hana.. un regiss pieminētie faktori svars utt.. da lab.. sprāgst i jauni sportiski cilvēki, tajā pašā laikā izveseļojas pusmiruši 100gadnieki, šī zaraza īsti nešķiro un domāju pat zinātniekiem nav skaidrs kas un kā un kāpēc..

Kā tas ir - nešķiro? Šķiro. Un kā vēl šķiro. Ja vienā vecuma grupā no 38k inficētajiem miruši 20 (1:1900), citā no 26k miruši 546 (~1:50), vēl citā no ~12.5k miruši 1103 (~1:11), tad to nekā citādi kā "šķiro" nevar nosaukt.

 

Par jaunajiem sportiskajiem cilvēkiem - jā, vispār dīvaini, kāpēc nereti "viņš bija jauns, bet vienalga nomira no covid" tipa rakstos mēdz ļoti uzsvērt to, ka cilvēks bijis ļoti sportists - ta' profesionāls velobraucējs, ta' kalnā kāpējs, fitnes treneris, vēl kaut kas līdzīgs. Pusotru gadu atpakaļ par šiem baumoja, ka sportistiem arī risks paaugstināts. Nez, ir kāds pētījums par šo?

Labots - binary
  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , Regisss teica:

Tev liekais svars? Pīpē? Dzer alko? Nekusties?

Nez kāpēc pīpēšana, dzeršana, kāds it kā lieks kg ļauj draugu lokā pavadīt ilgu, piedzīvojumiem bagātu un dramatiskiem pārdzīvojumiem piesātinātu mūžu. Eh jūs jaunatne ar savu pareizo dzīvesveidu, nodzīvojiet  līdz mūsu gadiem.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , binary teica:

Pusotru gadu atpakaļ par šiem baumoja, ka sportistiem arī risks paaugstināts. Nez, ir kāds pētījums par šo?

Pie mums vispār kāds pro sportists no covid ir nomiris? Ja neskaita, ka tāds viņš bija pirms gadiem 50.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , binary teica:

Kā tas ir - nešķiro? Šķiro.

Šķirot ta šķiro, bet tā ļoti viltīgi. Nevar uzticēties tādai šķirošanai.

Link to comment
Share on other sites

Just now, ggg97 teica:

Pie mums vispār kāds pro sportists no covid ir nomiris? Ja neskaita, ka tāds viņš bija pirms gadiem 50.

Nav ne jausmas.

 

Just now, vvv teica:

Šķirot ta šķiro, bet tā ļoti viltīgi. Nevar uzticēties tādai šķirošanai.

Kam gan vispār var uzticēties ;) Es pat pats sev nevaru, kur nu vēl vīrusam.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , aoma teica:

nodzīvojiet  līdz mūsu gadiem.

Ko tu ar saviem gadiem plāties, knapi ļeņinu pārdzīvojis jau viņam gadi. Šeit visi jauni, arī tu. Vienīgais, kurš te gados, ir Šņukurs.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , binary teica:

nešķiro

es vairāk par to, ka to nevar tik šauri skatīties, lai gan kaut kur pandēmijas viducī bija manīta statistika arī par blakuskaitēm mirušajiem, un protams, ka ar vecumu to kaišu mazāk nepaliek.

Jebkurā gadījumā izskatās, ka kādam nepalaimējas un tā zaraza ieslēdz kaut kādu vispārējo self-destruct podziņu organismā un process notiek...

 

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Dažu te klausoties man šis nāk prātā...

 

image.thumb.png.acfb539c7199ea8ceec48f425fb90bcb.png

Pirms 11 minūtēm , aoma teica:

Eh jūs jaunatne

Līdz cik gadiem skaitās jaunatne?

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Es  neplātos, vvv, mazais, sīkais. :) nu ir tie gadi, teorētiski vajadzētu atslogot valsts budžetu sava niecīgā pabalsta sakarā, bet joprojām nav lemts nosprāgt ātrāk par par mirkli, kad būs lemts.

Un arī TEV to pašu novēlu.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Vispār, tā kā esmu bezdarbnieks no vakardienas un ir brīvs laiks, tad pēc Daktera kaukšanas nepaslinkoju un paskatījos tos mirstības datus pēc iemesliem un pa mēnešiem vai nedēļām LV un UK un nekā šokējoša nebija. 

Ja, mirst vairāk no sirds un asinsvadu slimībām uk, bet tas trends jau sākas pirms vakcīnas. Jo vnk slimnīcas noslogotas un diemžēl tiek lietas atliktas un veidojās rindas. 

 

Es protas kovid nodaliju nost, tīri interesēja kā mira no pārējām lietām. Tā kā Dakteri apbeedinaaju :( bet nu nekas, gaidām jaunu cēlienu. 

 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , aoma teica:

Es  neplātos, vvv, mazais, sīkais.

Gribētos jau būt mazajam sīkajam, man tāpat ļeņina vecums jau garām.

Link to comment
Share on other sites

Just now, CAP teica:
Pirms 5 minūtēm , Regisss teica:

jaunatne

30 vai pats esmu dzirdējis, ka ES līdz 35 gadiem

Mļe, pagodināji..

Uzreiz jūtos daudz labāk..:tender:

Link to comment
Share on other sites

Bet man visa dzīve vēl priekšā.

Kā bija tas teiciens - tikai nekļūsti vecs... Tādā nozīmē, ka nekad nevajag domāt par sevi kā par vecu, tad lieli darbi pa spēkam, neatkarīgi no gadiem.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , binary teica:

Kam gan vispār var uzticēties ;) Es pat pats sev nevaru

To mēs esam pamanījuši..:good:

Link to comment
Share on other sites

Plus vēl dzejnieks, kā reizi Pušķins iešāvās prātā...

Pirms 1 minūtes , Stasss teica:

Es pat pats sev nevaru

Čigāns teica: mūsdienās pat savai d.irsai nevar ticēt, gribēju nopirsties, piepļutīju bikses,,,

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , aoma teica:

gribēju nopirsties, piepļutīju bikses,,,

Vulkāna sindroms. Gāzes, gāzes, gāzes, te pēkšņi lava.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...